Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Euromedyk

Ozimska 25

45-058 , Opole , opolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Halina Chmielewska

  Alergolog, Pulmonolog, Internista,

  • M
   Lokalizacja: Alergomed 1 Poradnia AlergologicznaUsługa: alergia pokarmowa

   Bardzo polecam Panią doktor. Zapoznaje się z historią pacjenta, myśli nieschematycznie i widać, że liczy się dla niej przede wszystkim dobro dziecka. Na pierwszej wizycie od razu zrobiła dziecku testy i na podstawie wyników zaleciła zmianę diety.

  • L

   Pierwszy lekarz, który podszedł poważnie do naszego problemu i nie zbagatelizował podejrzeń rodziców co do silnej alergii u dwulatka. Wszędzie nas odsyłano z kwitkiem, a u Pani dr już na pierwszej wizycie pełen wywiad, badanie, testy i wyniki. Świetne podejście do dzieci, synek nie lubi lekarzy, ale Pani dr poprzez zabawę obejrzała go całego dokładnie od stóp do głów. Dostaliśmy móstwo ulotek, zaleceń oraz dokładną rozpiskę co jak stosować, mieliśmy wiele pytań, wszystko nam cierpliwie wyłumaczyła. Ludzki, ciepły, komunikatywny lekarz! Bardzo polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Teresa Sicińska-Werner

  Endokrynolog, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: Prywatny gabinet lekarskiUsługa: Inny

   Pani Doktor konkretna i rzeczowa z doskonałym podejściem do pacjenta. Wizyta przebiegała w przyjaznej atmosferze. Pani Doktor rzeczowo wyjasniala wszystko, wszystko starannie tłumaczyła. Z czystym sumieniem Polecam.

  • R

   Super :-) Pani Doktor nie śpieszy się, jest bardzo dokładna i z ogromną cierpliwością opowiada o tym co widzi i odpowiada na pytania. Za każdym razem dokładnie bada (osłuchuje, sprawdza ciśnienie, palpacyjnie tarczyce), bez pośpiechu wczytuje się w historię choroby i obecne wyniki. Sama pilnuje kiedy było wykonywane ostatnie usg i przypomina kiedy zrobimy następne. Jest prawdziwym lekarzem z powołania!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania