Dębski Clinic to przychodnia lekarska skupiająca najwyższej klasy specjalistów z różnych dziedzin medycyny. Skutecznie łączymy naszą wiedzę medyczną, doświadczenie oraz nowoczesne techniki diagnostycz... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Dębski Clinic

Ul. Sokratesa 5 lokal U2

01-909 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Dębski Clinic to przychodnia lekarska skupiająca najwyższej klasy specjalistów z różnych dziedzin medycyny. Skutecznie łączymy naszą wiedzę medyczną, doświadczenie oraz nowoczesne techniki diagnostyczne w celu sprawowania profesjonalnej opieki nad pacjentami z różnymi problemami zdrowotnymi.

Dominującym profilem naszej działalności jest położnictwo, ginekologia, ultrasonografia i diagnostyka prenatalna. Zajmujemy się prowadzeniem ciąż fizjologicznych oraz ciąż wysokiego ryzyka położniczego. Współpracują z nami wybitni specjaliści, między innymi z zakresu radiologii, endokrynologii, chorób wewnętrznych, leczenia niepłodności, ortopedii oraz genetyki. Oferujemy naszym pacjentom profesjonalną, nowoczesną szkołę rodzenia, prowadzoną przez psychologa wyspecjalizowanego w problematyce rodzinnej oraz doświadczoną położną, a także specjalistyczną opiekę pediatryczną. Przeprowadzamy badania ultrasonograficzne u osób dorosłych i dzieci (ultrasonografia gruczołów piersiowych, jamy brzusznej, naczyń krwionośnych, tarczycy, stawów, ultrasonografia przezciemiączkowa, ocena stawów biodrowych u noworodków).

Wykonujemy pełen zakres badań prenatalnych oraz wszelkiego rodzaju badania USG w ciąży, w tym badanie I trymestru ciąży (11-13+6 tygodni), badanie II trymestru (18 – 22 tygodnie ciąży) oraz badania przepływów naczyniowych metodą dopplerowską i badania techniką 3/4D. Do badań załączamy dokumentację zdjęciową oraz cyfrową (płyty DVD/CD).

Nasz sprzęt

 • sprzęt do badań ultrasonograficznych produkcji wiodących marek na rynku (Voluson E8 firmy GE oraz aparaty Accuvix V20 i Accuvix XQ firmy Medioson)

Badania

 • USG piersi
 • USG jamy brzusznej
 • USG tarczycy
 • USG naczyń krwionośnych
 • USG stawów biodrowych
 • USG u dzieci
 • USG przezciemiączkowe
 • USG w ciąży
 • USG genetyczne
 • test PAPP-a
 • inwazyjne badania prenatalne
więcej

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Katarzyna Bednarek

  Ginekolog, Lekarz Rodzinny, lek.

  • N
   Lokalizacja: Gabinety Lekarskie ŁuckaUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Pani Doktor bardzo miła, już gdy wchodzilam wszystkie moje obawy odlecialy dzięki uśmiechowi i ciepłemu przywitaniu. Pani Doktor wszystko bardzo jasno mi wyjaśniała i chętnie odpowiadała na moje pytanie. Bardzo polecam!

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinety Lekarskie ŁuckaUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Pani doktor jest fantastycznym lekarzem. Cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania, podchodzi do pacjentki z empatią, szacunkiem i ogromnym ciepłem.

  Zobacz wszystkie opinie (77) o tym lekarzu


 • Hanna Szweda

  Ginekolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: GYNEKA Centrum Zdrowia KobietyUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Rewelacyjna Pani Dr,badanie przeprowadzone bardzo delikatnie.Istota schorzenia szczegółowo wyjaśniona.Serdecznie polecam

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Scanmed S.A. w WarszawieUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Pani doktor zbadała mnie bardzo dokładnie i odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Pełen profesjonalizm, cierpliwość i zrozumienie!

  Zobacz wszystkie opinie (43) o tym lekarzu


 • Jarosław Leśniczak

  Ginekolog, Perinatolog, Diagnostyk, lek.

  • Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Warszawska Przychodnia Endokrynologii, Położnictwa i GinekologiiUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Lekarz z powołania , zawsze serdeczny , odpowie na wszystkie pytania bardzo zaangażowany w każdy przypadek. Polecam i oby więcej takich lekarzy !!!

  • E
   Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ginekologiczno - Położniczy Centrum Medyczne Vill-medUsługa: prowadzenie ciąży

   Bardzo się cieszę że spotkałam na swojej drodze Doktora, dzięki któremu nasze starania które trwały pięć lat zakończyły się happy endem.Profesjonalizm,ogromne zaangażowanie w swoją pracę i pomoc innym a przy okazji poczucie humoru i przemiła atmosfera.Posiada ogromną wiedzę i widać że Pan Doktor jest lekarzem z powołania.
   Cierpliwie wysłuchuje ,odpowiada na każde pytania i jest dostępny dla swoich pacjentek 24 h na dobę .Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych.
   Mieliśmy wiele trudnych momentów,ale Pan doktor zawsze nas mobilizował i dawał nadzieję że na pewno się uda .
   Trafiając do pana doktora,wyszłam z gabinetu z poczuciem "zaopiekowania",z wiedzą i planem działania.Zostalam skierowana na szczegółowe badania,analiza badań bardzo dokładna.
   Masa wizyt monitorujących cykle,badań,leków stymulujących owulację.
   Wreszcie się udało jestem w ciąży ,niestety ciąża zakończyła się niepowodzeniem..nie braliśmy pod uwagę takiej możliwości ,dlaczego przecież tyle się staralismy..byliśmy przekonani że wszystko się uda.
   Pan doktor przeprowadził kolejne wnikliwe badania i okazało się że zawiodła genetyka...
   Nasza droga była bardzo wyboista i kręta.
   Prowadząc nasze leczenie Pan Doktor nigdy nie pozwolił nam się złamać..."pozbieraliśmy"się  Pan Doktor ustalił kolejny plan działania i wreszcie po burzy wyszło słońce ,po roku zobaczyłam na teście dwie kreseczki,jestem w ciazy.przeogromne szczęście ale i  strach po poprzednich przeżyciach..dzisiaj jako szczęśliwa mama patrząc na swoje wymarzone podwójne szczęście,opisuje wam historię z cudownym zakończeniem,co jest tylko i wyłącznie zasługa Pana Doktora. oby kiedyś każda z was mogła opisać swoją historię ze szczęśliwym zakończeniem.
   Pamiętajcie nadzieja czyni cuda i mimo zwątpienia,gdzieś w sercu była ze mną zawsze.
   Człowiek tyle przeszedł,tyle wylanych łez i wszystko zostało nam wynagrodzone,warto było powalczyć
   W życiu nie ma przypadków,Pan Doktor jest aniołem który w odpowiednim momencie stanął na naszej drodze
   Oby wszyscy lekarze mieli tak ogromne serce, szacunek i chęć niesienia pomocy innym.
   Właściwy człowiek na właściwym miejscu godny zaufania w stu procentach.
   Raz jeszcze z wyrazami szacunku i wdzięczności Dziękujemy...Bliźnięta Laura i Oskar

  Zobacz wszystkie opinie (139) o tym lekarzu


 • Adam Konrad Lewanowicz

  Psycholog, Seksuolog, Psychoterapeuta, mgr

  • P
   Lokalizacja: Lewanowicz - WilanówUsługa: konsultacja psychologiczna

   Po prostu fachowiec, swietna atmosfera w gabinecie i pełne zaangażowanie. Pan Adam pomógł mi w trudnym dla mnie okresie i dal narzędzia do dalszej pracy w przyszłości.

  • G
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Lewanowicz - WilanówUsługa: konsultacja seksuologiczna

   O skuteczności narazie się nie wypowiem bo to pierwsza wizyta, ale na pewno Pana Adama wyrożnia zaangażowanie i chęć pomocy.

  Zobacz wszystkie opinie (129) o tym lekarzu


 • Jakub Rzepka

  Ginekolog, Onkolog, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: Dębski ClinicUsługa: konsultacja ginekologiczna + USG

   Do dr Rzepki trafiłam pod koniec kwietnia tego roku. Zdiagnozował endometrioze podczas pierwszej wizyty. Inni ginekolodzy nie wykryli jej u mnie, choć z chorobą żyje już kilka lat. Lekarz bardzo empatyczny - przejął się diagnozą bardziej niż ja na początku Lekarz z wysoką kulturą osobistą, daje poczucie bezpieczeństwa, przeprowadza przez cały proces leczenia. Ani przez moment nie miałam wrażenia, że chce mnie naciągnąć - wręcz przeciwnie! Bardzo rzetelny i konkretny. Jedyna rzecz która mi osobiście "rzucała się w oczy" - lekarz nie zalicza się do tych gadatliwych :) Ale nie umniejsza to jego wartości: kompetencji i profesjonalizmu. Znalazłam w końcu idealnego ginekologa! :)

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Sp. z o.o.Usługa: konsultacja ginekologiczna + USG

   Bardzo empatyczny i wyrozumiały Pan doktor. Zaangażowany i tłumaczy wszystko z cierpliwością jednocześnie przedstawiając plany dalszego leczenia.

  Zobacz wszystkie opinie (145) o tym lekarzu


 • Piotr Kretowicz

  Ginekolog, Diagnostyk, lek.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Sp. z o.o.Usługa: konsultacja ginekologiczna + USG

   Juz od 12 lat jestem pod opieka Pana doktora , jest to lekarz z powilania , fachowiec , jakich teraz malo

  • D
   Lokalizacja: Dębski ClinicUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Bardzo rzetelnie i profesjonalnie. Badanie przebiegło z troską i delikatnym podejściem do pacjenta, krok po kroku omawiane. Otrzymałam odpowiedzi na wszystkie pytania i poradę odnośnie podjęcia dalszych kroków.

  Zobacz wszystkie opinie (123) o tym lekarzu


 • Beata Rebizant

  Ginekolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Babka MedicaUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Pani Doktor prowadziła moją ciążę i kontynuuję u niej wizyty profilaktyczne. Czy można powiedzieć, że da się polubić wizyty u ginekologa? Okazuje się, że można :)
   Pani Doktor jest niezwykle dokładna, cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania, Swoim spokojem, przygotowaniem merytorycznym i humorem jest w stanie uspokoić i pomóc podjąć, czasem trudne, decyzje, czasem mocno zdenerwowanej kobiecie w ciąży. Najlepszy ginekolog na jakiego trafiłam! Na lepszego nie zamierzam już trafić, bo przestałam szukać.
   Jeśli kogoś odstrasza czekanie pod gabinetem, odradzam. Pani Doktor każdego traktuje z należytą uwagą i czas wizyty jest względny. Tym samym, kiedy była moja kolej, nigdy nie czułam, że mam już kończyć pytać, bo czas minął. Pani Doktor, bardzo dziękuję za opiekę :)

  • G
   Lokalizacja: Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki Samodzielny PublicznyUsługa: ginekologia, położnictwo, prowadzenie ciąży

   Pani Doktor prowadzi moją ciążę i jej poziom zaangażowania, cierpliwości, profesjonalizmu i troski zdecydowanie przekracza moje oczekiwania - zawsze cierpliwie odpowiada na wszelkie pytania, jest wyrozumiała i zapewnia mi ogromne poczucie bezpieczeństwa, co dla mnie jest niezwykle ważne. Gorąco polecam Panią Doktor!

  Zobacz wszystkie opinie (101) o tym lekarzu


 • Wojciech Bik

  Endokrynolog, Internista, prof. dr hab. n. med.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne City ClinicUsługa: Niedoczynność tarczycy

   Polecam.Pan Doktor po serii badań rozciagnietych w czasie /by miec pewność/ zdiagnozowal u mnie niedoczynność tarczycy i dobral dawkę leku.Na moja prośbę sprawdził też inne hormony.Bardzo opanowany i rzeczowy. Odpowiada na pytania i wyjaśnia zagadnienia.

  • G

   trafiłam do dr. Bika z bardzo nieswoistymi objawami, których pomimo wielu badań u różnych specjalistów nie udało się jednoznacznie zdiagnozować, nie ukrywam że już mocno zrezygnowana i okazało się, że to była świetna decyzja
   doktor jest szalenie miłym i kulturalnym człowiekiem, bardzo dociekliwy, dokładny diagnosta, wizyta przebiegała w bardzo miłej atmosferze, doktor zebrał bardzo obszerny wywiad, dokładnie przestudiował wyniki badań, postawił wstępną diagnozę oraz zalecił dodatkowe badania
   dokładnie wszystko tłumaczył, można zadawać milion pytań, a doktor na wszystkie cierpliwie odpowie, zostałam poinformowana o planach dalszego postępowania, różnych wariantach wydarzeń
   na wizytę czekałam długo, wizyta nie jest tania, ale uważam, że to bardzo dobrze wydane pieniądze i przede wszystkim mam takie poczucie, że trafiłam na naprawdę dobrego specjalistę, który prawidłowo poprowadzi moje leczenie
   polecam gorąco dr. Bika, uważam że warto udać się na konsultację właśnie do niego, prawdziwy pasjonat medycyny, do tego przemiły człowiek, minusem jest tylko czas oczekiwania na wizytę ponad miesiąc

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Agnieszka Baranowska-Bik

  Endokrynolog, Internista, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: Dębski ClinicUsługa: niedoczynność tarczycy w czasie ciąży

   Pani Doktor Agnieszka jest najlepszym endokrynologiem, jakiego znam. A po latach problemów z tarczycą znam wielu. Wnikliwa, z ogromną wiedzą, rozsądna, słuchająca pacjenta. Przy tym ciepła, serdeczna z bardzo fajnym poczuciem humoru. Wizyty u Pani Doktor to wielka przyjemność. Pani Doktor prowadziła mnie podczas pierwszej ciąży - zarówno ja jak i synek byliśmy bezpieczni i zaopiekowani. Pozostanę pod opieką Pani Doktor, bo daje nadzieję, że moim zdrowiem w końcu zajmuje się ktoś, komu zależy. Dziękuję Pani Doktor. Ania z synkiem.

  • M
   Lokalizacja: Dębski ClinicUsługa: rozchwiana gospodarka hormonalna

   Pani Doktor dużo czasu poświęca na wnikliwą analizę wszystkich badań. Nie bagatelizuje żadnych objawów i dokładnie wypytuje. Dzięki niej w końcu odzyskałam energię i chęć do życia :). Bardzo bardzo dziękuję i szczerze polecam. Wspaniała kobieta i lekarz!

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Jakub Klapecki

  Genetyk, dr n. med.

  • T
   Lokalizacja: Instytut Matki i Dziecka

   Świetny lekarz bardzo sumienny spokojny i dokładny. Poświęca dużo czasu pacjentom i bardzo przykłada sie do wyjaśnienia zawiłości genetyki.

  • M
   Lokalizacja: Instytut Matki i DzieckaUsługa: konsultacja paapa

   Rzeczowy, świetny specjalista, wyjaśnił wszystkie moje wątpliwości i poświecił mi dużo czasu mimo, ze nie byłam jego pacjentka.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania