O nas

FemiClinic to miejsce stworzone dla Kobiet, nowoczesna i przyjazna klinika ginekologiczno – położnicza, ginekologii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej, oferująca także konsultacje i zabiegi medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, opiekę w zakresie endokrynologii, diabetologii oraz rehabilitacji uroginekologicznej, jak i również spotkania w szkole rodzenia FemiClinic. Misją FemiClinic jest kompleksowa opieka nad Kobietami na każdym etapie ich życia i holistyczne podejście do zdrowia, które wspierają najlepsi specjaliści z dziedziny ginekologii i położnictwa, endokrynologii, diabetologii, medycyny estetycznej, chirurgii, ultrasonografii, fizjoterapii uroginekologicznej oraz szkoła rodzenia FemiClinic. Oferujemy również pełen wachlarz badań laboratoryjnych pobieranych na miejscu.

FemiClinic to niezwykłe miejsce na mapie Warszawy, zwłaszcza ze względu na najwybitniejszych Specjalistów, którzy opiekują się Pacjentkami w tym miejscu, jak i komfortu dla Pacjentek oraz nietuzinkowego designu.

W klinice Kobiety znajdują pomoc na każdym etapie życia, zarówno dotyczącą ciąży jak i problemów pojawiających się z wiekiem.

Ważną specjalnością FemiClinic jest ginekologia plastyczna, estetyczna i rekonstrukcyjna, a także funkcjonalna (zwłaszcza w zakresie leczenia nietrzymania moczu)j- miejsce zabiegów dla Pacjentek i prestiżowych szkoleń dla lekarzy. Specjaliści FemiClinic, z dr Martą Blumską-Janiak na czele, oferują szeroki wachlarz skutecznych zabiegów z użyciem lasera CO2 oraz radiofrekwencji mikroigłowej, poprawiających zarówno estetykę sfer intymnych ale przede wszystkim komfort życia, zarówno codziennego jak i seksualnego.

W tak istotnym okresie ciąży oferujemy naszym Pacjentkom opiekę na każdym jej etapie - od badań potwierdzających, poprzez prowadzenie, badania i testy prenatalne, USG ciąży (także USG referencyjne I, II i III trymestru), przez niezbędne badania laboratoryjne, które oferujemy w komfortowych warunkach na miejscu, aż po wizyty połogowe i wsparcie w opiece nad noworodkiem, wsparcie laktacyjne, opiekę rehabilitantki uroginekologicznej dla Mam i zabiegi laserowe oraz radiofrekwencji mikroigłowej niwelujące niekorzystne skutki porodu.

Współtwórczyni FemiClinic, dr Marta Blumska- Janiak to specjalistka z wieloletnim doświadczeniem ginekologicznym i położniczym, jest międzynarodową, ekspertką w dziedzinie ginekologii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej.

Dr Blumska – Janiak brała wielokrotnie udział jako ekspertka w prestiżowych konferencjach krajowych i zagranicznych. Jest członkinią zarządu Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej oraz wykładowczynią Europejskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej- ESAG. Przeszkoliła już setki lekarzy z dziedziny laseroterapii, radiofrekwencji mikroigłowej w ginekologii oraz ginekologii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej. Jest jednym z pierwszych i najbardziej doświadczonych lekarzy w Polsce wykonujących zabieg labioplastyki przy użyciu lasera CO2, których wykonała już ponad 600. Dr Marta Blumska-Janiak jest międzynarodową trenerką Inmode w zakresie radiofrekwencji mikroigłowej w ginekologii.
Dowiedz się więcej
Wyróżnienie za najlepszą jakość opieki medycznej (na podstawie prawdziwych opinii pacjentów).
Wyróżnienie za najlepszą jakość opieki medycznej (na podstawie prawdziwych opinii pacjentów).
Sprzęt
 • Laser CO2 MonaLisa Touch
 • USG VOLUSON E8 3D/4D
 • USG VOLUSON S8 3D/4D
 • USG VOLUSON S6 3D/4D
 • Kolposkop EVA
 • EmpowerRF
Dowiedz się więcej
Języki
 • Angielski
 • Rosyjski
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Aktualności

Zapraszamy na zabiegi radiofrekwencji mikroigłowej - fantastyczne efekty w zakresie leczenia nietrzymania moczu i rewitalizacji stref intymnych. Jesteśmy pierwszą kliniką w Polsce dysponująca tym nowatorskim urządzeniem gdzie wykonuje się zabiegi RF mikroigłowego.

Dowiedz się więcej

Elizy Orzeszkowej 14,Warszawa

Opinie o specjalistach (1113)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Agnieszka Łojek-Ozga konsultacja ginekologiczna

  Pani Doktor bardzo rzetelnie przeprowadziła wywiad, liczył się każdy najmniejszy szczegół, wyjaśniła dokładnie co i dlaczego się dzieje.
  Badania szybkie i bezbolesne. Pani doktor poświęciła mi dużo czasu, bez presji i pośpiechu. Profesjonalizm, ogromna wiedza, empatia i same konkrety. Na pewno będę wracać. Polecam serdecznie!

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Ewa Żmuda konsultacja ginekologiczna + USG + cytologia

  Bardzo przyjemna wizyta od samego wejscia zostalam powitana z usmiechem.
  Pelna dyskrecja, wszystko omawiane krok po kroku detalicznie.
  Bardzo polecam Pana doktor oraz klinike.

  A
  Profil zweryfikowany
  dr Dorota Beata Wakuła USG tarczycy

  Pani Doktor rzeczowo i wyczerpująco omówiła badanie i zaleciła dalsze postępowanie. Wizyta odbyła się w miłej atmosferze. Na pewno wrócę do Pani Doktor na wizytę kontrolną.


  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Alina Kardasz-Cywoniuk konsultacja ginekologiczna

  Polecam Panią doktor prowadzi moją ciążę. Zawsze wszystko wytłumaczy uspokoi.


  W
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr Dorota Beata Wakuła Konsultacja endokrynologiczna

  Jestem zadowolona z przebiegu leczenia, w razie wątpliwości można o wszystko dopytać, doceniam całościowe holistyczne podejście


  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Alina Kardasz-Cywoniuk konsultacja ginekologiczna

  Pani doktor jest bardzo profesjonalna. Wizyty przebiegają w przemiłej atmosferze. Pani doktor jak zwykle wszystko szczegółowo wytłumaczyła. Serdecznie polecam!


  M
  Profil zweryfikowany
  dr Dorota Beata Wakuła Konsultacja endokrynologiczna

  Pierwsza wizyta u Pani Doktor. Byłam zaskoczona szczegółowym wywiadem, poradami, które w międzyczasie usłyszałam. W moim przypadku odpowiednie jest określenie "holistyczne podejście do pacjenta". Bardzo podobało mi się podejście Pani Doktor - rzeczowa, spokojna rozmowa, której celem było znalezienie przyczyny moich dolegliwości. Do tego Pani Doktor się nie spieszyła, a raczej wykorzystała na maxa czas przeznaczony na wizytę.


  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr Dorota Beata Wakuła Konsultacja endokrynologiczna

  Do Pani doktor trafiłam wiele lat temu po długim czasie błąkania się od lekarza do lekarza i szukaniu diagnozy i rozwiązania. Pani doktor bardzo szybko doszła co trzeba zrobić i jak i dzięki temu na kolejne lata sytuację miałam opanowaną.
  Tym razem wróciłam znów po serii niewłaściwych diagnoz i leczenia z nieco innym problemem po pomoc i jak poprzednim razem Pani doktor znów wiedziała co zrobić. To chyba jedyny lekarz z jakim miałam kiedykolwiek do czynienia, którego z czystym sumieniem mogę polecić za wiedzę, skuteczność i podejście do pacjenta. Oby więcej takich specjalistów! :)


  I
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Grzegorz Rębiś prowadzenie ciąży

  Pan Doktor, prowadzi moją pierwszą ciąże, bardzo miły, kompetentny, empatyczny, wszystko dokładnie tłumaczy. Czuje się w pełni zaopiekowana, cieszę się że trafiłam na tak profesjonalną opiekę. Polecam


  E
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Agnieszka Łojek-Ozga konsultacja ginekologiczna dzieci

  Polecam
  Fachowo i konkretnie.
  Pierwsza wizyta u ginekologa z dzieckiem poprowadzona spokojnie, bez zbędnych stresów, z poszanowaniem przestrzeni własnej dziecka.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

 • Porady z jakiego zakresu oferuje FemiClinic, Warszawa?
  FemiClinic, Warszawa dysponuje dużym zespołem o następujących zakresach porad: ginekologia, interna, położnictwo, endokrynologia, diagnostyka, fizjoterapia, chirurgia plastyczna, rehabilitacja medyczna, diabetologia, medycyna estetyczna, ultrasonografia.
 • Oferta FemiClinic obejmuje 91 usług. Poniżej wybrane usługi świadczone przez zespół tej placówki: USG piersi, USG jamy brzusznej, USG tarczycy, USG węzłów chłonnych, konsultacja z zakresu ginekologii estetycznej, konsultacja ginekologiczna, USG ginekologiczne, labioplastyka, założenie wkładki domacicznej Kyleena, założenie wkładki domacicznej.
 • Nie, FemiClinic obecnie nie oferuje konsultacji online.
 • FemiClinic ma zawsze aktualny kalendarz na ZnanyLekarz. Wystarczy, że wybierzesz termin, który najbardziej Ci odpowiada. Umówienie wizyty jest darmowe, a przed wizytą otrzymasz przypomnienie.
 • FemiClinic może mieć dostępne terminy w tym lub w nadchodzącym tygodniu. Terminy, które widzisz w kalendarzu są dostępne, ponieważ aktualizujemy go na bieżąco. Jeśli pierwszy dostępny termin Ci nie odpowiada, sprawdź następny. Rezerwacja terminu jest natychmiastowa, bez dodatkowych opłat.
 • 1113 osób dodało swoją opinię o placówce FemiClinic. Średnia ocena placówki to 5 gwiazdek (out of 5).
 • Adres placówki FemiClinic to Elizy Orzeszkowej 14 Warszawa.
Powiązane wyszukiwania