W celu zapisania się na wizytę prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 22 60 22 961 Feminature Clinic jest miejscem, gdzie łączą się marzenia i ambicje trójki przyjaciół lekarzy, związanych pasją ... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Feminature Clinic

Wynalazek 2 lok B14

02-677 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

W celu zapisania się na wizytę prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 22 60 22 961

Feminature Clinic jest miejscem, gdzie łączą się marzenia i ambicje trójki przyjaciół lekarzy, związanych pasją do medycyny. W trakcie naszej drogi zawodowej zawsze dążyliśmy do doskonałości w swojej dziedzinie. Wiemy, jak ważna jest kompleksowa opieka i budowanie zaufania w tak delikatnej materii, jaką jest zdrowie kobiety, matki i jej dziecka.

Doświadczenia, które zebraliśmy dzięki pracy w Klinikach i Oddziałach szpitalnych oraz indywidualnej praktyce w gabinecie pozwoliły nam zbudować wizję, jak idealna dla naszych pacjentek przychodnia powinna wyglądać. Dlatego wspólnie stworzyliśmy Feminature Clinic, gdzie każda kobieta, nawet najbardziej wymagająca, spotka się z wykwalifikowaną pomocą.

Naszym celem było stworzenie przestrzeni, gdzie kobiety będą czuły się dobrze i swobodnie we wnętrzach nawiązujących do natury, które mają przypominać skąd najlepiej czerpać inspiracje i do jakich ideałów dążyć. Pragniemy, by pacjentki czuły się bezpiecznie pod opieką naszych specjalistów, dla których nadrzędnym celem jest zdrowie i dobre samopoczucie kobiety, dziecka i rodziny.

Nasz sprzęt

 • aparat USG Voluson E8
 • aparat USG Voluson P8
 • kardiotokograf

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Katarzyna Jalinik ginekologia onkologiczna

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor jest bardzo miła, wszystko dokladnie tłumaczy, a podczas zabiegu rozmawiała ze mną i dokładnie opisywała kolejne kroki. Pacjent nie czuje się pozostawiony sam sobie, a czas przeznaczony na wizytę jest adekwatny do problemu- nie ma poczucia pośpiechu czy zniechęcenia lekarza. Pani doktor jest świetnym specjalistą i na pewno do niej wrócę!


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Artur Drobniak konsultacja ginekologiczna

  Byłam pierwszy raz i jestem zachwycona profesjonalizmem, zaangażowaniem, ale również przyjazną atmosferą. Zdecydowanie polecam tego specjalistę. Trochę się stresowałam, ale doktor dokładnie, ze spokojem wszystko wyjaśniał.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Artur Drobniak konsultacja ginekologiczna + USG

  Nie polecam. Niestety jestem bardzo niezadowolona z wizyt u pana Artura Drobniaka. Już na pierwszej wizycie ciążowej (6tc) lekarz bez mojej uprzedniej zgody odsłuchał bicie serca płodu, co nie jest zalecane w tak wczesnej ciąży. Konsultowałam tę sytuację z niezależnymi lekarzami i wszyscy zgodnie stwierdzili, że nie robi się słuchania bicia serca płodu na tak wczesnym etapie, jakim jest 6 tydzień! Badanie, które przeprowadził lekarz powinno się odbyć po ukończonym pierwszym trymestrze ciąży. Niestety dowiedziałam się o tym po fakcie… 
  Kolejną negatywną sytuacją przyczyniającą się do tej opinii był fakt, że poprzedniego dnia wieczorem byłam na dokładnym USG 1 trymestru u specjalisty od USG (u lekarza z certyfikatem FMF), natomiast na drugi dzień rano miałam wizytę u doktora Artura, który oczywiście zaprosił mnie na leżankę, aby zrobić usg podglądowe, nie zgodziłam się, gdyż nie widziałam zasadności powtórki badania po kilkunastu godzinach, tym bardziej że dokładne USG było szczegółowo opisane i było w porządku…jaki jest sens robienia usg co kilkanaście godzin? Oczywiście usg podglądowe jest dodatkowo płatne.
  Nie mogę pogodzić się z tym, że w pierwszych tygodniach ciąży zostały wykonane przez pana Artura badania bicia serca (z odsłuchem), które budzą kontrowersje i są w tym pierwszym, wrażliwym okresie odradzane przez innych lekarzy! Przez tę sytuację mam obawy i poszarpane nerwy.
  Z wizyty na wizytę moje wątpliwości narastały, nie czułam zaufania, a moje dolegliwości które zgłaszałam miałam wrażenie, że są bagatelizowane…dlatego postanowiłam zmienić lekarza prowadzącego i nie żałuję tej decyzji. Tym bardziej, że pan Drobniak przeoczył podczas usg mięśniaka o wielkości 4cm…nowy lekarz zobaczył go od razu…
  Nie polecam i na pewno już nie wrócę do pana Drobniaka.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Krzysztof Piłat USG piersi

  Bardzo polecam Pana doktora. Sumienny, zaangażowany, serdeczny. Badanie przeprowadzone bardzo starannie, wnikliwie, dokładne wytłumaczenie wyniku badania, przedstawione zalecenia. Bardzo dziękuję!


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Artur Drobniak konsultacja ginekologiczna

  Profesjonalista, do żadnego innego ginekologa - endokrynologa więcej nie pójdę. Jak będzie trzeba to będę za nim jeździć do innego miasta. Najlepsza opieka jaką mogłabym dostać mimo, że jestem trudniejszym przypadkiem. Doktor z dużą empatią, ogromną wiedzą i wspaniałym podejściem do pacjenta. Tylko takich więcej!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Monika Drobniak Konsultacja antykoncepcyjna pierwsza

  Dr Drobniak to wspaniała specjalistka. Szczegółowo wszystko wyjaśniła, odpowiadała na każde zadane pytanie i pomogła dobrać odpowiednią metodę antykoncepcji. Wizyta przebiegła w sympatycznej atmosferze, z kilkoma żartami w tle, co redukowalo stres. Wrócę, do takich lekarzy warto.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Adam Raczyński konsultacja ginekologiczna

  Doktor jest dokładny i dba o komfort psychiczny pacjentki. Odpowiada wyczerpująco na wszystkie pytania i sam zachęca do ich zadawania.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Artur Drobniak konsultacja ginekologiczna

  Pan dr Artur Drobniak jest świetnym lekarzem człowiekiem z olbrzymim zaangażowaniem i empatia dla pacjenta .


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Artur Drobniak konsultacja ginekologiczno-endokrynologiczna

  Dawno nie spotkałam lekarza z tak uporządkowaną wiedzą, tak kompetentnego i kulturalnego, a przy tym tak uważnego i obdarzonego empatią. Z pewnością warto być pod opieką doktora Drobniaka.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Katarzyna Suchta konsultacja ginekologiczna

  Pani doktor jest bardzo miła i stwarza przyjazną atmosferę.Udziela niezbędnych wyjaśnień i chętnie odpowiada na dodatkowe pytania.Serdecznie polecam!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania