Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Ideą powstania Centrum Psychoterapii Passion for Life, było usilne pragnienie niesienia pomocy drugiemu człowiekowi. Naszym pragnieniem było stworzenie wyjątkowego miejsca, pełnego ciepła i zrozumienia. Wiemy, jak ważna w procesie psychoterapii jest relacja. Nasi terapeuci towarzyszą pacjentom w niezwykłej drodze odkrywania samego siebie, wykazując pokłady empatii, uważności i zaangażowania. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie zakładając, że do każdego człowieka pasuje inny klucz. Zależy nam, aby osoby trafiające do naszej placówki, jak najszybciej doświadczyły poczucia ulgi. Wyposażamy naszych pacjentów w odpowiednio dobrane do ich procesu techniki pracy, aby jak najszybciej mogli wrócić do swoich codziennych czynności odnajdując radość życia.

Nasi terapeuci posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy psychoterapeutycznej oraz psychologicznej. Pracują pod stałą superwizją certyfikowanych superwizorów nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje.

Bezpłatne konsultacje

Zapraszamy do skorzystania z 20 minutowej bezpłatnej konsultacji psychologicznej online. Nasi psycholodzy pomogą Ci dobrać odpowiedniego specjalistę i formę pomocy dostosowaną do indywidualnych potrzeb, czy zakresu problematyki. W naszym zespole znajdziecie psychiatrę, psychologów i psychoterapeutów pracujących w różnych nurtach. Dzięki wstępnej konsultacji łatwiej będzie sprecyzować charakter trudności, dobrać specjalistę odpowiadającym Twoim potrzebom oraz wskazać sposoby i przebieg pomocy.

Zapisz się na bezpłatną konsultację

Gdzie można nas znaleźć?
Nasza główna poradnia psychologiczna mieści się w sercu warszawskiego Tarchomina przy ulicy Światowida 49B (parter, lokal 1). Posiadamy oddzielne wejście z prawej strony z boku budynku, dzięki czemu pacjenci korzystający z Centrum Psychoterapii Passion For Life, mają kontakt tylko z terapeutą.
Dowiedz się więcej

Sprzęt

 • Komfortowe, przytulne gabinety
 • Testy diagnostyczne
 • Osobne wejście z boku budynku
 • Kameralna placówka
 • Kącik kawowy
 • Indywidualne podejście do pacjenta
Dowiedz się więcej

Języki

 • Polski
Zobacz więcej

Adres

Centrum Psychoterapii Passion for Life
Światowida 49B/1, 03-144 Warszawa
Centrum Psychoterapii Passion for Life logo
Zobacz więcej

Specjaliści

Opinie o specjalistach (51)

Ogólna ocena

  J
  Profil zweryfikowany
  mgr Ewelina Wojtkowiak Psychoterapia

  Od lat leczę się na depresję, byłam u wielu psychologów, psychoterapeutów, ale dopiero wizyta u Pani Eweliny dała mi nadzieję na zdrową przyszłość. Dziękuję najserdeczniej i do zobaczenia Pani Ewelino.

  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Patrycja Andryszczyk konsultacja psychoonkologiczna

  Bardzo polecam wizytę u Pani Patrycji. Pani Patrycja to sympatyczna, wyrozumiała osoba. Po spotkaniu z nią czuję się lepiej. Na pewno tu wrócę.

  mgr Patrycja Andryszczyk

  Dziękuję za opinie! Serdecznie pozdrawiam.

  L
  Profil zweryfikowany
  mgr Ewelina Wojtkowiak Konsultacja psychologiczna

  Dziękuję Pani Ewelino.
  Bardzo mi Pani pomogła przejść przez ciężki kryzys.

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Marzena Majewska bezpłatna konsultacja wstępna - telefoniczna

  Bardzo miła rozmowa bez patrzenia na zegarek. Szczegółowe wyjaśnienia i pytania i widać chęć niesienia pomocy.

  K
  Profil zweryfikowany
  mgr Ewelina Wojtkowiak Konsultacja psychologiczna

  Pani Ewelina pomogła mi wrócić do rzeczywistości, nie znam słów którymi mógłbym jej podziękować. Polecam.

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Agnieszka Sienkiewicz-Świerczek Konsultacja psychologiczna

  Nie jest to moja pierwsza styczność z terapią, ale na pewno wrócę do Pani Agnieszki jeśli pojawią się jakieś wyzwania. Pani Agnieszka dzięki swojej wiedzy pomogła mi zwalczyć lęk przed porodem naturalnym. W międzyczasie poruszałyśmy też dużo pobocznych tematów które się pojawiały. Jest ona niezwykle empatyczną i miłą osobą. Z każdej sesji wychodziłam z poczuciem sprawczości i przekonania, że nie ma rzeczy niemożliwych. Serdecznie polecam spotkania z tym terapeutą, na pewno nie pożałujecie spędzonego czasu i pieniędzy. Pozdrawiam serdecznie :)

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Krzysztof Żochowski konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Wizyta odbyła się punktualnie. Pan Doktor jest zaangażowany w mój problem i rozwiązanie go. Polecam.

  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Katarzyna Roguska Konsultacja psychologiczna

  Serdecznie polecam konsultacje u Pani Kasi! Jest bardzo profesjonalna, a przy tym niesamowicie ciepła i empatyczna. Okazała zrozumienie dla problemu z którym się zgłosiłam. Wychodząc z konsultacji z Panią Kasią, wyszlam z przeświadczenie, że w razie jakichkolwiek problemów, wiem gdzie szukać pomocy :)

  K
  Profil zweryfikowany
  mgr Katarzyna Roguska Konsultacja psychologiczna

  Pani Kasia bardzo mi pomogła uporać się z wieloma trudnościami oraz wyjść na prostą. Od pierwszego spotkania czuć ciepło i empatię, a także pełen profesjonalizm i ogromną wiedzę. Serdecznie polecam :)"

  S
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Marzena Majewska Konsultacja psychologiczna

  Pani Marzena ma świetne podejście do pacjenta. Jest empatyczna, na spotkaniu panuje luźna atmosfera, czuje się, że prowadzi się ciekawy dialog, przy okazji dowiadując się coraz więcej o sobie. Każda wizyta mijała bardzo szybko i zawsze czekałem z niecierpliwością na kolejną wizytę. Do pani Marzeny chodziłem 2,5 miesiąca raz w tygodniu. To wystarczyło, by pomóc mi z moimi problemami, z którymi walczyłem od wielu lat. Zmieniłem perspektywę w ocenie świata i siebie samego. Polecam z całego serca.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania