Przychodnia CMP Łomianki to 12 oddział sieci Centrum Medycznego CMP. Na pacjentów czeka 6 gabinetów specjalistycznych oraz gabinet zabiegowy. Łączna powierzchnia CMP Łomianki wynosi 240 m². Pacjenci m... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne CMP Łomianki

Warszawska 55

05-092, Łomianki, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...
Akceptowane ubezpieczenia:
Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Przychodnia CMP Łomianki to 12 oddział sieci Centrum Medycznego CMP. Na pacjentów czeka 6 gabinetów specjalistycznych oraz gabinet zabiegowy. Łączna powierzchnia CMP Łomianki wynosi 240 m². Pacjenci mogą skorzystać z usług specjalistów takich jak: neurolog, ortopeda, lekarz medycyny pracy, ginekolog, endokrynolog, kardiolog, laryngolog, dermatolog, internista, pediatra oraz z usług pielęgniarskich i badań laboratoryjnych. Przychodnia przyjmuje pacjentów od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 20:00. Budynek przychodni CMP Łomianki mieści się przy ulicy Warszawskiej 55.
Z usług Oddziału korzystać mogą pacjenci komercyjni, pacjenci abonamentowi, pacjenci ubezpieczeniowi (pacjenci posiadający pakiety medyczne w firmach medycznych i towarzystwach ubezpieczeniowych) oraz pacjenci ze złożoną deklaracją POZ (Podstawowa Opieka Zdrowotna)

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Zdjęcia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Wiesław Kurach

  Endokrynolog, Ginekolog, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: USG piersi

   Polecam.Jestem bardzo zadowolona z wizyty .Pan doktor wszystko dokladnie omawia, bez pospiechu i pełen profesjonalizm.

  • М
   Lokalizacja: Gabinet Lekarski

   Szczerze polecam pana doktora Kuracha, zwłaszcza paniom wchodzącym w okres menopauzy. Dolegliwości związane z tym, w moim przypadku, okazały się szczególnie dokuczliwe. Kilkukrotne w ciągu dnia "uderzenie gorąca" bardzo źle na mnie wpływały. Polecane leki pomagały na krótko, a poza tym obciążały wątrobę. W końcu trafiłam do dr Kuracha, który znalazł dla mnie skuteczny lek w aerozolu. Zanim jednak mogłam zacząć go stosować, musiałam wykonać badania, m.in. mammografię. Pan doktor wytłumaczył mi dokładnie, dlaczego jest to takie ważne. Od 6 miesięcy stosuję przepisany mi lek - jest bardzo prosty w użyciu. A co najważniejsze niezwykle skuteczny. Wreszcie normalnie funkcjonuję. Jestem teraz stałą pacjentką pana doktora. Podczas jednej z wizyt poskarżyłam się na "dziwne uczucie w gardle" (jestem nauczycielką). Pan doktor, jak się wówczas dowiedziałem jest także endokrynologiem. Wykonał badanie USG, które wykazało guzki na tarczycy. Byłam tym przerażona. Od razu w gabinecie mogłam wykonać potrzebne badania, bez biegania po przychodniach. W ciągu tygodnia pan doktor umówił mnie na biopsję. Współpracujący z nim doświadczony onkolog wykonał badanie, także w gabinecie doktora Kuracha. To wielka wygoda dla mnie, ponieważ mieszkam poza Warszawą (150 km). Obecnie przyjmuję leki, jestem pod kontrolą. Wkrótce mam kolejną wizytę. Każde spotkanie z doktorem odbywa się w miłej atmosferze. Pan doktor rzeczowo, dokładnie wszystko objaśnia, jest cierpliwy. Wizyta trwa tak długo, jak potrzebuje tego pacjentka. Bardzo się cieszę, że znalazłam takiego lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (83) o tym lekarzu


 • Dariusz SCHLEGEL

  Urolog, dr n. med.

  • E
   Lokalizacja: Szpital św. Elżbiety - Mokotowskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.Usługa: badanie - cystoskopia

   Dr. Schlegel to profesjonalny lekarz, człowiek bardzo miły. kulturalny, umiejący wysłuchać pacjenta i co ważne szalenie uczciwy. Zapisałam się do pana doktora na badanie cystoskopii. Pan doktor po obejrzeniu wyników badań stwierdził, że na dzień dzisiejszy nie widzi potrzeby wykonywania zabiegu i narażenia mnie na koszt 450zł. Dopiero jak w którymś momencie wizyty przyznałam się, ze od ponad 40 lat jestem nałogowa palaczką i wypalałam bardzo duże ilości papierosów, pan doktor stwierdził,że to zmienia całkowicie sytuację i jednak dobrze byłoby wykonać to badanie,żeby sprawdzić czy czasami nie rozwija się nowotwór pęcherza moczowego. Badania bardzo się bałam, bo naczytałam się mnóstwo opinii na jego temat, że jest bolesne i do najprzyjemniejszych nie należy. Jednak pan doktor wykonał badanie, bardzo sprawnie, dość szybko i profesjonalnie, bez żadnych komplikacji i powikłań. Ja natomiast nie odczułam ani bólu ani nawet jakiegoś dyskomfortu.
   Z całego serca polecam tego lekarza. Ewa

  • K
   Lokalizacja: Szpital św. Elżbiety - Mokotowskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.Usługa: badania profilaktyczne

   Świetny lekarz, bardzo uprzejmy i kulturalny. Przeprowadził wszystkie możliwe badania, wytłumaczył. Dzięki temu teraz czuję się spokojnie. Otrzymałem też wszelkie informacje dotyczące kolejnych wizyt kontrolnych. Zdecydowanie polecam !

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu