Centrum Okulistyczne Weiss Klinik

Centrum Okulistyczne Weiss Klinik

O nas

Na rynku usług medycznych jesteśmy obecni od 2005 roku.
W Centrum Okulistycznym Weiss Klinik przeprowadzamy podstawowe badania narządu wzroku, jak również te zaawansowane – niezbędne w leczeniu chorób oczu, w tym w planowaniu nowoczesnych i bezpiecznych zabiegów okulistycznych. W naszym Centrum działa również poradnia chirurgii plastycznej, w ramach której kwalifikujemy pacjentów do drobnych zabiegów plastycznych, jak również zabiegów korekcji powiek górnych.

www.weissklinik.pl
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o lekarzach z tej placówki (38)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Piotr Kucharzewski konsultacja okulistyczna

  Najlepszy specjalista w swojej dziedzinie.
  Serdecznie polecam.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Piotr Kucharzewski laserowa korekcja wady wzroku

  Doktor Kucharzewski to wysokiej klasy specjalista, który cierpliwie i z pełnym zaangażowaniem prowadzi pacjentów od początku do końca ich drogi do poprawy wzroku. Współpraca z Panem doktorem to sama przyjemność, a sam zabieg udał się bezbłędnie. A warto nadmienić, że wadę wzroku miałem naprawdę dużą: -6,5 na każdym oku i astygmatyzm ok. 1,25.
  Od początku jednak czułem, że jestem pod dobrą opieką i że zawsze w każdej chwili mogę zadawać pytania w razie jakichkolwiek wątpliwości. Zarówno wizyty u Pana doktora, jak i sam zabieg, przebiegały w spokojnej i przyjaznej atmosferze. Wszystko zostało profesjonalnie przeprowadzone - nic nie mogło się nie udać.
  Generalnie jestem bardzo zadowolony z wyboru placówki Weiss Klinik.
  Nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń co do pracy recepcji, stanu placówki, jakości sprzętu, kwalifikacji personelu i obsługi pacjenta.
  Szczerze polecam doktora Kucharzewskiego, jak i całą placówkę Weiss Klinik.

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: Ewa Mariola Nita konsultacja okulistyczna

  Bardzo miła, konkretna i zaangażowana Pani doktor. Rzetelnie przeprowadzila badania i wszystko po nich wyjaśniła. Dziękuję za pomoc i polecam.

  J
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Brygida Monika Szymkowiak konsultacja okulistyczna

  Z całego serca polecam Panią Szymkowiak. Jest to osoba empatyczna, konkretna, znająca swój fach. Potrafi rozmawiać z pacjentem.

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Piotr Kucharzewski konsultacja okulistyczna

  Wszystko w najlepszym porządku, zaangażowany, dokładny i komunikatywny lekarz z kompetencjami. Klinika też na bardzo wysokim poziomie.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Łukasz Cwalina kwalifikacja do korekcji laserowej

  Fantastyczny specjalista, który wykonał u mnie laserową korekcję wzroku. Wszystko dokładnie i w przystępny sposób wytłumaczył a na sali operacyjnej zminimalizował stres do minimum. Bardzo polecam.

  P
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Sybilla Piekarska

  Jestem kolejną pacjentką, która jest zachwycona efektem po zabiegu jak i samą osobą pani doktor oraz jest profesnonalizmem. Dwa miesiące minęły od korekty powiek i liftingu wargi górnej. Efekt jest dokładnie taki na jakim mi zależało, powieki równiutkie, usta naturalne. Zabieg i po nim bez komplikacji, blizny juz mało widoczne. Pani doktor posiada zmysł estetyczny co w tej dziedzinie moim zdaniem jest niezwykle ważny. Polecam każdemu, który jeszcze sie waha albo szuka fachowca. Jeszcze raz bardzo Pani dziekuję, Patrycja

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Łukasz Cwalina Inny

  Doktor Cwalina przeprowadził u mnie operację wszczepienia soczewek fakijnych (alternatywa dla laserowej korekcji wzroku, której nie moglam się poddać ze względu na zespół suchego oka). Moja wada wzroku wynosiła ok. -7. Po zabiegu wada została skorygowana do zera, co więcej już dwa dni po zabiegu widzialam rewelacyjnie. Żadne okulary ani soczewki kontaktowe, nawet najlepiej dobrane, nie dawały mi tak świetnej jakości widzenia jak teraz. Uważam, że pan doktor jest specjalistą w swojej dziedzinie - mój zabieg został przeprowadzony profesjonalnie i precyzyjnie, a efekty są lepsze niż oczekiwałam.

  Dodam, że wizyty zawsze odbywały się na wysokim poziomie, tj. za każdym razem otrzymywałam odpowiedzi na moje pytania, a także każde zagadnienie było wnikliwie tłumaczone przez pana doktora.

  Panie Doktorze, myślę, że słowa są za małe, żeby opisać moją wdzięczność. Niemniej jednak jeszcze raz bardzo dziękuję, że odzyskałam komfort życia, pozbywając się dużej wady wzroku, a razem z nią okularów!

  Polecam pana doktora wszystkim osobom borykającym się z problemami widzenia, a szczególnie tym, którzy chcą przeprowadzić zabieg wszczepienia soczewek fakijnych.

  Na marginesie dodam, że zabieg był przeprowadzony w szpitalu Weiss Klinik w Chorzowie.

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Piotr Kucharzewski konsultacja okulistyczna

  Wizyta w miłej atmosferze. Doktor zapoznał się wnikliwie z wynikami badań i historią choroby, szczegółowo wytłumaczył i odpowiedział na pytania. Polecam.

  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Piotr Kucharzewski konsultacja okulistyczna

  Lekarz godny polecenia pod każdym względem. Niespotykanie zaangażowany i empatyczny. Chętnie wysłuchał, odpowiedział i wytłumaczył. Pozostaje mi podziękować i ze spokojnym sumieniem polecić wizytę u Pana Doktora!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania