Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Conradmed Centrum Medyczne
J.Conrada 15, 01-992 Warszawa
Conradmed Centrum Medyczne logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (5)

Ogólna ocena

  W
  Profil zweryfikowany
  mgr Izabela Trela Analiza składu ciała

  To jest lekarz z prawdziwego zdarzenia a do tego bardzo sympatyczna. Uważnie wsłuchuje się w to co mówisz. Widać, że to analizuje i dobiera właściwą dietę. Chętnie wyjaśnia wszystkie wątpliwości.
  Jest cierpliwa.
  Obszernie odpowiada na maile z pytaniami.
  Po przejściu na dietę, którą mi zaleciła czuję się lepiej zarówno fizycznie i odnoszę wrażenie, że poprawiła się moja sprawność umysłowa.
  Zdecydowanie polecam jej opiekę

  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Izabela Trela konsultacja dietetyczna

  Pod opieką Pani Izy jestem juz od 1.5 roku. Bardzo polecam wszystkim niewierzącym w diety i we własne możliwości. Przed przygotowaniem diety Pani Iza przeprowadza szczegółowy wywiad dotyczący preferencji żywieniowych, ulubionych smaków, trybu życia itd. Dzięki temu dieta przygotowana jest tak, abyśmy jedli to co lubimy plus abyśmy mogli wpisać czas przygotowania posiłków w nasz harmonogram. Ilości i godziny posiłków tez w 100% dopasowane sa do indywidualnego harmonogramu dnia. Ja schudłam 15 kg i ani razu nie byłam głodna ani znudzona swoją dieta. To co sobie bardzo cenię to fakt, że jak mam jakiekolwiek wątpliwości Pani Iza zawsze udziela mi wsparcia poprzez sms lub email. Nie mogłabym wymarzyc sobie lepszego dietetyka.

  mgr Izabela Trela

  Bardzo dziękuję za tak cudowną opinię. Pani Marto, staram się aby terapia dietą nie była tylko odchudzaniem ale także budowaniem wiary w swoje możliwości i osiągnięcie celu. Mam nadzieję, że skłoni to innych do podjęcia rękawic i walki o swoje zdrowie i lepszą jakość życia. Gorąco pozdrawiam

  R
  Profil zweryfikowany
  mgr Izabela Trela zmniejszenie wagi

  Bardzo miła,kontaktowa i kompetentna osoba.Po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu, dokonała stosownych pomiarów i udzieliła porady.Następnie otrzymałam tygodniową dietę wrą z opisem przygotowania.Jestem bardzo zadowolona z wizyty.Dziękuję.

  mgr Izabela Trela

  Bardzo dziękuję za dodanie opinii. Staram się rozwijać swoją wiedzę i umiejętności nie tylko z dietetyki ale również z psycho-dietetyki, aby motywować pacjentów do zmiany. Serdecznie zapraszam do gabinetu

  A
  Profil zweryfikowany
  mgr Izabela Trela rozpisanie diety

  Polecam bardzo Panią magister. Byłam pod Jej kontrolą podczas odchudzania, rozpisała mi prosty jadłospis, dzięki czemu udało mi się schudnąć 11 kg. Osoba godna zaufania i polecenia.

  J
  Profil zweryfikowany
  mgr Izabela Trela analiza stanu odżywienia

  Polecam wizytę. Zgłosiłam się z problemem puchnięcie od wody i przybierania na wadze. Dostałam plan żywnościowy i kilka sztuczek, które dały super efekt.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania