W celu zapisania się na wizytę prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 22 60 22 961 Feminature Clinic jest miejscem, gdzie łączą się marzenia i ambicje trójki przyjaciół lekarzy, związanych pasją ... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Feminature Clinic

Wynalazek 2 lok B14

02-677 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

W celu zapisania się na wizytę prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 22 60 22 961

Feminature Clinic jest miejscem, gdzie łączą się marzenia i ambicje trójki przyjaciół lekarzy, związanych pasją do medycyny. W trakcie naszej drogi zawodowej zawsze dążyliśmy do doskonałości w swojej dziedzinie. Wiemy, jak ważna jest kompleksowa opieka i budowanie zaufania w tak delikatnej materii, jaką jest zdrowie kobiety, matki i jej dziecka.

Doświadczenia, które zebraliśmy dzięki pracy w Klinikach i Oddziałach szpitalnych oraz indywidualnej praktyce w gabinecie pozwoliły nam zbudować wizję, jak idealna dla naszych pacjentek przychodnia powinna wyglądać. Dlatego wspólnie stworzyliśmy Feminature Clinic, gdzie każda kobieta, nawet najbardziej wymagająca, spotka się z wykwalifikowaną pomocą.

Naszym celem było stworzenie przestrzeni, gdzie kobiety będą czuły się dobrze i swobodnie we wnętrzach nawiązujących do natury, które mają przypominać skąd najlepiej czerpać inspiracje i do jakich ideałów dążyć. Pragniemy, by pacjentki czuły się bezpiecznie pod opieką naszych specjalistów, dla których nadrzędnym celem jest zdrowie i dobre samopoczucie kobiety, dziecka i rodziny.

Nasz sprzęt

 • aparat USG Voluson E8
 • aparat USG P8
 • kardiotokograf

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
257 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Szymon Kozłowski USG ciąży połówkowe

  Bardzo polecam. Pan doktor odpowiedział szczegółowo na wszystkie pytania. Badanie przebiegało w bardzo miłej i rozluźniające atmosferze. Pan Doktor udzielił pomocnych wskazówek.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Katarzyna Jalinik konsultacja ginekologiczna

  Pani doktor to Przemilarzemila, kompetentna i słuchajaca osoba. Cierpliwie tłumaczyla i odpowiadała na pytania.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grzegorz Napiórkowski konsultacja ginekologiczna

  Pan Doktor świetnie doradza również kobietom, które nie decydują się aktualnie na dziecko. Wyjaśni, wytłumaczy, przy pierwszej wizycie wypyta o szczegółowe informacje dotyczące zdrowia. Czuję się zaopiekowana, polecam :)

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Magdalena Grochecka konsultacja ginekologiczna

  To była moja pierwsza wizyta ginekologiczna. Dokładnie wszystko wyjaśnione i opowiedziane. Jestem bardzo zadowolona i polecam z czystego serca.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Anna Calik-Ksepka konsultacja ginekologiczna

  Była to moja pierwsza wizyta u Pani doktor. Zapisałam się z polecenia koleżanki, nie zawiodłam się. Bardzo sympatyczna, delikatna i wyrozumiała doktor. Wszystko dokładnie mi wytłumaczyła co zamierza zrobić itd. To na pewno nie ostatnia wizyta. Bardzo polecam.

 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Katarzyna Jalinik konsultacja ginekologiczna + USG

  Pani Doktor jest niezwykle miłą, delikatną, taktowną, empatyczną osobą. Ogromna wiedza, profesjonalizm i zaangażowanie wywarły na mnie wielkie wrażenie. Skala pięciu gwiazdek to zdecydowanie za mało. Polecam każdej pacjentce, która szuka prawdziwego lekarza z powołania, do którego będzie miała zaufanie i znajdzie się w najlepszych rękach.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Szymon Kozłowski USG ciąży

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjentki, szczegółowe objaśnienia przeprowadzanego badania USG. Atmosfera w gabinecie przyjazna, lekarz cierpliwy, odpowiada na wszystkie pytania.
  Jestem bardzo wdzięczna Doktorowi za wszytskie udzielone wskazówki.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Anna Calik-Ksepka konsultacja ginekologiczna

  Pani Doktor jest świetna. Wszystko dokładnie i cierpliwie wyjaśnia. Wizyty zawsze przebiegają w przyjaznej atmosferze.

 • U
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Krzysztof Piłat USG piersi

  Rutynowe badanie USG było przeprowadzone bardzo wnikliwie i dokładnie. Wizyta przebiegła w przyjemnej atmosferze, serdecznie polecam Pana Doktora :)

 • Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Katarzyna Słoboda USG piersi

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Miałam robione 2 USG i oba były bardzo dokładnie wykonane. Atmosfera bardzo przyjazna a lekarz zaangażowany. Dodatkowo oprócz badania usg otrzymałam wiele cennych informacji na co zwrócić uwagę i kiedy wykonać kolejne badania.
  Wizyta była opóźniona i kolidowała z kolejną konsultacja u innego lekarza ale bez problemu zostałam przyjęta później. Polecam serdecznie

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania