Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Dzierżoniowskie Centrum Medyczne
Piastowska 3, 58-200 Dzierżoniów
Dzierżoniowskie Centrum Medyczne logo
Ubezpieczenia
NFZ

Specjaliści

Opinie o specjalistach (3)

Ogólna ocena

  Profil zweryfikowany
  Maciej Mackiewicz Psychoterapia

  Pan Maciej to pełny profesjonalizmu człowiek. Skupia się na problemie i jego rozwiązaniu, bardzo uważnie słucha i nie daje gotowych rozwiązań, a kierunkuje pacjenta, żeby sam myślał nad rozwiązaniem problemu. Bardzo konstruktywne spostrzeżenia i uwagi dotyczące problemu. Jego terapia bardzo ułatwia życie, człowiek porządkuje sobie swoje sprawy i dzięki temu umie poradzić sobie z emocjami i umie odróżnić rzeczy na które mamy wpływ od tych które nie są zależne od nas. Polecam z czystym sumieniem. Miałam styczność wcześniej z innymi terapeutami, jednak nikt nie był tak skupiony na przebiegu wizyty i faktycznej pomocy. Skuteczność u Pana Macieja gwarantowana.

  G
  Profil zweryfikowany
  Maciej Mackiewicz wspomnienia

  Po pierwszej wizycie moje wrażenie bardzo dobre Pan psycholog już spowodował że wyszedłem z gabinetu lżejszy o ogrony ciężar wspomnień.za co bardzo dziękuję.

  S
  Profil zweryfikowany
  Maciej Mackiewicz Psychoterapia

  Pan Maciej jest bardzo dobry w tym co robi. Potrafi słuchać,rozmawiać,sprawić,że od razu czuję się lepiej. Od pierwszego spotkania biło od Niego ciepło i chęć pomocy w problemach z którymi się zmagam. Na każdej wizycie Pan Maciej skupia się na pozytywnych zasobach których nie dostrzegam i doradza jak je dostrzegać w życiu codziennym przez samego siebie. Cieszę się,że trafiłem na tak fajnego, miłego i empatycznego psychologa jakim jest Pan Maciej. Polecam wszystkim osobą którzy szukają dobrego specjalisty,który będzie potrafił wysłuchać,zrozumieć i pomóc.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania