Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne FCM Zdrowie w Warszawie Powązkowska

Powązkowska 44C, Żoliborz

01-797, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Zdjęcia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Teresa Sikora-Miadziołko

  Dermatolog, lek.

  • Byłem na wizycie u tej Pani jedyny raz i więcej nie pójdę. Nie polecam! Lekarz nie nawiązywała kontaktu ze mną. Czułem się jakbym przyszedł na wizytę prywatną za karę. Pani dr odpowiadała na moje pytania bardzo zdawkowo. Hmmm postawiona diagnoza była niby ok., ale leki które mi w końcu pomogły przepisał mi lekarz pierwszego kontaktu. Ogólnie wrażenie wizyty bardzo słabe.


 • Dariusz Lachman

  Neurolog, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne FCM Zdrowie w Warszawie Marynarska

   Bardzo rzeczowo i obrazowo wyjaśniona moją przypadłość. Zdecydowanie polecam Pana doktora, pełen profesjonalizm i rzetelna ocena mojego stanu zdrowia. Po wyjściu z gabinetu mam bardzo pozytywne odczucia, że trafiłem w 10 z wyborem lekarza.

  • N
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne FCM Zdrowie w Warszawie MarynarskaUsługa: ból głowy

   Wszystko super, badanie bardzo dokładne, Pan Doktor wypytał o wszystko bardzo szczegółowo, dał skierowanie na kolejne badania, żeby wykluczyć możliwości powikłań po urazie. Szczerze polecam, wizyta bez pośpiechu, Pan Doktor wszystko wytłumaczył co i jak, jakie są kolejne etapy leczenia.

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Ewa Drozd

  Endokrynolog, dr n. med.

  • R
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-Med

   Szedłem na wizytę z pewnymi obawami biorąc pod uwagę niektóre z przedstawionych na tej stronie negatywnych opinii, ale okazało się, że pani doktor jest lekarzem, który jak mało który interesuje się stanem zdrowia pacjenta, szczegółowo analizuje wyniki, rozszerza wywiad, bada kompleksowo. Czuć u niej troskę i doświadczenie lekarskie. Wyszedłem podbudowany, że są jeszcze tacy lekarze (a zaczynałem w to wątpić)

  • K

   Z gotowymi badaniami krwi i opisem problemu poszłam do pani doktor ale nic nie zauważyła z jej dziedziny do pomocy mi więc wysłała do innych specjalistów po czym dobry neurolog od razu powiedział że mam z takimi wynikami przypuszczenie teżyczki i z tym to do endokrynologa...więc pójdę ale na pewno już nie do tej pani.

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


 • Anna Kempisty

  Pulmonolog, Internista, lek.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne FCM Zdrowie w Warszawie PowązkowskaUsługa: konsultacja pulmonologiczna

   Pani doktor konkretna i rzeczowa. Rozwiała moje wątpliwości i dała dalsze wskazówki dotyczące leczenia. Gdy będę potrzebować konsultacji w przyszłości na pewno udam się ponownie do niej.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne FCM Zdrowie w Warszawie Powązkowska

   Bardzo udana wizyta. Pani doktor bardzo miła, rzeczowa, wszystko wytłumaczyła, objaśniła jak prawidłowo przyjmować lekarstwo- no niestety wcześniej było źle stosowane. Wizyta choć planowana na 15 min. trwała 45 min. Z całą pewnością mogę polecić panią doktor.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Marta Mroczek

  Neurolog, Diagnostyk, dr n. med.

  • E
   Lokalizacja: Centrum Medyczne FCM Zdrowie w Warszawie Powązkowska

   Czuję się dobrze zaopiekowania. Pani doktor szczegółowo analizuje przekazywane informacje, zleca dodatkowe badania i mam nadzieję, że nastąpi poprawa moich dolegliwości.


 • Krzysztof Pych

  Urolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne FCM Zdrowie w Warszawie PowązkowskaUsługa: Badanie układu moczowego

   Radzę przemyślec wybór tego lekarza. Przyszedłem zbadać się na występowanie bakterii ureaplasma. Rzeczy które się wydarzyły trudno zliczyć, ale najważniejsze z nich to:
   1. Lekarz do pobierania wymazu nie używa żadnych rękawiczek! Po zwróceniu uwagi zaczął się wykłócać, że on przez całą swoją karierę nie używał w tym celu rękawiczek. Co najciekawsze na instrukcji pobierania wymazu jest wyraźnie zaznaczone żeby używać rękawiczek.
   2. Jako odpowiedź na moje stwierdzenie, że w ten sposób może on zarażać innych pacjentów chorobami, stwierdził, że "tak mogę". To jakiś absurd.
   3. Podczas każdej wizyty lekarz za każdym razem wypominał jakim to jestem "dziwnym pacjentem" bo chcę żeby pobierał wymaz w rękawiczkach. Za każdym razem zachowywał się jak frustrat chcąc koniecznie zakończyć dyskusję na swoim i dosłownie krzycząc na mnie, nawet po opuszczeniu gabinetu. Dosłownie słyszałem jego krzyki zza zamkniętych drzwi.
   4. Na finał najlepsze. Przyszedłem w celu zbadania bakterii ureaplasma, a został mi wykonany test na rzeżączkę! Na koniec lekarz stwierdził, że w ogóle czemu ja przychodzę do niego z takim problemem, że w celu wymazu z penisa powinienem iść do dermatologa. Gdzie powinna iść osoba z zapaleniem dróg moczowych i bardzo intensywnym pieczeniem? Wg pana lekarza, na pewno nie do urologa. Wiem na pewno, że do takiego urologa jak on nigdy nie pójdę.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne FCM Zdrowie w Warszawie PowązkowskaUsługa: Konsultacja

   Pan doktor zapomniał powiedzieć jakie dokładnie mam zrobić badania krwi i moczu na zakażenie cewki moczowej. Powiedział na wizycie, że standardowe. Nie ma takich badań, standardowych. I mam kłopot ponieważ nie wiem jakie ?Roże czynniki i odczynniki bada się w krwi i moczu w zależności rodzaju choroby!!!

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Joanna Wapińska

  Ginekolog, lek.

  • T
   Lokalizacja: Centrum Medyczne FCM Zdrowie w Warszawie PowązkowskaUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Bardzo ciepła, empatyczna i kompetentna lekarka. Szybko dotarła do źródła problemu, przedstawiła dostępne opcje, zleciła dodatkowe badania. Jestem bardzo zadowolona.

  • V
   Lokalizacja: Centrum Medyczne FCM Zdrowie w Warszawie PowązkowskaUsługa: ciąża

   Do pani doktor trafiłam w 2011r. Miałam problem z zajściem w ciążę, po szczegółowym wywiadzie i różnych badaniach, udało się. Teraz prowadzi moją 2 ciążę i dzięki jej skrupulatności, mimo, że już na początku wyniki miałam kiepskie, teraz wychodzę na prostą, a dziecko jest bezpieczne i nic mu nie zagraża. Do tego jest przemiłą kobietą, bardzo rzeczową i zawsze szczegółowo odpowiada na wszelkie nurtujące pytania. Lekarz godny polecenia.

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu


 • Zdzisław Rączka

  Neurolog, lek.

  • G
   Lokalizacja: Centrum Medicover - WarszawaUsługa: kontrola

   Trafiłam z przypadku, bo zwolniło się miejsce. Potrzebowałam skierowań na badania, które muszę robić co jakiś czas. Pan doktor wysłuchał, zbadał, poprosił o przyniesienie wszystkich wyników od poprzednich lekarzy, nie panikował i nie straszył (jak niektórzy neurolodzy z jakimi miałam do czynienia wcześniej). Powiedział, że pewnie będzie trzeba zrobić znowu spacerek po poszczególnych badaniach, ale nie zalecił ich w ciemno. Miał po badaniu trafne obserwacje. Nie był specjalnie wylewny, ale też nie mrukliwy. Generalnie w porządku lekarz, zobaczymy jak będzie dalej.

  • E
   Lokalizacja: Centrum Medicover - WarszawaUsługa: konsultacja neurologiczna

   Doktor pomógł mi uporać się z często powracającymi migrenami. Przeprowadził dokładny wywiad. Dzięki zastosowaniu się do zaleceń ataki migrenowe nie występują od wielu miesięcy, dobrane przez Doktora leki doskonale radzą sobie z tymi sporadycznymi.
   Bez niepotrzebnej farmakologii, którą zalecał poprzedni lekarz (bez skutku)

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Michał Lebiedowski

  Ortopeda, Fizjoterapeuta, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne FCM Zdrowie w Warszawie PowązkowskaUsługa: uraz po wypadku

   Życzyłbym sobie, żeby każdy ekarz z takim przejęciem podchodził do mnie jako do pacjenta. Pan doktor poświęcił mi około 40 minut swojego czasu, zorganizował RTG na CITO i dokładnie poinformował co mi jest oraz jakie sa dalsze kroki. lekarz 10/10

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne FCM Zdrowie w Warszawie PowązkowskaUsługa: konsultacja ortopedyczna (pierwsza wizyta)

   Pan doktor jest świetnym specjalista. Jest bardzo sympatyczny i zrobil na mnie duże wrażenie dlatego jest jedynym ortopeda do którego chodze. Dokładnie krok po kroku wyjaśnia i opisuje przyczyny dolegliwości. Bardzo mi pomógł i szybko zdiagnozował moja przypadłość. Gorąco polecam lekarza gdyż jest profesjonalistą i świetnie wykonuje swoją prace.

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


 • Katarzyna Wierzbicka

  Gastrolog, Internista, lek.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 65/79

   Jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy i kompetencji jakie Pani Doktor posiada. Leczę SIBO pod okiem Pani Doktor. Cieszę się, że tak szybko została zdiagnozowana u mnie ta choroba, przy tak wielu nawarstwiajacych się dolegliwościach. Proces leczenia przynosi ogromne efekty, za co jestem niezmiernie wdzięczna.

  • W
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: PROFEMED Lekarze SpecjaliściUsługa: konsultacja gastrologiczna

   Pani doktor jest bardzo rzeczowa, z uwagą analizuje wyniki badań. W moim przypadku zaproponowała dwie opcje leczenia, obie dokładnie omówiła i wyjaśniła różnice. Oprócz profesjonalizmu i wiedzy jest też po prostu bardzo miłą osobą.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania