DIGITAL DENTISTRY & MEDICINE

(43 opinie)

Tłumaczymy naszym Pacjentom przyczyny powstania ich schorzeń, tłumaczymy możliwe sposoby leczenia i wraz z Pacjentami ustalamy sposób i plan leczenia. Pacjent decyduje ostatecznie, według zasady Twoje... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

DIGITAL DENTISTRY & MEDICINE

Ul. Pilczycka 198 D, Fabryczna

54-144, Wrocław, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe

DIGITAL DENTISTRY & MEDICINE

Ul. Pilczycka 198 E, Fabryczna

54-144, Wrocław, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe

DIGITAL DENTISTRY & MEDICINE

Pilczycka 198 c, Fabryczna

54-144, Wrocław, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Tłumaczymy naszym Pacjentom przyczyny powstania ich schorzeń, tłumaczymy możliwe sposoby leczenia i wraz z Pacjentami ustalamy sposób i plan leczenia.
Pacjent decyduje ostatecznie, według zasady Twoje zdrowie Twój wybór. Decyzja Pacjenta to nasze zobowiązanie.

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Lidia Kittel

  Stomatolog,

  • M

   Jarek M
   Witam, WIELKIE POLECENIE dla Pani Dr Lidii Kittel oraz Gabinetu Digital Dentistrii. Jako spanikowany podczas pierwsze wizyty pacjent wyszedłem z gabinetu w ogromnym pozytywnym szoku wraz z naklejką "dzielny pacjent". Nie ukrywam, iż miałem ogromną przerwę w leczeniu zębów ze względu na strach ale po pierwszej wizycie nabrałem zaufania.Szybka, fachowa profesjonalna obsługa w miłej atmosferze. POLECAM zwłaszcza wszystkim bojącym się aby odwiedzili gabinet. WIELKIE dziękuję, wrócę do Pani Doktor Lidii Kittel z chęcią :)

   Ania M
   Ja również dołączam PODZIĘKOWANIE oraz POLECAM. Pani Doktor wraz ze współpracownikami wyróżnia się ogromną fachowością, wszystkie usługi realizowane są z pasją,fachowością, szybko i bezboleśnie. Po kilku wizytach wymagających trudnej pracy dzięki wykonanym zabiegom odzyskałam naturalny i piękny uśmiech wraz z zapewnieniem, iż w przypadku jakichkolwiek wątpliwości czy konieczności korekty Pani doktor Lidia Kittel pozostaje do dyspozycji. Atmosfera panująca w gabinecie jest na tyle przyjemna, iż nie czuje się żadnego stresu. Wracam do Pani Doktor z przyjemnością. WIELKIE polecenie.

  • O

   Bardzo dobry lekarz. Profesjonalista w swoim zawodzie. Obsługa w recepcji bardzo miła i pomocna, a lekarze rzetelni i dokładni. Usługa wykonana perfekcyjnie, polecam wszystkim.

  Zobacz wszystkie opinie (33) o tym lekarzu


 • Małgorzata Makulska-Kołtonowska

  Stomatolog, Lekarz Medycyny Estetycznej, lek. dent.

  • Lokalizacja: DIGITAL DENTISTRY & MEDICINEUsługa: odbudowa zębów

   I can’t say enough positive things about Dr Malgorzata Makulska and her staff.
   Nothing but the best professional experience every visit. She is exceptional as a Dentist and I can not commend her enough. Superb care, excellent technical skills and able to converse in English. When I first visited Dr Malgorzata I had worn aged uneven damaged teeth in need of a complete overhaul, so when I left her surgery I had a sparkling smile and totally satisfaction. Without question the best Dentist I have met or will ever meet. Well done Dr Malgorzata.

  • H
   Lokalizacja: DIGITAL DENTISTRY & MEDICINE

   Wcześniejsze opinie innych pacjentów są w pełni zasadne. Umiejętności Pani Doktor w swoim zawodzie to wielka finezja. Polecam gorąco wszystkim korzystanie z usług stomatologicznych Pani Doktor.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu