Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Nasze Zdrowie

Górnośląska 4a

00-444 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Justyna Badurak-Skibińska Inny

  najprzyjaźniejsza pani doktor z jaką miałam do czynienia, jednocześnie kompetentna i sprawiająca poczucie, że jest się w dobrych rękach.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Bogumiła Nowak-Parzygnat Inny

  Pani Doktor zawsze trafiała z diagnozą w moim przypadku. Odpowiednie dobrane leczenie pozwalało szybko stanąć na nogi. Cieszę się, że trafiłem na tego lekarza.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Beata Opala-Łuczak konsultacja okulistyczna

  Pani doktor starannie bada pacjenta i udziela wyczerpujących informacji nt problemu i sposobu leczenia


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Beata Czerwonogrodzka Inny

  Bardzo empatyczny lekarz, z dociekliwością próbuje znaleźć przyczynę problemów, nie bagatelizuje i patrzy na pacjenta całościowo - ogólnie robi dobre wrażenie specjalisty. Dopiero Pani doktor pomyślała o jednej konkretnej przyczynie dolegliwości, o której nie pomyślało kilku innych lekarzy.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jerzy Waldemar Nowakowski Inny

  Do Doktora Nowakowskiego trafiłam na początku ciąży z powodu złych wyników tsh, z polecenia znajomej, Doktor nie odmawia żadnej ciężarnej, która się do niego zgłosi. Jest lekarzem z powołania, bardzo cierpliwym, kulturalnym, rzeczowym i spokojnym. Jestem zachwycona podwjsciem Doktora do pacjenta, oby wiecej takich lekarzy.
  Obecnie korzystam z teleporada, które w niczym nie odbiegają od wizyt osobistych, bez pośpiechu i zawsze serdecznie.
  Polecam z całego serca!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jerzy Waldemar Nowakowski Inny

  Do Pana Doktora udałam się ze względu na problemy ze spadkiem masy ciała. Lekarz wysłuchał wszystkich moich obaw, przeprowadził dokładny wywiad i na pierwszej wizycie zlecił szereg badań. Obejrzał twarz pod kątem zmian trądzikowych oraz manualnie sprawdził tarczycę. Wszytskie omawiane zagadnienia wyjaśnił szczegółowo, upewniając się, że wszystko jest dla mnie jasne i zrozumiałe. Po odbytych badaniach udałam się na drugą wizytę, na której Pan Doktor zapoznał się z kartą, żebym nie musiała przypominać z czym przyszłam, szczegółowo obejrzał wyniki badań omawiając je ze mną, wyjaśnił co go niepokoi i czym należałoby się zająć, w sposób bardzo delikatny upewnił się, że leki nie będą miały wpływu na moje życiowe plany (ewentualne macieżyństwo - mimo braku takich planów cieszę się, że wziął to pod uwagę). Po omówieniu wszystkich zagadnień upewnił się, że wszystko zostało przekazane (zrobił podsumowanie), wypisał receptę oraz skierowanie na badania kontrolne za 3 miesiące oraz USG tarczycy. Dawkowanie leków, ich przyjmowanie oraz ewentualne skutki uboczne również zostały szczegółowo omówione :)

  Pan Doktor jest bardzo spokojny i uprzejmy, widać ogrom zaangażowania, wiedzy i doświadczenia. Wizyty są bardzo komfortowe, zawsze jest czas na dodatkowe pytania czy omówienie wątpliwości, nawet jeżeli coś trzeba powtórzyć, nie ma z tym żadnego problemu. Leczenie wdrożone, czekam jeszcze na efekty, ale na 100% będę kontynuować wizyty u dr. Nowakowskiego i wszystkim innym polecam, jeżeli szukają świetnego endokrynologa!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Renata Barbara Bulińska Inny

  Miły, uprzejmy lekarz, profesjonalny. Była zainteresowana znalezieniem rozwiązania mojego problemu.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jerzy Waldemar Nowakowski Inny

  Witam, dostałem antybiotyk, okazało się że jest zły, dostałem biegunkę,konsultacja z innym lekarzem, powiedział mi że by wszystkie proszki odstawił co mi lekarz przepisał.
  Dziękuję za takich lekarzy


  C
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Beata Czerwonogrodzka Inny

  Skuszony pozytywnymi opiniami skusiłem się na wizytę. Przyszedłem z bólem kręgosłupa po upadku i kontuzji. Z rezonansem (pani pobieżnie czyta opis, nie interesuje ją obraz). Pomimo opisanych uwypuklin z cechami ucisku i zgłaszanego bólu podczas leżenia, wstawania, aktywności i schylania się lekarz oświadczył, iż wg jego oceny nic mi neurologicznie nie dolega i że pomocy u niej nie znajdę. Leki przeciwbólowe i nlpz, leki rozluźniające mięśnie. Co najwyżej mogę iść do ortopedy gdyż wg pani lekarz ból nie klasyfikuje się do neurologii (czyż poradnie leczenia bólu nie są prowadzone przez neurologów?). Toteż powyższe objawy były niewystarczające, bo w badaniu neurologicznym (dokładniejsze zrobił mój fizjoterapeuta i nie przegapił pewnych pozytywnych objawów) nie stwierdziła odchyleń, w rezonansie też nic nie widzi...a reszta zgłaszanych problemów to wg niej sprawa internisty lub psychiatry.
  Zwolnienie też nie wchodzi w grę i z pewnością wg niej musiałem kłamać gdyż poruszałem się w jej opinii sprawnie toteż zgłaszany ból jest zapewne kwestią moich domniemanych urojeń. Nie jestem zadowolony. Brak profesjonalizmu i empatii. Dopiero kolejny lekarz zrozumiał powagę sytuacji. Odradzam wizyty u tej Pani.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jerzy Waldemar Nowakowski Inny

  Bardzo miły, rzeczowy Pan doktor. Wypisał leki wszystko dokładnie wyjaśnił, przeprowadził dokładny wywiad. była to teleporada, która mino moich obaw wywołanych doświadczeniami z wcześniejszych tego typu wizyt przebiegła znacznie lepiej niż niejedna porada stacjonarna. Polecam każdemu.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania