Informacje o placówce

Gabinety

Dormed Centrum Zdrowia Rodziny

Odkryta 1A, Białołęka

03-140, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Tadeusz Podsiadłowski

  Endokrynolog, Ginekolog, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Bobrowiecka 1

   Pan doktor miły, rzeczowy. Usg ciąży w 7 tygodniu, bałam się, ze usłyszę coś złego, jednak pan doktor humorem rozluźnił mnie przed badaniem. Badanie delikatne, wszystko pokazał na monitorze, w pierwszej kolejności pokazał bijące serduszko???? Podał rękę przy wstawaniu z kozetki. Pogratulował mi i mężowi, wytłumaczył kiedy, jakie i w jakim celu kolejne usg. Polecam????

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Bobrowiecka 1Usługa: USG ciąży

   U doktora na USG ciąży byłam 2 razy (były to badania dodatkowe, jedno przed 11 t.c drugie w 37 t.c). Za pierwszym razem bardzo pozytywne wrażenie, bo doktor jest miły i jak to przy pierwszej ciąży dostałam zdjęcie dzidzi, ale wiadomo że szczegółów na tym etapie żadnych zbadać się nie da.
   Na wizycie w 37 t.c niestety się zawiodłam mocno, bo pan doktor choć bardzo uprzejmy to badanie wykonał znacznie poniżej moich i mojego lekarza prowadzącego oczekiwań: o sprawdzenie ilości wód musiałam poprosić ja, bo doktor nie zmierzył tego sam z siebie. O zmierzenie długości szyjki również prosiłam, ale mi odmówił mówiąc że nie ma tego na skierowaniu. W 37 t.c są to tak kluczowe informacje na temat ciąży że lekarz sam w pierwszej kolejności powinien to określić, niestety bardzo się zawiodłam i właściwie dowiedziałam się tylko że dziecko ma rączki, nóżki, kręgosłup i to chłopak - wszytko to, czego nie musiał doktor badać na tym etapie ciąży. Gdybym nie wiedziała sama czego potrzebuje dowiedzieć się na takim badaniu to nie dostałabym żadnych ważnych na tym etapie ciąży informacji. Badanie muszę zatem powtórzyć gdzie indziej... Strata czasu i nerwów :(

  Zobacz wszystkie opinie (58) o tym lekarzu


 • Grażyna Zachemba-Adamczyk

  Pediatra,

  • S

   Może i Pani Adamczyk jest dobrym lekarzem ale jej zachowanie bywa bardzo irytujące. Do tego emocjonalnie nieprzewidywalna i chwiejna niczym chorągiewka - raz jest super miła a innym razem traktuje dorosłych pacjentów jak małe dzieci, które poucza tonem nie znoszącym sprzeciwu. Moje oburzenie wywołała sytuacja, gdy na moja reakcje na otwarte okno podczas wizyty dwutygodniowego noworodka Pani doktor odpowiedziała cytuje: " ja muszę wytrzymać w takiej temperaturze 8 godzin to dziecko tez może wytrzymać 15 minut"...Dodam tylko ze wizyta była w zimie - w grudniu,a dziecko było rozbierane do naga....

  • J

   Genialna kobieta. Byliśmy u trzech lekarzy z kaszlacym trzylatkiem i mówili, ze tak ma być, bo była miesiac temu przeziębiony, a płuca ma czyste. A pani dr Grażyna przyszła, zbadała, zebrała historię, zaleciła badania i dała bezpieczne leczenie , zeby ulżyć dziecku w czasie oczekiwania na wyniki badań. GORĄCO POLECAM.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Katarzyna Mirecka

  Psycholog, Terapeuta, Psychoterapeuta,

  • P

   Nie wiedziałam, czego się spodziewać po pierwszych wizytach. Szybko jednak uspokoiłam się i zaczęłyśmy pracować. Warto.

  • A

   Bardzo zaangażowana Pani Terapeutka , poczułam się w pełni zrozumiana i zaakceptowana, po dłuższym czasie zrozumiałam, że żeby zmienić coś w swoim życiu i poradzić sobie z bieżącymi problemami trzeba zacząć od pracy nad samym sobą.


 • Lechosław Chmielik

  Laryngolog, Laryngolog Dziecięcy,

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Kwalifikacja dziecka do zabiegu

   Podejście do malego pacjenta na żadnym poziomie, badanie jeśli tak to można nazwać przeprowadzone w ciągu 3min. Dziecko z uciskiem migdala na bebenki słuchowe przez co ma pogorszony słuch, dla lekarza nie wymaga żadnego nadzywaczejnego przyspieszenia zabiwgu, można po prostu czekać kolejne 9mscy....A na pytanie czy można tak dlugo czekać przy ucisku i czy dziecku nie uszkodzi się trwale słuch odpowiada "No moze" więc dziękuję za specjalistyczną kosultacje.

  • E
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacja laryngologiczna

   Zdecydowanie nie polecam! Tak mało kontaktowego lekarza nie spotkałam nigdy. Postawił błędną diagnozę jak się okazało u innego laryngologa. Lekarz nie odpowiedział na zadane pytania. Sprawa była na tyle poważna, że dr Chmielik zakwalifikował syna do leczenia operacyjnego. Okazało się, że nie ma do tego żadnych wskazań. Mało tego, drugi laryngolog powiedział, że dzieci i tak nie operuje się w fazie wzrostu nawet gdyby zaszła taka potrzeba. Szkoda czasu, nerwów i pieniędzy

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Izabela Banaś

  Okulista, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - WarszawaUsługa: zapalenie spojówek

   Jestem bardzo zadowolony. Po 11 dniach leczenia na bakteryjne zapalenie spojówek Zmieniłem okulistę i poszedłem do Pani Banaś i od razu stwierdziła wirusowe zapalenie. Po dwóch dniach choroba minęła. Nowe leki i po chorobie. Szkoda tylko, ze poprzedni okulista się nie przyłożył, bo dość długo był okropny ból i problemy ze wzrokiem...

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Warszawa

   Najwyzsza jakosc obslugi i bardzo szczegolowo przeprowadzony wywiad, ale najwazniejsze to podejscie do pacjenta i ta atmosfera.Goraco polecam, traficie w dobre rece, Pani Doktor zlecila mi dodatkowe badania i szybko znalazla plan dzialania

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Maciej Koniński

  Ginekolog, lek.

  • O
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacja ginekologiczna (kolejna wizyta)

   Dr Koniński jest najbardziej profesjonalnym lekarzem z jakim miałam kontakt. Jest niezwykle uprzejmy, ale jednocześnie konkretny. Do tej pory nie spotkałam się z tak sumiennym podejściem do pacjenta. Żadna z wizyt nie odbyła się "na szybko", w każdej Dr Koniński przeprowadził dokładny wywiad i badanie.
   Będę również chciała aby to Dr Koniński prowadził moją ciążę, gdyż ufam mu w 100%.

  • R
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Babka MedicaUsługa: prowadzenie ciąży, konsultacje ginekologiczne

   Doktor prowadził całą moją ciążę w babka medica. Do przychodni i doktora Konińskiego trafiłam przypadkiem. Już po pierwszej wizycie nie chciałam żadnego innego lekarza :-) Pan Maciej jest rzeczowy i opiekuńczy. Bardzo dba o pacjentki i czuć jak to jedna z pacjentek napisała -ciepło a nawet czułość jakkolwiek by to nie zabrzmiało u lekarza ginekologa ;-) córka ma już prawie 3 miesiące, a ja nie zamierzam rezygnować z wizyt u pana dr
   Polecam pacjentkom które potrzebują wsparcia również psychicznego ponieważ doktor potrafi wybić z głowy niepotrzebne obawy związane z przebiegiem ciąży :))

  Zobacz wszystkie opinie (22) o tym lekarzu


 • Monika Liwska

  Neurolog Dziecięcy, Neurolog, dr

  • I
   Lokalizacja: Centrum Medyczne DP Med

   Pierwszy raz spotkałam się z tak miłą, rzetelna i dokładną Panią Doktor! Pani Doktor niczego nie bagatelizowała, przeprowadziła dokładny wywiad, zbadała córkę pod każdym możliwym kątem. Polecamy każdemu Panią Doktor z czystym sumieniem! Rodzice Lenki

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne DP Med

   Mój prawie dwuletni syn jest pod opieką Pani doktor od 3 mca życia. Dr Liwska jest bardzo skrupulanym lekarzem. Wizyty odbywają się w spokojnej i sympatyczniej atmosferze, trwają niekiedy prawie godzinę, badanie jest dokładne. Pani doktor odpowiada na wszystkie pytania, rozwiewa wszystkie wątpliwości. Mamy do niej duże zaufanie.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Jerzy Stążka

  Pediatra, Internista, lek.

  • B

   Od paru lat jestem pacjentką Pana dr Jerzego Stążki. Pan dr Jerzy Stążka jest lekarzem bardzo fachowym, angażującym się w powierzone zadania, wnikliwym dzięki temu stawia dobre diagnozy. Ja jestem tego najlepszym przykładem. Zgłaszane Panu Doktorowi dolegliwości dot. zazwyczaj układu kostnego (przebyta operacja kręgosłupa, ręki). Dr Jerzy Stążka lecząc zgłaszane przeze mnie choroby zwrócił uwagę na moje ogólne osłabienie organizmu. Szukając przyczyny zlecił odpowiednie badania, które w konsekwencji wskazały, że mam raka jelita grubego. Bezpośrednio po diagnozie w 2016 r. przeprowadzono w trybie pilnym operację usunięcia nowotworu. Chciałabym nadmienić, że wcześniej nie miałam gastrycznych problemów, które wskazywałby tak groźną chorobę. Miałam bardzo dużo szczęścia, że trafiłam do tak dobrego lekarza jakim jest Pan Doktor Stążka. Dziękuję bardzo Panie Doktorze!

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Falck w Warszawie Stawki

   Bardzo kompetentny lekarz,potrafiący bardzo dociekliwie szukać przyczyny choroby.Wytłumaczy wszystko bez żadnych oznak zniecierpliwienia.Serdecznie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Hanna Richter-Ritz

  Alergolog, Internista, Lekarz Rodzinny, lek.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-MedUsługa: konsultacja alergologiczna

   Pani Hanna jest bardzo profesjonalna. Zapyta o każdy szczegół, opiekuje się pacjentem. Jest bardzo sympatyczna i dba o pacjenta. Bardzo pozytywna osoba. Szczerze polecam Panią Hannę jako alergologa!

  • B
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-Med

   Pani bardzo powierzchownie podeszła do mojego problemu. Nie wyraża żadnego zainteresowania moim stanem, nie zadawała żadnych pytań była bardzo obojętna a diagnoza nie byla poparta żadnymi wyjaśnieniami oraz bez żadnych przypisanych lekarstw co wzbudziło we mnie bardzo duży niepokój. Udalo się dostac jeszcze tego samego dnia do innego lekarza, który na pierwszy rzut oka od razu rozpoznał przyczynę.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Piotr Skrzypczyk

  Pediatra, lek.

  • G
   Lokalizacja: W innym miejscu

   WSpaniały lekarz.Wszystko wytłumaczy,odpowie na każde pytanie i rozwieje wszelkie wątpliwości.Polecam zecydowanie oby więce takich lekarzy

  • M
   Lokalizacja: Dormed Centrum Zdrowia Rodziny

   Bardzo konkretny, profesjonalny i sympatyczny lekarz. Przeprowadza dokładny wywiad, wnikliwie bada, i co szczególnie ważne, zwraca uwagę na problemy, które choć nie są bezpośrednio powodem wizyty, to mogą być istotne z puntu widzenia dobrostanu dziecka; odpowiada też cierpliwie na wszystkie, nawet banalne pytania rodziców. Wizyta przebiega spokojnie, w miłej atmosferze.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu