Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Gabinety

 • Dormed Centrum Zdrowia Rodziny

  Odkryta 1A, Białołęka

  03-140, Warszawa, mazowieckie

  Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jerzy Stążka

  Pediatra, Internista, lek.

  • A

   Wizyta trwa kilka minut, lekarz nie umie postawić diagnozy, dopytuje się o leki którymi wcześniej byłam leczona (pewnie chciał przepisać to samo), nie umie wytłumaczyć czy mogę brać dany lek itp., minimalne zaangażowanie o stan zdrowia pacjenta. Po wizycie miałam poczucie, że diagnozę właściwie mogłam sobie sama wystawić, podobnie z lekami. Dziwię się, że Dormed współpracuje z takim lekarzem, bo to dobra placówka.

  • M

   Byliśmy dziś na wizycie z 2 tygodniowym dzieckiem. Wizyta trwała 6 minut. Najpierw doktor kazał rozebrać mi dwu tygodniowe chore dziecko przy otwartym oknie i drzwiach do gabinetu, a na moją prośbę o zamknięcie okna zrobił jedynie zakłopotaną minę. Z kolei na pytanie o to co właściwie jest dziecku długo szukał w głowie odpowiedniego słowa, a na zaproponowane przeze mnie "może zapalenie spojówek" odpowiedział z radością w głosie "Tak! właśnie zapalenie spojówek". Lekarz zainkasował 90 złotych i 6 razy powtórzył, że musimy przyjść za 2 dni na kolejną wizytę.
   Zaniepokojony tą wizytą, która bardziej przypominała skecz Kabaretu Moralnego Niepokoju niż moje wyobrażenie jak to powinno wyglądać udałem się do innego lekarza, który absolutnie wykluczył zapalenie spojówek.
   Ocena słaby a nie bardzo słaby wyłącznie jako zachęta do tego Pan doktor bardziej się przykładał.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Tadeusz Podsiadłowski

  Endokrynolog, Ginekolog, dr n. med.

  • Z
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Z przyjemnością mogę napisać pozytywną opinię, potwierdzoną mnóstwem wizyt - nie tylko jedną. Pan doktor jest rzeczywiście oszczędny w słowach, jednak jako jedyny zdiagnozował u mnie prawidłowo schorzenie, następnie wyleczył dużą torbiel i zaordynował leczenie, dzięki któremu dziś jestem w 8. miesiącu ciąży rozwijającej się prawidłowo. Wcześniej leczyłam niepłodność przez dwa lata u innych lekarzy - niestety bezskutecznie. Dziś Pan doktor prowadzi moją ciążę i zwraca uwagę na wszelkie moje wątpliwości, nie bagatelizując ich - tak jak to było u innych lekarzy. Polecam wizytę u tego lekarza.

  • K

   Byłam na pierwszej wizycie u Pana Doktora, jednak głęboko zastanawiam się nad kolejną. Mało wyjaśnień dotyczących problemu, brak wywiadu z pacjentką. Plusem jest rzeczowość i konkretność, jednak ja od lekarza spodziewam się czegoś więcej niż 5-10 min wizyty.

  Zobacz wszystkie opinie (45) o tym lekarzu


 • Maciej Koniński

  Ginekolog, lek.

  • O
   Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położnicza

   Wyjątkowy lekarz! Moja wizyta była związana ze smutnym dla mnie wydarzeniem, jednak Pan doktor przyjął mnie niezwykle empatycznie, wszystko bardzo dokładnie wyjaśnił, pomimo że było to usg, a nie wizyta. Nawet zadzwonił do mnie tego samego dnia, żeby omówić wyniki badań. Do tej pory nie spotkałam się takim przyjęciem przez lekarza żadnej specjalizacji. Gorąco polecam :)

  • Dr Konińskiego bardzo polecam nie tylko młodym dziewczynom, ale także starszym paniom takim jak ja , mam 64 lata.
   Cudownie ciepły człowiek, delikatny wręcz czuły czuje się , że ma dobre serce a poza tym nie da się zaprzeczyć także a przede wszystkim wielką wiedzę. W Jego rękach czułam się bezpiecznie, wyczuł moje zdenerwowanie i lęk i potraktował mnie bardzo , bardzo delikatnie.
   Panie Doktorze bardzo dziękuję
   Maria Bereziak

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu


 • Grażyna Zachemba-Adamczyk

  Pediatra,

  • S

   Może i Pani Adamczyk jest dobrym lekarzem ale jej zachowanie bywa bardzo irytujące. Do tego emocjonalnie nieprzewidywalna i chwiejna niczym chorągiewka - raz jest super miła a innym razem traktuje dorosłych pacjentów jak małe dzieci, które poucza tonem nie znoszącym sprzeciwu. Moje oburzenie wywołała sytuacja, gdy na moja reakcje na otwarte okno podczas wizyty dwutygodniowego noworodka Pani doktor odpowiedziała cytuje: " ja muszę wytrzymać w takiej temperaturze 8 godzin to dziecko tez może wytrzymać 15 minut"...Dodam tylko ze wizyta była w zimie - w grudniu,a dziecko było rozbierane do naga....

  • J

   Genialna kobieta. Byliśmy u trzech lekarzy z kaszlacym trzylatkiem i mówili, ze tak ma być, bo była miesiac temu przeziębiony, a płuca ma czyste. A pani dr Grażyna przyszła, zbadała, zebrała historię, zaleciła badania i dała bezpieczne leczenie , zeby ulżyć dziecku w czasie oczekiwania na wyniki badań. GORĄCO POLECAM.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Katarzyna Mirecka

  Psycholog, Terapeuta, Psychoterapeuta,

  • P

   Nie wiedziałam, czego się spodziewać po pierwszych wizytach. Szybko jednak uspokoiłam się i zaczęłyśmy pracować. Warto.

  • A

   Bardzo zaangażowana Pani Terapeutka , poczułam się w pełni zrozumiana i zaakceptowana, po dłuższym czasie zrozumiałam, że żeby zmienić coś w swoim życiu i poradzić sobie z bieżącymi problemami trzeba zacząć od pracy nad samym sobą.


 • Hanna Richter-Ritz

  Alergolog, Internista, Lekarz Rodzinny, lek.

  • P

   Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona Panią Doktor, jest to osoba pełna empatii i profesjonalizmu.
   Bardzo angażuje się w problemy pacjenta, poświęciła mi bardzo dużo czasu i uwagi. Serdecznie polecam konsultacje u niej.

  • M

   Bardzo miła, życzliwa Pani Doktor!! Pomaga w każdej sytuacji, zawsze znajduje czas dla swych pacjentów. Choruje na alergie od 4 roku życia. Miałam wielu lekarzy ale odczulanie i leczenie u Pani doktor pomogło mi ulżyć mym cierpieniom które mam każdego lata. Polecam każdemu alergikowi!!!!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Dariusz Osiak

  Pulmonolog, Internista, lek.

  • Pan dr.D.Osiak bardo wnikliwie przeprowadza wywiad i poświęca dużo czasu na badanie pacjenta. Sumienny, dokładny ,rzeczowy pomocny.


 • Patrycja Grabowska-Krawiec

  Internista, Lekarz Rodzinny, Pulmonolog,

  • K

   Pani doktor bardzo dba o to, żeby pacjent rozumiał swoją chorobę, potrafił rozpoznać niepokojące objawy i podjąć środki zaradcze zanim jeszcze trafi na wizytę lekarską - to niesamowicie cenne. Od kiedy leczę się u pani doktor Grabowskiej-Krawiec mogłam zmniejszyć dawki przyjmowanych na co dzień kortykosteroidów i byłam do tego zachęcana. Bardzo polecam.

  • Ż

   Bardzo kompetentna i pomocna pani doktor. Wszystko wytłumaczy i stara się pomóc.
   Szczerze polecam !


 • Monika Liwska

  Neurolog Dziecięcy, Neurolog, dr

  • Polecam . Byłam z 8 miesięcznym synkiem kontrolne aby sprawdzić czy wszystko rozwija się prawidłowo była bardzo kompetentna miła i dużo tłumaczyła. Jest godna polecenia. Najważniejsze że wizyta nie trwa 5 min i nara tylko przeprowadza długi wywiad następnie bardzo dokładne badania

  • G

   Pani Doktor jest wspaniałym epileptologiem. Byłem u niej na wizycie w Przychodni In altum i ona wzbudziła moje duże zaufanie. Czułem się przy niej spokojnie, wiem, że ona może i chce mi pomóc. Poza tym, że jest świetnym neurologiem, to jeszcze posiada wiedzę psychologiczną: wie, jak pomóc pacjentowi w jego problemach emocjonalnych. Jak najbardziej polecam a Pani Doktor dziękuję.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Piotr Skrzypczyk

  Pediatra, lek.

  • Lekarz oddany swojej specjalizacji. Wywiad i badanie przeprowadza szczegółowo i dokładnie. Mieliśmy okazje spotkać go na izbie przyjeć w szpitalu przy Żwirki i Wigury i dobrze ze akurat na niego trafiliśmy, słusznie skierował syna na hospitalizacje. Kompetentny, kulturalny, sympatyczny. Bardzo dobry lekarz.

  • Najlepszy lekarz pediatra. Mówię "Jak Skrzypczyk osłucha dziecko to wiesz, że jest osłuchane" :) Lekarz bardzo kompetentny, z powołania, sympatyczny.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu