Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne LUX MED – Kraków, ul. Lublańska 38

Lublańska 38

31-476 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Paweł Kamiński konsultacja ortopedyczna

  Bardzo profesjonalny kontakt, mily i profesjonalny. Konsultacja przebiegla sprawnie, wszystko jasne i czytelne. Polecam z czystym sumieniem.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Teresa Pieła konsultacja pediatryczna (dzieci zdrowe)

  Niezastąpiona od wielu lat. Zawsze analizuje poza schematami co przekłada się na wyniki leczenia. Pani Doktor nigdy nas nie zawiodła.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Paweł Kamiński konsultacja ortopedyczna

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Lekarz konkretny, rzeczowy, uprzejmy. Otrzymałam odpowiedzi na wszystkie pytania oraz potrzebną pomoc.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marta Maria Kotarba-Król konsultacja pediatryczna

  Pani dr bardzo kompetentna i tak samo sympatyczna. Przeprowadziła szczegółowy wywiad, była niesamowicie empatyczna dla dziecka i bardzo skupiona na przekazywanych przeze mnie informacjach. Atmosfera, która tworzy w babcine is jest bardzo przyjazna i naturalna. Zdecydowanie lekarz z powołania i pasji. Leczenie skuteczne. Zdecydowanie polecam !


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Paweł Kamiński konsultacja ortopedyczna

  Profesjonalna postawa lekarza, bardzo rzeczowe wyjaśnienie istoty schorzenia, dalszego leczenia. Jestem bardzo zadowolony, że trafiłem do dr Kamińskiego, opinia o bardzo profesjonalnym podejściu do pacjenta potwierdziła się. Polecam właśnie tego doktora. M. D


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Patrycja Pieczka konsultacja internistyczna

  Witam, wizyta była opóźniona, pani doktor się spieszyła. Nie miała czasu by sprawdzić wyniku i zbadać syna. Generalnie absolutnie nie polecam tej Pani.

  Patrycja Pieczka

  Dziękuję za opinię. Zawsze staram się pomagać pacjentowi zgodnie ze swoimi kompetencjami i aktualnie obowiązującym prawem lub zaproponować alternatywne rozwiązanie jeśli problem wykracza poza moje umiejętności. Przykro mi, że przedstawione przeze mnie rozwiązanie nie było dla Państwa satysfakcjonujące.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Natalia Frączek konsultacja pediatryczna (dzieci zdrowe)

  Bardzo miła, rzeczowa, kompetentna Pani doktor. Świetne podejście do dzieci. Synek po raz pierwszy pozwolił zbadać się lekarzowi. Pani doktor szczegółowo odpowiada na wszystkie pytania. Diagnoza wydaje się być trafna i już widać pierwsze efekty leczenia. Polecam.


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Natalia Frączek konsultacja pediatryczna

  Pani doktor sprawiala wrazenie milej osoby. Jednak sposob komunikacji nie byl taki jak powinien. Kazdy pediatra z ktorym mialam kontakt wczesniej, chcial jak najszybciej zbadac dziecko, aby sprawdzic czy jest ok. Uwazam, ze 10 miesieczne dziecko, ktore jest chore od tyg powinien zbadac lekarz fizycznie. Pani doktor zlecila leczenie przez telefon, wystawiajac skierowanie do lekarza pediatry ale nie pilne, przez co nie moge umowic dziecka do lekarza w kolejnym dniu. W luxmedzie na wizyte dla dzieci chorych czeka sie ok. 3 dni.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Patrycja Pieczka konsultacja internistyczna

  Wizyta odbyła się punktualnie. Pani doktor sympatyczna i rzetelna. Odpowiada na zadane pytania i wszystko dokładnie tłumaczy.

  Patrycja Pieczka

  Dziękuję bardzo za opinię. Cieszę się, że mogłam pomóc.


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Teresa Pieła Inny

  Bardzo skuteczna Pani doktor, świetnie postawiła diagnozę i wprowadziła odpowiednią kurację. Oprócz tego ma wspaniałe podejście nie tylko do dzieci, ale także do rodziców. Szczegółowo wyjaśniła plan leczenia i odpowiedziała na wszystkie pytania.
  Serdecznie polecam!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania