O nas

Dębski Clinic to przychodnia lekarska skupiająca najwyższej klasy specjalistów z różnych dziedzin medycyny. Skutecznie łączymy naszą wiedzę medyczną, doświadczenie oraz nowoczesne techniki diagnostyczne w celu sprawowania profesjonalnej opieki nad pacjentami z różnymi problemami zdrowotnymi. Dominującym profilem naszej działalności jest położnictwo, ginekologia, ultrasonografia i diagnostyka prenatalna. Zajmujemy się prowadzeniem ciąż fizjologicznych oraz ciąż wysokiego ryzyka położniczego. Współpracują z nami wybitni specjaliści, między innymi z zakresu radiologii, endokrynologii, chorób wewnętrznych, leczenia niepłodności, ortopedii oraz genetyki. Oferujemy naszym pacjentom profesjonalną, nowoczesną szkołę rodzenia, prowadzoną przez psychologa wyspecjalizowanego w problematyce rodzinnej oraz doświadczoną położną, a także specjalistyczną opiekę pediatryczną. Przeprowadzamy badania ultrasonograficzne u osób dorosłych i dzieci (ultrasonografia gruczołów piersiowych, jamy brzusznej, naczyń krwionośnych, tarczycy, stawów, ultrasonografia przezciemiączkowa, ocena stawów biodrowych u noworodków). Wykonujemy pełen zakres badań prenatalnych oraz wszelkiego rodzaju badania USG w ciąży, w tym badanie I trymestru ciąży (11-13+6 tygodni), badanie II trymestru (18 – 22 tygodnie ciąży) oraz badania przepływów naczyniowych metodą dopplerowską i badania techniką 3/4D. Do badań załączamy dokumentację zdjęciową oraz cyfrową (płyty DVD/CD).
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • Sprzęt do badań ultrasonograficznych VOLUSON

Opinie o lekarzach z tej placówki (217)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Kretowicz konsultacja ginekologiczna + USG

  Cała wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Doktor nie zignorował problemu, wyjaśnił szczegółowo co się dzieje i jakie kroki podjąć. Przepisał leki i dzięki swojemu podejściu uspokoił mnie co do dolegliwości. Polecam leczenie i wizytę. Dziękuję za pomoc.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Agnieszka Baranowska-Bik konsultacja endokrynologiczna

  Pani profesor jest fantastycznym lekarzem - dzięki temu, że jest zarówno endokrynologiem, jak internistą, doskonale analizuje pacjenta całościowo, potrafi połączyć przysłowiowe kropki i nie tylko pomóc w momencie zgłoszenia się po pomoc, ale i odszukać przyczynę schorzeń/nia. Pozostaję pod opieką Pani profesor i polecam każdemu, kto zmaga się z endokrynologicznymi problemami. Badania zlecane wszystkie, jakie uznane są za potrzebne, Pani profesor wspaniale tłumaczy, co wg niej się dzieje i dlaczego oraz co należy jeszcze sprawdzić i dlaczego - pacjent ma poczucie kompleksowej opieki i trafienia na naprawdę kompetentną lekarkę pasjonatkę, która naprawdę chce pomóc skutecznie i długoterminowo. Taki lekarz to naprawdę rzadkość!


  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Marzena Dębska Inny

  Pani Profesor Marzena Dębska jest wspaniałym Profesorem z Ginekologii ,która nie tylko uratowała mi życie ale umożliwiła je kontynuować czyli móc żyć -pracować i cieszyć się zdrowiem dzięki Pani Profesor zdolnościach i umiejętnościach szybkiej -trafnej diagnostyce i trafnej skutecznym leczeniu przez Panią Profesor zalecone -żyje jakby nigdy nic się stało a było bardzo żle ze mną nie miałam siły na nic -ani ręką nie mogłam ruszyć ani nogą -nie mogłam wstać z łóżka .każdy dokładał ręce a Pani Profesor od razu postawiła diagnozę -jej ogromna wiedza-jej skuteczne leczenie -ten sprzęt wysokiej jakości to wszystko przywróciło mi życie na nowo odzyskałam życie -siłę do pracy siłę do życia osobistego a moje libido było mniej zero a to wszystko zawdzięczam Pani Profesor Marzenie Dębskiej która jest moim guru wszystko się jej radzę jak mama problem medyczny -ginekologiczny bo wiem ze ona Pani Profesor mi pomorze Bardzo Dziękuję wiem ,że dobro wraca i serdecznie Pani Profesor życzę dużo zdrowia aby dalej mogła leczyć skutecznie wszystkich pacjentów .bardzo jestem wdzięczna bardzo bardzo dziękuję


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Kretowicz konsultacja ginekologiczna + USG

  Bardzo cenię Pana doktora jako lekarza,profesjonalny i widać,że zna się na swoim fachu jak mało,który lekarz,zdecydowanie polecam !


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Marzena Dębska konsultacja ginekologiczna + USG

  Prof Marzena Dębska jest nie tylko świetnym fachowcem, ale też potrafi wszystko spokojnie wytłumaczyć, odpowiedzieć na różne pytania i wątpliwości. W swoim podejściu jest profesjonalna, spokojna, życzliwa, otwarta. Jest nastawiona na szukanie rozwiązań i to takich, które są najprostsze i najbardziej służą pacjentce. Jestem pacjentką od kilku lat i za każdym razem mam poczucie totalnego zaopiekowania przez panią Profesor. Jest profesjonalnie i pro-kobieco, a pani Profesor jest fantastycznym lekarzem i super człowiekiem.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania