Centrum Rozwoju Osobowości Inner Home, Kraków

(33 opinie)

„Inner Home” to w najprostszym tłumaczeniu Dom Wewnętrzny, czyli miejsce, w którym szukamy źródeł ciszy, spokoju, harmonii i pozytywnych doświadczeń. Można powiedzieć, że znajduje się w nim nasz dobro... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Rozwoju Osobowości Inner Home, Kraków

Smolki 11a

30-513 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe +48 720...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

„Inner Home” to w najprostszym tłumaczeniu Dom Wewnętrzny, czyli miejsce, w którym szukamy źródeł ciszy, spokoju, harmonii i pozytywnych doświadczeń. Można powiedzieć, że znajduje się w nim nasz dobrostan psychiczny (tzw. wewnętrzny obiekt opiekuńczy), którego kojące, dobre właściwości dają możliwość przeżywania siebie i świata w pozytywny sposób. Jeśli nie pamiętasz drogi do tego miejsca, możemy odnaleźć ją wspólnie. Nasza misja to pomoc osobom zagubionym i cierpiącym, a także poszukującym nowych dróg rozwoju osobistego.
Zapraszamy na spotkanie w poszukiwaniu siebie i sensu. Nazywanie uczuć i myśli, odnajdywanie znaczeń tego, co wydarza się w człowieku i wokół niego – to są metody psychoterapeutyczne, do których mamy przekonanie i które stosujemy zarówno w pracy, jak i w życiu osobistym. Uczymy się cały czas – od ludzi, których spotykamy, od pacjentów, z książek i konferencji naukowych, z regularnych superwizji, z własnej pracy terapeutycznej. Chętnie dzielimy się swoim doświadczeniem. Dlatego tworzymy zespół psychoterapeutyczny, który w dbaniu o pacjentów kieruje się takimi samymi wartościami i ideami. Wspólnie dbamy o takie warunki do rozwoju i kontaktu, które w najwyższym stopniu przyczyniają się do tworzenia autentycznej wymiany emocjonalnej. Wierzymy, że nazwanie tego, co ważne, uwalnia od przymusu powtarzania trudnych doświadczeń. Zapewniamy profesjonalną pomoc, zaangażowanie i dyskrecję.
Zapraszamy serdecznie.
Mariola Kijak – Tempska
i Zespół Inner Home

Nasza oferta

Konsultacja osoby dorosłej 50 min. – 170 zł

Wsparcie psychologiczne, porady, terapia krótkoterminowa (psychodynamiczna) – 170 zł

Psychoterapia indywidualna os. dorosłej 50 min.
– u psychoterapeuty z uprawnieniami do prowadzenia psychoterapii (w trakcie procesu certyfikacji) – 170 zł
– u psychoterapeuty dyplomowanego (w trakcie procesu certyfikacji) – 180 zł
– u psychoterapeuty certyfikowanego – 200 zł

Psychoterapia lub konsultacja w j. angielskim – 200 zł
Psychoterapia psychoonkologiczna 50 min. – 180 zł

Psychoterapia pary 60 min. co 2 tyg. – 220 – 250 zł (w zależności od ilości terapeutów: 1 lub 2)
Psychoterapia rodziny 60 min. co 2 tyg. – 230 - 270 zł (w zależności od ilości terapeutów: 1 lub 2)

Konsultacja dot. dzieci i młodzieży 50 min. – 180 zł
Psychoterapia młodzieży 50 min. – 180 zł
Psychoterapia dzieci 50 min. – 180 zł

Choroby

 • zaburzenia w relacjach międzyludzkich
 • depresja
 • lęki
 • zaburzenia osobowości
 • zaburzenia odżywiania
 • fobie
 • nerwica
 • zaburzenia emocjonalne
 • niskie poczucie własnej wartości
 • zaburzenia i dysfunkcje seksualne
 • problemy wychowawcze
 • problemy w związkach intymnych
 • zaburzenia tożsamości
więcej

Profile społecznościowe

Zdjęcia

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Aneta Cupta Inny

  Pani Aneta, to wspaniała ,mądra i bardzo empatyczna osoba. Ktos ,kto bardzo mi pomógł przejść przez trudny rozdział mojego życia. Sesje z nią to jak spotkanie z przyjaciółką, która doskonale cie rozumie,wtdlucha i jest tu i teraz wyłącznie dla ciebie. Jestem bardzo zadowolona z zajęć, pelny profesjonalizm i zaangażowanie. Decyzja o rozpoczęciu terapii była dla mnie jedna z najtrudniejszych ale i najlepszych jakie podjęłam. Z całą odpowiedzialnością wszystkim serdecznie polecam sesje z panią Anetą. Potrafi znaleźć problem zrozumiec go a przedewszystkim pokazac jak sobie poradzić. Polecam i bardzo serdecznie Pani dziękuję. J.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Maria Wojtak Inny

  Bardzo dobry specjalista, widać ogromne zaangażowanie i rozumienie. Pani Maria jest wnikliwa, zadaje celne pytania, skłania do refleksji nad sobą. Mimo, że bywają trudne momenty w terapii to widzę zmianę w sobie, za co bardzo dziękuję!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Magdalena Perzyńska Inny

  Bardzo sympatyczna, wzbudzająca zaufanie i poczucie bezpieczeństwa. Tematy poruszane bywają bardzo delikatne, a jednak można się spokojnie otworzyć i nie bać oceny. Bo w fotelu na przeciwko siedzi prawdziwa profesjonalistka.


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Mariola Kijak - Tempska konsultacja psychologiczna

  Super terapeutka - polecam. Byłam na konsultacji i wszystko przebiegło sprawnie - kontakt z recepcją bardzo profesjonalny, uprzejma Pani. Pani Mariola zrobiła na mnie świetne wrażenie i na pewno będę chodzić dalej. To już 4 osoba u której szukałam pomocy i już wiem, że zostanę tu na dłużej! Polecam.

  mgr Mariola Kijak - Tempska

  Bardzo dziękuję za opinię.
  Pozdrawiam Panią serdecznie.
  Mariola Kijak - Tempska


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Magdalena Perzyńska Inny

  Bardzo bardzo polecamy terapię par u Pani Magdy - to świetna profesjonalistka i naprawdę potrafi na spokojnie i empatycznie przeprowadzić przez różne ciemne zaułki… :)


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Magdalena Perzyńska Inny

  Pani Magda pomogła mi i mojemu chłopakowi uporać się z bardzo trudnym problemem między nami. Dzięki niej pokonaliśmy barierę w bliskości i nasz związek kwitnie. Wiemy tez, że konflikty są częścią związku i nie zawsze będzie tylko wspaniale, ale w razie kolejnych problemów nie będziemy mieć oporów, aby wrócić na terapię pary. Polecamy Panią Magdę jako terapeutkę (jest ciepła, życzliwa, wnikliwa i obiektywna)


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Patrycja Kulesza terapia seksuologiczna

  Bardzo dużo zyskałam na spotkaniach z panią doktor. Nie będę się rozpisywać, bo nasza praca dotyczyła kwestii „delikatnych” ale polecam bardzo serdecznie bo pani doktor cechuje się dużą wrażliwością, otwartością i ogromnymi pokładami empatii - to jej podejście sprawiło ze odważyłam się pokazać swoją prawdziwą twarz i odkryć najgłębiej skrywane tajemnice.

  mgr Patrycja Kulesza

  Dziękuje bardzo.
  Pozdrawiam!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Magdalena Perzyńska konsultacja psychoterapeutyczna

  Świetny psychoterapeuta. Pani Magdalena jest bardzo troskliwa i wspierająca. I to wszystko jest takie autentyczne, nie ma w tym sztuczności, odgrywania… pani Magda wkłada w prace serce i dzięki jej zaangażowaniu efekty leczenia są lepsze niż spodziewałam się…


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Magdalena Perzyńska konsultacja psychoterapeutyczna

  Serdecznie dziękuje Pani Magdo, pomogła mi Pani uporać się z moimi demonami i dzięki Pani wracam do życia, z radością. Pozdrawiam, wdzięczna pacjentka.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Patrycja Kulesza konsultacja psychologiczna

  Super, świetna specjalistka-perełka. Rozumie wszystko i nie ocenia. Potrafi tak pytać, że wszystkiego się dowie, a pacjent nie czuje się jak na przesłuchaniu :)

  mgr Patrycja Kulesza

  Niezmiernie mi miło.
  Dziękuje i pozdrawiam.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania