POLMED S.A. działa na rynku od 1999 roku, specjalizując się w świadczeniu usług medycznych dla osób prywatnych, firm i instytucji na terenie całej Polski. Priorytetem jest dla nas zapewnienie kompleks... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne POLMED WARSZAWA TARGOWA

Targowa 24, Praga-Północ

03-733, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

POLMED S.A. działa na rynku od 1999 roku, specjalizując się w świadczeniu usług medycznych dla osób prywatnych, firm i instytucji na terenie całej Polski. Priorytetem jest dla nas zapewnienie kompleksowej opieki medycznej, obejmującej:

- podstawową oraz specjalistyczną opiekę medyczną,
- pełną diagnostykę medyczną,
- rehabilitację,
- stomatologię,
- wizyty domowe.

Z naszej szerokiej oferty badań profilaktycznych i opieki medycznej mogą Państwo skorzystać na terenie całego kraju poprzez sieć naszych własnych Centrów Medycznych oraz u ponad 2000 renomowanych Partnerów Medycznych. Posiadamy swoje oddziały we wszystkich największych miastach, w tym w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, a także mniejszych miejscowościach, np. w Starogardzie Gdańskim.
Dla naszych klientów przygotowaliśmy propozycję wykupienia abonamentów medycznych, która jest jedną z najbardziej elastycznych ofert na polskim rynku medycznym. Pomożemy w wyborze pakietów medycznych dostosowanych do indywidualnych preferencji. Oferujemy pakiety medyczne dla pracowników firm i ich rodzin, a także dla klientów indywidualnych.
Jesteśmy kojarzeni z wysokim standardem świadczonych usług medycznych. W codziennej praktyce stosujemy się do zasady: "Twoje zdrowie i Twój czas są najważniejsze. Nasi lekarze-specjaliści zadbają o jedno i drugie".
Potwierdzeniem naszych kompetencji jest certyfikat zapewniania jakości ISO 9001:2015.
W placówkach POLMED pracuje wykwalifikowany personel medyczny – znakomici lekarze specjaliści i kompetentny personel pomocniczy. Kierujemy się zasadą racjonalnego doboru kadr, dążąc do tego, aby w pełni wykorzystać kwalifikacje pracowników, ich zdolności i umiejętności, a w rezultacie uzyskać optymalną efektywność pracy. Jesteśmy przekonani o tym, że pracownicy są najcenniejszym zasobem firmy.
Miło nam poinformować, że nasze placówki medyczne są wyposażone w certyfikowany i nowoczesny sprzęt medyczny najwyższej klasy. Staramy się, aby każdy nasz Pacjent mógł "na miejscu" uzyskać dostęp do jak najszerszej ilości usług medycznych.
Z myślą o komforcie naszych Pacjentów zaprojektowaliśmy nowoczesne i przyjazne Recepcje oraz uruchomiliśmy Całodobową Linię Medyczną.
W codziennej praktyce korzystamy z nowoczesnego zintegrowanego systemu informatycznego, umożliwiającego kompleksowe i sprawne zarządzanie procesem leczenia Pacjenta, rejestracją medyczną, zleconą diagnostyką i dostępem do dokumentacji medycznej. Staramy się, aby dokumentacja ta była dostępna dla każdego lekarza włączającego się w proces leczenia oraz monitorowana pod kątem korzystania z niej. Wyposażyliśmy gabinety lekarskie w zestawy komputerowe – narzędzia prowadzenia dokumentacji medycznej.

Nasza oferta

Centrum Medyczne Polmed mieszczące się przy ul. Targowej 24 zlokalizowane jest w kompleksie Platan Group. Przychodnia świadczy kompleksowe usługi w zakresie opieki medycznej. Oferuje konsultacje u lekarzy 19 różnych specjalizacji, diagnostykę laboratoryjną, diagnostykę obrazową, a także konsultacje w ramach medycyny pracy. Placówka udziela porad i wykonuje zabiegi w obszarze stomatologii zachowawczej, dermatologii, oraz małej chirurgii. Realizujemy, również szczepienia ochronne. Centrum Medyczne Polmed przy ul. Targowej 24 w Warszawie wyposażone jest w nowoczesny sprzęt diagnostyczny, 15 gabinetów lekarskich, 2 gabinety pielęgniarskie, gabinet stomatologiczny, punkt pobrań oraz parking dla pacjentów.

Telemedycyna - telekonsultacje

Lekarze specjaliści: alergolog, chirurg, dermatolog, endokrynolog, ginekolog, gastrolog, internista, lekarz rodzinny, pediatra, pulmonolog, laryngolog, kardiolog, neurolog, okulista, ortopeda, stomatolog.

Badania Medycyny Pracy: psychotechnika, badania w ramach medycyny pracy i badania kierowców

Badania diagnostyczne
kompleksowe badania laboratoryjne

cytologia ginekologiczna, ECHO serca, holter EKG, holter RR, USG - kompleksowe (w tym Doppler naczyń), USG ginekologiczne, RTG, EKG spoczynkowe, audiometria (kabina ciszy), spirometria, testy alergiczne.

Zabiegi ambulatoryjne

drobne zabiegi chirurgiczne: kriochirurgia ginekologiczna, kriochirurgia dermatologiczna, usługi pielęgniarskie (iniekcje, szczepienia, opatrunki, pomiar RR), drobne zabiegi dermatologiczne, akupunktura.

Nasz sprzęt

 • USG
 • Elektrokardiograf

Zabiegi

 • Łyżeczkowanie
 • Echo serca

Badania

 • Badanie dna oka
 • EKG
 • Badania laboratoryjne

Choroby

 • endometrioza
 • choroby serca

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Zdjęcia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marek Cybula

  Internista, lek.

  • M

   Jestem pacjentką dr Marka Cybuli od kilku miesięcy. Każda wizyta przebiega w przyjaznej atmosferze. Pan doktor odpowiada na każde moje pytanie, jest miłym i cierpliwym człowiekiem. Wcześniej do lekarzy chodziłam z wielką niechęcią, a do Pana Marka Cybuli chodzę z uśmiechem na twarzy, bo powiem że zawsze mi pomoże. Polecam!!! :)

  • K

   Bardzo uprzejmy, miły lekarz. Kulturalny, spokojny - zadawał rzeczowe pytania, naprawdę czułam się komfortowo. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Ewa Rogala

  Pulmonolog, dr n. med.

  • W
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne POLMED WARSZAWA GRZYBOWSKAUsługa: konsultacja pulmonologiczna

   Po wizycie w dniu 11.02.2019r-lekarz kompetentny i wnikliwy,poświęca dużo czasu pacjentowi.Godny polecenia

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne POLMED WARSZAWA GRZYBOWSKAUsługa: konsultacja pulmonologiczna

   Poważne podejście do pacjenta, Pani Ewa zrobiła dokładny wywiad i zaproponowała odpowiednie leczenie, szkoda, że nie trafiłem do niej miesiąc wcześniej


 • Michał Kuryłowicz

  Chirurg, lek.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne POLMED WARSZAWA TARGOWAUsługa: konsultacja chirurgiczna

   Pan Doktor bardzo profesjonalnie podszedł do sprawy. Widać było jego zainteresowanie pacjentem, co u wielu lekarzy niestety brak. Zlecił uprzednie badania przed zabiegiem, czego nie otrzymałam na konsultacji u innego lekarza tej specjalizacji.

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne POLMED WARSZAWA TARGOWAUsługa: konsultacja chirurgiczna

   Profesjonalne podejście do pacjentek, Pan doktor miły i sympatyczny. Odpowie na każde zadane niepokojące pytanie i wyjaśni wyczerpująco. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Lamżed Ben Chalifa

  Okulista, lek.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne POLMED WARSZAWA TARGOWAUsługa: konsultacja okulistyczna; uraz oka

   Jestem bardzo zadowolony z wizyty u tego lekarza - bardzo uważnie słuchał i badal, a po diagnozie wytlumaczyl, jak ma przebiegac leczenia i jak dziala kazdy z przepisanych lekow.

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne POLMED WARSZAWA TARGOWAUsługa: konsultacja okulistyczna

   Na wizytę do doktora nie musiałam długo czekać, do gabinetu weszłam bez oczekiwania w kolejce. Lekarz szybko zdiagnozował stan zapalny oka, a leczenie przyniosło natychmiastowe efekty. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Łukasz Pacek

  Dermatolog, lek.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne POLMED WARSZAWA TARGOWA

   Lekarz zaangażowany, z empatią dla pacjenta, terapie które zlecił okazały się trafne w wielu dziedzinach. Lekarz warty polecenia!


 • Gabriela Delong

  Okulista, lek.

  • L
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne POLMED WARSZAWA TARGOWA

   Profesjonalne podejście do pacjenta ,pani doktor zna się na swojej pracy ,przemiła i fachowa pomoc .

  • L
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne POLMED WARSZAWA TARGOWAUsługa: konsultacja okulistyczna

   Zapisałem się na wizytę dwa miesiące po operacji zaćmy obu oczu, na którą skierowała mnie pani doktor. Zostałem dokładnie przebadany i otrzymałem receptę na okulary. Pani doktor jest osobą kompetentną, a przy tym kontaktową i ciepłą. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Monika Wawrzaszek-Figiela

  Psycholog, mgr

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne POLMED WARSZAWA TARGOWAUsługa: problemy emocjonalne/natłok spraw i myśli/problemy z samoakceptacją/problemy z asertywnością

   Pani Monika jest moim pierwszym psychologiem. Uczęszczam na wizyty od prawie pół roku. Od tego czasu jest zauważalny u mnie spory postęp. Od pierwszego spotkania Pani Monika wzbudziła we mnie duże zaufanie. Z całego serca polecam Panią Monikę, która na wizycie jest nieocenionym psychologiem - przyjacielem, co świadczy o indywidualnym podejściu do pacjenta.

  • N
   Lokalizacja: Centrum Medyczne POLMED WARSZAWA TARGOWAUsługa: zaburzenia odżywiania

   Jestem pacjentem Pani Moniki od ponad trzech miesięcy. Jako jedna z nieliczych osób wzbudziła moje zaufanie. Potrafi podejść do pacjenta indywidualnie oraz stopniowo pracować nad rozwiązywaniem problemów. Dzięki niej powoli udaje mi się stawiać kolejne kroki w życiu codziennym. Bardzo polecam Panią Monikę.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Mariusz Ciastkowski

  Laryngolog, lek.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne POLMED WARSZAWA TARGOWAUsługa: kłopoty ze słuchem

   Pan doktor bardzo rzeczowy i konkretny. Mały zabieg w trakcie wizyty zakończony powodzeniem. Lekarza polecam

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne POLMED WARSZAWA TARGOWAUsługa: konsultacja laryngologiczna

   Wizyta przebiegła w na prawdę miłej atmosferze. Zarówno wywiad jak i badania zostały wykonane dokładne, lekarz wszystko krok po kroku wytłumaczył i ułożył plan leczenia. Wszystko profesjonalnie i bez zarzutów.
   Serdecznie dziękuję i polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Radosław Roman

  Diagnostyk, Radiolog, lek.

  • E
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna - WarszawaUsługa: USG jamy brzusznej

   Bardzo słaba wizyta, lekarz powtarzał, że nie ma czasu na dokładne wykonanie badania, usg jamy brzusznej trwało 7 minut. Nie wiem jak lekarz napisał komentarz, bo prawie wcale nie dotknął klawiatury, jakby go tylko skopiował. Cały dzień nie jadłam i brałam leki na wzdęcia, a on stwierdził, że musiałby mieć dodatkowe 15 minut, żeby sprawdzić dokładnie. Przyszedł spóźniony. Czułam się jak odhaczona w kolejce.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne POLMED WARSZAWA GRZYBOWSKAUsługa: USG piersi

   Pan jest bardzo mily i wyjasnil mi kwestie o ktore pytalam. Wizyta byla w ramach różowej wstążki, wiec fajnie, ze lekarz popiera takie akcje

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Grażyna Łaska

  Chirurg, Chirurg Naczyniowy, dr n. med.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne POLMED WARSZAWA TARGOWAUsługa: zator żył w nodze

   Dr.Łaska bardzo dokładnie przeprowadziła wywiad i zbadała . Empatyczne podejście mile zaskoczyło . Opłacało sie jechać na wizytę 100 km . Za miesiąc wracam na konsultacje i kontynuacje leczenia . Polecam

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne POLMED WARSZAWA TARGOWA

   Bardzo dobry lekarz. Fachowo udzielił mnie porady. Bardzo dokładnie opisał i wyjaśnił mój stan choroby.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania