W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną istnieje możliwość umówienia się na konsultacje lekarskie w ramach teleporady do specjalistów: dermatolodzy: lek.med. Dorota Karpowicz oraz dr n med. Aga... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne MED-REH

Tadeusza Wendy 15

81-341 , Gdynia , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe +48 609...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną istnieje możliwość umówienia się na konsultacje lekarskie w ramach teleporady do specjalistów: dermatolodzy: lek.med. Dorota Karpowicz oraz dr n med. Agata Maciejewska Radomska, endokrynolog lek.med. Paulina Linkowska, hematolog dr Krzysztof Matyśniak, neurolog lek.med. Beata Szczygielska-Smela oraz reumatolog lek.med. Hanna Wiśniewska-Ziurkowska. Podczas telekonsultacji nasi specjaliści mają możliwość wystawienia recepty, zwolnienialekarskiego oraz skierowania na badania. Prosimy o uprzednią rejestrację telefoniczną pod nr tel 609 505 693.

Pilne przypadki konsultują stacjonarnie: ortopedzi lek.med. Michał Borniński oraz dr n.med. Piotr Wiśniewski, nefrolog dr n.med. Bogusław Karpowicz, hematolod dr n.med. Krzysztof Matyśniak.

W naszym Centrum mogą Państwo skorzystać z zabiegów rehabilitacyjnych (fizykoterapia, masaże, kinezyterapia, terapia manualna, kinesiotaping) świadczonych przez wykwalifikowanych i doświadczonych fizjoterapeutów oraz z konsultacji lekarzy specjalistów z zakresu: chirurgii naczyniowej, chorób wewnętrznych, dermatologii, endokrynologii, hematologii, kardiologii, neurologii, neurochirurgii, ortopedii i traumatologii narządu ruchu, rehabilitacji medycznej, reumatologii, usg klasyczne (jama brzuszna, piersi, tarczyca, węzły chłonne) i narządu ruchu.

Zabiegi

 • krioterapia dermatologiczna
 • fizykoterapia
 • terapia manualna
 • masaże
 • kinezyterapia
więcej

Badania

 • usg klasyczne: jama brzuszna, piersi, tarczyca, węzły chłonne
 • usg stawów

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
94 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: Piotr Wiśniewski konsultacja ortopedyczna

  Wizyta przebiegła wzorowo. Bardzo miła atmosfera, otrzymałam szczegółowe informacje i zalecenia na temat mojej dolegliwości.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Agata Maciejewska-Radomska konsultacja dermatologiczna (pierwsza wizyta)

  Pani dr bardzo miła i zaangażowana. Słuchała co mówię z zainteresowaniem. Bardzo konkretna. Po wyjściu z gabinetu moje objawy zmniejszyły się

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Paulina Linkowska konsultacja endokrynologiczna

  Zasięgnięcie opinii zostało przeprowadzone profesjonalnie i uprzejmie dla pacjenta, dokładnie wytłumaczono powód wypisania takich a nie innych leków i zaoferowano alternatywne opcje.

 • N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Paulina Linkowska konsultacja endokrynologiczno-diabetologiczna

  Profesjonalne podejście do pacjenta, bardzo miła i przyjazna kobieta. Bardzo polecam wizytę u Pani doktor.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Agata Maciejewska-Radomska konsultacja dermatologiczna dzieci

  Pani doktor jest cudowna. Uratowała mi życie wyciągając mnie z egzemy. Zawsze pomocna, dostępna i słuchająca. Mojej córeczce też pomogła zaleczając atopówkę na rączkach. Dodatkowo to po prostu fajny człowiek:)

 • O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Agata Maciejewska-Radomska konsultacja dermatologiczna (pierwsza wizyta)

  Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani doktor. Wszystko zostało szczegółowo wyjaśnione. W końcu dobrano mi odpowiednie leki na trądzik. Szczerze polecam.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krystyna Grażyna Dykstas konsultacja chirurga naczyniowego

  Pełen profesjonalizm i wiedza.Po 10 latach ciągłej skleroterapii u innych lekarzy,Pani Doktor po pierwszej wizycie określiła przyczynę ciągłych nawrótow żylaków,zleciła badania ktore to potwierdziły.Moje opisy badań wyslala do innego specjalisty,który dalej mnie poprowadzi. Bardzo dziekuje

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Paulina Linkowska konsultacja diabetologiczna online

  Pani Dr komunikatywna, otwarta, cierpliwa, sympatyczna, kompetentna. Wizyta odbyła się punktualnie.

 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Paulina Linkowska konsultacja diabetologiczna

  Bardzo miła, wszystko wyjaśnia, przykłada się do pomocy , uważnie słucha. Polecam . Następna wizyta za 2 tyg. Co do ustalenia leczenia z wynikami.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Paulina Linkowska konsultacja endokrynologiczna

  Profesjonalne i holistyczne podejście do pacjenta. Poczułam się po prostu i po ludzku zaopiekowana. Pani doktor zleciła wiele badań, by wykluczyć inne choroby (wcześniej takiego działania nie podjęli poprzedni lekarze), ustaliła plan poprawy zdrowia, wszystko dokładnie wyjaśniła i pokierowała. Wreszcie znalazłam właściwego lekarza. Dziękuję i z całego serca polecam innym.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania