Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medicover - Łódź

Al. Marszałka Piłsudskiego 3

90-368 , Łódź , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Centrum Medicover - Łódź

ul. Pomorska 106

91-402 , Łódź , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
94 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Janusz Nowak Inny

  Lekarz o gołębim sercu, nie zostawia pacjenta z problemem. Szybkie i skuteczne leczenie. Bardzo polecam

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Wiesława Brodacka Inny

  Nie spotkałam się jeszcze z takim podejściem u żadnego lekarza. Umówiłam się na teleporade do tego lekarza z pakietu w znanej prywatnej przychodni. Zależało mi na szybkiej konsultacji także wzięłam opcje teleporady a później na najbliższy termin wizyty osobistej. Moja teleporada trwała 2 minuty gdzie przez półtorej to ja opowiadałam o swoim problemie na co pani Brodacka skwitowała krótkim " ja się tym nie zajmuje", i pokierowała gdzieś indziej. Po tej teleporadzie zrezygnowałam z wizyty u tego lekarza. Na szczęście udałam się na wizytę do innego laryngologa i okazało się, że jak najbardziej problem należy do specjalizacji laryngologicznej. Inny lekarz przeprowadził dokładny wywiad, poznaliśmy przyczynę i wszystko skończyło się dobrze, niestety nie dzięki pani Brodackiej. Przykro mi ale nie polecam. Gdyby jeszcze pani Brodacka próbowała wywiadem poznać przyczynę dolegliwości, dokładniej poznać dolegliwość.. Gdyby się zaangażowała ale tu zero empatii, zero profesjonalizmu.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michał Stasiak Inny

  Chodząca definicja lekarza z powołania. Cierpliwy, uważnie słucha, szczegółowo tłumaczy. Gdyby każdy lekarz miał takie podejście to byłoby idealnie

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michał Kolejwa Inny

  Wspaniały pediatra, empatyczny, uważny, zawsze stawia trafna diagnozę. Ma świetny kontakt z malym pacjentem i jest niezwykle cierpliwy, a czasem tego trzeba. Bardzo się cieszę, że trafiliśmy do tego lekarza.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Janusz Nowak Inny

  Cudowny lekarz,nie zbywa a wręcz przeciwnie twój problem jest jego problemem.
  Dawno nie spotkałam lekarza z takim zaangażowanym.
  Dzięki doktorowi moje leczenie przebiega szybko i w bardzo miłej atmosferze

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Izabela Klimkiewicz Inny

  Pani Doktor bardzo mi pomogła ! To moja druga wizyta i po raz kolejny jestem bardzo zadowolona z efektów ! Po dokładnym wywiadzie Pani Doktor od razu postawiła trafną diagnozę i wskazała kierunek leczenia ! Polecam nie tylko ze względu na kompetencje ale również miłą i spokojna atmosferę podczas wizyt !

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Alicja Szewczyk Inny

  Pani doktor jest osobą niezwykle miłą, uprzejmą i empatyczną. Słucha pacjenta z dużą uwagą i zaangażowaniem, nie bagatelizuje jego zdania, czy przedstawianych przez pacjenta dolegliwości. Odpowiada w sposób przystępny na zadawane pytania- jest bardzo komunikatywna. Poprzez przeprowadzony wywiad stara się jak najlepiej ocenić stan pacjenta, postawić diagnozę, przepisać określone środki, ukierunkować pod kątem dalszego leczenia czy konieczności udania się do innych specjalistów. Wykazuję dużą chęć niesienia pomocy i zaopiekowania się pacjentem.

 • N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Katarzyna Jaworowska Inny

  Polecam Panią Doktor ze względu na przyjazne i empatyczne podejście do pacjenta. Pani Doktor szybko zleciła potrzebne badania oraz zaleciła leczenie. Napewno zostanę stałą pacjentką.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Joanna Kaczmarek Inny

  Walczyłem kilka miesięcy z rogówką. Od lekarza do lekarza. Gdy trafiłem na Panią dr Kaczmarek została postawiona poprawna diagnoza, leczenie przyniosło pozytywny skutek

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Izabela Klimkiewicz Inny

  Pani Izabela jest prawdziwa profesjonalistka. Jest bardzo skuteczna, zalezy jej na dobru i samopoczuciu pacjenta, szczegolowo omawia schorzenie oraz to, jak mu zapobiegac. Po jednym masazu pozbawila mnie bolu, z ktorym borykalam sie 4 miesiace :) Do tego jest bardzo sympatyczna kobieta z poczuciem humoru! Polecam z calego serca :)

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania