Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Zabobrze

Ogińskiego 1b

58-506 , Jelenia Góra , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Paweł Adamczyk Inny

  Doskonały fachowiec, miły, przyjazny dla pacjenta, rzeczowy. Zawsze trafna diagnoza, skuteczne leczenie, skierowania na badania. Serdecznie polecam!


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Paweł Antczak konsultacja neurochirurgiczna

  Bardzo dobry , wyrozumiały lekarz .Wytłumaczył na czym polega mój problem i przebieg operacji .Wszystko przebiegło sprawnie. Polecam Pana doktora z całego serca


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dariusz Dąbruś Inny

  Świetny ginekolog i człowiek, z całego serca polecam! Zawsze chętnie wysłucha i wszystko wyjaśni. Badania wykonywane są w sposób delikatny i dokładny. Jeśli chodzi o prowadzenie ciąży, to na każdej wizycie szczegółowo wszystko sprawdza, robi dokładne usg. Pan doktor ma dużą wiedzę i umiejętności, oraz dobre podejście :)


  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Maciej Pelczar Inny

  Zero komunikacji, lekarz nieprzyjemny, nie potrafił mi wytłumaczyć o co mu chodzi, wypisał receptę i następny. Nie zrozumiałem co mówił od nosem, prosiłem by powtórzył. Nie byłem zadowolony z wizyty.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Dariusz Golej Inny

  Wizyta na NFZ - pierwsza nieprywatna od lat, już pamiętam, dlaczego do ginekologa chodzę wyłącznie prywatnie...
  1. Brak pomieszczenia, gdzie można przebrać się do badania. Doktor wskazuje krzesło ze słowami "ciuchy można tu położyć".
  2. Brak szczegółowego wywiadu podczas wizyty pierwszorazowej. Pan doktor tak przerywał mi moje wypowiedzi o tym, co mi dolega i tak lekceważąco i deprymująco wypowiadał się o moim stanie zdrowia i wdrożonym przez innych lekarzy leczeniu, że nawet nie opowiedziałam mu wszystkiego - wmurowało mnie. Zamiast skupić się na tym, o czym mówię, poprawiał np. moje błędne nazewnictwo dotyczące leków (nieistotne z punktu widzenia pacjenta).
  3. Nieproszone komentarze dotyczące mojego życia prywatnego ("Jak się będzie pani tak zabezpieczać to pani nigdy w ciążę nie zajdzie, a w końcu trzeba wpaść!", "Pani jest nerwus? No, to dzieci będą biedne. Ale mówią, że dla swoich ma się więcej cierpliwości").
  4. USG dopochwowe trwające mniej niż minutę i brak USG zewnętrznego (co jest standardem na wizytach prywatnych, nie wiem, jak z NFZ).
  5. Pan doktor odmówił wypisania mi skierowania na USG piersi, mimo mojego tłumaczenia, że mam zalecane kontrolowanie ich ze względu na gruczołową budowę piersi. Twierdzi, że profilaktycznie to badanie nie ma sensu i moje samobadanie wystarczy, a skoro dogadywałam się z onkologiem na kontrolę, to mam sobie do niego iść.

  Lekarz ewidentnie się spieszył, był obcesowy, nie dawał mi dość do słowa i sprawił, że z nerwów nawet nie byłam w stanie opowiedzieć dokładnie o tym, z czym przyszłam. Z pozytywnych rzeczy - dokładnie tłumaczył wdrożone leczenie i zasady higieny intymnej oraz higieny współżycia (ale to akurat było mi już znane i nie pytałam o to). Więcej nie pojawię się w tym gabinecie i za tydzień wybieram się prywatnie gdzie indziej, bo przy takiej prędkości badania nie wierzę, żeby wartość diagnostyczna była wysoka.
  Spóźniłam się 2 minuty na wizytę, nie wiem, czy zachowanie doktora było karą za to, czy nie... ale zdecydowanie nie polecam.


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Leszek Fudalej Inny

  Nigdy nie byłam u tak nieprofesjonalnego lekarza. Zostałam potraktowana z góry przez swoją nadwagę - nie padło wcześniej żadno pytanie, nie mówiąc o porządnym wywiadzie lekarskim. Badanie śmiechu warte. Podniesienie nogi do góry, to było całe badanie. O drugiej nodze pan doktor zapomniał... Problem z którym przyszłam totalnie zbagatelizowany. Wyszłam z kwitkiem. Z gabinetu zostałam wyproszona poprzez otworzenie przez lekarza drzwi i krzyknięcie na pół przychodni: "następny!". Totalnie nie polecam. Unikać jak ognia!


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Ewa Szyszko Inny

  Wizyta zawsze przebiega miło i rzeczowo. Leczenie zawsze pomaga a jeżeli nie to proponowane są inne sposoby lub skierowana jestem do lekarza, który jest w stanie mi pomóc np neurochirurg. Polecam :)


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Ewa Szyszko Inny

  Byłem u Pani doktor na wizycie. Płyty z badania MRI nie miała czasu oglądnąć. Wszystko opieranie się na jednym opisie badania, ale tego z przed dwóch lat. Chyba na żadne pytanie nie dostałem konkretnej odpowiedzi. Wyszedłem czując się, jakbym był jakimś intruzem co zaburzył porządek dnia Pani doktor. Nie polecam.


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Renata Pietkiewicz Inny

  To była bardzo nie przyjemna wizyta, W Pani doktor nie ma za grosz empatii ani zrozumienia. Jakiś czas mieszkałam w Niemczech, wiec oczywiste, ze nie mogłam korzystać z usług pani doktor. Pani tego nie rozumiała komentowała każde moje tłumaczenie w arogancki sposób. Żałuję ze nie wyszłam w odpowiednim momencie. Badanie zostało przeprowadzone z niechęcią. Zostały mi przepisane lekarstwa bez recepty, płatność 100% ponieważ system nie zatwierdził mojego ubezpieczenia, mimo, że się wszystko zgadzało w recepcji. W aptece okazało się ze jeden z leków przepisanych przez Panią doktor jest na receptę i nie został mi wydany. Wróciłam do Pani doktor wyjaśnić sytuacje, ale już Pani nie było w gabinecie… Niestety przez takich specjalistów traci się zaufanie do innych lekarzy… nie polecam…


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Grzegorz Buławski Inny

  Lekarz notorycznie spóźnia się, co gorsza nie stosuje podstawowych zasad reżimu sanitarnego, tak nieodzownego w pandemii (nie raczy stosować maseczki, podczas pobierania krwi nie zakłada rękawiczek!), na zwróconą uwagę reaguje opryskliwie i odmawia wykonania opłaconego wcześniej zabiegu. Nie polecam


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania