Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Sono - Medica

Nacławska 11 E.

64-000, Kościan, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Joanna Rudowska

  Psycholog, Terapeuta, Psychoterapeuta,

  • A
   Lokalizacja: Joanna Rudowska - Centrum rozwoju i terapii "Dla Ciebie"Usługa: spotkanie indywidualne w gabinecie 45 min

   Do Joanny chodziłam regularnie przez ponad pół roku.
   Kiedy pojawiłam się u niej po raz pierwszy, byłam w bardzo trudnym momencie życia.
   Kończyłam długoletni związek w bardzo niesprzyjających okolicznościach. Okazało się jednak, że smutek i rozerwanie związane z tymi wydarzeniami to tylko część problemu.
   Byłam odcięta od własnych emocji. Miałam niestabilną samoocenę. Nie umiałam efektywnie pracować nad swoimi relacjami, również dlatego że nie rozumiałam swoich potrzeb.
   Wizyty u Asi dały mi bardzo dużo. Lepiej zrozumiałam siebie, pierwszy raz od bardzo dawna jestem spokojna i pogodzona z tym, kim jestem. Mam też narzędzia, dzięki którym umiem pracować nad swoimi relacjami.
   Jeszcze raz bardzo dziękuję.

  • P
   Lokalizacja: Joanna Rudowska - Centrum rozwoju i terapii "Dla Ciebie"

   Cześć
   Miałam dość duże problemy po stracie przyjaciela oraz mojego idola, który się zabił i przez to wszystko przychodziło mi coś takiego jak stany depresyjne. Pani Joanna pomogła mi z moimi wszystkimi problemami. Nasze rozmowy były bardzo sympatyczne i na luzie. Razem z moją mamą postanowiłyśmy zapisać mnie do psychologa, ponieważ moje stany depresyjne mnie wykańczały. Na początku miałam duże obawy i się bałam, że nie będę w stanie się otworzyć, ale po zakończeniu terapii jestem nareszcie w pełni szczęśliwa :) Pani psycholog pomogła mi przełamać smutki, odnaleźć odwagę i pewność siebie oraz pokonać lęk, abym mogła podejść, porozmawiać i wszystko wyjaśnić z moim byłym przyjacielem, który zerwał ze mną kontakt po kłótni. Niestety chłopak zachował się niedojrzale i nie doszło do rozmowy. Zamiast się załamać z tego powodu to stwierdziłam, że jest zbyt niedojrzały żeby mieć ze mną coś wspólnego. Sam fakt, że podeszłam do niego i pokonałam lęk był dla mnie dużym skokiem w przód, ponieważ wcześniej bałam się spojrzeć mu w oczy. Jestem z siebie teraz bardzo dumna :)
   Pani Joasia sprawiła też, że pogodziłam się ze startą idola i słuchając jego depresyjnych piosenek nie wczuwam się w nie tak bardzo jak kiedyś oraz nie biorę jego tekstów za bardzo na poważnie, co skutkuje tym, że się nie dołuje. Miałam jeszcze jeden problem. Mam chłopaka, który miał dość dobry kontakt ze swoją byłą. Pani psycholog dała mi rady jak mogę z nim porozmawiać na ten temat.
   Podsumowując, to jestem bardzo zadowolona z terapii oraz tego, że, odważyłam się pójść do psychologa, bo czuje się silniejsza psychicznie i moja samoocena się podwyższyła. Pani Joanna bardzo mi pomogła dlatego zachęcam inne osoby w podobnym wieku do mojego albo o podobnych problemach do pójścia do niej :)
   Dziękuje z całego serca
   Paulina, 15 lat

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Wojciech Henryk Wyrwa

  Internista, Diagnostyk,

  • M

   Chodzę do niego na prywatne wizyty i nie żałuję. Nie znam lepszego internisty. Wyleczył mnie z przewlekłych chorób. Jeżeli komuś zależy na zaufanym lekarzu, to warto się wybrać właśnie do p. Wyrwy.


 • Marek Stanisław Proch

  Psychiatra,

  • M

   Ja osobiście jestem zadowolona z wizyt u Pana Procha,dobrze dobiera leki,zawsze wysłuchuje wszystkiego co mam do powiedzenia.Pan Proch dużo mi pomógł,dzięki za to. J.M.

  • R

   Niestety ja nie mogę pochwalić pana Procha. Wiem ze leczenie psychiatryczne może trwać długo ale jeśli wizyta polega tylko na wypisaniu recepty to ja dziękuję za takiego lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Jolanta Kic-Ciseł

  Pediatra,

  • M

   Do Pani dr trafiliśmy z polecenia i przyznam szczerze że było warto. Pani dr poświęciła nam cała godzinę. Bada bardzo skrupulatnie, ma świetne podejście do dzieci. Odpowiedziała na wszystkie nasze pytania. Ta wizyta przerosła nasze oczekiwania.

  • P

   Wspaniała Pani Doktor!!! Ma świetne podejście do dzieci, rzeczowo tłumaczy i bardzo fachowo bada. Gorąco polecam.