Informacje o placówce

Gabinety

 • Dormed Centrum Zdrowia Rodziny

  Odkryta 1A, Białołęka

  03-140, Warszawa, mazowieckie

  Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jerzy Stążka

  Pediatra, Internista, lek.

  • A

   Wizyta trwa kilka minut, lekarz nie umie postawić diagnozy, dopytuje się o leki którymi wcześniej byłam leczona (pewnie chciał przepisać to samo), nie umie wytłumaczyć czy mogę brać dany lek itp., minimalne zaangażowanie o stan zdrowia pacjenta. Po wizycie miałam poczucie, że diagnozę właściwie mogłam sobie sama wystawić, podobnie z lekami. Dziwię się, że Dormed współpracuje z takim lekarzem, bo to dobra placówka.

  • M

   Byliśmy dziś na wizycie z 2 tygodniowym dzieckiem. Wizyta trwała 6 minut. Najpierw doktor kazał rozebrać mi dwu tygodniowe chore dziecko przy otwartym oknie i drzwiach do gabinetu, a na moją prośbę o zamknięcie okna zrobił jedynie zakłopotaną minę. Z kolei na pytanie o to co właściwie jest dziecku długo szukał w głowie odpowiedniego słowa, a na zaproponowane przeze mnie "może zapalenie spojówek" odpowiedział z radością w głosie "Tak! właśnie zapalenie spojówek". Lekarz zainkasował 90 złotych i 6 razy powtórzył, że musimy przyjść za 2 dni na kolejną wizytę.
   Zaniepokojony tą wizytą, która bardziej przypominała skecz Kabaretu Moralnego Niepokoju niż moje wyobrażenie jak to powinno wyglądać udałem się do innego lekarza, który absolutnie wykluczył zapalenie spojówek.
   Ocena słaby a nie bardzo słaby wyłącznie jako zachęta do tego Pan doktor bardziej się przykładał.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Tadeusz Podsiadłowski

  Endokrynolog, Ginekolog, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Bobrowiecka 1

   Trafiłam do Doktora kilkukrotnie na USG - terminy w Lux Medzie są odległe, a on zawsze zgadza się przyjąć dodatkowo. Owszem, Doktor jest dość sympatyczny i nie krępowały mnie wizyty u niego. Natomiast dość szybko z nich zrezygnowałam. Widział u mnie krwiaka w macicy, którego nie było. To była dość wczesna ciąża, także nietrudno sobie wyobrazić moje przerażenie. USG bardzo szybkie, w mojej ocenie niedokładne.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Bobrowiecka 1Usługa: kontrola

   Pan doktor wywarł na mnie bardzo sympatyczne wrażenie, byłam u niego na USG piersi, podejście super, aż mnie to zdziwiło, nie czułam się skrępowana i poczułam się ważna. Pan doktor wszystko omawiał w trakcie USG. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (48) o tym lekarzu


 • Maciej Koniński

  Ginekolog, lek.

  • R
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Babka MedicaUsługa: prowadzenie ciąży, konsultacje ginekologiczne

   Doktor prowadził całą moją ciążę w babka medica. Do przychodni i doktora Konińskiego trafiłam przypadkiem. Już po pierwszej wizycie nie chciałam żadnego innego lekarza :-) Pan Maciej jest rzeczowy i opiekuńczy. Bardzo dba o pacjentki i czuć jak to jedna z pacjentek napisała -ciepło a nawet czułość jakkolwiek by to nie zabrzmiało u lekarza ginekologa ;-) córka ma już prawie 3 miesiące, a ja nie zamierzam rezygnować z wizyt u pana dr
   Polecam pacjentkom które potrzebują wsparcia również psychicznego ponieważ doktor potrafi wybić z głowy niepotrzebne obawy związane z przebiegiem ciąży :))

  • O
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Babka Medica

   Wyjątkowy lekarz! Moja wizyta była związana ze smutnym dla mnie wydarzeniem, jednak Pan doktor przyjął mnie niezwykle empatycznie, wszystko bardzo dokładnie wyjaśnił, pomimo że było to usg, a nie wizyta. Nawet zadzwonił do mnie tego samego dnia, żeby omówić wyniki badań. Do tej pory nie spotkałam się takim przyjęciem przez lekarza żadnej specjalizacji. Gorąco polecam :)

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


 • Grażyna Zachemba-Adamczyk

  Pediatra,

  • S

   Może i Pani Adamczyk jest dobrym lekarzem ale jej zachowanie bywa bardzo irytujące. Do tego emocjonalnie nieprzewidywalna i chwiejna niczym chorągiewka - raz jest super miła a innym razem traktuje dorosłych pacjentów jak małe dzieci, które poucza tonem nie znoszącym sprzeciwu. Moje oburzenie wywołała sytuacja, gdy na moja reakcje na otwarte okno podczas wizyty dwutygodniowego noworodka Pani doktor odpowiedziała cytuje: " ja muszę wytrzymać w takiej temperaturze 8 godzin to dziecko tez może wytrzymać 15 minut"...Dodam tylko ze wizyta była w zimie - w grudniu,a dziecko było rozbierane do naga....

  • J

   Genialna kobieta. Byliśmy u trzech lekarzy z kaszlacym trzylatkiem i mówili, ze tak ma być, bo była miesiac temu przeziębiony, a płuca ma czyste. A pani dr Grażyna przyszła, zbadała, zebrała historię, zaleciła badania i dała bezpieczne leczenie , zeby ulżyć dziecku w czasie oczekiwania na wyniki badań. GORĄCO POLECAM.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Katarzyna Mirecka

  Psycholog, Terapeuta, Psychoterapeuta,

  • P

   Nie wiedziałam, czego się spodziewać po pierwszych wizytach. Szybko jednak uspokoiłam się i zaczęłyśmy pracować. Warto.

  • A

   Bardzo zaangażowana Pani Terapeutka , poczułam się w pełni zrozumiana i zaakceptowana, po dłuższym czasie zrozumiałam, że żeby zmienić coś w swoim życiu i poradzić sobie z bieżącymi problemami trzeba zacząć od pracy nad samym sobą.


 • Dariusz Osiak

  Pulmonolog, Internista, lek.

  • Pan dr.D.Osiak bardo wnikliwie przeprowadza wywiad i poświęca dużo czasu na badanie pacjenta. Sumienny, dokładny ,rzeczowy pomocny.


 • Patrycja Grabowska-Krawiec

  Internista, Lekarz Rodzinny, Pulmonolog,

  • K

   Pani doktor bardzo dba o to, żeby pacjent rozumiał swoją chorobę, potrafił rozpoznać niepokojące objawy i podjąć środki zaradcze zanim jeszcze trafi na wizytę lekarską - to niesamowicie cenne. Od kiedy leczę się u pani doktor Grabowskiej-Krawiec mogłam zmniejszyć dawki przyjmowanych na co dzień kortykosteroidów i byłam do tego zachęcana. Bardzo polecam.

  • Ż

   Bardzo kompetentna i pomocna pani doktor. Wszystko wytłumaczy i stara się pomóc.
   Szczerze polecam !


 • Izabela Banaś

  Okulista, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Warszawa

   Najwyzsza jakosc obslugi i bardzo szczegolowo przeprowadzony wywiad, ale najwazniejsze to podejscie do pacjenta i ta atmosfera.Goraco polecam, traficie w dobre rece, Pani Doktor zlecila mi dodatkowe badania i szybko znalazla plan dzialania

  • A

   Zgadzam się z opinią Darka. Byłem u Pani Doktor dość dawno, ale do dziś to pamiętam. Kiedy chciałem dowiedzieć się o moją dolegliwość zostałem potraktowany niemiło jak naruszający majestat natręt, a kiedy odparłem ostrzej, że nie znam się i moge chyba liczyć na wyjaśnienia Pani Doktor zaniemówiła, w związku z czym opuściłem gabinet.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Hanna Richter-Ritz

  Alergolog, Internista, Lekarz Rodzinny, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-MedUsługa: badania alergologiczne

   To była moja pierwsza wizyta. Moje doświadczenia są niestety negatywne. Pani doktor była niemiła, opryskliwa, niezainteresowana pacjentem, wcale nie zaangażowana. Jedyne co ją obchodziło to... grafik przyjęć (to czas był najważniejszy, a nie postawienie właściwej diagnozy). Niestety, nie polecam. Co do rzetelności i jakości diagnozy - uważam, że nie była rzetelna.

  • P

   Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona Panią Doktor, jest to osoba pełna empatii i profesjonalizmu.
   Bardzo angażuje się w problemy pacjenta, poświęciła mi bardzo dużo czasu i uwagi. Serdecznie polecam konsultacje u niej.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Piotr Skrzypczyk

  Pediatra, lek.

  • K
   Lokalizacja: Dormed Centrum Zdrowia RodzinyUsługa: konsultacje pediatryczne

   Lekarz godny polecenia, zaangażowany w każdą wizytę. Dokładnie przeprowadzi wywiad z rodzicem. Skrupulatny i dokładny. Dobry kontakt z dzieckiem. Dziecko dokładnie zbadane i osłuchane. Trafna diagnoza.

  • Lekarz oddany swojej specjalizacji. Wywiad i badanie przeprowadza szczegółowo i dokładnie. Mieliśmy okazje spotkać go na izbie przyjeć w szpitalu przy Żwirki i Wigury i dobrze ze akurat na niego trafiliśmy, słusznie skierował syna na hospitalizacje. Kompetentny, kulturalny, sympatyczny. Bardzo dobry lekarz.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu