Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Dzierżoniowskie Centrum Medyczne

Piastowska 3

58-200 , Dzierżoniów , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

3.5

Ogólna ocena
3 opinie

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Maciej Mackiewicz psychoterapia

  Pan Maciej to pełny profesjonalizmu człowiek. Skupia się na problemie i jego rozwiązaniu, bardzo uważnie słucha i nie daje gotowych rozwiązań, a kierunkuje pacjenta, żeby sam myślał nad rozwiązaniem problemu. Bardzo konstruktywne spostrzeżenia i uwagi dotyczące problemu. Jego terapia bardzo ułatwia życie, człowiek porządkuje sobie swoje sprawy i dzięki temu umie poradzić sobie z emocjami i umie odróżnić rzeczy na które mamy wpływ od tych które nie są zależne od nas. Polecam z czystym sumieniem. Miałam styczność wcześniej z innymi terapeutami, jednak nikt nie był tak skupiony na przebiegu wizyty i faktycznej pomocy. Skuteczność u Pana Macieja gwarantowana.


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Maciej Mackiewicz wspomnienia

  Po pierwszej wizycie moje wrażenie bardzo dobre Pan psycholog już spowodował że wyszedłem z gabinetu lżejszy o ogrony ciężar wspomnień.za co bardzo dziękuję.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Maciej Mackiewicz psychoterapia

  Pan Maciej jest bardzo dobry w tym co robi. Potrafi słuchać,rozmawiać,sprawić,że od razu czuję się lepiej. Od pierwszego spotkania biło od Niego ciepło i chęć pomocy w problemach z którymi się zmagam. Na każdej wizycie Pan Maciej skupia się na pozytywnych zasobach których nie dostrzegam i doradza jak je dostrzegać w życiu codziennym przez samego siebie. Cieszę się,że trafiłem na tak fajnego, miłego i empatycznego psychologa jakim jest Pan Maciej. Polecam wszystkim osobą którzy szukają dobrego specjalisty,który będzie potrafił wysłuchać,zrozumieć i pomóc.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania