Centrum Medyczne LUX MED - Medycyna Rodzinna, Warszawa, ul. Św. Barbary 6/8

(166 opinii)

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne LUX MED - Medycyna Rodzinna, Warszawa, ul. Św. Barbary 6/8

św. Barbary 6/8

00-686 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Krystyna Łompieś

  Internista, Lekarz Rodzinny,

  • K

   Po godzinnym oczekiwaniu aż łaskawie Pani Doktor raczy mnie przyjąć ( i przerwie rozmowę z koleżanką) w końcu udało mi się wejść do gabinetu. Jednak nie na długo, ponieważ prawie od razu Pani Doktor otworzyła mi drzwi wyjściowe. Pani Doktor odmówiła mi wypisania skierowania na badanie spirometrii (które zalecił mi u Niej wcześniejszy lekarz). Oburzona, stwierdziła, że może tylko ocenić opis moich wyników badań, bez jakiekolwiek zbadania mnie. Nie polecam!!!

  • M

   nie polecam, chyba ze ktos chce przy zwykłej infekcji brać antybiotyk. doktor jest oschła i niemiła. gdy powiedziałam jakie mam objawy, zaczeła wypisywać recepty, zapytałam co mi przepisuje, a ona na to ze augumentin. gdy powiedziałam ze mam mnóstwo skutków ubocznych po tym leku, to naskoczyła na mnie ze powinnam o tym mówić wcześniej i była zła ze musi wypisywać inna receptę. dziwi mnie dlaczego niektórzy lekarze za kazdym razem przepisują antybiotyk. byłam raz i nigdy więcej nie zamierzam iść do tej pani

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Piotr Jacek Chmura

  Internista, Gastrolog, lek.

  • T
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Medycyna Rodzinna, Warszawa, ul. Św. Barbary 6/8Usługa: gastroskopia

   U Pana dokotora miałem wykonywana zarówno sigmoindoskopie jak i gastroskopię, obydwa badania przeprowadzono bardzo sprawnie! Lekarz bardzo kompetentny i pomocny, po zabiegu omawia otrzymane wyniki z pacjentem.

  • R
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Medycyna Rodzinna, Warszawa, ul. Św. Barbary 6/8Usługa: gastroskopia

   Miałem wykonywaną Gastroskopię wraz z znieczuleniem ogólnym u Pana doktora, i muszę powiedzieć, że mocno stresowałem się przed tym badaniem, nie wiem czego bardziej wyniku czy poprostu uśpienia.
   Na całe szczęście dzięki Doktorowi wraz z Anestezjologiem oraz z Pielęgniarką mój strach poszedł w niepamięć.

   Uśpienie poszło bez problemu tak jak i wybudzenie.

   Czytałem, że po tym zabiegu powinno boleć gardło itd. Lecz chyba dzięki fachowej ręki Pana Doktora nie odczuwam żadnych bóli itd.

   Gorąco polecam tego lekarza :)

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Monika Jabłońska

  Lekarz Rodzinny, lek.

  • W
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Medycyna Rodzinna, Warszawa, ul. Św. Barbary 6/8Usługa: badania kontrolne

   Pani Doktor jest bardzo miła, ma świetną pamięć i pamiętała wszystkie przeszłe przypadłości co oczywiście usprawnilo wywiad.

  • S
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Byliśmy u 4 pediatrów, którzy bagatelizowali objawy - dzień w dzień, w kolejne dni wszyscy twierdzili, że narastająca gorączka, kaszel, katar, bóle gardła, znaczne osłabienie, bladość skóry i dreszcze wynikają z infekcji wirusowej. W końcu wezwaliśmy po pomoc Panią Doktor - jako pierwsza wysłuchała co mamy do powiedzenia - słuchała, a nie tylko słyszała to co chciała usłyszeć jak wszyscy poprzednicy. Już po dokładnie przeprowadzonym wywiadzie miała pewne podejrzenie, które stopniowo potwierdzało się w wykonanych już wcześniej (i widzianych przez dwójkę z czwórki poprzedników) badań krwi - niestety przypuszczenie było coraz bardziej realne po badaniu fizykalnym - i potwierdziło się po zleconym przez Panią Doktor w trybie pilnym RTG klatki piersiowej - dziecko miało szybko postępujące atypowe zapalenie płuc, z dreszczami, narastającą do 39,5stC gorączką, i pozostałymi wymienionymi objawami.
   Szkoda, że takich lekarzy jak Pani Doktor jest tak mało - że tak wielu nie słucha rodziców i doprowadza do skrajnych sytuacji, w których … na szczęście w ostatniej chwili istnieje szansa, że pojawi się lekarz z powołania jak Pani Doktor.
   Uważamy, że Pani Doktor należy się ogromne podziękowanie za (i tutaj nie wyolbrzymiamy) w zasadzie uratowanie naszego dziecka, podczas gdy inni zalecali...obserwację...i obserwację. Antybiotyk Pani Doktor trafiony, i przepisany w zasadzie w ostatnim dniu - później byłby już chyba tylko szpital i nadzieja...

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Beata Uziębło-Życzkowska

  Kardiolog, Internista,

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: wizyta profilaktyczna

   Pani Doktor przeprowadziła badanie bardzo sumiennie i szczegółowo. Przy tym jest bardzo sympatyczną i ciepłą osobą. Polecam!


 • Andrzej Adam Kałużyński

  Internista, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: terapia przeciwbólowa

   W imieniu swoich starszych rodziców pragnę wyrazić podziękowanie dla doktora Andrzeja Kałużyńskiego za opiekę lekarską. Mój ojciec od lat cierpi na dnę moczanową. Mimo, że leczył się u lekarza rodzinnego, dopiero konsultacja u doktora Kałużyńskiego przyniosła oczekiwaną poprawę. Trafna diagnoza, odpowiednio ustawione leki oraz odpowiednio określona dieta znaczącą zmieniły funkcjonowanie ojca (odpowiednia waga, gastryczny stan równowagi, brak uciążliwych bólów stóp).
   Również moja matka, która od dwóch lat jest w ciężkim stanie po udarze niedokrwiennym, karmiona najpierw sondą, a obecnie PEG-iem, uzyskała pomoc doktora Kałużyńskiego. Doktor określił zbilansowaną dietę dla mamy, udzielił porad, jak pielęgnować osobę z tak specyficznym sposobem karmienia.
   Doktor Andrzej Kałużyński jest lekarzem z indywidualnym podejściem do pacjenta i jego dolegliwości, i co ważne, ma dla niego szacunek bez względu na wiek i pozycję społeczną.
   W imieniu moich rodziców serdecznie dziękuję.


 • Ewa Nawrocka-Laskus

  Radiolog, Ortopeda, dr n. med.

  • T
   Lokalizacja: PROFEMED Lekarze SpecjaliściUsługa: USG tarczycy

   Zdecydowanie polecam! Pani Doktor znalazła podczas badania USG guza wielkości 3mm co jest dużą sztuką bo lekarz endokrynolog w tym samym okresie nic nie zauważył podczas badania USG. Co więcej Pani Doktor powiedziała ze jeśli usłyszę od kogoś, że taka mała zmiana to nic takiego to żebym tego nie słuchał, zrobil biopsję i leczyl sie jeśli trzeba. Ta mała zmiana to był nowotwór złośliwy a dzięki Pani Doktor i jej umiejętnościom dzisiaj jestem zdrową osobą. Lekarz, który mnie operował stwierdził, że chciałby mieć tylko tak wcześnie i dobrze zdiagnozowanych pacjentów.

  • N
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: PROFEMED Lekarze SpecjaliściUsługa: USG jamy brzusznej

   Bardzo dokładne badanie oraz jego opis. Dobry lekarz. Wizyta w pełni poświęcona pacjentowi. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Leszek Zalewski

  Gastrolog, Internista, dr n. med.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Medycyna Rodzinna, Warszawa, ul. Św. Barbary 6/8

   Trafiłam do pana Leszka w trzecim dniu mojej choroby- z silnymi bólami brzucha, gorączką, po utracie przytomności. Od razu, bez badania, dostałam informację, że to nie jest problem gastrologiczny. O tyle dobrze, że pan Leszek skontaktował się z recepcją i poprosił o jak najszybszą wizytę u internisty. Ostatecznie po kilkunastu dniach okazało się, że jest to problem gastrologiczny. Może szybsze skierowanie na badania i jakiekolwiek zainteresowanie tematem skróciłoby moją chorobę.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Warszawa, ul. Żwirki i Wigury 39

   Po opisaniu objawów (zgaga, nieustające mdłości, bóle brzucha i podbrzusza) lekarz zerknął na mój pesel i oznajmił "proszę jeść mniej kababów i pić mniej piwa" sugerując, że muszę prowadzić styl życia powszechnie uznawany za 'studencki'. Nie zapytał o rzeczywistą dietę, nie zalecił żadnych badań.
   Okazało się to być zapaleniem przełyku typu B, zapaleniem błony śluzowej żołądka i przepukliną rozworu przełykowego. Szczęśliwie inny lekarz potraktował mnie poważnie i nie uznał na podstawie wieku, że muszę prowadzić niezdrowy tryb życia.
   Odradzam, wizyta u tego dr to strata czasu i niepotrzebne nerwy - kompletnie nie słucha pacjenta i bagatelizuje objawy, wręcz sugerował, że przesadzam i jestem przewrażliwiona.

  Zobacz wszystkie opinie (30) o tym lekarzu


 • Jakub Wroński

  Internista, Reumatolog, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Medycyna Rodzinna, Warszawa, ul. Św. Barbary 6/8Usługa: przeziębienie

   Do doktora trafiłam z powodu silnego przeziębienia. Niezwykle empatyczny, kulturalny i profesjonalny lekarz. Podczas wizyty Pan doktor wysłuchał mnie i wszystko wyjaśnił.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Medycyna Rodzinna, Warszawa, ul. Św. Barbary 6/8

   Pierwszy reumatolog, który zadał sobie trud by porozmawiać ze mną o skutkach przyjmowanych przeze mnie leków i perspektywach dalszego leczenia. Doktor konkretny, przesympatyczny i przede wszystkim skuteczny. Serdecznie dziękuję!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Anna Nadratowska-Kowalewska

  Dermatolog, lek.

  • D
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 65/79

   Bardzo ciepła, miła lekarka o ogromnej wiedzy i przyjemnym podejściu do pacjenta. Pozwala spokojnie opowiedzieć o celu wizyty, słucha, zadaje pytania i szuka najlepszego rozwiązania. Nie czuję się u niej jak kolejny numerek na liście przyjmowany na czas. Pani doktor często jeździ na różne zgrupowania lekarskie i poszerza swoją wiedzę. W mojej dolegliwości bardzo mi pomogła, chodzę tylko do niej.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Medycyna Rodzinna, Warszawa, ul. Św. Barbary 6/8Usługa: wysypka, znamię

   Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Doktor. Pierwszy raz trafiłam całkiem przypadkiem z wysypką, która okazała się łupieżem gilberta. Szybko postawiona i trafna diagnoza. Na wizycie kontrolnej Pani Doktor zainteresowała się moimi pieprzykami, które stale kontroluje i zleca ewentualnie usunięcie. Pani Doktor jest bardzo kontaktowa, zajmuje się pacjentem kompleksowo. Bardzo polecam ze względu na profesjonalizm, kontakt oraz duże zaangażowanie.

  Zobacz wszystkie opinie (35) o tym lekarzu


 • Marek Jan Szymański

  Ortopeda, lek.

  • Z
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: PROFEMED Lekarze SpecjaliściUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Po traumie kolana znajomi sportowcy poradzili mi właśnie tego Dr. teraz wiem dlaczego. Dokładnie przebadane kolano. Niektóre nazwy mówiłam w języku rosyjskim,ale Dr. Szymański mnie bez problemu zrozumiał.

  • R
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Medycyna Rodzinna, Warszawa, ul. Św. Barbary 6/8Usługa: Ból szyi i zawroty głowy

   Doktor miał problem z uruchomieniem płytki z RTG. Ogólnie praktycznie nie zadawał pytań ani nie badał szyi. Nic nie zalecił. Tylko przepisał lek na rozluźnienie mięśni.. Sugerował że mam coś z głową, co można różnie odebrać.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania