Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne VIAMED

Łukasiewicza 23

47-200 , Kędzierzyn-Koźle , opolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Artur Janusz Wilczyński

  Ortopeda, Chirurg, Chirurg Dziecięcy, lek.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne FCM Zdrowie w KatowicachUsługa: niestabilność kolana

   Jestem pod niesamowitym wrażeniem wiedzy lekarza, jego serdeczności i opieki, zarówno w czasie wizyty, później podczas pobytu w szpitalu, jak i po wyjściu. W każdej chwili odpowiadał na SMS, służył pomocą. Jestem przeszczęśliwy, że trafiłem na tak wspaniałego lekarza, dla którego cel to dobro pacjenta. Polecam każdemu.


 • Zbigniew Kopczyński

  Neurolog, lek.

  • K
   Lokalizacja: Gabinet Neurologiczny

   Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu, konkretny, rzeczowy, z ogromną wiedzą medyczną. Każdy przypadek wnikliwie bada i diagnozuje, nie olewa problemu.Dodatkowo ciepłe podejście do pacjenta :) Polecam :)

  • K

   To pierwszy lekarz, który rzeczywiście przejął sie moim problemem i pierwszy, który ma bardzo ludzkie podejście do pacjenta! Polecam Pana Doktora z czystym sumieniem!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Lech Kulejewski

  Kardiolog,

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Pan Doktor Kulejewski przywrócił nam mocno nadszarpniętą wiarę w możliwości medycyny i zaangażowanie lekarzy w ratowanie zdrowia pacjenta.
   Pomimo istniejącego obecnie zagrożenia koronawirusem pan doktor dociekliwie badał mojego tatę i dzięki wnikliwej analizie dokumentacji i potężnej wiedzy, pojawiło się dla nas nowe światło, za które bardzo serdecznie dr Lechowi Kulejewskiemu całą rodziną serdecznie dziękujemy.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   W czasie pobytu w szpitalu w trakcie swojego dyżuru odmówił podejścia do cierpiącej pacjentki, tłumacząc się „wypisami”. Lekarz zachowywał się bardzo nieprzyjemnie, lekceważąco, odwracał się plecami i ignorowal zgłoszenia rodziny o złym stanie zdrowia pacjentki. Po poinformowaniu, ze zostanie zgłoszona skarga, lekarz powiedział, ze w tym momencie robi wpisy do komputera żeby zbiegły się w czasie ze skarga rodziny. Miejsce zdarzenia: Szpital w Kędzierzynie-Kozlu (Koźle, ul. Roosevelta), oddział chorób wewnętrznych. Lekarz twierdzil, ze był na wizycie i pacjentka dobrze się czuła, podczas gdy pacjentki z tej samej sali chorych twierdzą, ze Babcia cierpi (głośno jęcząc, wiec nie sposób tego nie zauważyć) od nocy. Odpowiednia skarga zostaje złożona do dyrekcji szpitala, okręgowego orzecznika odpowiedzialności zawodowej. Po 20 minutach od poinformowania lekarza o tym, ze skarga zostanie złożona do odpowiednich organów, pojawił się w sali, złośliwie mówiąc, ze w nocy babcia była pobudzona i przeszkadzała innym w spaniu (szpital!), po czym stwierdzając, ze powód wezwania nie jest na tyle poważny, żeby zawracał sobie tym głowę odwrócił się i bez słowa wyszedł. Po pewnym czasie w sali pojawiły się pielęgniarki podając odpowiednie leki - wielka szkoda, ze lekarz zbadał pacjentkę i zlecił podanie lekarstw dopiero po poinformowaniu go o chęci złożenia skargi... Bardzo przykre doświadczenie, nikomu nie polecam.


 • Judyta Dziechciarz-Werbowska

  Laryngolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Cudowny, empatyczny lekarz. Wreszcie ktoś mnie wysłuchał, a nie zbagatelizował problem. Dostałam ważne informacje jak poprawić odporność dziecka. Widać, że zależy jej na zdrowiu dzieci i pracuje z powołania. Oby więcej takich lekarzy w tym kraju. Od roku, mimo skierowań do szpitala byliśmy odsyłani z kwitkiem z różnych placówek. Dziękuję Pani doktor, że ktoś się wreszcie nami zajął. Szkoda, że jestem z Wrocławia, bo na pewno leczyłabym się u Pani doktor na stałe. Polecam z całego serca.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Trafiliśmy na Panią dr podczas zabiegu wycięcia migdałka i drenażu uszu dziecka. Pani dr miała akurat dyżur i wykonała zabieg. Jest to wspaniały lekarz odpowiada cierpliwie na każde pytanie, omawia wszystko szczegółowo i ma podejście do dzieci.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania