Centrum Medyczne Bonifratrów to specjalistyczne gabinety lekarskie wraz z zapleczem diagnostycznym. W gabinetach przyjmuje 70 lekarzy reprezentujących 27 specjalizacji. Posiadamy m.in. gabinety: st... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Bonifratrów w Warszawie

Sapieżyńska 3

00-215 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Akceptowane ubezpieczenia:
Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia) , Narodowy Fundusz Zdrowia

O nas

Centrum Medyczne Bonifratrów to specjalistyczne gabinety lekarskie wraz z zapleczem diagnostycznym.
W gabinetach przyjmuje 70 lekarzy reprezentujących 27 specjalizacji.
Posiadamy m.in. gabinety:
stomatologiczny,
pracownię USG,
pracownię kardiologiczną,
gabinet chirurgiczny,
pracownię endoskopową.

Oprócz gabinetów specjalistycznych oferujemy unikatową możliwość leczenia za pomocą ziół. W gabinetach ziołolecznictwa przyjmują lekarze medycyny z wiedzą i doświadczeniem w zakresie fitoterapii, ordynujący leki roślinne według tradycyjnych, sprawdzonych receptur Bonifratrów. Zapisane leki i mieszanki ziołowe są przygotowywane na miejscu, w tutejszej aptece.
Centrum Medyczne Bonifratrów łączy nowoczesną medycynę z 400-letnią tradycją Bonifratrów – zakonu szpitalnego.

Zachęcamy również Państwa do skorzystania z telekonsultacji lekarskich w POZ, Poradniach Specjalistycznych oraz w Poradni Ziołoleczniczej.

Centrum Medyczne Bonifratrów podejmuje wszelkie starania, aby świadczyć usługi medyczne na najwyższym poziomie. Łączymy profesjonalizm z szacunkiem do pacjenta i dbałością o jego dobre samopoczucie na wszystkich etapach leczenia.

Działamy zgodnie z certyfikatem Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z normami ISO 9001:2015-10 w zakresie podstawowa opieka zdrowotna, ambulatoryjna opieka specjalistyczna, opieka psychiatryczna i leczenie uzależnień, rehabilitacja lecznicza, diagnostyka, stomatologia.

Certyfikat ISO 9001:2015-10 wystawiony przez ISOCERT sp. z o.o. sp.k. jest potwierdzeniem: najwyższej jakości świadczonych przez nas usług, stałego rozwoju firmy i kompetencji pracowników, wysokiego poziomu systemu zarządzania firmą.

Zapraszamy serdecznie!

Badania

 • gastroskopia
 • kolonoskopia
 • rektoskopia
 • polipektomia
 • Sigmoidoskopia
 • USG
 • BADANIA SEROLOGICZNE W KIERUNKU DIAGNOSTYKI ZAKAŻEŃ WIRUSEM SARS-CoV-2
 • biopsja
 • spirometria
 • Echokardiografia serca
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Ewa Drozd

  Endokrynolog, dr n. med.

  • R
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-Med

   Szedłem na wizytę z pewnymi obawami biorąc pod uwagę niektóre z przedstawionych na tej stronie negatywnych opinii, ale okazało się, że pani doktor jest lekarzem, który jak mało który interesuje się stanem zdrowia pacjenta, szczegółowo analizuje wyniki, rozszerza wywiad, bada kompleksowo. Czuć u niej troskę i doświadczenie lekarskie. Wyszedłem podbudowany, że są jeszcze tacy lekarze (a zaczynałem w to wątpić)

  • K

   Z gotowymi badaniami krwi i opisem problemu poszłam do pani doktor ale nic nie zauważyła z jej dziedziny do pomocy mi więc wysłała do innych specjalistów po czym dobry neurolog od razu powiedział że mam z takimi wynikami przypuszczenie teżyczki i z tym to do endokrynologa...więc pójdę ale na pewno już nie do tej pani.

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


 • Tomasz Piotr Maciejewski

  Ginekolog, dr

  • Z
   Lokalizacja: Lecznica Ginekologiczna Septima MedUsługa: Inny

   Best of the best.
   O Doktorze Maciejewskim mogłabym napisać wypracowanie.
   Nigdy nie spotkałam tak zaangażowanego, ciepłego i kompetentnego lekarza.
   Przeprowadził mnie przez walkę z ogromnym mięśniakiem, którego usunął zachowując moją macice - większość lekarzy nie dawało na to szans.

   Potem prowadził moją ciąże, osobiście zakończył ją cesarskim cięciem, po której mam piękną, niemalże niewidoczną bliznę.

   Każde badanie wykonuje delikatnie, zapowiada każdy swój ruch, ostrzega jeśli coś może sprawiać dyskomfort.
   Podaje dłoń, aby pomóc przy wstawaniu z fotela!
   Do tego poczucie humor i uprzejmość, na każdej wizycie.

   Każda wizyta u Doktora Maciejewskiego to przyjemność, szkoda, że kontrole są co pół roku. :)

   "W Paryżu najlepsze kasztany są na Placu Pigalle. - Zuzanna lubi je tylko jesienią."  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MD Clinic

   Bardzo kompetentny lekarz, wszystko ładnie tłumaczy. Przy badaniu delikatny i dokładny. Choć trafiłam do niego przez pomyłkę (chciałam trafić do innego doktora Maciejewskiego) to mogę go w pełni zarekomendować.

  Zobacz wszystkie opinie (50) o tym lekarzu


 • Beata Witas

  Diabetolog, Internista, lek.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Diagnostyki Medycznej MULTI MEDUsługa: konsultacja diabetologiczna online

   Bardzo pozytywnie oceniam konsultację diabetologiczną onlinę z dr. Witas. Była to moja pierwsza wizyta u diabetologa i czuję, że trafiłam na właściwego lekarza. Pani doktor szczegółowo zapoznała się ze wszystkimi wynikami moich ostatnich badań, przeprowadziła bardzo rzetelny wywiad, a następnie uspokoiła, doradziła i przekazała jasne zalecania odnośnie kolejnych etapów postępowania. Czułam się wysłuchana i zaoopiekowana w trakcie wizyty online. Szczególnie doceniam w pełni profesjonalne i empatyczne podejście do pacjenta oraz zaangażowanie lekarza. Dziękuję i do zobaczenia na kolejnej wizycie.

  • T
   Lokalizacja: Centrum Diagnostyki Medycznej MULTI MEDUsługa: konsultacja internistyczna

   Polecam! Zaangażowana sympatyczna obeznana, z pomyslami lekarka, partner pacjenta, nareszcie po 10 latach trafiłem diabeta dobrego.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Grażyna Święcicka- Ludwiczak

  Kardiolog, Internista, lek.

  • W
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne ENEL-MED S.A. Oddział ZaciszeUsługa: konsultacja kardiologiczna

   Była to pierwsza, zadawalająca mnie wizyta u kardiologa. Lekarka zapoznała się z przyniesionymi przeze mnie wynikami badań i przepisała zmianę leków na nadciśnienie które leczę od lat. Wyniki zmiany do sprawdzenia po 1,5 miesiąca.

  • W
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne ENEL-MED S.A. Oddział ZaciszeUsługa: konsultacja kardiologiczna

   Urocza kobieta ,profesjonalistą która ze stosem nieminieckiej dokumentacji medycznej nie miale problemow. Spokajna, rzeczowa i roztaczjaca wokol siebie spokuj i poczucie zaufania
   Dziękuję
   Podziw i uznanie dla pani pobierajacej krew do badan , od wielu lat nie zrobily mi sie wybroczyny w miejscu klucia ,duze podziekowania.wo

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Jacek Waśniewski

  Alergolog, Internista, dr n. med.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: PROFEMED Lekarze SpecjaliściUsługa: konsultacja alergologiczna

   Bardzo miły i sympatyczny lekarz..Skrupulatnie analizuje wyniki badań..A przede wszystkim z zainteresowaniem słucha pacjenta..Wizyta w przyjaznej atmosferze..I bardzo pomocna..Polecam i dziękuję Panie Doktorze..

  • K
   Lokalizacja: PROFEMED Lekarze SpecjaliściUsługa: konsultacja alergologiczna

   Lekarz bardzo zaangażowany, szczegółowo oraz kompleksowo podchodzi do problemu. W trakcie 1 wizyty dowiedzialam sie wiecej na temat tego z czego pochodzi moja alergia i jak należy ją leczyć niż przez wszystkie wizyty razem wzięte u innych alergologów. Szczerze polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Halina Żak

  Ginekolog, Onkolog, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne FCM Zdrowie w Warszawie MarynarskaUsługa: badania profilaktyczne

   Bardzo odradzam. Wizyta trwała poniżej 10 minut, z czego większość to moje przebieranie się. Mimo że była to nasza pierwsza styczność (z przychodnia też - brak dokumentacji) wywiad to były 3-4 ogólne pytania (żadne nie dotyczyło np współżycia, kiedy była ostatnia wizyta, czy mam jakiś przewlekły problem, czy przyjmuje antykoncepcję, nic). Zanim zdarzyłam usiąść na fotelu było już po cytologii i po (bolesnym) badaniu. Jedyny plus: skierowanie na badanie piersi i usg w ramach kontroli, o które poprosiłam na początku wizyty. Uprzedmiotowienie pacjentki - jak na doświadczonego lekarza specjalistę w prywatnej służbie zdrowia... Bardzo nie polecam.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne FCM Zdrowie w Warszawie MarynarskaUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Wspaniała Pani Doktor, szybko podejmująca decyzje, nastawiona tylko i wyłącznie na pacjenta. To dopiero mój początek drogi walki o zdrowie, ale wiem teraz na pewno, ze jestem w najlepszych rękach i wreszcie przestałam się bać.

  Zobacz wszystkie opinie (55) o tym lekarzu


 • Ewa Orkan-Łęcka

  Laryngolog, dr n. med.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Konsultacja onlineUsługa: e-recepta

   Empatyczny, kompetentny lekarz, rzeczowe i logiczne wyjaśnienia przyczyn dolegliwości oraz metod terapii

  • K
   Lokalizacja: Otolaryngolodzy24Usługa: konsultacja laryngologiczna (kolejna wizyta)

   Ta Pani Doktor oprócz empatii ma niezwykłą wiedzę leczenia i operowania zatok. Badanie zatok odbywa się często za pomocą dziennika z kamerą a nie wywiadu dotyczacegobdolwgliwisci.Jest trochę genialna

  Zobacz wszystkie opinie (29) o tym lekarzu


 • Radosław Roman

  Diagnostyk, Radiolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Lekarz bardzo nieprzyjemny i opryskliwy. Wydawał się w ogóle niezainteresowany zbadaniem mnie. Nie zostałam poinformowana przed badaniem o konieczności wygolenia sobie w danym miejscu głowy, co lekarz opryskliwie skwitował, że w takim razie nie wykona opłaconego badania, ponieważ jestem nieprzygotowana. W końcu jednak przeprowadził usg, ale w jego opisie nie zawarł praktycznie nic poza tym, że byłam wg niego nieprzygotowana do badania, szybko wyprosił mnie z gabinetu. Za takie nic nie wnoszące i niemiłe badanie powinnam mieć zwrócone pieniądze.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Babka MedicaUsługa: biopsja

   Byłam u doktora w 2 różnych placówkach - na usg tarczycy, potem na biopsji. Za każdym razem był bardzo miły, kulturalny, wszystko dokładnie tłumaczył. Stresowałam się biopsją, ale dzięki temu że był spokojny i wykonywał badanie bardzo delikatnie, wszystko przebiegło bez problemów. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu


 • Tomasz Brzeziński

  Chirurg, Chirurg Naczyniowy, dr n. med.

  • T
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Alfa-Lek Lecznica Profesorsko-OrdynatorskaUsługa: chirurgia naczyniowa

   Bardzo miła i rzeczowa rozmowa, pan doktor zadawał bezpośrednie pytania i tłumaczył ich zasadność, wyjaśnił wszelkie wątpliwości, szczegółowo przedstawił zamierzone działanie terapii. Czułem się potraktowany poważnie i z szacunkiem. Dziękuję.

  • J
   Lokalizacja: Alfa-Lek Lecznica Profesorsko-OrdynatorskaUsługa: konsultacja chirurgiczna

   konkretny i rzetelny lekarz, odpowiedział na wszystkie moje wątpliwości, wizyta przebiegała w miłej atmosferze. polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Mariola Małecka

  Ginekolog, dr n. med.

  • B
   Lokalizacja: Onkolmed Lecznica OnkologicznaUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Pani Doktor szczegółowo wyjaśniła mi dostarczone do przychodni wyniki badań i nakreśliła plan leczenia. Wystawiła konieczne skierowania. Doskonała komunikacja nawet w warunkach telewizyty. Dzięki temu można prowadzić konieczny proces leczenia, bez żadnej zwłoki. Wrócę na kolejną wizytę, już w gabinecie.

  • M
   Lokalizacja: Onkolmed Lecznica OnkologicznaUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Kompetentna, wiarygodna, konkretna, ciepła lekarka. W trakcie wizyty - sensowna, rzeczowa rozmowa o problemie, podsumowanie sytuacji i wnioski.

  Zobacz wszystkie opinie (46) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania