Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Goldenmed

ul. Pułtuska 53 D

05-140 , Serock , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
18 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maja Baduchowska-Jewiec Inny

  Pomimo podejrzenia o zarażenie wirusem Covid, wieloletnia lekarka rodzinna w ciągu ponad trzech tygodni ( co tydzień konsultacje telefoniczne) nie skierowała na test Covid, ani inne badanie. Na moją sugestię, że może warto przeprowadzić badanie, lekarka poczuła się urażona i stwierdziła, że jej strategia leczenia (bez badań, bez diagnozy?) jest prawidłowa i wobec tego mam szukać pomocy u innych lekarzy, a jestem starszą pacjentką. Czy na tym ma polegać opieka lekarza rodzinnego w dobie pandemii, jak skierowanie na test jest problemem?


  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Tadeusz Podsiadłowski Inny

  Wizyta rozpoczęła się punktualnie, co rzadko się zdarza u lekarzy. Do dr Podsiadlowskiego przyszlam w 25 tygodniu ciąży na USG kontrolne. Martwiła mnie zmniejszona aktywność dziecka. Doktor obejrzał wyniki i poprzednie USG. Obejrzał dziecko, uspokoił, że wszytsko jest w porządku i wyjaśnił z czego wynika mniejsza aktywność ruchowa maluszka. Z gabinetu wyszłam spokojna i zadowolona. Pan doktor jest też bardzo sympatycznym człowiekiem.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Kornelia Zaręba Inny

  Nie polecam pani doktor. Od trzech lat starałam się o ciaze, poszłam do pani doktor na obserwacje cyklu. Wprawdzie zobaczyła pecherzyk ale nawet go nie zmierzyła bo "z pcos i tak mam marne szanse na zajście w ciaze". Tego samego dnia pojechalam do innego lekarza i w tym cyklu udało mi się zająć w ciaze. Gdybym uwierzyła pani doktor pewnie dalej bym się starała...


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Tadeusz Podsiadłowski Inny

  Pan Doktor na 2 usg widzial krwiaka jak sie okazało nic takiego nie bylo. Proponowal nastepne wizyty. Kosztowalo to tylko kolejne pieniadze i niepotrzebne wizyty.


  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Gerard Czerwonko Inny

  Polecam tego lekarza z czystym sercem, wyrozumiały, delikatny, jak jedyny zmobilizował mnie do regularnych badań.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maja Baduchowska-Jewiec choroba w ciąży

  Bardzo dobry lekarz. Dziękuję za poświęcony czas. Pani dr przeprowadza dokładnie badanie i stara się dobrać leczenie odpowiednio do sytuacji pacjenta. Odpowiada na wszystkie pytania. Do tego jest bardzo symaptyczna i ma dużą wiedzę. Uwielbiam podejście Pani dr do pacjenta.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ewa Gączarek-Belczyk

  Pani doktor jest bardzo miła, nie lekceważy problemów, szuka przyczyn. Widać, że ma ogromną wiedzę :)


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maja Baduchowska-Jewiec Duszący kaszel od 5 tygodni

  Od nie dawna korzystam z usług Przychodni i do Pani doktor trafiłam przypadkiem.
  Od 5 tygodni męczyłam się z duszącym kaszlem. Byłam w innych miejscach u 2 lekarzy i nie znaleźli przyczyny. Pani doktor od razu trafiła z diagnozą. Otrzymałam antybiotyk i po 3 dniach ulga. Dodatkowo zleciła RTG i oczywiście wyszło zapalenie płuc. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Wiedza, doświadczenie i empatia na bardzo wysokim poziomie. Polecam ????


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Gerard Czerwonko kontrola

  Pan doktor bardzo miły , wyrozumiały a przede wszystkim za wszelką cenę próbuje rozładować strach u pacjentki przynajmniej w jakimś stopniu . Poszłam zdenerwowana bo szłam pierwszy raz a po wizycie wyszłam uśmiechnięta i doszłam do wniosku , że to lekarz który lubi swoją pracę a pacjentki traktuje bardzo delikatnie i ze zrozumieniem ich obaw przed tym co nie znane . Dzięki panu doktorowi doszłam do wniosku, że trzeba się badać regularnie a te 10 min wstydu jest warte aby być zdrowym . Kochane badajcie się i nie bujcie się mówić o tym czego się boicie a zobaczycie , że lekarz poprowadzi was przez wizytę tak , że cały strach i stres odejdzie w nie pamięć


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maja Baduchowska-Jewiec

  Pani Doktor jest moim lekarzem od kilku lat. Do niej zwracam się w pierwszej kolejności z każdą chorobą. Ma ogromna wiedzę i celnie stawia diagnozy. Dobiera leczenie indywidualnie do każdego pacjenta, a nie według ogólnego schematu. Ma też niezwykła umiejętność słuchania pacjenta, której brakuje większości lekarzy. Pani Doktor nigdy nie traktuje pacjentów schematycznie i dla mnie, jako bardzo wymagającego pacjenta, zawsze potrafi dobrać właściwe leczenie. Bardzo dobry specjalista a przede wszystkim ciepła, miła empatyczna osoba. Polecam każdemu z bez zastanowienia.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania