Informacje o placówce

Gabinety

Endo-Clinic Gabinety Specjalistyczne

Marcelińska 62b/5

60-354 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Marek Ruchała Inny

  Polecam- nie mam nic do zarzucenia. Od razu na pierwszej wizycie zrobił biopsję i miałam spokojne święta. Po lekach które przepisał sytuacja się poprawia.


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Marek Ruchała Inny

  Za 250 zł które się teraz płaci za wizytę można oczekiwać dużo więcej. Niestety najczęściej sprowadza się ona do błyskawicznego usg i wypisania recepty. Chodziłam do profesora ponad 9 lat i żałuję, że tak długo, bo zmarnowałąm kilka lat życia i mnóstwo pieniędzy. Kiedy okazało się, że mam więcej problemów niż tylko z tarczycą na początku wydawało mi się, że chce mi pomóc i znaleźć przyczynę tych problemów, ale potem przekonałam się, że w ogóle go to nie obchodzi. Zapisał mi lek, który ani trochę nie pomógł i nie wiem dlaczego twierdził, że nie może zapisać większej dawki ani innego leku, bo od innego lekarza dowiedziałam się, że w takich przypadkach stosuje się dużo większe dawki.. Poza tym profesor jest bardzo niedostępny, ignoruje niektóre pytania, o odbieraniu telefonów na wizycie nie wspominając. Kwestionował moje objawy, twierdząc że łysienie androgenowe o którym mu mówiłam wygląda inaczej ( pokazywał mi nawet na telefonie jak to niby wygląda, tak jakbym sama nie sprawdzała...) i że każdemu wypadają włosy. Już kilka lat wcześniej po pobycie w szpitalu u niego na oddziale moje wyniki wskazywały, że może to wystąpić, a lekarz pytał mnie czy nie mam takich objawów. Potem widziałam w swojej dokumentacji z tego szpitala, że na skierowaniu to napisał, więc nie wiem z czego wynikało, że zaprzeczał i po co. Jestem bardzo zawiedziona lekceważącym podejściem profesora do pacjenta i brakiem skutecznego leczenia i po prostu nie potrafię zrozumieć jak lekarz z tyloma tytułami, który ma ( albo przynajmniej powiniem mieć) wiedzę nie chce jej wykorzystać do pomocy ludziom, bo jako lekarz powinien to robić.


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Marek Ruchała Inny

  Lekarz który traktuje pacjenta przedmiotowo. Brak jakiegokolwiek zainteresowania tym co pacjent ma do powiedzenia. Pośpiech i odbieranie telefonów w trakcie wizyty to zachowanie skandaliczne. Na zadane pytania odpowiada zdawkowo i lakonicznie. Do skuteczności leczenia trudno tu się odnieść bo zrezygnowałam z przepisanych leków na rzecz leczenia u innego lekarza. Wizyta była nieporozumieniem bo spodziewałam się iz trafię do profesora który rzeczowo i fachowo udzieli wyjaśnień co nijak się miało do faktycznego zachowania tego lekarza.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Marek Ruchała Inny

  Bardzo dobry endo - szczerze polecam! Wyleczył mnie. Stawia bardzo dobre diagnozy wsłuchuje się w pacjenta. Mój poziom hormonów jest prawidłowy, super się czuje a to w bardzo dużej mierzy zasługa tego lekarza. Szczerze polecam!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Marek Ruchała

  Pan Doktor jest konkretny, sympatyczny, pomocny, poświęca sporo czasu dla pacjenta i rozwieje wszelkie wątpliwości.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Marek Ruchała wtórne guzy na tarczycy

  Fachowiec wielkiej klasy. Zdiagnozował mnie b.szybko i dokładnie.
  Wizyta przebiegała w bardzo dobrej atmosferze. Pan Profesor okazał się człowiekiem sympatycznym i uśmiechniętym. Leczę się
  na guzy tarczycy już bardzo długo i wreszcie natrafiłem na właściwego lekarza. Warto było jechać do niego 350km.


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Małgorzata Łukaszyk-Ruchała tradzik

  Polecam bardzo Panią Doktor cierpliwa bardzo dobry kontakt ogrom empatii i wsparcia. Omówiony cały proces leczenia. Dziękuję Pani Doktor


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Marek Ruchała niedoczynność tarczycy, zaburzenia hormonalne

  Po 3 lekarzach trafiłam do Doktora z polecenia mojego ginekologa, fakt, Pan Ruchała jest raczej małomówny, ale nigdy nie było problemu żeby wytłumaczyć w czym tkwi problem, dlaczego takie leki a nie inne itp. Ja jestem bardzo zadowolona i polecam.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Marek Ruchała torbiele

  Zdecydowanie polecam Pana profesora!!! Był czwartym endokrynologiem z którym konsultowałam mój przypadek. Wcześniej snuto mi wizję dużego ryzyka usuwania torbieli z powodu jej lokalizacji, groźbę usunięcia całej tarczycy. Wizyta u Pana Profesora trwała nie całe 15 minut i udało się problem rozwiązać (przynajmniej na jakiś czas). Jak to ujął Pan Profesor - wszystko zależy od doświadczenia i praktyki. Polecam!!!


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Marek Ruchała

  Wizyta była w tempie ekspresowym. Zero pytań gdybym nie wypytywala i się już trochę nie znała lekarz by nic mi nie powiedział. Zrobił USG tarczycy i wypisal receptę i skasował 200 zl. Tyle w temacie wizyta trwała niecałe 2minuty z zegarkiem. Osobiście nie polecam.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania