Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

Kompleksowa opieka medyczna, stomatologia, medycyna estetyczna

Grapa Medica Sp. z o.o. to prywatne Centrum Medyczne świadczące usługi zdrowotne od 1993 r. na terenie Konstancina-Jeziornej.

Centrum Medyczne Grapa Medica to nowoczesna placówka ciesząca się doskonałą renomą, oferująca kompleksowe usługi medyczne lekarzy POZ, pediatrów, specjalistów oraz lekarza medycyny pracy, stomatologów, terapeutów oraz lekarzy medycyny estetycznej.

Oferujemy szeroki zakres usług oraz profesjonalną opiekę opartą na doświadczeniu wykwalifikowanych specjalistów oraz nowoczesnym sprzęcie diagnostycznym.

Wierzymy, że najwyższy poziom opieki medycznej nie musi oznaczać równie wysokich kosztów leczenia.

Wyróżnia nas:
- ponad 25 letnie doświadczenie
- zespół ponad 40 specjalistów
- kompleksowość świadczeń medycznych
- stały rozwój świadczonych usług
- nowoczesna infrastruktura
- kontrakt z NFZ w zakresie POZ
- współpraca z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (83)

Ogólna ocena

  I
  Profil zweryfikowany
  lek. Marta Kunkel Konsultacja endokrynologiczna

  Polecam Panią doktor. Miła i bardzo empatyczna osoba. Dokładnie zapoznała się z badaniami i wyjaśniła co należy zrobić.

  P
  Profil zweryfikowany
  mgr Renata Bil konsultacja położnicza

  Pani Renata to świetna położna z ogromną wiedzą, a przy tym również wspaniała osoba. Pełna empatii, zaangażowania i potrafiąca sprawić, że zarówno mama jak i maleństwo czują się odpowiednio zaopiekowani. Bardzo miło wspominam wizyty u niej i cieszę się, że w tak ważnym dla siebie okresie trafiłam na taką osobę.

  mgr Renata Bil

  Pani Patrycjo, pięknie dziękuję za słowa uznania :)
  Dużo zdrowia wspaniałej Mamie i Franiowi!

  W
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Boyana Mikulska konsultacja ginekologiczna

  Pani doktor o wszystko dokładnie wypytała o choroby współistniejące, zmieniła leczenie które mogło mi bardzo zaszkodzić. Jestem zachwycona.


  L
  Profil zweryfikowany
  mgr Renata Bil konsultacja położnicza

  Najlepsza, najcudowniejsza i najdokładniejsza położna jaką znam. Na wszystkie moje pytania odpowiadała wyczerpująco, a nawet wyjaśniała tematy podobne. Dzięki niej mój poród to była czysta przyjemność. Podejście do pacjentki w stu procentach profesjonalne. Mogłam płakać przez hormony na wizycie, proponowała swoje ramię i masę chusteczek Nigdy nie miałam problemu z umówieniem wizyty. Po porodzie zawsze mogłam liczyć na poradę, pomoc i wsparcie. Podejście do dzieci, bajeczne! Jeszcze raz szczerze dziękuję za pomoc i przygotowanie mnie do najważniejszego wydarzenia w moim życiu! Serdecznie polecam Panią Renatę Położna z prawdziwego zdarzenia!

  mgr Renata Bil

  Pani Lauro, serdecznie dziękuję i życzę wszystkiego dobrego!


  N
  Profil zweryfikowany
  mgr Renata Bil konsultacja położnicza

  Polecam z całego serca, Pani Renata wspiera w każdej sytuacji. Rozwieje wiele wątpliwości a także z opanowaniem i spokojem wszystko wytłumaczy. Poświęciła nam wiele czasu prywatnego w odpowiedzi na moje pytania za co jej bardzo dziękuję. Jest pierwszą osobom z którą się kontaktuje w kryzysowej sytuacji i zawsze mogę liczyć na odpowiedź. Od pierwszego spotkania widać było że bardzo lubi to co robi i praca sprawia jej przyjemność. Jeśli miałabym polecić komuś położną to poleciłabym właśnie Panią Renatę. Jedyny minus o którym mogę napisać to mianowicie to że nie trafiliśmy na Panią Renatę wcześniej.

  mgr Renata Bil

  Pani Natalio, bardzo dziękuję, pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia :)


  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Marta Matejak-Górska Konsultacja chirurgiczna

  Polecam serdecznie. Byłam u Pani chirurg Marty Matejak Górskiej na kontroli . Jest to osoba doświadczona, ludzka i bardzo miła. Pierwszy raz nie stresowałam się wizytą u chirurga.


  J
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Boyana Mikulska konsultacja ginekologiczna

  Pani Boyana tworzy bardzo bezpieczną i komfortową przestrzeń w gabinecie w której pacjent czuje się naprawdę zaopiekowany. Serdecznie polecam


  K
  Profil zweryfikowany
  mgr Renata Bil konsultacja położnicza

  Polecam Panią Renatę. Odpowiadała z zaangażowaniem na wszystkie pytania dotyczące ciąży, porodu i pierwszych tygodni życia dziecka. Czuliśmy się z żoną zaopiekowani, a to ważne przy pierwszym dziecku.
  Ma bardzo szeroką wiedzę na temat ciąży i noworodków. Pomogła nam bardzo i cieszymy się, że trafiliśmy właśnie do niej. Sami trafiliśmy z polecenia i polecamy dalej!

  mgr Renata Bil

  Panie Kacprze, serdecznie dziękuję za uznanie :) Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego najlepszego całej rodzince!


  A
  Profil zweryfikowany
  mgr Renata Bil Inny

  To nie zwykła położna ... To ANIOŁ!
  Pani Renata pojawiła się na mojej drodze przypadkowo, ale w sercu pozostanie na zawsze. Profesjonalne a zarazem przyjazne podejście do drugiego człowieka. Ogromne serce, mnóstwo ciepła i zrozumienia.. Otwarta, bardzo pomocna i zaangażowana. Potrafiła poświęcić swój prywatny czas na wsparcie w trudnych chwilach. Czułam się zaopiekowana i spokojna.. To dzięki Niej przetrwałam naprawdę trudny początek macierzyństwa. Ogromne podziękowania i oby tylko takich ludzi spotykać w życiu.

  mgr Renata Bil

  Pani Aniu! Takie Pacjentki to SKARB! Bardzo dziękuje za piękne słowa i życzę zdrowia oraz harmonijnego rozwoju cudownej Anielki :)


  A
  Profil zweryfikowany
  mgr Renata Bil konsultacja położnicza

  Wspaniałe podejście do dziecka i rodziców. Pani Renata rozwiewa wszelkie wątpliwości, dobrze mieć opiekę takiej osoby, szczególnie przy pierwszym dziecku :) Pani Renata jest bardzo zaangażowana i zawsze chce pomóc. Wspiera w kwestiach laktacji, opieki nad noworodkiem i chustonoszenia. Korzystaliśmy również z edukacji przedporodowej. Serdecznie polecamy! :)


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

aleja Wojska Polskiego 4, 05-520 Konstancin-Jeziorna Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

 • Porady z jakiego zakresu oferuje Centrum Medyczne Grapa Medica, Konstancin-Jeziorna?
  Centrum Medyczne Grapa Medica, Konstancin-Jeziorna dysponuje dużym zespołem o następujących zakresach porad: interna, medycyna rodzinna, ortopedia, chirurgia, kardiologia, ginekologia, diagnostyka, radiologia, okulistyka, endokrynologia, urologia, diabetologia, dermatologia, medycyna sportowa, laryngologia, neurologia, medycyna pracy, psychologia, psychiatria, pulmonologia, stomatologia, chirurgia naczyniowa, chirurgia stomatologiczna, ginekologia dziecięca, medycyna estetyczna, patomorfologia, pediatria, protetyka, psychologia dziecięca, stomatologia dziecięca, terapia, transplantologia, ultrasonografia, medycyna chorób zakaźnych.
 • Oferta Centrum Medyczne Grapa Medica obejmuje 51 usług. Poniżej wybrane usługi świadczone przez zespół tej placówki: konsultacja dermatologiczna, konsultacja laryngologiczna, konsultacja okulistyczna, konsultacja ginekologiczna, Konsultacja endokrynologiczna, Konsultacja chirurgiczna, Konsultacja neurologiczna, konsultacja radiologiczna, konsultacja online, Konsultacja psychologiczna.
 • Nie, Centrum Medyczne Grapa Medica obecnie nie oferuje konsultacji online.
 • Centrum Medyczne Grapa Medica ma zawsze aktualny kalendarz na ZnanyLekarz. Wystarczy, że wybierzesz termin, który najbardziej Ci odpowiada. Umówienie wizyty jest darmowe, a przed wizytą otrzymasz przypomnienie.
 • Centrum Medyczne Grapa Medica może mieć dostępne terminy w tym lub w nadchodzącym tygodniu. Terminy, które widzisz w kalendarzu są dostępne, ponieważ aktualizujemy go na bieżąco. Jeśli pierwszy dostępny termin Ci nie odpowiada, sprawdź następny. Rezerwacja terminu jest natychmiastowa, bez dodatkowych opłat.
 • 83 osób dodało swoją opinię o placówce Centrum Medyczne Grapa Medica. Średnia ocena placówki to 5 gwiazdek (out of 5).
 • Adres placówki Centrum Medyczne Grapa Medica to aleja Wojska Polskiego 4 Konstancin-Jeziorna.
Powiązane wyszukiwania