Centrum Psychologii i Psychoterapii Refleksja

(11 opinii)

Centrum "Refleksja" jest Ośrodkiem Leczenia Nerwic i Zaburzeń Osobowości. Oferta leczenia skierowana jest do osób dorosłych, dzieci i młodzieży. Zespół Centrum „Refleksja” stanowią specjaliści psycho... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Psychologii i Psychoterapii Refleksja

Stanisława Moniuszki 41A

31-523 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Centrum Psychologii i Psychoterapii Refleksja

ul. Janusza Supniewskiego 7/2

31-527 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum "Refleksja" jest Ośrodkiem Leczenia Nerwic i Zaburzeń Osobowości. Oferta leczenia skierowana jest do osób dorosłych, dzieci i młodzieży.
Zespół Centrum „Refleksja” stanowią specjaliści psychoterapeuci z wykształceniem w dziedzinie psychologii, diagnostyki, psychoterapii oraz psychiatrii. Kierunkowe wykształcenie oraz różnorodne doświadczenie zawodowe daje pewność, że prowadzone przez nich formy leczenia psychoterapeutycznego są adekwatne do trudności z jakimi zgłaszają się nasi pacjenci. W miarę możliwości uczestniczymy w konferencjach naukowych z dziedzin psychologii i psychoterapii. Dbamy również o to by specjaliści z Centrum byli członkami znaczących organizacjach które zrzeszają psychoterapeutów w Krakowie i Polsce. Działalność tych organizacji w dużym stopniu przyczynia się do rozwoju zarówno psychologii, jak i psychoterapii. Są to między innymi: Polskie Towarzystwo Psychologiczne, Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej, Polskie Towarzystwo Psychiatryczne oraz American Psychological Association.

Zabiegi

 • Psychoterapia indywidualna osób dorosłych
 • Psychoterapia dzieci
 • Psychoterapia młodzieży
 • Farmakoterapia
 • psychoseksuologia
 • Psychoterapia grupowa
 • Psychoterapia
więcej

Badania

 • Konsultacje psychoterapeutyczne
 • Konsultacjie psychiatryczne
 • Konsultacje seksuologiczne

Choroby

 • Zaburzenia osobowości
 • Nerwice
 • Zaburzenia lękowe
 • Borderline
 • Napady lęku panicznego
 • Depresja
 • Zaburzenia zachowania - wystepujące u dzieci
 • Trudności adaptacyjne w szkole
 • Zaburzenia odżywiania
 • Nerwica lękowa
 • Zespół leku napadowego
 • Zaburzenia orgazmu
 • Wytrysk przedwczesny
 • Pochwicę nieorganiczna
 • Dyspareunię nieorganiczna
 • Nadmierny popęd płciowy
 • Zahamowany popęd płciowy
 • Zaburzenie obsesyjno-kompulsyjne (OCD)
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Ośrodek

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Kamil Sułkowski psychoterapia psychodynamiczna

  Terapia która trwała rok dała mi sporo jednak żałuję że przerwałam ten proces, tym bardziej żałuję bo teraz Pan Kamil nie ma terminów. Zaczekam:)


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Radosław Sterna psychoterapia

  Wizyty przebiegały w sposób spokojny, sam terapeuta wydawał się zdystansowany i często notował pewne rzeczy, prawie się nie odzywał, natomiast to co mnie naprawdę negatywnie zaskoczyło to, że po 6 sesjach stwierdził, że on jednak nie będzie miał czasu na prowadzenie terapii, bo ma zajęcia na uczelni, poczułem się jakbym dostał w twarz. Wydałem pieniądze i zainwestowałem swój czas, a tutaj taka wiadomość, przykre...


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Agnieszka Sipiora-Łyszczak psychoterapia

  Terapia u Pani Agnieszki naprawdę pomogła mi w życiu, mimo że wcześniej nie wiedziałam, czego mogę oczekiwać Miałam wrażenie, że mogłam powiedzieć na terapii nawet najczarniejszs myśli, a spotkam się że zrozumieniem, empatia i próbą ich wspólnego zrozumienia. Jestem o wiele spokojniejsza, mam większe rozumienie siebie i nauczyłam się inaczej patrzeć na relacje z bliskimi. Pani Agnieszka sprawiła, że uwierzyłam, że moje życie się zmieni na lepsze. Czułam na terapii, że jest "za mną" i kibicuje mi żebym mówiła bez stresu, wstydu czy zażenowania wiekszego niż i tak człowiek ma w sobie. Dobry czas, do którego często wracam myślami.


  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Michał Straszak psychoterapia dorosłych

  Jestem dopiero po pierwszej sesji u tego psychoterapeuty, jest to też moje pierwsze podejście do terapii. Dostałem dużo czasu aby powiedzieć co mi jest i z czym przychodzę, pan Michał głównie słuchał i dopytywał o niektóre szczegóły. Nie wiedziałem czego się spodziewać po terapii i początkowo czułem się skrępowany, jednak moje wątpliwości zostały szybko rozwiane – dowiedziałem się na czym polega terapia i co dalej. Planuję kontynuować konsultacje i terapię.


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Michał Straszak psychoterapia dorosłych

  Byłem u doktora tylko raz, jednak nie zamierzam wrócić.
  Pan Michał sprawia ważenie dość flegmatycznego człowieka co nie przemawia do mojej osoby. Pytania zadawane przez Pana Michała były bardzo ciche i musiałem się skupiać czasami, by zrozumieć.
  Wizyta nie była niesamowita dla mnie, jednak jeśli ktoś lubi spokojne i ciche podejście terapeutów, jak najbardziej polecam.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Michał Kozaczuk psychoterapia indywidualna

  Miesiąc temu zakończyłam całościową, długoterminową terapię u pana Michała. Był to dla mnie bardzo znaczący czas, dzięki któremu w sposób naturalny w moim życiu i we mnie zaczęły zachodzić ważne i potrzebne zmiany. Dzięki terapii i pomocy pana Michała jestem w stanie zdecydowanie lepiej zrozumieć swoje emocje, korzystać z tego, co mam (a o czym może wcześniej nie do końca zdawałam sobie sprawę). Poprawiły się też moje relacje z innymi. W trakcie terapii, po upływie pewnego czasu, związałam się z moim obecnym mężem. Zaczęłam odnosić sukcesy w pracy i inwestować we własny rozwój. Postawiłam też sobie cele, które stopniowo realizuję. Mam wrażenie, że odczuwam poprawę właściwe w każdym obszarze w życiu, jednak wiem też, że w moim przypadku wszystko to wymagało czasu, a zmiana w jednym punkcie z czasem pociągała za sobą zmiany w innych. Chciałabym polecić pana Michała jako terapeutę – jest wspierający, zdecydowanie godny zaufania i otwarty na kwestie, z którymi się do niego przychodzi, nawet jeżeli z perspektywy pacjenta są szczególnie trudne, albo takie, o których nikomu wcześniej nie mówił. Pan Michał pomógł mi dotrzeć do przyczyn moich trudności (czasem wymagało to konfrontacji z samą sobą) i zauważyć niektóre sprawy z innej perspektywy. Terapia nie była w moim przypadku „prostą drogą do celu”. Zaczęłam z wątpliwościami i wrażeniem dużego chaosu. Miewałam trudniejsze momenty, ale też dużo takich, w których wiedziałam, że udało mi się coś osiągnąć, a moi bliscy też zauważali zmiany. Bardzo ważne jest dla mnie to, że po zakończeniu terapii czuję, że mogę zdecydowanie bardziej polegać sama na sobie. Myślę, że dużą rolą pana Michała było tutaj to, że jako terapeuta „nie wyprzedzał” pewnych rzeczy i niczego nie narzucał. Wszystkim niezdecydowanym chciałabym powiedzieć, że naprawdę warto i że być może sami nie przypuszczają jak wiele może się zmienić, jeżeli pozwolą sobie się zaangażować i pomóc odkryć rzeczy, których wcześniej nie widzieli.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Kamil Sułkowski konsultacja psychoterapeutyczna

  Jestem dopiero na początku swojej drogi, ale jestem bardzo zadowolona. Po wejściu do gabinetu zniknął strach, dyskomfort i wstyd. Pan Kamil jest bardzo dobrym słuchaczem i wykazuje duże zaangażowanie podczas sesji, odpowiada na pytania i wszystko tłumaczy.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Michał Straszak

  Szczerze polecam Pana Michała, długo zwlekałam przed wybraniem się na terapię. Początki nie były łatwe ale w moim życiu w końcu zaczęło się układać dzięki tej decyzji.

  mgr Michał Straszak

  Dziękuję.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Michał Straszak

  Polecam tego psychoterapeutę. Na pierwszych konsultacjach miałem problem by się otworzyć, jednak z czasem wzbudził moje zaufanie i mogłem szczerze powiedzieć o swoim problemie.

  mgr Michał Straszak

  Dziękuję.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Kamil Sułkowski psychoterapia indywidualna

  Bardzo dziękuje za pomoc, dużo mi te spotkania uświadomiły, zmieniło się moje nastawienie do wielu rzeczy w życiu. Ogólnie jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam.

  mgr Kamil Sułkowski

  Dziękuje


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania