POLMED S.A. działa na rynku od 1999 roku, specjalizując się w świadczeniu usług medycznych dla osób prywatnych, firm i instytucji na terenie całej Polski. Priorytetem jest dla nas zapewnienie kompleks... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne POLMED WARSZAWA TARGOWA

Targowa 24

03-733 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

POLMED S.A. działa na rynku od 1999 roku, specjalizując się w świadczeniu usług medycznych dla osób prywatnych, firm i instytucji na terenie całej Polski. Priorytetem jest dla nas zapewnienie kompleksowej opieki medycznej, obejmującej:

- podstawową oraz specjalistyczną opiekę medyczną,
- pełną diagnostykę medyczną,
- rehabilitację,
- stomatologię,
- wizyty domowe.

Z naszej szerokiej oferty badań profilaktycznych i opieki medycznej mogą Państwo skorzystać na terenie całego kraju poprzez sieć naszych własnych Centrów Medycznych oraz u ponad 2000 renomowanych Partnerów Medycznych. Posiadamy swoje oddziały we wszystkich największych miastach, w tym w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, a także mniejszych miejscowościach, np. w Starogardzie Gdańskim.
Dla naszych klientów przygotowaliśmy propozycję wykupienia abonamentów medycznych, która jest jedną z najbardziej elastycznych ofert na polskim rynku medycznym. Pomożemy w wyborze pakietów medycznych dostosowanych do indywidualnych preferencji. Oferujemy pakiety medyczne dla pracowników firm i ich rodzin, a także dla klientów indywidualnych.
Jesteśmy kojarzeni z wysokim standardem świadczonych usług medycznych. W codziennej praktyce stosujemy się do zasady: "Twoje zdrowie i Twój czas są najważniejsze. Nasi lekarze-specjaliści zadbają o jedno i drugie".
Potwierdzeniem naszych kompetencji jest certyfikat zapewniania jakości ISO 9001:2015.
W placówkach POLMED pracuje wykwalifikowany personel medyczny – znakomici lekarze specjaliści i kompetentny personel pomocniczy. Kierujemy się zasadą racjonalnego doboru kadr, dążąc do tego, aby w pełni wykorzystać kwalifikacje pracowników, ich zdolności i umiejętności, a w rezultacie uzyskać optymalną efektywność pracy. Jesteśmy przekonani o tym, że pracownicy są najcenniejszym zasobem firmy.
Miło nam poinformować, że nasze placówki medyczne są wyposażone w certyfikowany i nowoczesny sprzęt medyczny najwyższej klasy. Staramy się, aby każdy nasz Pacjent mógł "na miejscu" uzyskać dostęp do jak najszerszej ilości usług medycznych.
Z myślą o komforcie naszych Pacjentów zaprojektowaliśmy nowoczesne i przyjazne Recepcje oraz uruchomiliśmy Całodobową Linię Medyczną.
W codziennej praktyce korzystamy z nowoczesnego zintegrowanego systemu informatycznego, umożliwiającego kompleksowe i sprawne zarządzanie procesem leczenia Pacjenta, rejestracją medyczną, zleconą diagnostyką i dostępem do dokumentacji medycznej. Staramy się, aby dokumentacja ta była dostępna dla każdego lekarza włączającego się w proces leczenia oraz monitorowana pod kątem korzystania z niej. Wyposażyliśmy gabinety lekarskie w zestawy komputerowe – narzędzia prowadzenia dokumentacji medycznej.

Nasz sprzęt

 • USG
 • Elektrokardiograf

Zabiegi

 • Łyżeczkowanie
 • Echo serca

Badania

 • Badanie dna oka
 • EKG
 • Badania laboratoryjne

Choroby

 • endometrioza
 • choroby serca

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
200 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: Anna Woźniak-Rito konsultacja dermatologiczna

  Bardzo przyjazna i profesjonalna Pani doktor! Wyjaśniła wszystko bardzo dokładnie i odpowiedziała na wszystkie pytanja. Polecam!

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michał Barszczewski konsultacja ortopedyczna

  Serdecznie polecam. Lekarz empatyczny, profesjonalny. Bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie :)

 • N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Teresa Kozińska konsultacja neurologiczna

  Zdecydowanie polecam. Od kilku tygodni borykam sie z problemem zdrowotnym i jestem odsylana od lekarza do lekarza. Pani Doktor to pierwsza osoba, ktora podeszla do mnie powaznie, przebadala i zlecila dalsza diagnostyke.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Grzegorz Maksymiuk konsultacja neurologiczna

  Kompetentna opieka. Miła atmosfera. Profesjonalizm. Wszystkie wątpliwości wyjaśnione spokojnie i z empatią do pacjenta. Bardzo polecam.

 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Piotr Królikowski konsultacja gastrologiczna

  Pan Doktor sympatyczny, empatyczny i kompetentny. Przeprowadził dokładny wywiad, omówił przypadek chorobowy, wystawił skierowanie na niezbędne badania oraz leki na tymczasem, do czasu uzyskania wyników badań. Dalsze leczenie będzie zależeć od tychże wyników, ale póki co - wrażenia jak najbardziej pozytywne i jestem dobrej myśli.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Ewa Eliza Kasińska konsultacja gastrologiczna

  Pani Doktor promieniuje dobrą energią, jest konkretna, rzeczowa i dokładnie tłumaczy proces leczenia.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Królikowski konsultacja gastrologiczna

  Lekarz był bardzo miły, konsultacja trwała długo, ale przyjemnie. Bardzo dobrze i szczegółowo wyjaśnia i sprawdza wszystko. Polecam wszystkim tego lekarza. Dziękuję bardzo.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Ewa Eliza Kasińska konsultacja gastrologiczna

  Pani Doktor jest pełna empatii, zaangażowana, z ogromną chęcią pomocy pacjentowi. Polecam wszystkim, na pewno się nie zawiedziecie.

  Pani Doktor robiła mi również gastroskopię w Luxmedzie. Jest bardzo delikatna, spokojnie wszystko wytłumaczyła i gdyby nie jej podejście to na pewno chciałbym przerwać te badanie.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agnieszka Hetmańska konsultacja okulistyczna

  Pani doktor bardzo miła, wizyta konkretna i przyjemna. W momencie mojej pomyłki przy pierwszej wizycie bezproblemowo otrzymałam zwrot kosztów.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Ewa Eliza Kasińska konsultacja gastrologiczna

  Punktualna wizyta. Szczegółowe objaśnienia, zalecenia. Miła, wydaje znająca się na swoim fachu. Polecam bardzo.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania