Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Saska Kępa Specjalistyka i Poz

Marokańska 16

03-977 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

3.5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jolanta Kleszczewska Inny

  Trafiłam do Pani doktor z polecenia i teraz to ja polecam dr innym osobom, bo wiem że trafiłam na prawdziwego specjalistę z powołania.
  Cenię Panią doktor za pełen profesjonalizm, ogromną wiedzę medyczną, którą potrafi w tak prosty i zrozumiały sposób dzielić się z innymi, za wspaniałe i indywidualne podejście do pacjenta i za to, że jest tak konkretną osobą, pełną pasji i pozytywnej energii. To doktor postawiła mi prawidłową diagnozę i prowadzila cały czas moje leczenie, z którego jestem bardzo zadowolona. Po każdej wizycie byłam pozytywnie nastawiona i zmotywowana do dalszego działania. Nie byłoby tego wszystkiego bez szczegółowego wywiadu, odpowiednich badań, zaleceń czy rad udzielanych przez Panią doktor, za które jestem bardzo bardzo wdzięczna. Wiem, że to gdzie teraz jestem to tylko jej zasluga. Jestem już po operacji piersi i czekam na dalsze leczenie. Gdyby nie determinacja i zaangażowanie Pani doktor nie wiem jakby potoczył się mój przypadek. Dziękuję z całego serca.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jolanta Kleszczewska Inny

  Bardzo dobrze zorganizowane leczenie pacjenta. Bez zbędnego czekania czy wymyślania dodatkowych wizyt. Jasno rzeczowo i konkretnie. Jako jej pacjenta jestem bardzo zadowolona i bardzo jej ufam jako lekarzowi.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Skarżewska-Sarniak

  Pani doktor jest lakoniczna, czujemy się trochę jak intruz w jej gabinecie. Odpowiada na zadane pytania, konkretnie i krótko. Wizyta również trwa krótko, jeśli doktor zauważy nieprawidłowość przepisuje odpowiednie leki. Niestety nie zleca badań przy braniu tabletek antykoncepcyjnych. Ogromny plus za przypominanie i dbanie o coroczną cytologię - to nie zdarza się często wśród lekarzy.

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: MARIUSZ BARAŃSKI diagnostyka

  Doktor M. Barański to świetny specjalista- człowiek który potrafi wysłuchać i przede wszystkim profesjonalnie podejść do tematu. Uratował mój kręgosłup przed wózkiem inwalidzkim a stopę przed amputacją. Z całego serca dziękuję Panu Dr i cieszę się że mam dostęp do tak dobrego lekarza i człowieka. Wdzięczny pacjent Mariusz Wiśniewski

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: ROBERT STEFAŃSKI

  Naprawdę polecam! Bardzo miły, kompetentny lekarz. Rzeczowo odpowiadał na wszystkie pytania. Takich lekarzy trzeba polecać!!

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Andrzej Bartoszewski rutynowe kontrole, nadżerka

  Jestem pacjentką Pana Doktora od 2-3 lat i jestem bardzo zadowolona z opieki medycznej. Pan Doktor w moim odczuciu jest kompetentny, zaangażowany, w razie potrzeby na miejscu wykonuje usg, pamięta swoje pacjentki. Czuwa medyczne nad całokształtem zdrowia, doradzi. Dba o regularne wykonywanie cytologii. Wyłączył mi skutecznie nadżerkę. Ja osobiście bardzo lubię poczucie humoru Pana Doktora, nie jest niestosowne, jest pozytywne. Nie stresuję się wizytami lekarskimi, zamierzam dalej chodzić do Pana Doktora. Jak z prowadzeniem ciąży jeszcze nie wiem, kiedyś może zaaktualizuję tą opinię :) pozdrawiam serdecznie

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Andrzej Bartoszewski prowadzenie ciąży

  wspaniały lekarz i człowiek!!!! zawsze pomoże, wykona badania. nie obchodzi nawet swojej przerwy ok godz 12 gdyż przyjmuje pacjentki które bez zapisu po uprzednim ustaleniu z nim przychodzą na obserwacje cyklu czy usg. jedyna wada: wieczne kolejki do lekarza. nie ważne czy wizyta prywatna czy na nfz poczekać swoje trzeba (opóźnienie zawsze 30-45 min), ale warto :)

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: MARIUSZ BARAŃSKI Ostry ból stopy

  Niestety p doktor był zmęczony na prywatnej wizycie, zreszta nie pierwszy raz czy to NFZ czy prywatnie. Mimo świeżego zdjecia rentgenowskiego sprzed 20 min , nie stwierdził złamania śródstopia . Po dwóch tygodniach i innych badaniach u innych specjalistów mam nogę w gipsie. Po wizycie u lekarza b, uspokojona prowadziłam samochód 1000 km uspokojona diagnoza specjalisty, która okazała się niepoprawna. Myśle , ze zawinił pośpiech lekarza, mało czasu dla pacjenta. Czuje się zlekceważona i rozgoryczona.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Andrzej Bartoszewski Inny

  Lekarz bardzo rutynowo podchodzi do ciaży. Trudno uzyskać jakieś informacje, trzeba bardzo dopytywać. Ja zaufałam w jego profesjonalizm. NIestety dopiero w 25 tygodniu ciąży zbadano mi poziom TSH, okazało się że mam niedoczynność tarczycy. Jest to jedno z podstawowych badań na pcoząku ciąży bo własnie wtedy tarczyca ma najwiekszy wpływ na rozwój dziecka. Lekarz widzać wynik skomentował tylko że szkoda ze nie sprawdziliśmy wcześniej. Oczywiście odesłała do endokrynologa, ale niestety już bardzo późny etap ciąży, z konsekwencjami zostanę sama.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: MARIA KMERA - MUSZYŃSKA Inny

  Chciałabym zamieścić opinie o Pani doktór i jej skandalicznym zachowaniu wobec mojej Mamy starszej osoby podczas wizyty w CM Saska Kępa. Mama moja udała się na wizytę konsultacyjną z problemem plamki żółtej oraz zawężonym polem widzenia. Przyniosła ze sobą cały plik badań diagnostycznych na rzeczony problem z nadzieją na rozpoznanie wstępne i odpowiednie pokierowanie jako że byłyśmy u wielu lekarzy i do końca nie wiadomo jaka jest przyczyna pogarszającego się stanu. Zamiast porady Pani ta zaczęła zadawać medyczne pytania, kiedy Mama nie potrafiła na nie odpowiedzieć mówiła do Mamy mocno podniesionym głosem i powiedziała ze ona nie ma czasu tego czytać. Zaczęła jednak dość pobieżnie przeglądać wyniki cały czas z pretensjami do Mamy, że Mama jest nieprzygotowana do wizyty itd... Kiedy spojrzała na opis badania rezonansu mózgu powiedziała, że Mama cytuje ‘nie ma połowy mózgu”. Wtedy moja Mama nie wytrzymała tej presji i się rozpłakała. W poczuciu bezradności Mama wykonała do mnie telefon podczas wizyty, że może ja będę stanie na skomplikowane pytania Pani dr. Rozmowa ze mną była kolejną okazją do wykrzyczenia mojej Mamie ze źle wychowała swoją córkę. Cała wizyta to było wyżywanie się Pani dr. Po wizycie moja Mama była bardzo roztrzęsiona i w złym stanie psychicznym. Dodam, że była to prywatna wizyta. Pani ta jednak była na tyle refleksyjna ze nie wzięła nic za wizytę, ale co z tego? Stawiam więc otwarte pytanie, czy posiadanie tytułów naukowych daje komukolwiek prawo do traktowania w ten sposób drugiej osoby? Zachowanie Pani doktór było skandaliczne. Nigdy się z czymś takim nie spotkałam. Przestrzegam innym potencjalnym pacjentów przed tą Panią.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania