DIGITAL DENTISTRY & MEDICINE

(42 opinie)

Tłumaczymy naszym Pacjentom przyczyny powstania ich schorzeń, tłumaczymy możliwe sposoby leczenia i wraz z Pacjentami ustalamy sposób i plan leczenia. Pacjent decyduje ostatecznie, według zasady Twoj... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

DIGITAL DENTISTRY & MEDICINE

Królewiecka 161/16

54-117 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe +48 71 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Tłumaczymy naszym Pacjentom przyczyny powstania ich schorzeń, tłumaczymy możliwe sposoby leczenia i wraz z Pacjentami ustalamy sposób i plan leczenia.
Pacjent decyduje ostatecznie, według zasady Twoje zdrowie Twój wybór. Decyzja Pacjenta to nasze zobowiązanie.

Nasza oferta

Implantologia
Wykonujemy zabiegi implantologiczne w oparciu o najnowsze techniki piezochirurgii i sterowanej regeneracji tkanek. Uzupełniamy braki wielu zębów. Do zabiegów implantacji przygotowujemy pacjentów kompleksowo przez likwidację ognisk zapalnych i rehabilitację okluzji. To daje gwarancję długotrwałości efektów leczenia implantologicznego.

Mosty na włóknach szklanych
Wykonujemy jednowizytowe leczenie protetyczne bez szlifowania zębów, w oparciu o technologię mostów na włóknach szklanych, na jednej wizycie uzupełniamy braki zębów utraconych w wyniku próchnicy lub wypadku.

Bezbolesna protetyka CAD/CAM
Wykonujemy jednowizytowe leczenie protetyczne koronami porcelanowymi w technice CAD/CAM.

Wykonujemy leczenie protetyczne mostami pełnoceramicznymi na podbudowie tlenku cyrkonu w technice CAD/CAM.

Stomatologia estetyczna, Metamorfoza uśmiechu
Wykonujemy leczenie estetyczne licówkami porcelanowymi i na jednej wizycie licówkami kompozytowymi, przywracamy prawidłową symetrię oraz wygląd zębów i poprawiamy rysy twarzy.

Endodoncja mikroskopowa
Wykonujemy nowoczesne leczenie endodontyczne w mikroskopie, ratujemy zęby przed ekstrakcją, zapobiegamy utracie kości pozostawiając wyleczony ząb jako naturalny implant, na tym implancie odbudowujemy brakującą koronę.

Nowoczesna Periodontologia estetyczna
Leczymy choroby przyzębia ratując pacjentów od utraty zębów i groźnych powikłań zdrowotnych.

Piezochirurgia
Wykonujemy zabiegi chirurgiczne techniką piezchirurgii skutecznie usuwając najtrudniej położone zęby "mądrości". Nawet najtrudniejsze zabiegi wykonujemy bezboleśnie w znieczuleniu.

Diagnostyka cyfrowa 3D
Wykonujemy diagnostykę radiologiczną panoramiczną i 3D w programie tomosyntezy.

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Agata Nykiel

  Stomatolog, lek. dent.

  • E
   Lokalizacja: DIGITAL DENTISTRY & MEDICINEUsługa: stomatologia zachowawcza

   Jestem bardzo zadowolona. Caly przebieg leczenia dokładnie wyjaśniony,przedstawione ewentualne alternatywy.W czasie wizyty dobry kontakt z pacjentem, dbanie o jak najlepszy komfort pacjenta( zero bólu ),miła atmosfera w gabinecie.Zarowno plombowanie jak i leczenie kanałowe wykonane perfekcyjnie.Polecam Panią Agatę.

  • A
   Lokalizacja: DIGITAL DENTISTRY & MEDICINEUsługa: leczenie próchnicy

   Pani doktor właśnie zaczeła specjalizację w zakresie chirurgii szcękowo twarzowej, oprócz standardowej opieki nad zębami, doradziła w zakresie problemów z poruszaniem szczęką (pozostałości po boksie). Górąco polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Anna Baranowska

  Higienistka Stomatologiczna,

  • D
   Lokalizacja: DIGITAL DENTISTRY & MEDICINEUsługa: wybielanie zębów

   profesjonale podejście , Pani dr. wytłumaczyła wszytko szczegółowo ,czułam się bezpieczna zabieg wybielania zębów przebiegał komfortowo..polecam

  • W
   Lokalizacja: DIGITAL DENTISTRY & MEDICINEUsługa: scaling

   Po raz pierwszy w życiu trafiłem na oczyszczanie zębów do Pani Ani i wiem że już nigdy do nikogo innego nie pójdę . Mam bardzo wrażliwe zeby i odsłonięte szyjki, wiec bylem pelny obaw przed zabiegiem. Dzięki niesamowitej delikatności, a zarazem olbrzymiej empatii obyło się bez bólu i bez znieczulenia. Pani Ania bardzo dokładnie wyjaśnia każdy etap pracy, oraz dba o komfort pacjenta. Na końcu wykonała instruktaż mycia zębów i pokazała jaka metoda powinienem szczotkować zęby i dobrała szczoteczke która swietnie sie u mnie sprawdza. Efekt końcowy przerósł moje oczekiwania.
   Pani Ania jest wspaniala higienistka. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Lidia Kittel

  Stomatolog,

  • D
   Lokalizacja: DIGITAL DENTISTRY & MEDICINEUsługa: Inny

   Rewelacja 5 gwiazdek to za mało, profesjonalizm na najwyższym poziomie , uprzejmość i fantastyczna atmosfera ,jeśli ktoś boi się dentysty to koniecznie musi odwiedzić dr. Kittel i jej zespół ... pani dr. na bieżąco tłumaczy każdy wykonany zabieg , leczenie dobrane przez dr. kittel spełniło moje oczekiwania ...dziękuję

  • M

   Jarek M
   Witam, WIELKIE POLECENIE dla Pani Dr Lidii Kittel oraz Gabinetu Digital Dentistrii. Jako spanikowany podczas pierwsze wizyty pacjent wyszedłem z gabinetu w ogromnym pozytywnym szoku wraz z naklejką "dzielny pacjent". Nie ukrywam, iż miałem ogromną przerwę w leczeniu zębów ze względu na strach ale po pierwszej wizycie nabrałem zaufania.Szybka, fachowa profesjonalna obsługa w miłej atmosferze. POLECAM zwłaszcza wszystkim bojącym się aby odwiedzili gabinet. WIELKIE dziękuję, wrócę do Pani Doktor Lidii Kittel z chęcią :)

   Ania M
   Ja również dołączam PODZIĘKOWANIE oraz POLECAM. Pani Doktor wraz ze współpracownikami wyróżnia się ogromną fachowością, wszystkie usługi realizowane są z pasją,fachowością, szybko i bezboleśnie. Po kilku wizytach wymagających trudnej pracy dzięki wykonanym zabiegom odzyskałam naturalny i piękny uśmiech wraz z zapewnieniem, iż w przypadku jakichkolwiek wątpliwości czy konieczności korekty Pani doktor Lidia Kittel pozostaje do dyspozycji. Atmosfera panująca w gabinecie jest na tyle przyjemna, iż nie czuje się żadnego stresu. Wracam do Pani Doktor z przyjemnością. WIELKIE polecenie.

  Zobacz wszystkie opinie (34) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania