Centrum Medyczne LUX MED – Gdynia ul. Armii Krajowej 35

(41 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne LUX MED – Gdynia ul. Armii Krajowej 35

ul. Armii Krajowej 35

81-395 , Gdynia , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jarosław Płończak

  Laryngolog, lek.

  • M

   Witam, może wiedzę posiada,ale w kontakcie z matką i rocznym dzieckiem, z zapaleniem ucha środkowego nie do końca wyrozumialy.. Nfztowskie badanie chyba dlatego,że darmowe - jakby za karę.. Troszkę więcej miłych, ciepłych słów i wyrozumiałości dla Pacjentów! Kompetencja i znajomość w swojej dziedzinie bez zarzutu!

  • P

   Zdecydowanie nie polecam! Na dyżurze nocnym w szpitalu na Zaspie czekałem na waćpana prawie godzinę około 1 w nocy by mógł wstać, ubrać się i podejść do pacjenta. Siedziałem na poczekalni z ostrym bólem ucha jednak lekarz nic sobie z tego nie robił. Na dzień dobry rzucił tekst: "i co, specjalnie pan z tym czekał do wieczora tak??" - co to ma być?? Po krótkim badaniu wypisał antybiotyk i zalecił udać się do innego laryngologa na płukanie ucha. A przecież tak prosty zabieg mógł wykonać sam i to w 5 minut. Tak więc z kwitkiem i bólem zostałem odesłany...mam nadzieje że się doktorek nie wyspał.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Anna Kos

  Internista,

  • D
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Gdynia ul. Armii Krajowej 35Usługa: konsultacja internistyczna (pierwsza wizyta)

   Pani doktor Anna Kos jest osobą uśmiechniętą, sympatyczną oraz empatyczną. Wywiad poprowadzony bardzo dokładnie. Zlecone potrzebne badanie oraz rozmowa z pacjentem. Wspaniały lekarz.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Gdynia ul. Armii Krajowej 35Usługa: konsultacja internistyczna

   Bardzo przyjemna pani doktor, dawno nie spotkałem się z tak rzeczową opinią. Tłumaczy wszystko co robi, co może się dziać i dokładnie swoje zalecenia. Sympatyczna i uśmiechnięta.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Danuta Seklecka-Galińska

  Pediatra, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Gdynia, ul. Morska 127Usługa: konsultacja pediatryczna

   Pani doktor zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Przeprowadziła wywiad, przejrzała książeczkę zdrowia dziecka, w razie wątpliwości zadawała pytania (wizyta z wczesniakiem), bardzo dokładnie zbadała córkę. Wcześniej inny pediatra od razu skierował nas do szpitala z objawami tylko delikatnego kaszlu u dziecka. Pani Doktor po szczegółowym zbadaniu dziecka stwierdzila że nie ma podstaw żeby jeździć z dzieckiem po szpitalach i dzięki temu uchroniła nas przed niepotrzebnym stresem i dodatkowymi infekcjami które dziecko moglo wylapac w szpitalu. Wizyta przebiegała spokojnie, bez pośpiechu, Pani doktor odpowiadała na wszystkie nasze pytania i wątpliwości. Z całego serca polecam.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Gdynia, ul. Morska 127Usługa: infekcja

   Wspaniały lekarz z intuicją. Od ok. 2 lat zgłaszaliśmy innym pediatrom nasze podejrzenia dot. problemów z tarczycą u córki, wyniki TSH mieściły się w normie, więc nikt nie widział potrzeby dalszej diagnozy w tym kierunku. Do dr Sekleckiej- Galińskiej trafiliśmy w powodu infekcji - silnego kaszlu. Już od progu dr Galińska stwierdziła, że córka ma problemy z tarczycą. Skierowała nas na usg i okazało się, że córka ma Hashimoto.
   Infekcję pokonaliśmy bez antybiotyku, oczywiście zgodnie z zaleceniami pani dr. Dziękujemy jeszcze raz!


 • Małgorzata Dobrowolska

  Kardiolog, Internista, Geriatra, lek.

  • Z
   Lokalizacja: Gabinet TendoUsługa: konsultacja kardiologiczna + ECHO serca

   Pani Doktor była przemiła i cierpliwa, wykonała pełną i poprawną diagnostykę. Wyraziła się profesjonalizmem i uśmiechem. Gorąco polecam!

  • P
   Lokalizacja: Gabinet Tendo

   Bardzo rzeczowa i konkretna wizyta. Pani Doktor przeprowadziła dokładny wywiad, wykonała wstępne badania, wytłumaczyła sytuację, oraz nakreśliła plan dalszych badań. Serdecznie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Piotr Czesław Kossowski

  Lekarz Rodzinny, Internista, lek.

  • E
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Pruszcz Gdański - Wita Stwosza 1Usługa: konsultacja lekarza rodzinnego

   Wspaniały lekarz. Leczymy się u Pana doktora całą rodziną. Bardzo rzeczowy i konkretny. Nie jest może zbyt "wylewny", ale liczy się skuteczność leczenia i profesjonalizm. Gorąco polecam.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pan doktor podczas badania był nieuprzejmy i opryskliwy, wydawał oschłym tonem polecenia, które brzmiały bardziej jak rozkazy: "rozebrać się", "odsunąć włosy", "przesunąć tę rękę". Czułam się potraktowana przedmiotowo i bez szacunku. Kazał mi usiąść na kozetce i się rozebrać, ale najpierw wziął patyczek do oględzin gardła, więc jeszcze siedziałam ubrana, żeby czuć się bardziej komfortowo. Spojrzał na mnie karcąco i powtórzył "rozebrać się". Powiedziałam, że na razie przecież będzie badał gardło. Odpowiedział, że za chwilę będzie też osłuchiwał. Odparłam, że w takim razie rozbiorę się za chwilę. Od tego momentu stał się jeszcze bardziej nieprzyjemny i powtarzał tylko ostrym, zniecierpliwionym tonem polecenia niepoprzedzone żadnym "proszę". Nie skomentował ani słowem oględzin gardła ani osłuchania klatki piersiowej. Kiedy po badaniu siedziałam na krześle i czekałam na wypisanie recepty, usłyszałam jeszcze surowe nagle: "Nie garbić się. Prostować się". Komentarz moim zdaniem co najmniej zbędny. Powiedziałam na końcu panu doktorowi, żeby traktował pacjentów trochę przyjemniej, na co odparł, że on się zawsze tak odnosi i żebym lepiej spojrzała na siebie. Jeden z najbardziej nieuprzejmych lekarzy, u jakich byłam.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Aleksandra Bożena Szyld

  Endokrynolog, Internista, lek.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Gdynia - Armii Krajowej 35Usługa: konsultacja endokrynologiczna

   To moja pierwsza wizyta u Pani doktor, bardzo pozytywne wrażenie, bardzo miła i rzeczowa osoba
   polecam.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Gdynia - Armii Krajowej 35Usługa: konsultacja endokrynologiczna

   Pani doktor empatyczna, wyjaśnia wszystko w przystępny sposób. Wizyta odbywa się zawsze punktualnie. Skuteczne leczenie.

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania