W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną istnieje możliwość umówienia się na konsultacje lekarskie w ramach teleporady do specjalistów: dermatolodzy: lek.med. Dorota Karpowicz oraz dr n med. Aga... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne MED-REH

Tadeusza Wendy 15, Śródmieście

81-341, Gdynia, pomorskie

Pokaż dane kontaktowe +48 609...

O nas

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną istnieje możliwość umówienia się na konsultacje lekarskie w ramach teleporady do specjalistów: dermatolodzy: lek.med. Dorota Karpowicz oraz dr n med. Agata Maciejewska Radomska, endokrynolog lek.med. Paulina Linkowska, hematolog dr Krzysztof Matyśniak, neurolog lek.med. Beata Szczygielska-Smela oraz reumatolog lek.med. Hanna Wiśniewska-Ziurkowska. Podczas telekonsultacji nasi specjaliści mają możliwość wystawienia recepty, zwolnienialekarskiego oraz skierowania na badania. Prosimy o uprzednią rejestrację telefoniczną pod nr tel 609 505 693.

Pilne przypadki konsultują stacjonarnie: ortopedzi lek.med. Michał Borniński oraz dr n.med. Piotr Wiśniewski, nefrolog dr n.med. Bogusław Karpowicz, hematolod dr n.med. Krzysztof Matyśniak.

W naszym Centrum mogą Państwo skorzystać z zabiegów rehabilitacyjnych (fizykoterapia, masaże, kinezyterapia, terapia manualna, kinesiotaping) świadczonych przez wykwalifikowanych i doświadczonych fizjoterapeutów oraz z konsultacji lekarzy specjalistów z zakresu: chirurgii naczyniowej, chorób wewnętrznych, dermatologii, endokrynologii, hematologii, kardiologii, neurologii, neurochirurgii, ortopedii i traumatologii narządu ruchu, rehabilitacji medycznej, reumatologii, usg klasyczne (jama brzuszna, piersi, tarczyca, węzły chłonne) i narządu ruchu.

Zabiegi

 • krioterapia dermatologiczna
 • fizykoterapia
 • terapia manualna
 • masaże
 • kinezyterapia
więcej

Badania

 • usg klasyczne: jama brzuszna, piersi, tarczyca, węzły chłonne
 • usg stawów

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Beata Elżbieta Szczygielska-Smela

  Neurolog, lek.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne MED-REHUsługa: konsultacja online

   Pani doktor wszystko dokładnie tłumaczy, jak trzeba to kieruje na dodatkowe badania, dokładnie omawia wyniki wszystkich badań, dobierając leczenie omawia działanie każdego z leków, jestem u niej na kolejnej wizycie i wdrożone leczenie przynosi coraz lepsze efekty, jestem bardzo zadowolona, pełen profesjonalizm, polecam serdecznie, czuję się zaopiekowana, doskonały kontakt telefoniczny i mailowy, wizyta bez opóźnienia, w tak trudnym czasie zawsze podpowie, gdzie można zrobić zlecone badania

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne MED-REHUsługa: konsultacja online

   Bardzo serdeczna i profesjonalna Pani Doktor, wyraziła szczere zainteresowanie i udzieliła szczegółowych wyjaśnień i porad.

  Zobacz wszystkie opinie (56) o tym lekarzu


 • Krystyna Grażyna Dykstas

  Chirurg, Chirurg Naczyniowy, lek.

  • B
   Lokalizacja: Przychodnia StarmedUsługa: konsultacja chirurga naczyniowego + USG Doppler

   Bardzo miła i kompetentna pani doktor wszystko przy badaniu krok po kroku mi wytłumaczyła oraz dała wskazówki co do postępowania przy moim schorzeniu bardzo polecam ja na pewno będę kontynuowała leczenie

  • T
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Przychodnia StarmedUsługa: konsultacja chirurga naczyniowego

   Z wizyty jestem zadowolony, uzyskałem dużo wskazówek. Pani doktor zwróciła mi uwagę na inne moje dolegliwości które powinienem wyeliminować. Dziękuję za miłą i fachową wizytę.

  Zobacz wszystkie opinie (62) o tym lekarzu


 • Paulina Linkowska

  Endokrynolog, Diabetolog, Internista, lek.

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne MED-REHUsługa: konsultacja diabetologiczna online

   Jak zwykle wizyta była rzetelna i w miłej atmosferze. Bardzo polecam Panią Doktor. Odpowiada wyczerpująco na wszystkie pytania i dokładnie omawia proces leczenia.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Baltic ClinicUsługa: konsultacja endokrynologiczna

   Bardzo miła pani doktor , ogromna wiedza i super podejscie do pacjenta. Pomimo iż była to konsultacja on-line czułam się jakby Pani doktor siedziała koło mnie i przelewala swoją wiedzę do mojej głowy. Zalecenia poparte argumentami i szerokim dogłębnym rzeczowym wyjasnieniem. Pani doktor rozwiala moje wszelkie watpliwosci i wyjaśniła wszystko. Po konsultacji czuję się pewnie bo wiem, ze mam oparcie w lekarzu. Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna.

  Zobacz wszystkie opinie (333) o tym lekarzu


 • Agata Maciejewska-Radomska

  Dermatolog, Specjalista Medycyny Estetycznej, dr n. med.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MB MedicUsługa: konsultacja dermatologiczna (pierwsza wizyta)

   Bardzo sympatyczna, kompetentna Pani doktor :) u której na wizycie można liczyć na podjęcie konkretnych kroków w celu wyleczenia dolegliwości i wyjaśnienia procesu leczenia.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MB MedicUsługa: konsultacja dermatologiczna dzieci

   Pani Doktor bardzo przyjazna dzieciom, delikatna ale rzeczowa, odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Z wizyty wyszłam usatysfakcjonowana

  Zobacz wszystkie opinie (63) o tym lekarzu


 • Hanna Wiśniewska-Ziurkowska

  Internista, Reumatolog,

  • Z

   nie polecam, każdą nową zmianę chorobową komentowała "to już nie zejdzie", faktycznie nie wyleczyła mnie przez kilka lat, była chwilami zarozumiała, niezbyt sympatyczna, odradzam!


 • Emil Rybaczek

  Ortopeda, lek.

  • R
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Medyczna GdyniaUsługa: konsultacje ortopedyczne

   Bardzo miły Pan Doktor. Nareszcie otrzymałam odpowiedz dlaczego mam w dalszym ciągu rękę niesprawną. Przykro mi ze to wina m.innymi lekarza u którego do tego czasu miałam wizyty w przychodni. Dziękuje Panie Doktorze za wizytę. Do zobaczenia na kolejnej.


 • Michał Borniński

  Ortopeda, lek.

  • P

   bardzo mi pomógł, ból pleców ustał dzięki profesjonalnej diagnozie i dobrze dobranemu leczeniu. Przemiły, sympatyczny, profesjonalny a przy tym wesoły.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne MED-REHUsługa: uraz kostki

   W moim odczuciu lekarz idealny - konkretnie, ale tak zupełnie bez ciśnienia i niepotrzebnej napinki, wesoło i żartobliwie, jednocześnie w 100% profesjonalnie! Jeżeli ktoś obawia się nieprzyjemności ze strony lekarza - z pewnością nie od doktora Bornińskiego! Mój uraz nie był bardzo poważny (skręcona kostka), jednak doktor uważnie wysłuchał i dokładnie obejrzał uraz. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (23) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania