Gabinet Psychoterapii  dr Katarzyna Wybrańczyk i Zespół

Gabinet Psychoterapii dr Katarzyna Wybrańczyk i Zespół

Logo
Gabinet Psychoterapii dr Katarzyna Wybrańczyk i Zespół

Jana Pawła II 20/33-36, 43-100 Tychy

Drogi Pacjencie, w Tychach mieścimy się w budynku Senator. Zapraszamy Cię na ostatnie piętro, tam stoi szara sofa, usiądź tu i poczekaj, terapeuta zaprosi Cię do gabinetu.

04/08/2025

O nas

Poradnia Zdrowia Psychicznego. Placówka psychologiczno-psychoterapeutyczna. Prowadzimy diagnozę psychologiczną, konsultacje psychologiczne, oferujemy wsparcie psychologiczne, prowadzimy psychoterapię indywidualną, par, rodzinną.

Wyróżnienie za najlepszą jakość opieki medycznej (na podstawie prawdziwych opinii pacjentów).
Nasze specjalizacje
Pokaż wszystkie
psychologia

Psychologia

psychiatria dziecięca

Psychiatria dziecięca

psychologia dziecięca

Psychologia dziecięca

Zobacz więcej

Usługi

Specjaliści

Adresy (3)

Gabinet Psychoterapii dr Katarzyna Wybrańczyk i Zespół
Jana Pawła II 20/33-36, 43-100 Tychy
Zobacz więcej
Gabinet Psychoterapii dr Katarzyna Wybrańczyk i Zespół
Słowackiego 10/4, 40-680 Katowice
Zobacz więcej
Gabinet Psychoterapii dr Katarzyna Wybrańczyk i Zespół
Stanisława Moniuszki 19/2, 31-523 Kraków
Zobacz więcej

Opinie o specjalistach (370)

370 opinii

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

    I

    Pani Marta była bardzo zaangażowana już na pierwszej sesji, żywo zainteresowana tym co mówiłam, w gabinecie czułam się wysłuchana i zrozumiana, bardzo polecam!!!

     • mgr Marta Czerwińska Konsultacja psychologiczna  • 

    mgr Marta Czerwińska

    Dziękuję Pani Igo!
    Pozdrawiam :)


    P

    Zaangażowana i profesjonalna, serdecznie polecam wszystkim osobom w potrzebie wsparcia .

     • mgr Marta Czerwińska Konsultacja psychologiczna  • 

    mgr Marta Czerwińska

    Dziękuję serdecznie :)


    A

    Bardzo polecam Panią Martę, porządna diagnoza ADHD, z napisaną dokładną, obszerną opinią

     • mgr Marta Czerwińska diagnostyka psychologiczna  • 

    mgr Marta Czerwińska

    Dziękuję!


    W

    Bardzo miła i konkretna Pani, umie rozmawiać i rozpoznać źródło problemu.

     • mgr Marta Czerwińska  • 

    mgr Marta Czerwińska

    Bardzo dziękuję :)


    T

    Bardzo dobre podejście do pacjenta. Pan psycholog jest konkretny, empatyczny i zaangażowany. Pomógł mi spojrzeć na moje problemy z innej perspektywy. Współpraca przebiega w świetnej atmosferze. Polecam

     • mgr Kamil Gomoliszek-Kudła Konsultacja psychologiczna  • 

    S

    Świetny specjalista bardzo polecam, pełen profesjonalizm i indywidualne podejście.

     • mgr Marek Olek psychoterapia indywidualna  • 

    mgr Marek Olek

    Dziekuje bardzo za pozytywna opinie


    A

    Bardzo empatyczna i uważna osoba, potrafi wysłuchać i odnaleźć bardzo trafne spostrzeżenia, które realnie przekładają się na pomoc, jeśli ktoś chce współpracować. Duża wiedza, sposób prowadzenia spotkań z pewnością mogą pomóc wielu osobom, polecam

     • mgr Anna Starzyńska konsultacja psychoterapeutyczna  • 

    I

    Bardzo miła atmosfera, łatwa komunikacja, dobre zrozumienie

     • mgr Kamil Gomoliszek-Kudła Psychoterapia dzieci i młodzieży  • 

    M

    Pan Marek bardzo rzetelnie, empatycznie oraz profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Swoim profesjonalizmem, wiedzą oraz życzliwością budził zaufanie już od pierwszych minut wizyty. Serdecznie polecam.

     • mgr Marek Olek diagnoza ADHD dla dorosłych  • 

    mgr Marek Olek

    Dziękuję serdecznie za szczerą opinię


    Wizyta umówiona przez Enel-Med, Pani Doktor skontaktowała się bezpośrednio ze mną i chciała obciązyć kosztami za odwołanie wizyty później niż 24h wcześniej. Enel-med nie poinformował nas, jako swoich klientów o takjich wymogach, co też przekazałam Pani Annie. Zarzuciła nam kilkukrotne odwoływanie wizyt, co owszem miało miejsce, gdyż wcześniej dziecko miało grypę, a teraz wypadła nam ważna wizyta u ortodonty, Enel med dopuszcza odwoływanie wizyt, nie poinformował nas o wymogach danej placówki, mimo to Pani miała pretensje bezpośrednio do nas. Była bardzo niemiła, na koniec rozłączyła się, mimo tego, iż ja dalej z nią rozmawiałam i tłumaczyłam czemu odwołaliśmy wizytę. Gdy oddzwoniłam powiedziała, że skończyła ze mną rozmawiać i zakończyła temat. Po czymś takim nie wyobrażam sobie wizyty u tej Pani jeszcze z dzieckiem.

     • mgr Anna Rak  • 

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania