Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Centrum Medyczne Zabobrze
Ogińskiego 1b, 58-506 Jelenia Góra
Centrum Medyczne Zabobrze logo
Ubezpieczenia
NFZ

Specjaliści

Opinie o specjalistach (100)

Ogólna ocena

  Profil zweryfikowany
  Renata Pietkiewicz Inny

  Nie polecam ,bardzo arogancką pani i strasznie ocenia ludzi

  D
  Profil zweryfikowany
  Artur Jakub Kocoń Inny

  Lekarz powiedział pacjentowi że udaje, że nie widzi przeciwskazan do pracy, stwierdził, że przesadza, brak pomocy od strony lekarza nawet nie wstał od biurka aby przebadać pacjenta. Siedział cały czas za biurkiem i patrzyl się w monitor. Brak jakiejkolwiek wywiadu aby dowiedzieć się co się stało.Trzeba było prosić aby lekarz wystawił skierowanie na dodatkowe badania, nie polecam tego lekarza.

  N
  Profil zweryfikowany
  Artur Jakub Kocoń Inny

  Lekarz nie chce mimo kilkukrotnych próśb wystawić skierowania na wszystkie badania hormonalne, mimo że leczę się u endokrynologa i mam zalecenie co roku powtarzać badania. Stwierdził, że JEGO zdaniem nie ma takiej potrzeby, a jak chcę zrobić badania, to niech mi endokrynolog da skelierowanie. Do endokrynologa chodzę prywatnie ponieważ na NFZ musiałabym czekać latami....

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Łukasz Wiącek Inny

  Lekarz robi sobie ewidentnie żarty z pacjenta, u którego rozpoczął leczenie bardzo poważnego schorzenia. Nie pojawił się na umówionej wizycie wiedząc,że pacjent czeka pod gabinetem tłumacząc się blachymi pobudkami . Lekarz powinien po pierwsze nie szkodzić!!! Zostawił pacjenta ,milcząc do dnia dzisiejszego nie polecając mu nawet innego lekarza . Zdecydowanie nie polecam!!!

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Magdalena Fiedkiewicz Inny

  Leczę się u Pani Doktor od 2 lat. Zawsze bardzo miła, rzeczowa, wszystko dokładnie tlumaczy, jest cierpliwa i empatyczna. Do tego bardzo dobrze zorganizowana. Jako pacjent czuje się przy niej swobodnie i wiem że mogę o wszystko zapytać. Polecam z całego serca.

  A
  Profil zweryfikowany
  Renata Pietkiewicz Inny

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani Doktor zajęła się mną z ogromną empatią, wyjaśniła wszystko w sposób jasny i klarowny, odpowiadała na pytania w sposób rzeczowy i konkretny. Wreszcie znalazłam lekarza, jakiego szukałam i gorąco ją polecam.

  E
  Profil zweryfikowany
  Wojciech Woźny Inny

  Pan Doktor jest profesjonalny, empatyczny i zaangażowany. Dokładnie wyjaśnia proces leczenia. Super wykonana operacja oszczędzająca pierś . Czułam że mam wsparcie, to było dla mnie bardzo ważne na tym etapie choroby. Z czystym sumieniem polecam i dziękuję.

  W
  Profil zweryfikowany
  Artur Jakub Kocoń Inny

  Trafiłam do tego pana z wynikami krwi bo niepokoiła mnie niska hemoglobina(poniżej notmy) usłyszałam - i cóż w tym dziwnego jeżeli napewno mam krwotok wewnętrzny i co ja pani poradzę.I tak zostawił mnie z tą wspaniałą jego wiedzą.ODRADZAM

  J
  Profil zweryfikowany
  Magdalena Makiela-Wychota Inny

  Pani Doktor jest zawsze bardzo przemiła , fachowo i trafnie diagnozuje u dziecka chorobę . Kapitalne podejście do dziecka jak i umiejętność wyjaśnienia rodzicom w przystępny sposób medycznych problemów z jakimi dziecko się spotyka , napewno są ogromnym ułatwieniem dla rodziców w czasie choroby dziecka . Nie znam lepszego pediatry . Polecam

  J
  Profil zweryfikowany
  Anna Kotlińska Inny

  Wielu lekarzy powinno się uczyć od Pani doktor empatii. Wspaniały specjalista,rzetelnie potrafi wyjaśnić pacjentowi wszystkie za i przeciw wprowadzonego leczenia. Ostrożna w podejmowaniu pochopnych decyzji w przepisywaniu leków. Zawsze uśmiechnięta co sprawia że wizyta staje się mniej stresująca, co w przypadku mojego męża na duży plus. Teraz tylko czekać na wyniki leczenia.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania