Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Eskulap

Osiedle 700lecia

44-240, Żory, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Dr. Walewander-Śliż

  Pediatra,

  • A

   Bardzo dobry pediatra. Przeszłam już przez kilku lekarzy i wiem co mówię. To naprawdę odpowiedzialny, solidny i sympatyczny lekarz a co nie mniej ważne - ma wspaniałe podejście do dzieci. Szczerze polecam !!!

  • F

   Jestem bardzo zadowolona z tej p.doktor. Ma super podejście do dzieci a antybiotyk przepisuje tylko jak jest to konieczne.Mam do niej pełne zaufanie:).

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Zofia Adamczyk

  Lekarz Rodzinny,

  • A

   Pani Doktor nie boi się wypisywać skierowań na badania i do odpowiednich specjalistów. Bardzo miła i bardzo fachowa spokojna kobieta.


  • F

   bardzo dobry lekarz.Ma podejście do pacjenta.Jest bardzo miła i zna się na rzeczy.Wytłumaczy spokojnie i rzeczowo na czym polega i jakie są skutki choroby.Naprawdę polecam.


 • Halina Szczerbowska

  Pediatra,

  • K

   O tym lekarzu to chyba nie da się powiedzieć nic złego. Gdyby tylko choć inni lekarze chcieli brać z niej przykład to nam rodzicom żyło by się łatwiej. Bardzo dobry pediatra, nigdy nie odmawia pomocy i zawsze podchodzi poważnie do sprawy.

  • K

   Bardzo dobry lekarz, wszystko objaśni,doradzi.Widać że lekarz z dużym doświadczeniem, każdy problem jaki pojawia się z dzieckiem stara się rozwiązać, tak aby szybko powróciło do zdrowia, a tym samym nie stara się od razu przepisywać antybiotyku, lecz "lekkimi" sposobami dąży do rozwiązania zdrowotnego problemu, no chyba że nic nie pomaga, wtedy odpowiednia ilość leku. Jestem bardzo zadowolona, oby takich pediatrów było jak najwięcej.Szczerze polecam panią Szczerbowską.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Zbigniew Domański

  Laryngolog, Laryngolog Dziecięcy,

  • H

   Niestety,już nie żyje.Bardzo szkoda bo to był jedyny,świetny lekarz przyjmujący z NFZ na terenie Żor !

  • O

   bardzo dobry lekarz!swietnie stawia diagnozy wystarczy ze popatrzy i wie co robic!u nas od razu wiedzial co sie dzieje!jak najbardziej polecam!


 • Stawros Damolidis-Gligurowski

  Ginekolog,

  • J
   Lokalizacja: Przychodnia ProcordiUsługa: ciąża

   Bardzo miły lekarz. Byłam bardzo zadowolona kiedy poszłam do niego . Masę pochwał widzę . Mnie jest trudno go teraz ocenić - bo nie wiem czy w moim przypadku ciąża miała się nie utrzymać czy była to wina tego, że Pan doktor niestety ale nie podał mi żadnych leków podtrzymujących ciąże a mając 40 lat i starając się od 3 lat o dziecko chyba powinnam je dostać. W szpitalu, kiedy dostałam plamień lekarze byli trochę zdziwieni, że Pan doktor nie podał mi kompletnie nic. Nie dostałam żadnych leków. I tak naprawdę mam mieszane w tym wypadku uczucie. Czy gdybym dostała leki na podtrzymanie to ciąża by się utrzymała - czy tez by serce mojego dziecka przestałoby bić . Być może Pan doktor stwierdził, że czuje się doskonale więc leki nie są mi potrzebne - ale w stosunku do mojego wieku i niskiej wagi chyba powinien inaczej postąpić w stosunku do mnie . Mam z nim o tym porozmawiać - nie chciałbym drugi raz przeżyć to samo. Uważam, ze nawet jesli badania wyszły dobrze to i tak powinno się brać także inne czynniki jak wiek i waga ciężarnej . Także ciężko mi się wypowiedzieć w jakiś sposób na temat tego lekarza. Tak jak pisałam wydawało mi się, że jest bardzo dokładny ale..... być może jest mi jest ciężko po starcie dziecka - ale powinien chyba inaczej prowadzić ciąże 40 letniej kobiety, która była w ciązy z pierwszym dzieckiem .

  • N

   macie dziewczyny rację to najlepszy lekarz jaki może być. Prowadzi mi trzecią ciążę. Powiem szczerze że byłam źle nastawiona na wizyty ginekologiczne po poprzednich ciążach ale Pan doktor to zmienił. Jestem bardzo z niego zadowolona tak jak piszecie zawsze wszystko wyjaśni zbada bezboleśnie. Jest świetnym lekarzem

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Władysław Gaweł

  Ginekolog, Endokrynolog, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: Poradnia GinekologicznaUsługa: Inny

   Bardzo dobry lekarz. Prowadzę ciąże u Pana doktora i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że jest to lekarz z powołania. Z przemiłym, ciepłym podejściem do pacjenta. Zawsze rzeczowo i konkretnie wszystko wyjaśnia.
   Polecam w 100% !!

  • S
   Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny

   Pan Gaweł to według mnie najlepszy lekarz pod słońcem. Sama zadaję sobie pytanie dlaczego dopiero teraz zdecydowałam się o tym napisać. Pan Gaweł podchodzi bardzo poważnie do swoich pacjentek. Przez całą ciążę czułam się naprawdę bardzo zaopiekowana. Cieszę się, że trafiłam na tak wspaniałego lekarza. Gdy po porodzie było trochę mniej kolorowo, czułam się bezpieczna bo wiedziałam, że przecież Pan Gaweł czuwa. Czułam się jak gdyby w szpitalu był ze mną moj tata mimo, że wcale często się nie widzieliśmy, (bo przecież wiadomo, jest lekarzem i nie jestem jego jedyną pacjentką) ale gdy przychodził widziałam jego przejęcie i zaanagażowanie w moją sytuację.
   Panie Gawle, jestem Panu dozgonnie wdzięczna!!!!! Dziękuję bardzo!

  Zobacz wszystkie opinie (80) o tym lekarzu