Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Poznań, ul. Wichrowa 1A

(249 opinii)

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Poznań, ul. Wichrowa 1A

Wichrowa 1A

60-449 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Renata Moskalewicz

  Okulista, lek.

  • Rzetelnie zebrany wywiad, okazanie szczerego zainteresowania, przekazanie bardzo konkretnych wskazówek dalszego postępowania

  • K
   Lokalizacja: Kompleks Okulistyczno-Optyczny Visus

   Parę lat temu trafiłam do Pani Doktor z zaburzeniami widzenia. Po wielu konsultacjach z neurologami i okulistami dopiero dr. Moskalewicz dobrze mnie pokierowała i prowadzi mnie do dziś, tak samo jak i całą moją rodzinę.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Małgorzata Zofia Strzyżewska-Różewicz

  Diagnostyk, Radiolog, lek.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Wichrowa 1AUsługa: USG ramienia

   Przesympatyczna, a zarazem bardzo konkretna Pani Doktor. Ogromna wiedza i doświadczenie. Wnikliwie podeszła do mojego przypadku, jakim były powikłania urazie ręki. To nie moja pierwsza wizyta u Pani Doktor i na pewno nie ostatnia :)


 • Aleksandra Rybczyńska

  Hematolog, Pediatra, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medicover - PoznańUsługa: konsultacja pediatryczna (dzieci chore)

   Wspaniały, mądry i bardzo doświadczony lekarz. Pani doktor odpowiedziała na wszystkie moje pytania, poradziła jak postępować dalej i co ważne- bardzo mnie uspokoiła.Córeczka była spokojna podczas badania, a to się bardzo rzadko zdarza. Na prawdę gorąco polecam!Obyśmy mieli tylko takich lekarzy.

  • Do Pani Doktor Rybczyńskiej mam ogromne zaufanie jako do pediatry ale zwłaszcza hematologa. Nadzorowała leczenie mojego dziecka w szpitalu na oddziale onkologicznym a potem w poradni onkologicznej. Oprócz wiedzy i doświadczenia zawsze miała dobrą intuicję. W trakcie przerw w chemioterapii kiedy byliśmy z synem w domu, zawsze służyła radą i niejednokrotnie konsultowałam telefonicznie zalecenia pediatry w trakcie infekcji bo miałam do Pani Doktor zaufanie. Była szczera i rzeczowa. Nie mam wątpliwości co do tego, że Jej trafne decyzje, duże doświadczenie, zaangażowanie, przyczyniły się do sprawnego przebiegu leczenia. Polecam Doktor Rybczyńską jako bardzo dobrego specjalistę, oddaną dzieciom.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Marek Barłożek

  Fizjoterapeuta, mgr

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Roosevelta 18Usługa: bóle pleców

   Pan Marek to świetny specjalista i bardzo sympatyczny człowiek.Wizyty zawsze odbywaja sie w miłej atmosferze,pomimo bólu.Rehabilitacja jest intensywna i konkretna.Dodatkowo proponuje ćwiczenia domowe.Serdecznie polecam

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Poznań, ul. Roosevelta 18Usługa: konsultacja fizjoterapeutyczna

   Wizyty odbywają się punktualnie. Kontakt z panem Markiem jest bardzo dobry, opowiada o tym, jakie problemy znajduje u pacjenta, tłumaczy, co będzie robił, co pacjent powinien robić w domu. Na dodatek naprawdę prowadzi dokumentację, więc przy kolejnej wizycie nie trzeba wszystkiego tłumaczyć od początku. Jego działania przynoszą efekty.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Agata Skibińska

  Okulista, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Poznań, ul. Wichrowa 1AUsługa: konsultacja okulistyczna

   Lekarz godny polecenia. Wizyta przebiegła w milej atmosferze. Wszystko zostało szczegółowo omówione zarówno dolegliwości jak i leczenie.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Wichrowa 1A

   Bardzo miła i kompetentna Pani doktor. Wizyta przebiegła w bardzo dobrej atmosferze. Dziękuję i polecam

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Małgorzata Czarniawska-Grzesińska

  Dermatolog, Specjalista Medycyny Estetycznej, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Ułańska 7Usługa: konsultacja dermatologiczna dzieci

   Pojawiliśmy się z niemowlęciem z objawami pieluszkowego zapalenia skóry. Pierwsza wizyta u innego lekarza, z diagnozą (drożdżyca) i zapisanym sterydem. Kolejne dwie u dr Czarniawskiej-Grzesińskiej. Podczas obu wizyt z ośmiu ognisk choroby obejrzała powierzchownie jedno. Na prośbę męża o obejrzenie pozostałych, zasugerowała, że wizyty są krótkie. Nie uzyskaliśmy wskazań pielęgnacyjnych (podstawowe informacje, typu wietrzenie czy osuszanie). Podczas drugiej wizyty stwierdziła, że "jak nie grzyb, to może bakteria" i zapisała w ciemno trzy nowe maści, w tym antybiotyk. Podkreśliła, że jeśli po którymś stan skóry się pogorszy, to mamy go odstawić - jak mamy to zrobić, skoro włączamy naraz trzy nowe specyfiki?
   Prosto z wizyty pojechaliśmy do szpitala, gdzie dziecko zostało dokładnie obejrzane, uzyskaliśmy dokładne informacje o pielęgnacji, zalecono kontynuację leczenia środkiem przeciwgrzybiczym oraz jedną z popularnych aptecznych maści. Po trzech dniach po odparzeniach nie ma śladu.
   Rozumiem, że z diagnozą można nie trafić", jednak nieobejrzenie wszystkich zmian skórnych i powierzchowny rzut oka na jedno miejsce uważam za niedopuszczalne.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Roosevelta 18Usługa: zabiegi kosmetyczne

   Bardzo miła i rzeczowa lekarka. Zwraca uwagę na stan pacjenta (w moim przypadku ciąża). Podczas zabiegu dopytuje o samopoczucie. Dba o to by był jak najmniej uciążliwy. Zalecenia co do dalszego leczenia są jasno przekazane.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Beata Płochniewska-Szafran

  Ginekolog, lek.

  • N
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Poznań, ul. Wichrowa 1AUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Pani doktor brakuje profesjonalizmu i podejścia do pacjenta. Panuje bardzo niekomfortowa atmosfera. Wizyta trwała może 10 minut. Pani doktor stawia tezy bez poparcia badaniami, co powoduje niepotrzebny stres u pacjeta (a dodam że jestem w ciąży). Plus za punktualność, choć przede mną nie było innych pacjentek. Niestety nie polecę Pani doktor ponieważ uważam, że lekarz powinien udzielać konkretnych i wyczerpujących informacji na temat zdrowia pacjenta oraz powstrzymać się od nietaktownych komentarzy w niemiłym tonie. Pacjent ma wrażenie ze każde jego pytanie jest nie na miejscu. Wielkie rozczarowanie.

  • H
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Poznań, ul. Wichrowa 1AUsługa: Inny

   Nie wspominam tej wizyty dobrze. Samo badanie ok, pobrana cytologia. Pani doktor dała mi do zrozumienia, że późne moje zabieganie o ciążę (36lat) i że jestem niepłodna jeśli nie mogę zajść w ciążę od lat. To poważne słowa. Jedyny pozytywny aspekt to wypisane skierowanie w kierunku leczenia niepłodności, które musiałam i tak przepisać u lekarza rodzinnego. Wizyta trwała ok 5 minut. Leczenie nie było wymagane. Będę mamą.

  Zobacz wszystkie opinie (52) o tym lekarzu


 • Bartosz Luftmann

  Endokrynolog, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: MEDEOR Centrum MedyczneUsługa: Inny

   Polecam! Do doktora zgłosiłam się w celu przebadania tarczycy, gdyż bardzo mocno wypadały mi włosy. Na szczęście okazało się, że tarczyca zdrowa, a problem wypadania włosów ma inne podnóże. Doktor przepisał odpowiednie leki i po około 2 miesięcy ich stosowania problem zniknął. Teraz wypadają mi pojedyncze włosy - ale to całkiem normalne. Jestem bardzo zadowolona i gdybym jeszcze kiedykolwiek potrzebowała pomocy endokrynologa, na pewno zgłoszę się do Doktora Luftmanna.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Poznań

   Pan Doktor to bardzo dobry specjalista, szybko i trafnie postawił diagnozę oraz wdrożył skuteczne leczenie. Szczerze polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Paweł Chodór

  Ortopeda, dr n. med.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: LEKARZ Prywatne Gabinety LekarskieUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Świetny i konkretny Pan Doktor. W Szczegółowe badanie, miły i sympatyczny lekarz. Jak najbardziej polecam.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: LEKARZ Prywatne Gabinety LekarskieUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Mój problem jest niestety dość złożony ale lekarz próbuje dojść do właściwej diagnozy . Zaproponował pewne dalsze kroki które być może pozwolą skupić się na właściwym problemie.Komunikacja z pacjentem bardzo dobra . Lekarz wydaje się być szczerym , uczciwym człowiekiem więc nie sądzę aby miejsce odbywanej
   wizyty ( gabinet prywatny , NFZ ) miało wpływ na stosunek do pacjenta .Polecam wizytę u tego specjalisty .

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Marcin Zwanzig

  Kardiolog, Lekarz W Trakcie Specjalizacji, lek.

  • S
   Lokalizacja: Poliklinika SłonecznaUsługa: konsultacja kardiologiczna + EKG

   Wysoki profesjonalizm Pana Doktora - empatyczne podejście, duża wiedza i naprawdę duża cierpliwość do niełatwego pacjenta. Zawsze zwracam uwagę na atmosferę i zaangażowanie lekarza - nie mam na co narzekać. Pan Doktor bardzo sympatyczny, miły, konkretnie i precyzyjnie odpowiadał na pytania, opisywał co trzeba robić, mówił co wynika z badań oraz dał dużo porad "na przyszłość".
   Pan Doktor wykonał wszystkie potrzebne badania, dzięki czemu diagnoza była trafna a proces leczenia skończył się bardzo pozytywnie.
   Pozdrawiam i polecam.

  • J
   Lokalizacja: Poliklinika SłonecznaUsługa: konsultacja kardiologiczna

   Niezwykle kompetentny lekarz, a w dodatku rzeczowy i bardzo sympatyczny. Przeprowadził dokładne badania, zrobił szczegółowy wywiad i odpowiedział na wszystkie moje pytania. Swoją wiedzą, zaangażowaniem i przyjazną pacjentowi postawą pokazuje, że jest naprawdę lekarzem z powołania. Na pewno skorzystam jeszcze z jego usług!

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania