Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Poznań, ul. Wichrowa 1A

Wichrowa 1A, Jeżyce

60-449, Poznań, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Renata Moskalewicz

  Okulista, lek.

  • Rzetelnie zebrany wywiad, okazanie szczerego zainteresowania, przekazanie bardzo konkretnych wskazówek dalszego postępowania

  • K
   Lokalizacja: Kompleks Okulistyczno-Optyczny Visus

   Parę lat temu trafiłam do Pani Doktor z zaburzeniami widzenia. Po wielu konsultacjach z neurologami i okulistami dopiero dr. Moskalewicz dobrze mnie pokierowała i prowadzi mnie do dziś, tak samo jak i całą moją rodzinę.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Małgorzata Zofia Strzyżewska-Różewicz

  Diagnostyk, Radiolog, lek.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Wichrowa 1AUsługa: USG ramienia

   Przesympatyczna, a zarazem bardzo konkretna Pani Doktor. Ogromna wiedza i doświadczenie. Wnikliwie podeszła do mojego przypadku, jakim były powikłania urazie ręki. To nie moja pierwsza wizyta u Pani Doktor i na pewno nie ostatnia :)


 • Paweł Chodór

  Ortopeda, Lekarz W Trakcie Specjalizacji, lek.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Wichrowa 1A

   Lekarz z wiedzą i intuicją. Bezbłędnie rozpoznał u mnie objawy zakrzepicy i zalecił wykonanie USG. Dodam, że tego samego dnia, w którym odbyłam wizytę u tego doktora, byłam też u innego - na SOR, który obrzęk i ból nogi uznał za problem ze ścięgnami. Wykonane USG Doppler potwierdziło zakrzepicę. Także moja opinia o tym lekarzu jest więcej niż bardzo dobra.


 • Aleksandra Rybczyńska

  Hematolog, Pediatra, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medicover - PoznańUsługa: konsultacja pediatryczna (dzieci chore)

   Wspaniały, mądry i bardzo doświadczony lekarz. Pani doktor odpowiedziała na wszystkie moje pytania, poradziła jak postępować dalej i co ważne- bardzo mnie uspokoiła.Córeczka była spokojna podczas badania, a to się bardzo rzadko zdarza. Na prawdę gorąco polecam!Obyśmy mieli tylko takich lekarzy.

  • Do Pani Doktor Rybczyńskiej mam ogromne zaufanie jako do pediatry ale zwłaszcza hematologa. Nadzorowała leczenie mojego dziecka w szpitalu na oddziale onkologicznym a potem w poradni onkologicznej. Oprócz wiedzy i doświadczenia zawsze miała dobrą intuicję. W trakcie przerw w chemioterapii kiedy byliśmy z synem w domu, zawsze służyła radą i niejednokrotnie konsultowałam telefonicznie zalecenia pediatry w trakcie infekcji bo miałam do Pani Doktor zaufanie. Była szczera i rzeczowa. Nie mam wątpliwości co do tego, że Jej trafne decyzje, duże doświadczenie, zaangażowanie, przyczyniły się do sprawnego przebiegu leczenia. Polecam Doktor Rybczyńską jako bardzo dobrego specjalistę, oddaną dzieciom.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Bartosz Luftmann

  Endokrynolog, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Poznań

   Pan Doktor to bardzo dobry specjalista, szybko i trafnie postawił diagnozę oraz wdrożył skuteczne leczenie. Szczerze polecam!

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Poznań, ul. Wichrowa 1AUsługa: konsultacja endokrynologiczna

   Lekarz z dużą wyrozumialoscią i cierpliwością do pacjenta. Wyjaśnił wszelkie wątpliwości. Odpowiedział na nurtujące mnie pytania. Czuję się zaopiekowana. Dziękuję

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Marek Barłożek

  Fizjoterapeuta, mgr

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Poznań, ul. Roosevelta 18Usługa: konsultacja fizjoterapeutyczna

   Wizyty odbywają się punktualnie. Kontakt z panem Markiem jest bardzo dobry, opowiada o tym, jakie problemy znajduje u pacjenta, tłumaczy, co będzie robił, co pacjent powinien robić w domu. Na dodatek naprawdę prowadzi dokumentację, więc przy kolejnej wizycie nie trzeba wszystkiego tłumaczyć od początku. Jego działania przynoszą efekty.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Poznań, ul. Roosevelta 18

   Chodziłam do Pana Barlozka przez kilka miesięcy po złamaniu kości promieniowej w nadgarstku. Terapia przebiegla bez zarzutu. Fizjoterapeuta, oprócz rozmasowywania mięśni i rozluzniania stawów, wymyślal ciekawe i niebanalne ćwiczenia. Po drodze pojawił się zespół sudecka, który udało się powstrzymać we wczesnym etapie. Bardzo profesjonalna usługa i dobra komunikacja. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Ilona Pieczonka-Ruszkowska

  Pediatra, Neurolog, dr n. med.

  • N
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Roosevelta 18

   Trafiliśmy do pani doktor na połowie czerwca z bardzo nagłymi i niepokojącymi objawami neurologicznymi syna .Pani doktor skrupulatnie wzięła wywiad ,zaleciła szereg badań i już po dwóch tygodniach padła diagnoza.To bardzo szybko biorąc pod uwagę rezonanse głowy i wymazy z gardła.Zalecila leczenie i dziecko powraca do zdrowia .Polecam wszystkim rodzica mający problemy ze swoimi pociechami wizytę u pani doktor.Musze tu jeszcze dodać że pani doktor jest bardzo miłą, otwartą , ciepłą i cierpliwą osoba (a ja bardzo dużo pytań zadawałam i na wszystkie dostałam odpowiedź).Gorąco polecam

  • E
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Roosevelta 18Usługa: konsultacja neurologiczna (pierwsza wizyta)

   Bardzo polecamy Panią doktor bardzo rzeczowa sympatyczna . Wszystko wytlumaczy. Super podejście do dzieci.

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Marcin Zwanzig

  Kardiolog, Lekarz W Trakcie Specjalizacji, lek.

  • S
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Na wizytach u Pana Doktora nie czułem się kolejnym numerem na liście pacjentów, a człowiekiem. Dzięki dużej wiedzy i zaangażowaniu Pana Doktora, udało się rozwiązać wszystkie moje problemy. Pan doktor przeprowadza szczegółowy wywiad i wyczerpująco odpowiada na każde zadane pytanie. Odpowiedzi są konkretne i każdy, kto nie posiada dużej wiedzy medycznej jest w stanie wszystko zrozumieć. Prawdziwy lekarz z powołania. Bardzo się cieszę, że trafiłem na Pana Marcina. :)

  • W
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Lekarz kompetentny i godny polecenia. Pan doktor odpowiadał wyczerpująco na każde zadane pytanie. Dzięki trafnej diagnozie i postępowaniu zgodnie z zaleceniami lekarza szybko udało mi się wyzdrowieć. Wizyta przebiegała w miłej atmosferze. Polecam wszystkim wybrać się na wizytę do Pana Doktora.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Małgorzata Czarniawska-Grzesińska

  Dermatolog, Lekarz Medycyny Estetycznej, dr n. med.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Roosevelta 18Usługa: zabiegi kosmetyczne

   Bardzo miła i rzeczowa lekarka. Zwraca uwagę na stan pacjenta (w moim przypadku ciąża). Podczas zabiegu dopytuje o samopoczucie. Dba o to by był jak najmniej uciążliwy. Zalecenia co do dalszego leczenia są jasno przekazane.

  • N
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Roosevelta 18Usługa: konsultacje dermatologiczne

   Gorąco polecam! Pani Małgorzata jest profesjonalistką. Konkretna i dokładna, a przy tym miła. Od razu widać chęć pomocy pacjentowi. Zrobiła mi kilka zabiegów kosmetycznych, efekt jest bardzo dobry. Natalia

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Beata Płochniewska-Szafran

  Ginekolog, lek.

  • N
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Wichrowa 1AUsługa: Kontrola

   Byłam u Pani doktor pierwszy i ostatni raz. Po wizycie kontrolnej w 9 miesiącu ciazy, byłam u tej pani doktor ponieważ mój lekarz prowadzący ma urlop. Gdy wyszłam z gabinetu po prostu chciało mi się płakać. Gdy Pani doktor sprawdzała czy z małżeństwem jest wszytko w porządku skomentowała moje rozstępy na brzuchu. Gdy zapytała czy coś boli powiedziała że czuje skurcze raz silne raz słabe to odpowiedziała,, to jak chce Pani rodzić,, A ja po prostu nie wiem czy to dobrze czy coś się dzieje ponieważ to moja pierwsza ciąża. Na koniec dała mi antybiotyk gdzie moim zdaniem oija się antybiotyki szerokim łukiem, po moim pytaniu czy nie zaszkodzi dziecko odpowiedź prosta ,,chyba wiem lepiej, ten antybiotyk można,, tylko że one są naprawdę mocne ja je brałam jak byłam chora na angine. Nigdy więcej nie wruce, nie polecam.

  • N
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Poznań, ul. Roosevelta 18Usługa: konsultacja ginekologiczna

   Polecam. Pani starała sie odpowiedziec na wszelkie pytania zadawane przeze mnie tym samym troche mnie uspokoila i rozwiała pare wątpliwości.

  Zobacz wszystkie opinie (46) o tym lekarzu