Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Przychodnia CMP Łomianki to 12 oddział sieci Centrum Medycznego CMP. Na pacjentów czeka 6 gabinetów specjalistycznych oraz gabinet zabiegowy. Łączna powierzchnia CMP Łomianki wynosi 240 m². Pacjenci mogą skorzystać z usług specjalistów takich jak: neurolog, ortopeda, lekarz medycyny pracy, ginekolog, endokrynolog, kardiolog, laryngolog, dermatolog, internista, pediatra oraz z usług pielęgniarskich i badań laboratoryjnych. Przychodnia przyjmuje pacjentów od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 20:00. Budynek przychodni CMP Łomianki mieści się przy ulicy Warszawskiej 55.
Z usług Oddziału korzystać mogą pacjenci komercyjni, pacjenci abonamentowi, pacjenci ubezpieczeniowi (pacjenci posiadający pakiety medyczne w firmach medycznych i towarzystwach ubezpieczeniowych) oraz pacjenci ze złożoną deklaracją POZ (Podstawowa Opieka Zdrowotna)


Oddziały CMP:

Gmina Piaseczno:
• CMP Józefosław, Ogrodowa 20c, 05-500 Piaseczno,
• CMP Piaseczno, Pawia 7, 05-500 Piaseczno
• CMP Piaseczno, Puławska 49, 05-500 Piaseczno
Gmina Łomianki:
• CMP Łomianki, ul. Warszawska 55, 05-092 Warszawa

Warszawa:

• CMP Warszawa – Wilanów, Al. Rzeczypospolitej 1, 02-972 Warszawa
• CMP Warszawa – Żoliborz, Elbląska 14, 01-737 Warszawa
• CMP Warszawa – Białołęka, Berensona 11, 03-287 Warszawa
• CMP Warszawa – Wola, Jana Kazimierza 64, 01-248 Warszawa
• CMP Warszawa – Wola, Jana Kazimierza 28, 01-248 Warszawa
• CMP Warszawa – Centrum, Mariańska 1, 00-123 Warszawa
• CMP Warszawa – Ursynów, Ciszewskiego 15, 02-777 Warszawa
• CMP Warszawa – Ochota, Grójecka 132, 02-390 Warszawa
• CMP Warszawa – Centrum, Chmielna 14, 00-020 Warszawa
• CMP Warszawa – Gocław, Nagórskiego 1, 03-982 Warszawa

Serdecznie zapraszamy do wszystkich naszych placówek! Wszelkie informacje na temat naszych usług można uzyskać: pod numerem Centrum Rezerwacji Wizyt 22 7373 50 50 oraz na stronie internetowej https://cmp.med.pl/
Dowiedz się więcej

Adres

Centrum Medyczne CMP Łomianki
Warszawska 55, 05-092 Łomianki
Centrum Medyczne CMP Łomianki logo
Ubezpieczenia
Signal Iduna, INTER Polska, Allianz, Compensa, POLSKO – AMERYKANSKI SYSTEM MEDYCZNY - II, POLMED, iMed24, ... TU Zdrowie, PZU Zdrowie, Grupa Skok Ubezpieczenia, Saltus Zdrowie Wszystkie ubezpieczenia

Specjaliści

Opinie o specjalistach (15)

Ogólna ocena

  E
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Wiesław Kurach Konsultacja endokrynologiczna

  Moje wrażenia z wizyty u Pana Doktora są bardzo pozytywne. Po odwołaniu wizyty u mojego dotychczasowego lekarza (przyleciałam do Polski specjalnie na wizyte kontrolna) dr Kurach zgodzil sie mnie przyjąć- specjalnie przyjechał do gabinetu na moją wizytę, za co jestem bardzo wdzięczna. Doktor obejrzał wszystkie wyniki, zaproponował dalsze leczenie, zlecił badania. Wszystko wyjasnil mi bardzo szczegółowo. Byłam bardzo zadowolona po wyjsciu- niestety przez 6 lat nie miałam szczęścia do endokrynologów, a tu aż dwóch świetnych specjalistów pod rząd :)
  bardzo dziękuję i polecam.

  W
  Profil zweryfikowany
  lek. Aneta Serwatka konsultacja pediatryczna

  Szczegółowy wywiad, dokładne omówienie wyników oraz wnikliwe badanie dziecka. Bardzo polecam Panią doktor.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Aneta Serwatka Inny

  Sympatyczna, przemiła i ciepła Pani Doktor, że świetnym podejściem do każdego oraz wzbudzająca zaufanie. Wywiad przeprowadzony szczegółowo, dokładne badanie i rozwianie wszelkich wątpliwości oraz wskazanie dalszego postępowania. Polecam z czystym sumieniem i z całego serca!

  Z
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Wiesław Kurach USG tarczycy

  Trzy gwiazdki za to, że za wizytę która miała być na NFZ musiałam zapłacić prawie 200zł. Zapisałam się na usg a po badaniu i omówieniu wyników przez lekarza dowiedziałam się, że wizyta jest płatna gdyż doliczono mi konsultację!?! Uważam, że jest to nieuczciwe zagranie. Pierwszy raz w życiu miałam taką sytuację. Sam lekarz miły, dokładnie przeprowadził i omówił badanie.

  N
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Wiesław Kurach USG piersi

  Stanowczo odradzam. Byłam na dwóch wizytach, jedna jeszcze z ubezpieczenia pracodawcy (więc nie płaciłam), druga prywatnie i do obu wizyt, które miały być tylko usg piersi, doktor "włączał" najpierw konsultację onkologoczną a potem endokrynologiczną, za które trzeba było dopłacić i to nie mało. Uważam, że jest to zwykłe nabijanie ludzi w butelkę , żeby za pogadankę czy badać tarczyce czy też nie doliczać ponad 200 zl! Doktor nie zrobił nic w mojej ocenie, aby kazać sobie dopłacać do usg. Czuję się oszukana.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Aneta Serwatka Inny

  Jako osoba dorosła jestem bardzo zadowolony z leczenia. Zacząłem odczulanie w zeszłym roku i wszystko odbyło się bezproblemowo i profesjonalnie. Z przyjemnością będę je kontynuował.
  Szczerze polecam :)

  lek. Aneta Serwatka

  Bardzo się cieszę z efektów leczenia i zapraszam Pana na wizyty kontrolne:-)
  Pozdrawiam!

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Patryk Walichniewicz Inny

  Doktora poleciła mi moja przyjaciółka, miała racje- specjalista jakich mało, nie patrzy na zegarek podczas wizyt, szczegółowo omawia i dba o dobrą atmosferę. Gorąco polecam!

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Patryk Walichniewicz Inny

  Gorąco polecam Pana Patryka, dawno nie widziałam tak otwartego lekarza. Stawia fachową diagnozę i świetnie radzi.

  P
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Wiesław Kurach konsultacja ginekologiczna

  Z całego serca mogę polecić Pana Doktora. Jest miły, spokojny, uprzejmy i przede wszystkim jest profesjonalistą. Posiada dużą wiedzę i wszystko dokładnie tłumaczy.

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Patryk Walichniewicz Inny

  Lekarz rzeczowy, z poczuciem humoru, zna się na medycynie wyjazdowej, sumienny. Jednym słowem lekarz z powołania, polecam!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania