O nas

POLMED S.A. działa na rynku od 1999 roku, specjalizując się w świadczeniu usług medycznych dla osób prywatnych, firm i instytucji na terenie całej Polski. Priorytetem jest dla nas zapewnienie kompleksowej opieki medycznej, obejmującej: - podstawową oraz specjalistyczną opiekę medyczną, - pełną diagnostykę medyczną, - rehabilitację, - stomatologię, - wizyty domowe. Z naszej szerokiej oferty badań profilaktycznych i opieki medycznej mogą Państwo skorzystać na terenie całego kraju poprzez sieć naszych własnych Centrów Medycznych oraz u ponad 2000 renomowanych Partnerów Medycznych. Posiadamy swoje oddziały we wszystkich największych miastach, w tym w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, a także mniejszych miejscowościach, np. w Starogardzie Gdańskim. Dla naszych klientów przygotowaliśmy propozycję wykupienia abonamentów medycznych, która jest jedną z najbardziej elastycznych ofert na polskim rynku medycznym. Pomożemy w wyborze pakietów medycznych dostosowanych do indywidualnych preferencji. Oferujemy pakiety medyczne dla pracowników firm i ich rodzin, a także dla klientów indywidualnych. Jesteśmy kojarzeni z wysokim standardem świadczonych usług medycznych. W codziennej praktyce stosujemy się do zasady: "Twoje zdrowie i Twój czas są najważniejsze. Nasi lekarze-specjaliści zadbają o jedno i drugie". Potwierdzeniem naszych kompetencji jest certyfikat zapewniania jakości ISO 9001:2015. W placówkach POLMED pracuje wykwalifikowany personel medyczny – znakomici lekarze specjaliści i kompetentny personel pomocniczy. Kierujemy się zasadą racjonalnego doboru kadr, dążąc do tego, aby w pełni wykorzystać kwalifikacje pracowników, ich zdolności i umiejętności, a w rezultacie uzyskać optymalną efektywność pracy. Jesteśmy przekonani o tym, że pracownicy są najcenniejszym zasobem firmy. Miło nam poinformować, że nasze placówki medyczne są wyposażone w certyfikowany i nowoczesny sprzęt medyczny najwyższej klasy. Staramy się, aby każdy nasz Pacjent mógł "na miejscu" uzyskać dostęp do jak najszerszej ilości usług medycznych. Z myślą o komforcie naszych Pacjentów zaprojektowaliśmy nowoczesne i przyjazne Recepcje oraz uruchomiliśmy Całodobową Linię Medyczną. W codziennej praktyce korzystamy z nowoczesnego zintegrowanego systemu informatycznego, umożliwiającego kompleksowe i sprawne zarządzanie procesem leczenia Pacjenta, rejestracją medyczną, zleconą diagnostyką i dostępem do dokumentacji medycznej. Staramy się, aby dokumentacja ta była dostępna dla każdego lekarza włączającego się w proces leczenia oraz monitorowana pod kątem korzystania z niej. Wyposażyliśmy gabinety lekarskie w zestawy komputerowe – narzędzia prowadzenia dokumentacji medycznej.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • USG Voluson
 • USG Vivid
 • Elektrokardiograf
 • Holter EKG
 • Holter RR
 • Sprzęt do krioterapii
 • USG Hitachi Aloca
Dowiedz się więcej

Opinie o lekarzach z tej placówki (581)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ewa Niegowska konsultacja internistyczna

  Pani Doktor jest znakomitym fachowcem, odpowiada na pytania i wyjasnia wszystkie wątpliwosci, jest delikatna i zalezy jej na samopoczuciu pacjentki. Polecam!


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grzegorz Wasążnik konsultacja pediatryczna

  Lekarz odmówił przyjęcia 4 miesięcznego dziecka, ponieważ spóźnilismy się 10 min na wizytę. Dziecko było w takim stanie, że następnego dnia zostało przyjęte z ostrą infekcją na oddział szpitalny. Rozumiem, że spóźnienia nie są mile widziane, ale w przypadku pediatry oczekiwałabym więcej zrozumienia i empatii. Dodam, że wizyta była na godz 8,więc szczyt korków w Warszawie, a jechaliśmy z podwarszawskiej miejscowości. I wizytę rezerwowałam dwie godziny wcześniej, bo nagle stan dziecka się pogorszył, więc nie miałam możliwości sobie tak zorganizować czasu, żeby na pewno się nie spóźnić.
  Na recepcji powiedziano nam, że zwolniło sie miejsce na 2 godz później i lekarz zgodził się nas przyjąć. Czekaliśmy więc z chorym dzieckiem na rękach 2 godziny pod gabinetem. Mimo, że między pacjentami lekarz miał przerwy, nie zgodził się nas przyjąć wcześniej. Finalnie zostaliśmy przyjęci. Wizyta odbyła się w pośpiechu z pominięciem np. zważenia niemowlęcia. Lekarz przepisał lek, który jak się okazało w ulotce ma informację, że jest dla dzieci pow. 2 roku życia.
  Nie polecam. Na pewno nie jest to lekarz, do którego bym się ponownie wybrała z dzieckiem.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Michał Krogulecki konsultacja gastrologiczna

  10 lat szukałam diagnozy. Dr Michał zadał mi 3 pytania na pierwszej wizycie, zlecił badania i znalazł przyczynę. Leczenie w końcu przynosi mi poprawę. Jest na bieżąco z najnowszymi sposobami leczenia. Nie znam lepszego gastroenterologa.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Czajkowski konsultacja laryngologiczna

  Bardzo dobry lekarz odrazu wiedział co mi jest oby więcej tak kompetentnych osób :) polecam !
  Byłem wcześniej u innej osoby stwierdziła kompletnie coś innego i dlatego zdecydowałem się wybrać pana Krzysztofa i nie żałuje:)


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Leszek Rybus konsultacja internistyczna

  Duża empatia, otwartość, zrozumienie i cierpliwość. Dr Rybus zadbał żeby badanie przebiegło w komfortowych warunkach i udzielił również znaczącego wsparcia psychicznego, co niestety wciąż nie jest jeszcze powszechne u lekarzy. Z całego serca polecam dra Rybusa


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania