Centrum Rozwoju Osobowości Inner Home, Kraków

Centrum Rozwoju Osobowości Inner Home, Kraków

O nas

„Inner Home” to w najprostszym tłumaczeniu Dom Wewnętrzny, czyli miejsce, w którym szukamy źródeł ciszy, spokoju, harmonii i pozytywnych doświadczeń. Można powiedzieć, że znajduje się w nim nasz dobrostan psychiczny (tzw. wewnętrzny obiekt opiekuńczy), którego kojące, dobre właściwości dają możliwość przeżywania siebie i świata w pozytywny sposób. Jeśli nie pamiętasz drogi do tego miejsca, możemy odnaleźć ją wspólnie. Nasza misja to pomoc osobom zagubionym i cierpiącym, a także poszukującym nowych dróg rozwoju osobistego.
Zapraszamy na spotkanie w poszukiwaniu siebie i sensu. Nazywanie uczuć i myśli, odnajdywanie znaczeń tego, co wydarza się w człowieku i wokół niego – to są metody psychoterapeutyczne, do których mamy przekonanie i które stosujemy zarówno w pracy, jak i w życiu osobistym. Uczymy się cały czas – od ludzi, których spotykamy, od pacjentów, z książek i konferencji naukowych, z regularnych superwizji, z własnej pracy terapeutycznej. Chętnie dzielimy się swoim doświadczeniem. Dlatego tworzymy zespół psychoterapeutyczny, który w dbaniu o pacjentów kieruje się takimi samymi wartościami i ideami. Wspólnie dbamy o takie warunki do rozwoju i kontaktu, które w najwyższym stopniu przyczyniają się do tworzenia autentycznej wymiany emocjonalnej. Wierzymy, że nazwanie tego, co ważne, uwalnia od przymusu powtarzania trudnych doświadczeń. Zapewniamy profesjonalną pomoc, zaangażowanie i dyskrecję.
Zapraszamy serdecznie,
Zespół Inner Home
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (59)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Magdalena Perzyńska Psychoterapia dzieci i młodzieży

  Dzięki pomocy pani Magdy syn wyszedł z depresji, nauczył się radzenia z często trudnymi emocjami, zaczął planować przyszłość, organizować sobie życie z nagle odzyskanym zapałem. Dzięki otwartości, empatii, widocznej chęci pomocy u Pani Magdy, syn zaakceptował ją jako terapeutkę praktycznie od samego początku i dzięki jej mądremu wsparciu zrobił ogromny postęp. A ten czas był bardzo trudny dla wszystkich zaangażowanych w ten proces. Uważam, że pani Magda poza profesjonalizmem ma do zaoferowania również zwykłą (albo i nie taką zwykłą) ludzką dobroć, czego doświadczył nie tylko mój syn ale i ja w najtrudniejszych momentach. Dziękuję i serdecznie pozdrawiam. Życzę samych szczęśliwie zakończonych terapii :)

  B
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Aneta Cupta Konsultacja psychologiczna

  Podczas spotkań nie czułem się oceniany. Pani Aneta zadbała o przyjazna atmosferę. Terapia przyniosła oczekiwane rezultaty.

  T
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Aneta Cupta konsultacja seksuologiczna online

  Duże zaangażowanie, trafnie zadawane pytania, czułem się komfortowo, polecam.

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Małgorzata Mróz konsultacja seksuologiczna online

  Przed rozpoczęciem terapii online miałam pewne obawy dotyczące tej formy spotkań. Jednak pani Małgorzata tworzy przyjazną i bezpieczną atmosferę, w której można dzielić się swoimi doświadczeniami bez względu na dzielącą nas odległość. Oprócz tego, że jest ciepłą, życzliwą i empatyczną osobą, ma dużą wiedzę i doświadczenie, dlatego świetnie spełnia się w swojej roli. Serdecznie polecam!

  D
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Magdalena Trzeciecka Inny

  Serdecznie polecam panią Magdalenę. Jest bardzo empatyczna co pomaga w terapii. Atmosfera w gabinecie jest luźna i przyjazna. Terapia prowadzona przez panią Magdę była skuteczna.

  mgr Magdalena Trzeciecka

  Dziękuję, pozdrawiam!

  P
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Maksymilian Lipiec konsultacja psychoterapeutyczna

  Z czystym sumieniem mogę polecić terapię u Pana Maksymiliana, ponieważ wizyty pomogły mi odnaleźć spokój. Trafiłam do Pana Maksymiliana z powodu kryzysowej sytuacji, którą miałam w rodzinie i z którą nie potrafiłam sobie sama poradzić. Już na pierwszych konsultacjach Pan Maksymilian stworzył bezpieczną i pełną zaufania przestrzeń, w której mogłam powiedzieć również o swoich traumatycznych sytuacjach z dzieciństwa. Regularne wizyty pomogły mi uporać się z moimi zakurzonymi wspomnieniami, które do mnie wracały i  zauważyć mechanizmy, które we mnie funkcjonują.
  Pan Maksymilian podchodził bardzo profesjonalnie do każdej wizyty, zawsze był na czas, uważnie słuchał i zadawał konkretne pytania, które czasami bywały trudne. Podczas wizyt podobało mi się to, że miałam stworzoną przestrzeń do wyrażenia wszystkich emocji. Cieszę się, że miałam szansę trafić na zaangażowanego terapeutę.

  R
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Małgorzata Mróz Inny

  Doświadczenie oraz pomoc, jaką otrzymałem od Pani Malgorzaty, były niezwykle wartościowe. Z profesjonalizmem i empatią, stworzyła atmosferę zaufania, w której czułem się komfortowo dzieląc się swoimi myślami, emocjami i doświadczeniami.
  Pani Malgorzata pomogła mi zyskać nowe perspektywy, spojrzeć na problemy z innej strony.
  Dzięki temu, zyskałem większą pewność siebie, umiejętność lepszego radzenia sobie ze stresem i negatywnymi emocjami oraz umiejętność podejmowania bardziej świadomych decyzji.
  Dzięki wsparciu Pani Małgorzaty odzyskałem spokój i równowagę emocjonalną. Gorąco polecam współpracę!

  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Aneta Cupta Konsultacja psychologiczna

  Nie oceniam samej pracy Pani Anety, jako że do umówionego spotkania nie doszło. Mimo dostępności w grafiku, informacji zwrotnej o umówionej wizycie, dopiero o godzinie spotkania, już na miejscu dowiedziałem się o tym, że Pani Aneta przebywa na urlopie i osoba, która powinna mnie o tym poinformować tego nie zrobiła. Mimo, że sama "wizyta" miała bardzo negatywny wpływ na psychikę, podkreślam że nie oceniam pracy Pani Anety jako psychologa.

  mgr Aneta Cupta

  Dzień dobry,
  w zastępstwie Pani Anety, jako obsługa firmy Inner Home, w której Pani Aneta pracuje jako psycholog, chcielibyśmy jeszcze raz przeprosić Pana za zaistniałą sytuację i podkreślić, że błąd jest całkowicie po naszej stronie. Terapeutka poinformowała nas o swojej nieobecności w dniu Pana wizyty. Doszło do przeoczenia po stronie rejestracji, godziny na portalu Znany Lekarz nie zostały zaktualizowane i dlatego dostał Pan błędną informację o dostępności wybranego terminu. Zdajemy sobie sprawę, że mogło to źle wpłynąć na Pana samopoczucie i jest nam ogromnie przykro, że taka sytuacja miała miejsce w naszej firmie. Dokładamy wielu starań na co dzień, aby każdy poczuł się u nas dobrze i bezpiecznie. Tym razem się to nie udało, co bierzemy sobie do serca i zamierzamy jeszcze bardziej dbać, aby nie popełniać błędów przy umawianiu na wizyty. 


  Z wyrazami szacunku
  Administracja Inner Home

  O
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Magdalena Trzeciecka Inny

  Serdeczne podziękowania dla Pani Magdaleny za profesjonalne wsparcie związanego z wyzwaniem transpłciowości i walką z lękiem mniejszościowym. Jej zaangażowanie i szacunek wobec moich uczuć były zaskakująco głębokie.

  Pani Magdalena wykazała się znaczną wiedzą i empatią w tematyce transpłciowości oraz wyzwań osób w mojej sytuacji. Doceniłam jej indywidualne podejście do moich potrzeb, uwzględniając, że każdy człowiek jest inny.

  Podczas naszego spotkania otrzymałam konkretne narzędzia i strategie, które mogą mi pomóc w radzeniu sobie z tymi wyzwaniami. Pani Magdalena była cierpliwa i wspierająca na każdym etapie, co pozwoliło mi stać się silniejszą i bardziej pewną siebie.

  Dzięki niej zrozumiałam, że nie jestem sama i że istnieje miejsce, gdzie mogę szukać pomocy i zrozumienia. Jej praca dla osób takich jak ja jest bezcenna, budując poczucie akceptacji i samoakceptacji.

  Gorąco polecam ją jako seksuologa wszystkim osobom z podobnymi wyzwaniami, które potrzebują wsparcia i zrozumienia.

  mgr Magdalena Trzeciecka

  Dziękuję bardzo! Pozdrawiam ciepło :)

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Karolina Głowa psychoterapia indywidualna

  Pani Karolina bardzo mi pomogła! Zawsze z uśmiechem, ciepłem i zrozumieniem podchodziła do moich problemów i tematów. Serdecznie polecam!

  mgr Karolina Głowa

  Dziękuje bardzo!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania