O nas

W celu zapisania się na wizytę prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 22 60 22 961 Feminature Clinic jest miejscem, gdzie łączą się marzenia i ambicje trójki przyjaciół lekarzy, związanych pasją do medycyny. W trakcie naszej drogi zawodowej zawsze dążyliśmy do doskonałości w swojej dziedzinie. Wiemy, jak ważna jest kompleksowa opieka i budowanie zaufania w tak delikatnej materii, jaką jest zdrowie kobiety, matki i jej dziecka. Doświadczenia, które zebraliśmy dzięki pracy w Klinikach i Oddziałach szpitalnych oraz indywidualnej praktyce w gabinecie pozwoliły nam zbudować wizję, jak idealna dla naszych pacjentek przychodnia powinna wyglądać. Dlatego wspólnie stworzyliśmy Feminature Clinic, gdzie każda kobieta, nawet najbardziej wymagająca, spotka się z wykwalifikowaną pomocą. Naszym celem było stworzenie przestrzeni, gdzie kobiety będą czuły się dobrze i swobodnie we wnętrzach nawiązujących do natury, które mają przypominać skąd najlepiej czerpać inspiracje i do jakich ideałów dążyć. Pragniemy, by pacjentki czuły się bezpiecznie pod opieką naszych specjalistów, dla których nadrzędnym celem jest zdrowie i dobre samopoczucie kobiety, dziecka i rodziny.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • Aparat USG Voluson E8
 • Aparat USG Voluson P8
 • Kardiotokograf
 • Laser CO2 Sapphire 40
Dowiedz się więcej

Opinie o lekarzach z tej placówki (1055)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Aneta Świetlik konsultacja ginekologiczna + USG + cytologia

  Opieka Pani doktor dokładnie taka jak trzeba. Bez stresowej atmosfery, konkretnie i rzeczowo. To mój pierwszy kontakt w zakresie badań ginekologicznych i na pewno pozostanę pod opieką Pani doktor.

  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Katarzyna Wiśniewska konsultacja ginekologiczna

  Pani Doktor jest wspaniała. Bardzo profesjonalna, wytłumaczyła mi wszystko dokładnie.Mila bardzo przyjazna obsługa. Polecam

  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Katarzyna Jalinik konsultacja ginekologiczna + USG

  Wizyta u Pani Doktor była bardzo przyjemna, kompetentna. Wszystko zostało przeprowadzone z pełnym zaangażowaniem. Pani doktor bardzo miła i przyjaźnie nastawiona do pacjenta. Serdecznie polecam.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Świderczak konsultacja ginekologiczna

  Pan Doktor to fantastyczny lekarz, w dodatku bardzo empatyczny :) na wizycie miła atmosfera, szczegółowe wyjaśnienia dotyczące leczenia i sposobu wykonania zabiegu oraz dalszych etapów profilaktyki. Polecam z całego serca!

  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Góralski konsultacja chirurga onkologa

  To lekarz z powołania i zna się na tym co robi a to niestety rzadkość. Jestem po operacji tarczycy przeprowadzonej przez Pana Doktora. Poświęca tyle czasu pacjentowi ile jest to konieczne. Ten lekarz nie potrzebuje polecenia jednak postanowiłam napisać z poczucia wdzięczności.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania