Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II w Sosnowcu

(7 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II w Sosnowcu

G. Zapolskiej 3

41-218 , Sosnowiec , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

3.5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Hubert Arasiewicz Inny

  Polecam Pana doktora z całego serca. Duzo empatii i chęci niesienia pomocy. Córka z ciężkim AZS. Odsyłana od lekarza do lekarza i dopiero Pan Doktor nam pomógł.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Hubert Arasiewicz Inny

  Witam, czekałam z tą opinią bardzo długi czas bo już 1,5r chodzimy z synem do Dr. Huberta :) jezdzimy do niego co 3msc 170km i warto! Naprawdę warto! Synek w wieku roczku trafił do doktora przypadkiem (odsyłani wcześniej od lekarza do lekarza, od badań do badań, co nic nie wykazywało, nic nie przynosiło a każda diagnoza brzmiała "skaza białkowa-minie mu") po 3 miesiącach od pierwszej wizyty i trafionej w 10tke diagnozy, sam Doktor był pełen podziwu tego jak świetnie idzie nam leczenie, za co jesteśmy wdzięczni tylko i wyłącznie niemu. Lekarz jest ciepłą, miłą osobą, ma świetne podejście do dzieci i znakomitą wiedzę w tym co robi. Widać, że Kocha to co robi no robi to z wielką pasją wymalowaną na twarzy. Czasami żałuję, że wizyta już się kończy bo rozmowa z tak kompetentną osobą, która nie tylko mówi ale też słucha to zaszczyt. :) :) :) Teraz jak ogłady zdjęcia syna jak on wyglądał (AZS od 4msc życia) dosłownie mam ochotę się rozpłakać, że tyłu "specjalistów" pozwalało i biernie patrzyło na męki takiego maleństwa wciskając mi ten sam kit, który nie działam bo odstawianie mleka w żaden sposób nie pomagało. Polecam szczerze tego Doktora!!! Pamiętam pierwsza wizytę, popatrzył na niego, obejrzał każda część jego ciała nawet te które nie były zajęte AZS, chciałam podać wyniki badań, które nie zbyt coś wskazywały ale lekarz uprzedził mnie w tym stawiając w między czasie diagnozę na podstawie, krótkiego wywiadu i obejrzeniu dziecka. Zostały zmienione kremy na te przez pół tańsze oraz trzy razy skuteczniejsze ! A i leki, które doktor dobiera są tak trafne! Mam wrażenie, że ma niesamowicie pojemna pamięć i pamięta każdy przypadek z osobna i skrupulatnie dąży do pozbycia się danego problemu. Widać, że nie robi czegoś hurtowo. Jest przecudowny doktorem i jeśli będę musiala wozić synka do niego i 1000km to tak zrobię. Nie poznałam lepszego specjalisty(a troszkę ich zwiedziliśmy przez 7msc, łącznie ze słynnymi ośrodkami leczniczymi dla dzieci z chorobami skóry). Nie zastąpiony człowiek, życzę mu jak najlepiej bo taki lekarz jest tego wart. Oby więcej specjalistów jego pokroju w PL ! :)


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Ilona Irena Hill-Wiśnicka Inny

  Nie polecam.

  Wizyta z dwuletnią córeczką, która ma skrócone wędzidełko podjęzykowe i problem z gryzieniem twardego jedzenia.
  Wizyta trwała jakieś 45 sekund, podczas których ta pani kazała wymówić dwulatce słowo "rower". Córka była przestraszona i skuliła się w ramionach swojego taty a mojego męża. Pani Hill odpowiedziała mi: "ona nic nie mówi, proszę przyjść za rok!" Trudno, żeby dwuletnie i przestraszone dziecko wymówiło słowo "rower".

  Stracilismy czas na dojazd i oczekiwanie na wizytę, która nie miała żadnego sensu.
  Po konsultacji z lekarzem z prywatnego gabinetu wiemy już jak dalej postępować i że należy jak najszybciej pomóc Córce z tą przypadłością, aby mogła swobodnie jeść i poprawnie wymawiać trudniejsze słowa. Czekanie z tym kolejny rok byłoby ze szkodą dla rozwoju mowy córki.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jolanta Ciemniewska

  Dr Ciemieniewska była na dyżurze w Centrum Pediatrii o 20:00, kiedy trafiliśmy tam z moim 8-letnim synem, który od jakiegoś czasu uskarżał się na niewielki ból. Jak się okazało powinniśmy byli się tam zgłosić znacznie wcześniej. Operacja w pełnym znieczuleniu, którą dr Ciemieniewska przeprowadziła natychmiast i która trwała niemal godzinę uratowała mu zdrowie niemal w ostatniej chwili.
  Z oczywistych względów nie chcę wdawać się w szczegóły tej sytuacji. Wiem tylko, że Dr Ciemieniewska to wspaniały lekarz i dobry człowiek, mimo, że na długo zapamiętam jej słuszną reprymendę, która uświadomiła mi, że pewnych objawów nie wolno bagatelizować i racjonalizować w oparciu o diagnozę "dra Google".


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Iwona Sakowska-Maliszewska

  Pani doktor z ogromną wiedzą i zaangażowaniem podchodzi do każdego pacjenta. Jest lekarzem, który bada pacjenta bardzo dokładnie i każdy przypadek rozpatruje indywidualnie. Dzięki Pani doktor udało mi się uzyskać remisję dość rzadkiej choroby jelit. Ja i moi rodzice jesteśmy bardzo wdzięczni za okazaną nam pomoc i szacunek. Polecam każdemu, który zmaga się z problemami gastroenterologicznymi! Dziękujemy.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Iwona Sakowska-Maliszewska

  Bardzo dobry lekarz, z ogromną dokładnością bada pacjenta, zwraca uwagę na wiele rzeczy. Dzięki Pani doktor, córka nie tylko jest już zdrowa pod kątem gastrycznym ale i również dostrzegła między innymi, że córka ma wędzidełko wargowe do podcięcia. Jestem zachwycona Panią doktor, jak dotąd żaden inny lekarz nie zbadał mojej córki tak dokładnie.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jolanta Ciemniewska standardowe USG bioderek

  Dwa razy trafiliśmy na Panią doktor i niestety muszę wystawić tą opinię. Podejście do rodzica fatalne, nie można zadać żadnego pytania jest się od razu traktowanym "z góry", odpowiedzi (o ile się je uzyska) są zdawkowe zazwyczaj nie na temat. Padają tylko komendy, standardowy zwrot: "dziecko na brzuchu ma leżeć min 18h na dobę czy płacze czy nie" i ewentualnie dołująca nad wyrost opinia Pani dr na temat dziecka. Nie polecam wręcz odradzam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania