Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (87)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Renata Pietkiewicz Inny

  Profesjonalna wizyta,
  delikatne badanie. Polecam racjonalne podejście i zdrowy rozsądek w podejściu do tematów ginekologiczno-położniczych bez zbędnego podsycania emocji w sprawach na które nie mamy wpływu.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Dariusz Golej Inny

  Pan doktor przyjazny, delikatny. Odpowiada na wszelkie pytania dotyczących leczenia. Polecam.

  I
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Renata Pietkiewicz Inny

  Zastanawiałam się, dlaczego jest aż tyle złych opinii na temat P. Doktor, ale po wizycie tylko się przekonałam jakim aroganckim i niemiłym lekarzem jest P. Pietkiewicz. Po wyjściu z gabinetu, zamiast cieszyć się, że wszystko w porządku z ciążą, miałam wyrzuty sumienia, że w ogóle zdecydowałam się na wizytę w poradni. Widać, że nie jest to lekarz powołania, mam nadzieję, że jak najmniej kobiet będzie trafiać na takich lekarzy.

  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Renata Pietkiewicz Inny

  Nie rozumiem,czemu ta Pani nadal tam pracuje.Jej wypowiedzi były oceniające,pod wyjściu od niej bolał mnie brzuch ze zdenerwowania.To w jaki sposób mówiła..zamurowało mnie.Na pierwszej wizycie dostałam skierowanie na badanie.Niestety nie mogłam wykonać tego badania.Przychodząc kolejny raz do niej zwróciła mi na to uwagę,powiedziała,że jestem nieodpowiedzialna.Spytałam jak długo jest to skierowanie,bo chcę zrobić to badanie,popatrzyła na mnie i zaczęła pisać na komputerze.Nic nie odpowiedziała.Powtórzyłam,że chcę zrobić to badanie.Ona mi powiedziała "jakoś Pani nie wierzę".Zero komunikacji,podejście do pacjetna "z góry" i oceniające.Idąc do ginekologa chcę się czuć bezpiecznie,zaopiekowana. Chcę,aby lekarz był nakierunkowany na pomoc pacjentce.

  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Renata Pietkiewicz Inny

  To już kolejna wizyta,dawałam szanse pani dr.ale to nie ma sensu. Bardzo nieprzyjemny lekarz,,arogancka,zero empatii.Poprosiłam o skierowanie na hormony zostało mi to odmówione,pani się oburzyła ze 1,5m wcześniej byłam na kontroli w innym miejscu(potrzebowałam wtedy wizyty nagle a u pani dr wtedy nie było terminu dostępnego) Kazała mi iść po skierowanie gdzie indziej skoro tam się leczę. Żenada, brak taktu.Nie polecam.

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Renata Pietkiewicz Inny

  To już druga wizyta i znowu było nieprzyjemnie. Doktor zawsze znajdzie coś do czego można się przyczepić. Po potwierdzeniu 6tygodniowej ciąży poprosiłam o skierowanie na badania krwi/moczu, stwierdziła, że dopiero za dwa tygodnie jak przyjdę na kontrole. Nie spytała nawet czy pracuje, gdzie i czy nie potrzebuje zaświadczenia o ciąży lub zwolnienia mimo, że na samym początku wizyty wymieniłam swoje nieprzyjemne objawy ciąży.

  G
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ryszard Supel Inny

  Super lekarz,konkretny w końcu ktoś zainteresował się moim problem i postawił skuteczna diagnozę.Sympatyczny człowiek wszystko mi wytłumaczył. Od 5 lat walczę z nieleczona cukrzycą nikt nie widział problemu a u doktora konkretną diagnoza . leczenie działa !

  P
  Profil zweryfikowany
  Centrum Medyczne Zabobrze Inny

  Jestem pod opieką Pana Doktora już od pół roku na 1 wizycie byłam w listopadzie ubiegłego roku z powodu silnego bólu ucha środkowego i wycieków pan doktor dokładnie zbadał osłuchał wszystko tak jak należy. Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pana Doktora wszystko wyjaśnia miły sympatyczny oraz otwarty do rozmów jeżeli jest taka potrzeba to bez problemu daje skierowania na badania lub do specjalisty. Zdecydowanie polecam tego lekarza rodzinnego najlepszy w przychodni. Jeden problem jest że trzeba pana doktora rejestrować się nie wcześniej niż miesięcznym wyprzedzeniem Polecam

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Artur Jakub Kocoń Inny

  Pomimo opisania dokładnych objawów - ból szyi otrzymałam informację że to zwykle "przewianie szyi". Po miesiącu z bólem inny lekarz zdjagnozował stan zapalny tarczycy. Badania z krwi i USG potwierdziło diagnozę.
  Na szczęście obyło się bez komplikacji. Zdecydowanie odradzam tego lekarza !!!

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Joanna Olszewska-Roczniak Inny

  Pani doktor jest niemiła, arogancka i bardzo niesympatyczna. Wydaje komendy, nie próbuje się komunikować z pacjentem. Po przedstawieniu mojej dolegliwości pani doktor śmiała się, że to jest niemożliwe. Przykre jest to, że lekarz przyjmujący na NFZ zapomniała o podstawowych zasadach uprzejmości, a przecież jest wynagradzana z pieniędzy ze składek zdrowotnych. Nie oczekuje się od niej wolontariatu, lecz fachowej i rzeczowej pomocy. Nie polecam

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Ogińskiego 1b, 58-506 Jelenia Góra Pokaż w Google Maps
NFZ

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania