Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Signal Iduna

Jana Pawła II 15, Śródmieście

00-828, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Daria Koziarkiewicz

  Okulista, lek.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pani Doktor jest zdecydowanie jedną z tych osób, które chyba nigdy się nie denerwują, a jeśli już, to nie dają tego po sobie poznać, co sprawia, że każda wizyta u Niej przebiega w bardzo miłej atmosferze. Pani Doktor posiada dużą wiedzę i prawidłowo wykonuje wszelkie badania, nie „naciągając” przy tym pacjenta na ich przeprowadzanie, co także stanowi dużą zaletę Jej działalności. Okulary dobrane do mojej wady wzroku (astygmatyzm) przez Panią Doktor pozwoliły mi wreszcie pozbyć się bólu głowy i widzieć zdecydowanie lepiej niż przed założeniem ich po raz pierwszy.

  • W

   Doktor Koziarkiewicz jest moją okulistką od kilku lat. Regularnie zgłaszam się na wizyty kontrolne. Za każdym razem badanie przebiega w bardzo miłej atmosferze. Doktor jest osobą bardzo sympatyczną, uśmiechniętą, a przede wszystkim kompetentną w tym, co robi, wobec czego mam do niej 100% zaufania. Cieszę się, że trafilem na takiego lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Sławomir Wędzicha

  Alergolog, Internista, Pulmonolog, lek.

  • L
   Lokalizacja: Centrum Medicover - Atrium

   Oceniam wizytę bardzo pozytywnie. Lekarz uważnie mnie wysłuchał oraz zadawał pytania. Skierował mnie na badania i szczegółowo wyjaśnił jak będą wyglądać - nie mam się do czego przyczepić, wizyta na plus :)

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Damiana Al. Zjednoczenia 36Usługa: konsultacja alergologiczna

   Pan doktor jest faktycznie jak mówią inni małomówny, ale za to konkretny i znający się na rzeczy, a taki powinien być lekarz. Po wywiadzie lekarskim dostałam już konkretne zalecenia i ścieżki działania którymi podążać także polecam doktora Wędzichę.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Jerzy Lech

  Kardiolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Rzeszów, ul. Stanisława Jabłońskiego 2/4Usługa: ECHO serca

   Jestem bardzo zadowolony z przebiegu wizyty. Konkretnie miło i przyjemnie. Profesjonalizm w pełnym tego słowa znaczeniu! Polecam.

  • I
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Rzeszów, ul. Stanisława Jabłońskiego 2/4Usługa: ECHO serca

   Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, zalecenia i wskazówki.badanie na miejscu w gabinecie. Polecam pana doktora.


 • Krzysztof Czajkowski

  Laryngolog, lek.

  • V
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne POLMED WARSZAWA GRZYBOWSKAUsługa: konsultacja laryngologiczna

   Очень хороший врач.Была по поводу гнойной ангины,врач подобрал правильное лечение,благодаря которому мне сразу стало легче. Подробно всё объяснил,как человек очень приятный.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne POLMED WARSZAWA GRZYBOWSKAUsługa: konsultacja laryngologiczna

   U Pana doktora byłam już dość dawno temu, ale wizytę pamiętam bardzo dobrze, ponieważ była to moja któraś z rzędu wizyta u różnych specjalistów. Zmagałam się wtedy z bólami głowy o niejasnym podłożu, jeden specjalista wysyłał mnie do drugiego i nikt nie potrafił mi pomóc. Do Pana doktora trafiłam ponieważ ma dużo pozytywnych opinii, liczyłam więc na fachową poradę. Doktor wysłuchał mnie, był w porządku, ale koniec końców nie zaproponował w sumie nic. Powiedział, że powinnam zdobić rentgen zatok i wtedy wrócić do niego, bo on bez tego nie jest w stanie nic stwierdzić. W sumie rozumiem to, ale z drugiej strony wizyta trwała 5 minut, kosztowała swoje, a nic z niej nie wynikło, więc poczułam się trochę oszukana. Ostatecznie trafiłam do innego lekarza, który pomógł mi z moim problemem. A Pana doktora ani nie polecam, ani nie odradzam.

  Zobacz wszystkie opinie (169) o tym lekarzu


 • Marcin Ajewski

  Internista, dr n. med.

  • H

   Poświęcił czas, wysłuchał, dokładnie zbadał, wytłumaczył i dał zalecenia napisane wyraźnym pismem. Generalnie polecam choć trudno się dodzwonić.


 • Marzena Klimczak

  Internista,

  • S

   Bardzo dobry specjalista, świetny kontakt z pacjentem, p. dr zaangażowana w swoją pracę. Najpierw dochodzi do przyczyny problemu, a nie rozdaje antybiotyki na lewo i prawo, jak to robi w tej chwili większość lekarzy. Zdecydowanie polecam!


 • Tomasz Sikorski

  Gastrolog, Hematolog,

  • E

   Jestem od 10 lat przewlekle chora. Ostatnio źle się czuję, pojawiły się nowe objawy. Pan dr był znudzony , wyraźnie niezadowolony że musi zapoznać się z informacjami w karcie, zupełnie nie słuchał tego , co mam do powiedzenia i wszystko wiedział lepiej. Cały czas sprawiał wrażenie niezadowolonego ,że musi przyjmować pacjentów.Arogancki , sprawia wrażenie mało kompetentnego. Nie polecam. Dawniej w przychodni przyjmowali znakomici gastrolodzy widać to czas przeszły.

  • I

   Byłam u lekarza skierowana przez lekarza rodzinnego z wynikami z gastroskopii. Pan doktor najpierw zapytał co mi dolega, obejrzał wyniki gastroskopii i zbadał mnie, przepisał lekarstwa. Wysłuchał i rozwiał wątpliwości dotyczące stosowanej diety. Zachowywał się rzeczowo i kompetentnie. Nie był przesadnie serdeczny, ale nie tego oczekuję od lekarza. Polecam go pacjentom, którym zależy na konkrentnej pomocy, a nie towarzyskiej pogawędce.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Magdalena Pawłowska

  Internista, lek.

  • Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor. Przeprowadziła bardzo szczegółowy wywiad, dała konieczne skierowania na badania oraz do specjalisty. Bardzo rzetelnie podeszła do mojej osoby. Polecam!

  • M

   W ostatnim czasie miałam przyjemność być dwukrotnie u doktor Pawłowskiej. Jestem jak najbardziej zadowolona z wizyty. Zgłosiłam się do Pani doktor z prośbą o wypisanie skierowań na kompleksowe badania. Ogólnie mam problemy z tarczycą, cholesterolem oraz chciałam od razu wykonać kilka innych podstawowych badań. Pani doktor cierpliwie mnie wysłuchała i przepisała potrzebne skierowania. Dodatkowo po odbiorze wyników cholesterolu poszłam ponownie do niej na konsultację. Pani Pawłowska spędziła ze mną ok. 30 min tłumacząc dokładnie jak mogę poradzić sobie z problemem podwyższonego cholesterolu. Bardzo szczegółowo opisała dietę jaką powinnam stosować, jakie leki brać itd. Z pewnością jak tylko będę potrzebować znów się do niej wybiorę.


 • Cezary Rajtar

  Laryngolog,

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne MediCenter

   Doktor Rajtar podchodzi do swojego zawodu bardzo profesjonalnie. Byłam u doktora dwa razy na wizycie i tak naprawdę dzięki niemu przekonałam się, że na NFZ jeszcze da się znaleźć dobrego lekarza. Doktor Rajtar dokładnie mnie zbadał, zlecił badania i końcowo dał rady jak dalej postępować. Na pewno jest lekarzem godnym zaufania.


 • Marzena Mzyk

  Okulista,

  • I
   Lokalizacja: Centrum Medicover - PuławskaUsługa: konsultacja okulistyczna (pierwsza wizyta)

   Pani doktor wzorowo przeprowadziła wywiad pytając o wszystkie szczegóły. Badanie wykonane profesjonalnie.
   Mila, sympatyczna i pomocna osoba.

  • I
   Lokalizacja: Centrum Medicover - Puławska

   Cudowny lekarz. Ogromna wiedza, celna i szybka diagnoza. Zdrowy rozsądek i ogromna empatia i kultura osobista. U nas 3 pokolenia chodzą do doktor i każda czuje się dopieszczona i leczona. Trafne diagnozy i poczucie, że można uzyskać spokojnie odpowiedź na każde pytanie. Zdecydowanie polecam

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania