Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy Pokaż numer

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Gabinety

 • Dzierżoniowskie Centrum Medyczne

  Piastowska 3

  58-200, Dzierżoniów, dolnośląskie

  Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Maciej Mackiewicz

  Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta,

  • K
   Lokalizacja: Gabinet psychoterapii "Góry Możliwości"

   Pan Maciej ma niesamowite podejście do terapii jak i samego klienta. Od początku nastawiony jest na rzeczową analizę problemu i jego rozwiązanie, a jest przy tym szczery i uczciwy - nie obiecuje złotych gór, od razu zaznacza, że terapia jest procesem. To znakomity słuchacz, który potrafi znaleźć zalety i szanse na rozwój w nawet, wydawałoby się, beznadziejnych sytuacjach.
   Duża wrażliwość na emocje klienta, a także jego problemy znacząco przyczynia się do szybkiego nawiązywania dobrego kontaktu z terapeutą i buduje poczucie zaufania.
   Co jednak dla mnie najważniejsze, Pan Maciej zadaje bardzo trafne pytania i ma niesamowicie celne uwagi, które potrafią czasem wywrócić myślenie człowieka do góry nogami i sprowadzić go na właściwe tory.
   Szczerze i mocno polecam tego specjalistę.

  • S
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinet psychoterapii "Góry Możliwości"Usługa: psychoterapia indywidualna

   Nie korzystałem wcześniej z usług psychoterapeuty więc nie mam porównania, ale podobało mi się. Po kilkunastu wizytach na przestrzeni pół roku osiągnąłem swój cel. Maciej zwracał uwagę na dobre strony wielu rzeczy i uczył samemu dochodzić do rozwiązań problemów. Jest elastyczny, miły, empatyczny. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Anna Gizewska

  Internista,

  • K

   Witam
   Lekarz który w moim odczuciu uważa ze ludzie do czterdziestego roku życia to raczej symulują i z reguły są zdrowi.. Ciężko tej Pani wystawić skierowanie na badania lub L4. Czy tak ciężko zrozumieć ze wiek nie gra roli ponieważ chrobra nie wybiera.


 • Wiesław Jawor

  Internista,

  • M

   odradzam tego lekaza nawet skierowania na wyniki nie wypisze gdy potrzeba wykączyc idzie sie przez takiego lekaza szybciej weterynasz wyleczy niz on

  • E

   Bardzo serdecznie wszystkim polecam, świetny specjalista, od wielu lat uczeszczam i jestem zdrowa i zadowolona, jak i reszta mojej rodziny

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Ewa Dolińska

  Pediatra, Lekarz Rodzinny, lek.

  • J

   Rewelacyjny lekarz! Cierpliwa, miła, uśmiechnięta i znająca się na swojej pracy. Bardzo ostrożnie przepisuje antybiotyki. Zleca wiele badań i daje skierowania do specjalistów. Nie boi się przyznać, że czegoś nie wie o dlatego kieruje do specjalisty. Wizyty są zazwyczaj opóźnione, ale to ze względu na to, że pani dr słucha i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania, nie pospiesza. Nigdy nie odmówiła mi przyjęcia dziecka , które miało gorączkę (nawet mimo końca pracy przychodni). Miałam ogromne szczęście, że trafiłam z dziećmi do tej lekarki.Polecam

  • A

   Przepisałam dwójke moich dzieci do Pani dr Dolińskiej i tera wiem że jest to dobry wybór, zawsze trafiona diagnoza, dobrze dobrane leki!!! Skierowania, zawsze sa wydawane kiedy sa potrzebne. JAk już wyżej pisałam oby wiecej takich lekarzy jak Pani dr.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu