O nas

FemiClinic to miejsce dedykowane Kobietom, nowoczesna i przyjazna klinika ginekologiczno – położnicza, ginekologii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej,  oferująca także konsultacje i zabiegi chirurgii plastycznej, opiekę w zakresie endokrynologii, diabetologii oraz rehabilitacji, jak i również spotkania w szkole rodzenia FemiClinic. Misją  FemiClinic jest kompleksowa opieka nad Kobietami na każdym etapie ich życia i holistyczne podejście do zdrowia, które wspierają najlepsi specjaliści z dziedziny endokrynologii, diabetologii, ultrasonografii, fizjoterapii, również uroginekologicznej oraz szkoła rodzenia FemiClinic. FemiClinic to niezwykłe miejsce na mapie Warszawy, zwłaszcza ze względu na najwybitniejszych Specjalistów, którzy opiekują się Pacjentkami w tym miejscu, jak i komfortu dla Pacjentek oraz nietuzinkowego designu. W klinice Kobiety znajdują pomoc na każdym etapie życia, zarówno dotyczącą ciąży jak i problemów pojawiających się z wiekiem. FemiClinic to również Centrum Laseroterapii Ginekologicznej- miejsce zabiegów dla Pacjentek i prestiżowych szkoleń dla lekarzy. W klinice Kobiety znajdują pomoc na każdym etapie życia, zarówno dotyczącą ciąży jak i problemów pojawiających się z wiekiem. Współtwórczyni FemiClinic, dr Marta Blumska- Janiak to specjalistka z wieloletnim doświadczeniem ginekologicznym i położniczym, jest ekspertką w dziedzinie ginekologii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej. Dr Blumska – Janiak brała wielokrotnie udział jako ekspertka w prestiżowych konferencjach krajowych i zagranicznych. Jest członkinią zarządu Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej oraz wykładowczynią Europejskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej- ESAG. Przeszkoliła już dziesiątki lekarzy z dziedziny laseroterapii oraz ginekologii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej. Jest jednym z pierwszych i najbardziej doświadczonych lekarzy w Polsce wykonujących zabieg labioplastyki przy użyciu lasera CO2, których wykonała już ponad 600.
Dowiedz się więcej
Wyróżnienie za najlepszą jakość opieki medycznej (na podstawie prawdziwych opinii pacjentów).
Sprzęt
 • Laser CO2 MonaLisa Touch
 • USG VOLUSON E8 3D/4D
 • USG VOLUSON S8 3D/4D
 • USG VOLUSON S6 3D/4D
 • Kolposkop EVA
 • EmpowerRF
Dowiedz się więcej

Opinie o lekarzach z tej placówki (940)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Edyta Dziech konsultacja ginekologiczna + USG

  Chodzę do Pani doktor od paru lat i jestem bardzo, bardzo zadowolona z wizyt i podejścia lekarki do pacjenta
  Pani doktor jako jedyna znalazła przyczynę moich pronionych ciąż i jako jedyna zainteresowała się moją tarczyca i cukrem..
  Dała mi potrzebne skierowania na badania i wyszło szydło zvworka czemu tak jest u mnie,a nie inaczej. Dzięki dokładności i odpowiedzialność Pani doktor za zdrowie pacjeta, dziś jestem prawidłowo leczkna i dostałam nadzieję na bycie mamą za co z całego serduszka dziękuję po za tym Pani lek. Edyta Dziech jest bardzo empatyczna i ciepła co daje dużo otuchy podczas wizyty.
  Polecam, każdej kobiecie co chce być faktycznie leczona i prawidłowo prowadzona w danym schorzeniu. Lekarz na medal oby więcej takich specjalistów.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr Dorota Beata Wakuła konsultacja endokrynologiczna + USG tarczycy

  Pani Doktor Wakuła to najlepszy specjalista w swoim fachu. Bardzo rzeczowo i konkretnie wyjaśnia przebieg leczenia, rozwiewa wszelkie wątpliwości. Ma ogromną wiedzę w różnych dziedzinach medycyny, lekarz z prawdziwą pasją. Do tego jest ciepłą, życzliwą i cierpliwą osobą. Polecam wszystkim z całego serca wizyty u Pani Doktor. :)


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr Dorota Beata Wakuła konsultacja endokrynologiczna

  Jeden z lepszych lekarzy u jakich miałam okazje być, chodzę do pani doktor od kilku lat.
  Od pierwszej wizyty zaufałam, a było to dobre 4 lata temu. Leczenie skuteczne, pani Wakula to bardzo inteligentna, konkretna i ciepła osoba! Polecam


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr Dorota Beata Wakuła konsultacja endokrynologiczna

  Wkońcu trafiłam na dobrego specjalistę. Pani doktor zaangażowana, bardzo szczegółowy wywiad, dokładna analiza zleconych badań, a do tego wizyta w przyjaznej atmosferze, widać profesjonalizm ze strony Pani doktor. Polecam


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Marta Blumska-Janiak labioplastyka

  Bardzo się cieszę, że trafiłam pod opiekę Pani doktor! Jest miła, empatyczna, a przy tym niezwykle profesjonalna, rzetelna i od pierwszej wizyty ma się poczucie, że jest się w dobrych rękach. Pani doktor wykonała u mnie labioplastykę i jestem bardzo zadowolona z efektu. Po pierwszym zabiegu, kiedy okazało się, że będzie potrzebna korekta, Pani doktor powiedziała, że zrobi to wszystko w ramach zabiegu. Za każdym razem z gabinetu Pani doktor, wychodzę w lepszym nastroju :). Cała klinika jest bardzo przyjazna, cała obsługa fantastyczna i komfortowe warunki. Jeśli któraś z kobiet, marzy o poprawieniu swojego komfortu życia i szuka dobrego lekarza, to ogromnie polecam Panią Doktor!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania