Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (37)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Magdalena Dudek-Wardyńska Konsultacja stomatologiczna

  Bardzo polecam konsultacje u Pani Magdy D-W. Super!

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Magdalena Dudek-Wardyńska Konsultacja stomatologiczna

  Nie wiem nawet jak opisać Panią Doktor. To Anioł, a nie człowiek. Jest tak niezwykle miłą osobą, zaangażowaną w to, co robi, pełną empatii, że nie da się tego opisać. Najmilszy lekarz jakiego spotkałam. Miałam problem po usunięciu ósemki, Pani Doktor przyjmowała mnie dwa razy na wizycie, kiedy martwiłam się, że coś było nie tak, za każdym razem słuchała moich obaw, obserwowała, czy wszystko jest dobrze, była bardzo cierpliwa. Bardzo polecam!

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Magdalena Dudek-Wardyńska odbudowa zębów

  Leczę zęby u Pani Doktor od długiego czasu i niezmiennie jestem zadowolony z pracy Pani Doktor ale też lekarzy specjalistów którzy pracują w dentoklinice. Dowodem na skuteczne leczenie są kontrole gdzie nic nie wymaga naprawy, a wszystkie założone plomby i odbudowy służą mi już kilka dobrych lat.


  A
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Magdalena Dudek-Wardyńska stomatologia estetyczna

  Brzydkie zęby to był mój kompleks od wielu lat, powodowało to u mnie że czułam się niepewnie w kontakcie ze znajomymi i osobami z pracy. Na szczęście zebrałam się na odwagę, zaufałam pani doktor i przyznam szczerze że nie sądziłam że kilka koron czy implant jest w stanie odmienić całe moje życie! Całe leczenie było prowadzone wzorcowo, wiedziałam po kolei co będziemy robić następnym razem, miałam określony plan leczenia, którego się trzymaliśmy. Wszyscy w klinice byli dla mnie bardzo mili, zaangażowani, właściwie w ostatnim momencie czułam się w gabinecie jakbym odwiedzała dobrych znajomych a nie przyszła do dentysty. Finalnie mam piękne, zdrowe zęby, wszystko wygląda naturalnie, harmonijnie. Nie żałuję ani jednej wydanej złotówki wydanej na leczenie i szczerze polecam panią Magdalenę wszystkim którzy marzą o szerokim, Hollywoodzkim, pięknym uśmiechu.


  P
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Magdalena Dudek-Wardyńska leczenie próchnicy

  Polecam profesjonalne podejście do pacjenta, przy zabiegu pełen komfort, nic a nic praktycznie nie bolało.


  A
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Magdalena Dudek-Wardyńska badania stomatologiczne

  Polecam Panią Magdalenę! Super podejście do pacjenta, nowoczesne metody leczenia, bezbolesna wizyta. Z pewnością pojawię się u Niej nie raz :)


  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Magdalena Dudek-Wardyńska Inny

  Rewelacyjny gabinet! Moim zdaniem najlepsi pod każdym względem od czyszczenia z kamienia aż po skomplikowane leczenie kanałowe. Polecam!


  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Magdalena Dudek-Wardyńska profilaktyka próchnicy

  Jestem bardzo zadowolona z całości leczenia. Poczynając od konsultacji aż do wykonanie perfekcyjnych koron.


  G
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Magdalena Dudek-Wardyńska implanty

  Pierwsza wizyta u Pani doktor. Profesjonalne podejście do tematu, punktualnie i z pełnym zaangażowaniem zarówno po stronie lekarza jak i pomocy pielęgniarskiej. Polecam!


  A
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Magdalena Dudek-Wardyńska badania stomatologiczne

  Polecam panią dr. Magdalenę Dudek - wspaniałe podejście do pacjenta, profesjonalizm na każdym kroku. Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się na leczenie zębów w tym gabinecie.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

ul. Władysława Reymonta 30/2, 41-205 Sosnowiec Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania