Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Poznań, ul. Wichrowa 1A

(41 opinii)

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Poznań, ul. Wichrowa 1A

Wichrowa 1A

60-449 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
47 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Ilona Pieczonka-Ruszkowska konsultacja neurologiczna dzieci

  Najlepszy lekarz u jakiegoś byliśmy z córką od dnia jej narodzin. Pani doktor postawiła diagnozę bez straszenie i tak już przestraszonych rodziców wcześniaka..

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Marcin Zwanzig konsultacja kardiologiczna

  Jestem w trakcie diagnostyki problemu. Wizyta przebiegła bardzo dobrze. Spóźniłem się a i tak zostałem przyjęty.

 • C
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Aleksandra Rajewska-Rager konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

  Trafiłam do Pani doktor Aleksandry Rajewskiej-Rager z depresją i stanami lękowymi. Był to bardzo trudny czas w moim życiu. Pani doktor postawiła trafną diagnozę, zapisała leki , które bardzo mi pomogły. Na wizycie rozwiała moje wątpliwości dotyczące stosowania leków, odpowiedziała na wszystkie moje pytania, dała mi nadzieję na poprawę mojego stanu. Po 3 miesiącach stosowania leków, które Pani doktor wdrażała bardzo ostrożnie poczułam się znacznie lepiej. Odzyskałam radość życia :) Cieszę się, że trafiłam właśnie do tego lekarza. Jestem wdzięczna ,że Pani doktor zajęła się mną tak kompleksowo. Zaleciła nie tylko leczenie , ale także aktywność fizyczną .Pomogła znaleźć odpowiedniego psychoterapeutę. Dzięki niej wróciłam do pracy, zmieniłam swoje życie. Polecam tego lekarza każdemu kto boryka się z problemem depresji i nie tylko. Pani doktor to bardzo ciepły, mądry i profesjonalny lekarz, potrafi słuchać pacjenta, jest bardzo empatyczna. Dziękuję bardzo Pani doktor :)

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Aleksandra Rajewska-Rager konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

  Kilkakrotnie konsultowałam się telefonicznie z tą Panią w sprawie leczenia mojej depresji i za każdym razem słyszałam, że nie wie jak ustawić leki, że nie ona włączała jeden z leków i nie chce go ruszać, że nie stosuję się do zaleceń (!!!) bo nie chciałam zwiększania w nieskończoność dawki jednego z leków. Mimo, że mam fobię społeczną i nie wychodzę z domu odmawia ustawienia leczenia w bezpiecznych dla mnie warunkach teleporady. Jak mantrę powtarza "nie ja włączałam ten lek i nie będę tego zmieniać". Wydawało mi się, że właśnie na zmianie i ustawianiu leków polega rola lekarza!

  Jedynie w nieskończoność zwiększa dawki ignorując, że pacjent choruje między innymi na żołądek! (w placówce Pani lek. ma dostęp do całości dokumentacji medycznej).

  Cierpię na bezsenność, Pani lek. przepisała mi benzodiazepiny, mimo, że mówiłam, iż nie mogę ich brać bo jestem uzależniona od nich. Zaufałam lekarzowi i dopiero gdy źle się czułam po leku sięgnęłam po szczegółowy opis. Przerwała Pani moją 4 letnią abstynencję po ponad 10 latach walki z uzależnieniem.

  Po kilku konsultacjach jedyne co otrzymałam oprócz szorstkiego i podniesionego tonu głosu to silnie uzależniający lek, którego nie wolno mi przyjmować.

 • Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Agata Skibińska konsultacja okulistyczna

  Okulista z prawdziwego zdarzenia, naprawdę świetne podejście do pacjeta(dziecka).Bardzo godna polecenia.Jesteśmy bardzo zadowoleni.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Ilona Pieczonka-Ruszkowska konsultacja neurologiczna dzieci

  Świetne podejście do dwuletniego pacjenta, obszerny wywiad, dokładne objaśnienia i konkretne decyzje co do dalszych badań. Na pewno pozostaniemy pod opieką Pani Doktor i dziękujemy za zaangażowanie.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Beata Płochniewska-Szafran konsultacja ginekologiczna

  Poszłam do dr.Płochoniewskiej z plamieniami we wczesnej ciąży. Doktor nie zapytała mnie w ogóle o rodzaj plamienia i długość cykli, a wręcz mi przerwała, jak tłumaczyłam. Po USG stwierdziła, że jak na 5 tydzień to za mały pęcherzyk i pewnie pusty, dodatkowo może jakiś mięśniak, ale nie jest pewna. Dostałam skierowanie na beta HCG i leki na podtrzymanie, ale z naciskiem na zgłoszenie się do szpitala jak zacznę krwawić. Wpisując podsumowanie wizyty rzuciła sama do siebie: "ciąża- stwierdzono. No nie powiedziałabym ale dobra". Wynik badania, która sama zleciła, skomentowała w systemie "wynik do oceny przez lekarza zlecającego"...

  Dodam tylko, że zaczęłam właśnie drugi trymestr, dziecko rozwija się prawidłowo a mięśniak okazał się małym krwiakiem (z którego wynikało plamienie).

  Jeśli chcecie sobie oszczędzić stresu i kompletnego braku empatii- odradzam.

 • Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Beata Płochniewska-Szafran konsultacja ginekologiczna

  Wizyta u Pani ginekolog przebiegła bardzo miło. Pani pomogła rozwiać wszelkie wątpliwości oraz uzyskałam wszelkie wskazówki. Polecam wszystkim!

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agata Skibińska konsultacja okulistyczna

  Czuje, ze wkoncu trafilam na swietna okulistke! Bardzo milo, dokladnie, konkretnie. Jestem bardzo zadowolona.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Agata Skibińska konsultacja okulistyczna

  Wspaniałe podejście do pacjenta. Pani Doktor bardzo skrupulatnie przeprowadziła badanie, wszystko wyjaśniając. Miła i kompetentna.
  Polecam!

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania