Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Zobacz więcej

Adres

Centrum Medyczne PZU Zdrowie w Warszawie Powązkowska
Powązkowska 44C, 01-797 Warszawa
Centrum Medyczne PZU Zdrowie w Warszawie Powązkowska logo
Ubezpieczenia
Signal Iduna, Allianz, SKOK Asekuracja, PZU Zdrowie, INTER Polska, ... Compensa, UNIQA, Płatność Falck, MEDIQA, PZU Życie, TU Zdrowie Wszystkie ubezpieczenia
Zobacz więcej

Specjaliści

Opinie o specjalistach (121)

Ogólna ocena

  D
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Dorota Szelągowska Konsultacja neurologiczna

  Bardzo miła , profesjonalna i rzeczowa wizyta , przy każdej wizycie badanie i bardzo szczegółowy wywiad lekarski , także na temat innych schorzeń.

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Krzysztof Pych konsultacja urologiczna

  Byłam na wizycie u pana doktora i mój błąd, że nie sprawdziłam opinii w momencie kiedy rezerwowałam termin.
  Cała wizyta polegała na zapytaniu z czym przychodzę, mojej odpowiedzi i następnie wklikiwaniu czegoś w komputerze. Rozumiem, że wystawienie skierowania/recepty zajmuje czas, ale pan doktor po zapytaniu co może mi być rzucił coś pod nosem, a na koniec po kilku minutach powiedział, że daje skierowanie na usg i recepty, bez wyjaśnienia co to za leki i co mają konkretnie wyleczyć. Po wyjściu sprawdziłam „chorobę”, którą znalazł mi pan dr i z wszystkich objawów, które w niej występują, u mnie jest ZERO. Ani słowem nie wspomniałam, żebym miała dolegliwości związane z tą chorobą, w związku z czym jestem w ogromnym szoku, że pan doktor rzucił hasło bez żadnego wyjaśnienia co to jest i dlaczego jego zdaniem mogę to mieć. Całą wizytę określam jako neutralną i pozostawiającą niesmak.
  Poza względami dotyczącymi zdrowia, pan doktor wyglądał niechlujnie i czułam się tym wręcz skrępowana.

  M
  Profil zweryfikowany
  Michał Witek Inny

  Dziękuję za pomoc.
  Doktor zbadał moje oczy, postawił właściwą diagnozę i dał odpowiednie leczenie , co było najważniejsze bo też mogłam zobaczyć znów wszystko wyraźnie. Był trzecim doktorem, który próbował mi pomóc. I właśnie jemu się to udało .
  Jeszcze raz dziękuję. I powodzenia.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Jerzy Stążka Inny

  Lekarz bardzo miły. Na tym koniec zalet. 40 min opóźnienia po to, by usłyszeć, że mam wrócić następnego dnia z maluchem na osłuchanie po odciągnięciu mu kataru #####, a gdybym nie poprosiła, to nie zajrzałby ani do uszu ani do gardła, mimo że przedstawiłam wypis ze szpitala sprzed tygodnia - lekarze widzieli coś w uszach, poza tym mały miał zapalenie oskrzeli. Strata czasu, nie wiem, na czym stoję. Jeszcze usłyszałam, że mam odstawiać cytrusy i kakao, bo katar może być o podłożu alergicznym.

  S
  Profil zweryfikowany
  Michał Witek konsultacja lekarza w trakcie specjalizacji

  Pan doktor uratował moje oko - przeszłam zapalenie rogówki które jest dość niebezpiecznym schorzeniem okulistycznym - leczenie jest czasochłonne i wymaga sporej ilości badań. Pan doktor bardzo szybko i sprawnie zdiagnozował chorobę, wdrożył odpowiednie leczenie, wykonał badania podczas każdej mojej wizyty oraz rozwiał wszelkie wątpliwosci i udzielił odpowiedzi na wszelkie pytania które zadałam mu podczas wizyty. Szczerze polecam Pana doktora Witka - bardzo empatyczne oraz profesjonalne podejscie do pacjenta.

  M
  Profil zweryfikowany
  dr Maria Kanty-Okulewicz konsultacja gastrologiczna

  Pani doktor wiecznie się spóźnia, zawsze jest kilkugodzinne opóźnienie spowodowane historiami o życiu, polityce i innymi tematami nie dotyczącymi diagnostyki. Zaproponowane leczenie nie przyniosło efektu, zmieniłem gastrologa.

  S
  Profil zweryfikowany
  lek. Krzysztof Olszowiec konsultacja okulistyczna

  Bardzo profesjonalne podejście, serdecznie polecam Pana Krzysztofa!

  C
  Profil zweryfikowany
  lek. Ewa Śmiertka konsultacja ginekologiczno-endokrynologiczna

  Niestety do Pani Ewy trafiłam, bo mój ginekolog był nieobecny.. bardzo niemiła, brak empatii, brak zrozumienia, dziwne komentarze typu "ja takich pacjentek jak Pani to ja nie chce miec". Czulam sie bardzo niekomfortowo, nigdy wiecej. Niczego konkretnie sie nie dowiedzialam na temat antykoncepcji, mialam wiecej pytan ale juz po pierwszych wymienionych zdaniach zrezygnowalam...Niestety nie polecam..

  A
  Profil zweryfikowany
  dr Maria Kanty-Okulewicz konsultacja gastrologiczna

  Czas opóźnienia jest nieakceptowalny.Czekałam w poczekalni ponad 2h dłużej i usłyszałam,że to standard przyjęć u Pani Dr. Znaczna cześć wizyty to słuchanie o życiu prywatnym Pani Dr. Tym,samym nie jest tak,ze to opóźnienie wynika z czasu poświęconego na szczegółowy wywiad z pacjentem. Owszem zostałam zbadana,wysłuchałam teorii dotyczącej mojej przypadłości i wskazania co do leczenia. Nie było zleceń badań,a lek o który zapytałam został wykluczony z uwagi na fakt - że nie ma konkurencji(?!). Czy wrócę? Nie! Szanuję swój czas i chciałabym aby inni również go szanowali.
  EDIT. Niestety metoda leczenia zlecona przez Panią De jedynie pogorszyły mój stan.Zmuszona byłam udać się do innego lekarza,który od razu zlecił w/w lek i badania,aby prawidłowo przeprowadzić leczenie - poprawa była po 2dniach.
  PS. Pani Dr jest bardzo miła i cudownie byłoby z nią pić herbatkę.Jednak nie czułam,że lekarz fachowo i rzetelnie zajął się moją przypadłością.

  A
  Profil zweryfikowany
  dr Maria Kanty-Okulewicz konsultacja gastrologiczna

  Czas opóźnienia jest wg mnie nieakceptowalny. Osobiście czekałam w poczekalni ponad 2h dłużej. Niestety duża cześć wizyty to też słuchanie o życiu prywatnym Pani Dr. Tym, samym nie jest do końca tak, że to czas na szczegółowy wywiad z pacjentem. Owszem zostałam zbadana, wysłuchałam teorii dotyczącej mojej przypadłości i wsparcie farmakologiczne. Jednak czy wrócę? Nie. Szanuję swój czas.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania