O nas

Grupa LUX MED to największa sieć prywatnych poradni medycznych w Polsce. Oferujemy konsultacje lekarzy specjalistów oraz badania diagnostyczne. Od 30 lat dbamy o zdrowie naszych Pacjentów. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby osoby znajdujące się pod naszą opieką były zadowolone ze świadczonych przez nas usług, czuły się bezpiecznie i wiedziały, że mogą liczyć na pomoc i poradę doświadczonych specjalistów.
Dzięki zaufaniu okazywanemu nam przez Pacjentów przez te wszystkie lata, dzięki naszej codziennej pracy wykonywanej profesjonalnie i z zaangażowaniem dziś Grupa LUX MED może poszczycić się mianem lidera prywatnych usług medycznych w Polsce. Pod naszą opieką znajduje się ponad 1 700 000 Pacjentów, którzy mogą korzystać z naszych usług w przeszło 1700 nowocześnie wyposażonych placówkach (blisko 200 własnych oraz około 1600 współpracujących zlokalizowanych na terenie całego kraju). Do dyspozycji Pacjentów pozostaje blisko 5000 lekarzy kilkudziesięciu specjalności.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • USG
 • EKG

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (106)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Renata Koszarska Konsultacja pulmonologiczna

  Przyjemna pani doktor. Profesjonalne podejście i zaangażowanie

  J
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Pfanhauser Inny

  Pojawiłam się na wizycie z nietypowym krwawieniem. Ponieważ jestem w okresie menopauzy kiedy lekarz zapytał o to jak regularnie mam okresy i powiedziałam, że nie to dodał że nie powinnam się dziwić ze akurat tak mam. Gdy wspomniałam o poprzednim zabiegu dopiero zaprosił na fotel i zrobił badanie plus usg. Nie czułam się w pełni zaopiekowana i nie wyjaśniono mi wszystkiego tak żebym poczuła się spokojniej. Lekarz sprawiał wrażenie oschłego i odniosłam wrażenie aby jak najszybciej zakończyć wizytę. Od lekarza wymagałabym więcej empatii i zrozumienia szczególnie jeśli coś dolega i dobrze byłoby rozwiać wątpliwości ew. wskazać możliwe rozwiązania i dalsze kroki działania. Niestety tutaj nie mogę powiedzieć, ze tak się odbyło. Raczej już nie skorzystam z usług tego doktora.
  Rozumiem, ze każdy może mieć gorszy dzień ale swoje sprawy dobrze zostawić poza gabinetem. Życzę wszystkiego najlepszego Panu Doktorowi;)

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Justyna Gleń-Pakuła Inny

  Pani Doktor ma świetne podejscie do maluszka! Byliśmy na usg przesiewowym-wszystko na wysokim poziomie! Pani Doktor ma niebianska cierpliowsc do dzieci a zarazem wszystko profesjonalnie tlumaczy. Sprzet wysokiej klasy ! Z czystym sumieniem polecam!

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Justyna Gleń-Pakuła konsultacja pediatryczna

  Polecam. Pierwsza wizyta i na wysokim poziomie zaangażowania. Mila atmosfera oraz profesjonalna konsultacja dla naszej córeczki

  R
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Robert Dobrowolski Konsultacja nefrologiczna

  Byłam u Pana Doktora dzisiaj z mamą. Pan Doktor bardzo cierpliwy, tłumaczący, wysłuchujący. Mama, osoba starsza, bardzo zadowolona. Dokładne wyjaśnienie co się dzieje. Gdyby wszyscy lekarze byli tak empatyczni. Polecam.

  J
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Renata Koszarska Konsultacja pulmonologiczna

  Wizyta przebiegła merytorycznie. Pani pulmonolog dokładna i w wywiadzie o przebiegu leczenia i w badaniu. Trafione leczenie. Znaczna zmiana na plus po 20 dniach zastosowania się do terapii.

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Michał Laska konsultacja internistyczna

  Byłam u kilku lekarzy i tylko u Pana znalazłam profesjonalizm i wyrozumiałość!
  Oby więcej takich lekarzy:)

  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Aleksandra Bajorek konsultacja ginekologiczna

  Pani doktor jest bardzo miłą i sympatyczną osobą. Przeprowadziła dokładny wywiad. Podczas badania udzielała szczegółowych informacji, mówiła co będzie robić. Jestem zadowolona po wizycie. Bardzo polecam panią doktor.

  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Beata Cembrzyńska konsultacja okulistyczna

  Bardzo miły lekarz. Szczegółowo wszystko wyjaśniła.

  O
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ludmiła Karwas konsultacja laryngologiczna

  Pani dr bardzo miła, niestety gabinet niewyposażony, brak specjalistycznego sprzętu, pani do tylko od zaglądnięcia do ucha i wypisania recepty. Leczenie w ogóle nietrafione, brak szczegółowych badań, na drugiej wizycie jak okazało się, że jest gorzej to zostałem zbyta. Niestety nie polecam

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Uczniowska 16, 58-306 Wałbrzych

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania