Centrum Onkologii - Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie Oddział w Gliwicach

(219 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Onkologii - Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie Oddział w Gliwicach

Wybrzeże Armii Krajowej 15

44-101, Gliwice, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Adam Paweł Idasiak

  Onkolog, dr n. med.

  • Najlepszy lekarz jakiego miałam zaszczyt spotkać w czasie 6 lat leczenia onkologicznego moich rodziców. Dziękuję.


 • Elzbieta Nowara

  Onkolog, dr hab. n. med.

  • Moja mama od lekarzy którzy ją leczą w Szczecinie usłyszała że zrobili już wszystko co było w ich mocy i do widzenia. Umówiłam mamę na konsultację do dr Nowary, okazała się bardzo miłą, profesjonalną lekarką, opowiedziała mojej mamie dokładnie co ją czeka, jakich badań powinna unikać żeby nie obciążać dodatkowo i tak już wymęczonego organizmu, jakich sposobów leczenia może jeszcze spróbować, jak o siebie dbać, jak radzic sobie z efektami zniszczeń jakie spowodowały lata chemioterapii. Nie obiecała żadnego cudu, ale spokojnie zrozumiałym dla każdego językiem i z dużą wyrozumiałością i empatią odpowiedziała na wszystkie pytania mamy. Wysłuchała i oswoiła mamę z perspektywą czasu ktory jej pozostał. Mama wróciła pokrzepiona, spokojniejsza. Wreszcie ktoś znalazł czas i poprostu po ludzku podszedł do obaw umierającej kobiety. Za co bardzo Pani dr dziękuję.

  • I
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Super lekarz zarówno na polu zawodowym jak i w podejściu do pacjenta polecam wszystkim potrzebującym porady onkologa.Bardzo rzeczowo i dokładnie wyjaśniła mi dalsze leczenie i rokowania mojej choroby a także udzielała wsparcia w trakcie badań i stosowanych terapii ..

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Marcin Białas

  Onkolog, lek.

  • W
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Fatastyczny miły i kompetentny lekarz. Spokojny i empatyczny. Jeden z niewielu i którego czułam się swobodnie i mogłam i wszystkim powiedzieć. Miał dla mnie czas i nie zbagatelizowal moich objawów. Polecam.
   Magdalena Witkowska

  • M

   Serce ma wielkie!!i dobroć dla pacjentów to jego powołanie.DZIEKUJEMY DOKTORZE!!!! wdzięczny małopolanin.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Agnieszka Boratyn - Nowicka

  Onkolog, lek.

  • S
   Lokalizacja: Centrum Medyczno - Farmaceutyczne "Przyjazna"

   Wracam właśnie z wizyty u Pani doktor i jestem w takim szoku,że zastanawiam się czy ta wizyta to jakiś sen. W trakcie 9 miesięcznej walki mojego taty z rakiem odwiedziłam kilkunastu lekarzy i Pani doktor przy nich to istny anioł.Dokładnie wytłumaczyła jaki to rodzaj raka,jakie są jeszcze możliwości leczenia,pełna empatii i szczerze zaangażowana.Polecam z całego serca.

  • M

   Przykro mi,bo zostałem przez Panią Doktor osierocony.Rejestrując się na kolejną wizytę kontrolną,usłyszałem ,że Pani Doktor już tam nie pracuje.Musiałem zapisać się do innego lekarza.Teraz dowiedziałem się jaka może być różnica między lekarzami.prawie jak między Niebem a Ziemią.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Jan Strojek

  Onkolog, lek.

  • T
   Lokalizacja: Centrum Onkologii - Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie Oddział w GliwicachUsługa: zabieg chirurgiczny

   Pan doktor usunął zmiany nowotworowe, zagrażające funkcjonowaniu
   zwieracza odbytu. Zabieg wykonał z wielką precyzją, skutecznie, ratując
   zwieracz przed resekcją. Wielki kunszt i precyzja Pana doktora, uratowała mnie przed perspektywą nieuniknionej estomii.
   Wielkie uznanie i szacunek; wdzięczny pacjent Tadeusz Mynarski


 • Agnieszka Anna Czarniecka

  Chirurg, Onkolog, Endokrynolog, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Onkologii - Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie Oddział w GliwicachUsługa: operacja tarczycy

   Ogromny szacunek, oraz wielkie podziękowania za przeprowadzony zabieg operacyjny. Pełen profesjonalizm, jak i pozytywna energia płynąca już od pierwszego kontaktu z Panią Doktor. Wszystkie niezbędne informacje udzieliła przed planowanym zabiegiem. Jestem naprawdę dozgonnie wdzięczny za przeprowadzony zabieg, opiekę i życzę wszystkiego najlepszego Pani Doktor ! :) Jest najlepsza w swoim fachu ! :)

  • I
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne "Małgorzata" Jurajski Ośrodek OnkologiiUsługa: konsultacja endokrynologiczna + USG szyi

   Bardzo kompetentna Pani Doktor. Dowiedzieliśmy się o niej że jest mistrzynią jeśli chodzi o operacje tarczycy. Udało się złapać ostatni termin lipcowy w Częstochowie. Wszystko dokładnie wyjaśniła. Przedstawiła wszystkie za i przeciw. A chodzi o guza złośliwego na tarczycy. Uspokoiła mamę młogego pacjenta, która truchlała o swoje jedyne dziecko.


 • Krzysztof Oleś

  Laryngolog, dr hab. n. med.

  • Lokalizacja: Centrum Onkologii - Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie Oddział w Gliwicach

   Pana Profesora Krzysztofa Olesia znam od 9 lat. Kultura osobista, profesjonalizm, troska o pacjenta, ogromna wiedza i doświadczenie. Czego więcej oczekuje pacjent od lekarza? Pan profesor jest niezwykle konkretny i rzeczowy, informuje dokładnie pacjenta o wszystkim, o czym powinien wiedzieć pacjent - w szczegóły nie wnikajmy bo i tak nie mamy o nich pojęcia. Liczy się efekt leczenia. Piszę to wszystko na przykładzie osoby mojego męża. Dziewięć lat temu operowany w Krakowie na Oddziale Otolaryngologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie - chrzęstniak krtani umiejscowiony w chrząstce pierścieniowatej. Niestety nie został usunięty w całości. Po 9 latach guz odrósł do rozmiarów około 5 cm jak wykazało badanie MR wykonane przed operacją. Dzięki osobie Pana Profesora mąż został zakwalifikowany do operacji oszczędzającej, rekonstrukcji krtani. Zabieg trwał ponad 10 godzin, OIOM, pobyt na oddziale, sonda do karmienia, rana klatki piersiowej i uda, rana w jamie ustnej. Tego wszystkiego wymagała rekonstrukcja krtani. Dla mnie niewyobrażalnie trudny i skomplikowany zabieg. Bardzo trudny czas dla mojego męża ale wiedzieliśmy, że zajmują się mężem najlepsi fachowcy. Pan Profesor Oleś doglądał męża kilka razy dziennie, wykonywał badania kontrolne i proszę wierzyć, że los pacjenta nie jest mu obojętny. Mąż po prawie trzech tygodniach opuścił szpital, jeszcze z rurką przez którą oddycha, wszystko dobrze się goi. W razie pytań albo czegoś niepokojącego zawsze mogłam zadzwonić do Pana Profesora Olesia i wszystko skonsultować pomimo, że przebywał na urlopie. Mam nadzieję, że wszystko dobrze się skończy choć muszę powiedzieć, że nie było łatwo a przed samą operacją było bardzo ciężko.
   Pan Profesor Krzysztof Oleś jest jedyną nadzieją dla chorych takich jak mój mąż.
   Dziękuję Panie Profesorze za to, że los pozwolił Nam Pana poznać.
   Dziękuję że tak wspaniale zajął się Pan moim Januszem.
   Gdyby nie Pan nie byłoby żadnej operacji, nie byłoby krtani a moja córka już nigdy nie usłyszałaby od swojego tatusia - Kocham Cię Myszko. Beata Czapla

  • S
   Lokalizacja: Ośrodek Medyczny TommedUsługa: zespół Eagla, Tonsillektomia

   Szukając przez 6 lat przyczyn mojego złego samopoczucia i diagnozy trafiłam do Profesora Olesia. Diagnoza postawiona bardzo szybko. Zespół Eagla czyli zespół przedłużonego wyrostka rylcowatego w szyi powodowały u mnie niewyobrażalny ból i jednostronne dolegliwości w obrębie szyi i głowy. Diagnoza pozwoliła na przeprowadzenie pierwszej operacji resekcji wyrostka rylcowatego. Wszystkie dolegliwości minęły. Z powodu powtarzających się angin do usunięcia nadawały się również migdałki. Druga operacja usunięcia migdałków pozwolila mi na nowo cieszyć się życiem. Przez 6 lat byłam pod opieką poradni neurologicznej i laryngologicznej w Londynie ze względu na miejsce zamieszkania i tutejsi specjaliści nie byli w stanie mi pomóc . Profesor Oleś bardzo szybko postawił diagnozę i pomógł mi odzyskać zdrowie i uwolnić się od wszystkich lekarstw którymi byłam leczona w Londynie i które zrujnowały mi zdrowie. Byłam skomplikowanym przypadkiem dla specjalistów w Londynie którzy nie byli w stanie mnie zdiagnozować, lecząc mnie na wiele schorzeń i nie mając pojęcia o Zespole Eagla a Profesor Oleś po pierwszej wizycie wiedział co mi dolega. Zarówno pierwsza jak i druga operacja przeprowadzone w sposób idealny.Jestem niezmiernie wdzięczna i polecam każdemu kto potrzebuje fachowej opieki.
   Pełen profesjonalizm.
   Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek.
   Dziękuje Profesorze!

  Zobacz wszystkie opinie (43) o tym lekarzu


 • Wiesław Bal

  Onkolog, Internista, dr n. med.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Onkologii - Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie Oddział w GliwicachUsługa: chemioterapia

   rzeczowy ale serdeczny i zawodowo solidny.Czegóż oczekiwać więcej w tym trudnym i dla lekarza zawodzie onkologa??Do kierowany przez Niego personel ,miły ,troskliwy..Czyli tak kieruje swoimi koleżankami...Jestem pełen uznania i...ufności

  • R
   Lokalizacja: Centrum Onkologii - Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie Oddział w Gliwicach

   Podziękowanie.

   Serdecznie dziękujemy Panu Doktorowi Wiesławowi Bal. Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalnego podejścia do mojej choroby. Jako lekarz i jako człowiek jest Pan godny najwyższego podziwu i szacunku.
   Życzymy Panu dalszych sukcesów w trudnej i odpowiedzialnej pracy.
   Z wyrazami szacunku
   (pacjent) Zygfryd z żoną Anną
   Leśnica, 8.04.2018

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Beata Anna Smolska-Ciszewska

  Radiolog, Onkolog, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Onkologii - Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie Oddział w GliwicachUsługa: rozpoznanie nowotworu

   Pani doktor jest bardzo delikatna i kulturalna w rozmowie z pacjentem.Punktualna. Objaśnia w sposób zrozumiały i bez ukrywania przykrych spraw, Działa szybko, sprawnie i pomaga w załatwianiu formalności.
   Chciałbym nadal być pod jej opieką.


 • Jolanta Krajewska

  Endokrynolog, Onkolog, Internista,

  • A
   Lokalizacja: Centrum Onkologii - Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie Oddział w GliwicachUsługa: rak tarczycy

   Gorąco polecam Panią doktor. Bardzo kompetentny i empatyczny lekarz z ogromną wiedzą. Mam przyjemność (co prawda wątpliwą) być jej pacjentka zarówno w prywatnym gabinecie jak i w instytucie. Zawsze ma czas dla pacjenta dobrze wszystko wytłumaczy a swoje opinie opiera ma wieloletnim doświadczeniu praktyce jak i na liczbach. Swoich pacjentów z prywatnego gabinetu rozpoznaje w szpitalu pyta o samopoczucie i pomaga załatwić sprawy. Wspaniały profesjonalny lekarz.

  • O
   Lokalizacja: Centrum Onkologii - Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie Oddział w GliwicachUsługa: rak tarczycy

   Pani Doktor jest wspaniałym lekarzem. Oprócz Jej kompetencji medycznych na moją opinię składa się przede wszystkim stosunek do pacjenta. Jestem poruszona tym, jak Pani Doktor komunikuje się ze mną. To lekarz pełny empatii a jednocześnie profesjonalizmu, potrafi przekazać trudne diagnozy, sprawnie je wytłumaczyć i dać przy tym wsparcie. To bardzo wyjątkowe.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu