Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne VIAMED

Łukasiewicza 23

47-200, Kędzierzyn-Koźle, opolskie

Pokaż dane kontaktowe

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Zbigniew Kopczyński

  Neurolog, lek.

  • K
   Lokalizacja: Gabinet Neurologiczny

   Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu, konkretny, rzeczowy, z ogromną wiedzą medyczną. Każdy przypadek wnikliwie bada i diagnozuje, nie olewa problemu.Dodatkowo ciepłe podejście do pacjenta :) Polecam :)

  • K

   To pierwszy lekarz, który rzeczywiście przejął sie moim problemem i pierwszy, który ma bardzo ludzkie podejście do pacjenta! Polecam Pana Doktora z czystym sumieniem!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Lech Kulejewski

  Kardiolog,

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   W czasie pobytu w szpitalu w trakcie swojego dyżuru odmówił podejścia do cierpiącej pacjentki, tłumacząc się „wypisami”. Lekarz zachowywał się bardzo nieprzyjemnie, lekceważąco, odwracał się plecami i ignorowal zgłoszenia rodziny o złym stanie zdrowia pacjentki. Po poinformowaniu, ze zostanie zgłoszona skarga, lekarz powiedział, ze w tym momencie robi wpisy do komputera żeby zbiegły się w czasie ze skarga rodziny. Miejsce zdarzenia: Szpital w Kędzierzynie-Kozlu (Koźle, ul. Roosevelta), oddział chorób wewnętrznych. Lekarz twierdzil, ze był na wizycie i pacjentka dobrze się czuła, podczas gdy pacjentki z tej samej sali chorych twierdzą, ze Babcia cierpi (głośno jęcząc, wiec nie sposób tego nie zauważyć) od nocy. Odpowiednia skarga zostaje złożona do dyrekcji szpitala, okręgowego orzecznika odpowiedzialności zawodowej. Po 20 minutach od poinformowania lekarza o tym, ze skarga zostanie złożona do odpowiednich organów, pojawił się w sali, złośliwie mówiąc, ze w nocy babcia była pobudzona i przeszkadzała innym w spaniu (szpital!), po czym stwierdzając, ze powód wezwania nie jest na tyle poważny, żeby zawracał sobie tym głowę odwrócił się i bez słowa wyszedł. Po pewnym czasie w sali pojawiły się pielęgniarki podając odpowiednie leki - wielka szkoda, ze lekarz zbadał pacjentkę i zlecił podanie lekarstw dopiero po poinformowaniu go o chęci złożenia skargi... Bardzo przykre doświadczenie, nikomu nie polecam.


 • Artur Janusz Wilczyński

  Ortopeda, Chirurg, Chirurg Dziecięcy, lek.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Falck w KatowicachUsługa: niestabilność kolana

   Jestem pod niesamowitym wrażeniem wiedzy lekarza, jego serdeczności i opieki, zarówno w czasie wizyty, później podczas pobytu w szpitalu, jak i po wyjściu. W każdej chwili odpowiadał na SMS, służył pomocą. Jestem przeszczęśliwy, że trafiłem na tak wspaniałego lekarza, dla którego cel to dobro pacjenta. Polecam każdemu.