O nas

POLMED S.A. działa na rynku od 1999 roku, specjalizując się w świadczeniu usług medycznych dla osób prywatnych, firm i instytucji na terenie całej Polski. Priorytetem jest dla nas zapewnienie kompleksowej opieki medycznej, obejmującej:

- podstawową oraz specjalistyczną opiekę medyczną,
- pełną diagnostykę medyczną,
- rehabilitację,
- stomatologię,
- wizyty domowe.

Z naszej szerokiej oferty badań profilaktycznych i opieki medycznej mogą Państwo skorzystać na terenie całego kraju poprzez sieć naszych własnych Centrów Medycznych oraz u ponad 2000 renomowanych Partnerów Medycznych. Posiadamy swoje oddziały we wszystkich największych miastach, w tym w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, a także mniejszych miejscowościach, np. w Starogardzie Gdańskim.
Dla naszych klientów przygotowaliśmy propozycję wykupienia abonamentów medycznych, która jest jedną z najbardziej elastycznych ofert na polskim rynku medycznym. Pomożemy w wyborze pakietów medycznych dostosowanych do indywidualnych preferencji. Oferujemy pakiety medyczne dla pracowników firm i ich rodzin, a także dla klientów indywidualnych.
Jesteśmy kojarzeni z wysokim standardem świadczonych usług medycznych. W codziennej praktyce stosujemy się do zasady: "Twoje zdrowie i Twój czas są najważniejsze. Nasi lekarze-specjaliści zadbają o jedno i drugie".
Potwierdzeniem naszych kompetencji jest certyfikat zapewniania jakości ISO 9001:2015.
W placówkach POLMED pracuje wykwalifikowany personel medyczny – znakomici lekarze specjaliści i kompetentny personel pomocniczy. Kierujemy się zasadą racjonalnego doboru kadr, dążąc do tego, aby w pełni wykorzystać kwalifikacje pracowników, ich zdolności i umiejętności, a w rezultacie uzyskać optymalną efektywność pracy. Jesteśmy przekonani o tym, że pracownicy są najcenniejszym zasobem firmy.
Miło nam poinformować, że nasze placówki medyczne są wyposażone w certyfikowany i nowoczesny sprzęt medyczny najwyższej klasy. Staramy się, aby każdy nasz Pacjent mógł "na miejscu" uzyskać dostęp do jak najszerszej ilości usług medycznych.
Z myślą o komforcie naszych Pacjentów zaprojektowaliśmy nowoczesne i przyjazne Recepcje oraz uruchomiliśmy Całodobową Linię Medyczną.
W codziennej praktyce korzystamy z nowoczesnego zintegrowanego systemu informatycznego, umożliwiającego kompleksowe i sprawne zarządzanie procesem leczenia Pacjenta, rejestracją medyczną, zleconą diagnostyką i dostępem do dokumentacji medycznej. Staramy się, aby dokumentacja ta była dostępna dla każdego lekarza włączającego się w proces leczenia oraz monitorowana pod kątem korzystania z niej. Wyposażyliśmy gabinety lekarskie w zestawy komputerowe – narzędzia prowadzenia dokumentacji medycznej.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • USG Voluson
 • USG Vivid
 • Elektrokardiograf
 • Holter EKG
 • Holter RR
 • Sprzęt do krioterapii
 • USG Hitachi Aloca
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (726)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Krzysztof Czajkowski konsultacja laryngologiczna

  Zdecydowanie polecam, pełen profesjonalizm, bardzo dobre podejście do pacjenta.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Szymon Jędrzejczyk konsultacja ginekologiczna

  Pierwszy raz spotkałam lekarza z takim podejściem do pacjentki. Wizyta bardzo profesjonalna, na bardzo wysokim poziomie, Pan doktor cierpliwy i bardzo wyrozumiały.
  Bardzo polecam.

  lek. Szymon Jędrzejczyk

  Pani Martyno, serdecznie dziękuję! Do zobaczenia!:)

  N
  Profil zweryfikowany
  lek. Mirella Machnikowska USG piersi

  Poproszono mnie żebym była o 16:00-15:40. Odpowiedziałam, że w miarę możliwości się postaram. Przyjechałam o 15:40-42 i Pani dr zaczepiła mnie czy to ja byłam umówiona na USG, odpowiedziałam, że tak i Pani dr naskoczyła na mnie, że byłam informowana, że mam być wcześniej, bo Pani dr ma pociąg. Odpowiedziałam, że informowałam, że w miarę możliwości będę bo też mam pracę. Pani dr stwierdziła, że trzeba być człowiekiem dla innych, to odp, że oczywiście i można grzeczniej, a na to Pani dr ,,i co może jeszcze kwiatki do tego,,. Cała nieprzyjemna sytuacja rozgrywała się na korytarzu w obecności innych pacjentów. Pani dr stwierdziła z łaską, że zrobi mi to badanie, ale ma pociąg, więc odmówiłam, bo nie wyobrażam sobie zaufać lekarzowi po czymś takim, a tu jeszcze badanie ,,na szybko,,. Czekając w rejestracji słyszałam jak Pani doktor opowiada komuś o całej sytuacji ,że ONA odmówiła badania to ja JEJ tego badania nie będę robić,. Cała sytuacja była upokarzająca dla mnie. Nie polecam tej Pani.


  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Grzegorz Wasążnik konsultacja pediatryczna

  Lekarz profesjonalny, dociekliwy, ale potrafi uspokoić emocje zmartwionego rodzica. Super!


  N
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Marta Kwiatkowska konsultacja laryngologiczna

  Wspaniała, empatyczna i ciepła Pani doktor. Bardzo polecam!


  S
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Anna Maria Byczko psychoterapia indywidualna

  Serdecznie polecam współpracę z Panią Anną. Od początku terapii spotkałem się z dużym zaangażowaniem oraz szczerą chęcią rozwiązania problemów. Z każdego spotkania wychodziłem z nową porcją wiedzy oraz innym spojrzeniem na zagadnienia które omawialiśmy. Po kilkunastu spotkaniach mogę śmiało powiedzieć, że dzięki pomocy Pani Anny udało mi się zrealizować większość postawionych celów oraz zdobyć bardzo cenne doświadczenia i wiedzę.


  A
  Profil zweryfikowany
  Marta Kwiatkowska konsultacja laryngologiczna

  Pani Doktor jest empatyczna ,rzeczowa i kompetentna. Wszystko dokładnie wyjaśnia i tłumaczy. Doskonały specjalista i wspaniałe podejście do pacjenta .


  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Grzegorz Wasążnik konsultacja pediatryczna

  Lekarz bardzo konkretny. Dokładnie zbadał dziecko. Wyjaśnił bardzo szczegółowo co dolega dziecku i jak leczyć. Bardzo sympatyczny i cierpliwy


  B
  Profil zweryfikowany
  Viktoriia Nepritska Konsultacja dermatologiczna

  Wysoce zaaganżowana, z bardzo dużą empatią do pacjentów!


  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Mirella Machnikowska USG tarczycy

  Na pierwszą konsultacje spóźniłam się około 3 minut. Też nie lubie spóźnialskich, zawsze staram się być na czas ale zatrzymali mnie w rejestracji uważając że moja wizyta jest odwołana. Pani Doktór dała mi wykład z zasad "Dobrego wychowania "tłumacząc co powinnam zrobić żeby się nie spóźniać. Powiedziała, że przez takie osoby jak ja ona musi siedzicie po godzinach (nie uważam się winna za złe zaplanowanie pracy) i takie podejście na pierwszej konsultacji myślę że jest przesadą.Całe badanie myślę że zostało wykonane dobrze, Pani doktor wydawała się być bardzo dokładna. Sam wynik został mi wydany bez wyjaśnienia na korytarzu, bez zaleceń co dalej. Szkoda, że Pani Doktor nie korzysta z oznaczeń ICD-10 czy 11. bo mojej chorobie nie został również nadany żaden kod medyczny nawet Z03. Nawet jeżeli Pani Doktor byłaby najlepszą specjalistką w swojej dziedzinie w co nie wątpię to napewno do niej nie wrócę. Wizyta była parę godzin temu a ja jeszcze się po niej nie uspokoiłam.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania