DIGITAL DENTISTRY & MEDICINE

(48 opinii)

Tłumaczymy naszym Pacjentom przyczyny powstania ich schorzeń, tłumaczymy możliwe sposoby leczenia i wraz z Pacjentami ustalamy sposób i plan leczenia. Pacjent decyduje ostatecznie, według zasady Twoj... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

DIGITAL DENTISTRY & MEDICINE

Królewiecka 161/16

54-117 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Tłumaczymy naszym Pacjentom przyczyny powstania ich schorzeń, tłumaczymy możliwe sposoby leczenia i wraz z Pacjentami ustalamy sposób i plan leczenia.
Pacjent decyduje ostatecznie, według zasady Twoje zdrowie Twój wybór. Decyzja Pacjenta to nasze zobowiązanie.

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Piotr Książek Endodoncja mikroskopowa

  Bardzo dobry lekarz. Zlecił niezbędne, kluczowe badania, o których wcześniej nie słyszałem od innych dentystów. Pomógł rozwiązać mój problem. Wcześniej kilku dentystów rozkładało ręce. Badzo polecam.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Joanna Staniecka konsultacja stomatologiczna (kolejna wizyta)

  Pani Doktor w bardzo cierpliwy i rzeczowy sposób wyjaśniła mi jak będzie wyglądał proces leczenia i jakie są możliwe opcje wraz z ich zaletami i wadami.
  Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze i bezstresowo (można też posłuchać muzyki)
  Polecam wizytę u Pani Doktor :)


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. dent. Piotr Książek Endodoncja mikroskopowa

  Profesjonalna obsługa, sprzęt na bardzo wysokim poziomie technologicznym. Doktor Książek wnikliwie analizuje obraz z tomografu i stara się znaleźć najlepsze rozwiązanie. Zdecydowanie polecam


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Piotr Książek Endodoncja mikroskopowa

  Leczenie kanałowe przebiegło szybko i bezboleśnie. Jeśli każda wizyta u stomatologa wyglądałaby jak ta, chodziłbym codziennie :)


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Joanna Staniecka konsultacja stomatologiczna

  Pani doktor bardzo miła; wszystko jasno wyjaśniła i zaproponowała kilka metod na rozwiązanie problemu, i razem ustaliłyśmy dalsze kroki. :)
  Wizyta przebiegła sprawnie i w miłej atmosferze, zapewnionej przez całą załogę gabinetu. Polecam!


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Piotr Książek Endodoncja mikroskopowa

  Najlepszy stomatolog we Wrocławiu! Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Piotra każdemu kto boi się wizyt u stomatologa (tak było w moim przypadku) oraz ma poważne problemy z ząbkami. Profesjonalne podejście, empatia w stosunku do pacjenta, szczegółowe wyjaśnienia każdego wykonywanego zabiegu są tylko kilkoma z wielu zalet. Odbyłam niejedną wizytę u Pana Piotra, zaproponowane leczenie zębów przy każdej wizycie zawsze było odpowiednie bez zbędnego naciągania na niepotrzebne koszta. A efekty? Jestem więcej niż zachwycona. Profesjonalne i bardzo staranne zakończenie leczenia - nie widać, które zęby były leczone. Jeszcze raz polecam.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Lidia Kittel Inny

  Rewelacja 5 gwiazdek to za mało, profesjonalizm na najwyższym poziomie , uprzejmość i fantastyczna atmosfera ,jeśli ktoś boi się dentysty to koniecznie musi odwiedzić dr. Kittel i jej zespół ... pani dr. na bieżąco tłumaczy każdy wykonany zabieg , leczenie dobrane przez dr. kittel spełniło moje oczekiwania ...dziękuję

  lek. dent. Lidia Kittel

  Pani Doroto miło było nam Panią gościć. Cieszę się, że mogłam pomóc. Dziękuję za opinię i pozdrawiam


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Baranowska wybielanie zębów

  profesjonale podejście , Pani dr. wytłumaczyła wszytko szczegółowo ,czułam się bezpieczna zabieg wybielania zębów przebiegał komfortowo..polecam


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Agata Nykiel stomatologia zachowawcza

  Jestem bardzo zadowolona. Caly przebieg leczenia dokładnie wyjaśniony,przedstawione ewentualne alternatywy.W czasie wizyty dobry kontakt z pacjentem, dbanie o jak najlepszy komfort pacjenta( zero bólu ),miła atmosfera w gabinecie.Zarowno plombowanie jak i leczenie kanałowe wykonane perfekcyjnie.Polecam Panią Agatę.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Agata Nykiel leczenie próchnicy

  Pani doktor właśnie zaczeła specjalizację w zakresie chirurgii szcękowo twarzowej, oprócz standardowej opieki nad zębami, doradziła w zakresie problemów z poruszaniem szczęką (pozostałości po boksie). Górąco polecam!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania