Valeo Medical

(70 opinii)

Poradnia Valeo Medical to firma rodzinna, która ma przede wszystkim na celu poprawę jakości świadczeń podstawowej opieki zdrowotnej, a także opieki specjalistycznej. Naszą ideą jest stworzenie miejs... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Valeo Medical

Retkińska 70, Polesie

94-004, Łódź, łódzkie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Poradnia Valeo Medical to firma rodzinna, która ma przede wszystkim na celu poprawę jakości świadczeń podstawowej opieki zdrowotnej, a także opieki specjalistycznej.
Naszą ideą jest stworzenie miejsca , w którym pacjent otrzyma profesjonalną opiekę oraz poczuje, że w chorobie jest ktoś kto mu towarzyszy. Miejsca, w którym pacjent jest najważniejszy.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Joanna Naze

  Lekarz Rodzinny, Lekarz Medycyny Estetycznej, lek.

  • M
   Lokalizacja: Avete Centrum MedyczneUsługa: nadpotliwosc

   Super lekarka uwolniła mnie od kompleksów wynikających z nadpotliwosci, aktualnie problem z głowy wielkie dzięki! Maciej

  • E
   Lokalizacja: Avete Centrum MedyczneUsługa: powiększenie ust, korekta lwiej zmarszczki

   Pani Dr bardzo profesjonalna, doradziła jakie zabiegi najlepiej wykonać i zrobiła je fantastycznie! Bałam sie botoksu jednak efekt korekty lwiej zmarszczki jest naturalny, podobnie jak delikatne powiększanie ust!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Agnieszka Małgorzata Tarkowska-Wosik

  Internista, Pulmonolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: przewlekła choroba płuc i ogólne osłabienie organizmu

   Pani Doktor należy do grona lekarzy wyjątkowo zaangażowanych w problemy pacjentów. Leczę się u Niej od kilku lat na POChP ale w ostatnim czasie skarżyłam się na utratę wagi i sukcesywny spadek kondycji; konsultacje u internisty, kardiologa i gastrologa nie dawały żadnej diagnozy dopiero Pani Doktor dała mi skierowanie na gastroskopię z podejrzeniem celiakii. Diagnoza była trafna i okazało się, że ta choroba niszczy mój organizm od wielu lat. Jestem wdzięczna Pani doktor za tę diagnozę i wierzę,
   że przejście na dietę bezglutenową poprawi mój stan zdrowia.
   Polecam wszystkim, którzy mają jakieś problemy ze zdrowiem wizytę u Pani Doktor, bo należy Jej się pochwała za Jej dociekliwość i zaangażowanie w problemy pacjenta.

  • Z
   Lokalizacja: Valeo MedicalUsługa: problemy z oddychaniem

   Pani Doktor bardzo miła,z profesjonalnym podejściem do pacjenta.
   Analizuje historię choroby i przeprowadza wnikliny wywiad,mający na celu prawidłowe postawienie diagnozy

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Justyna Rychta

  Internista, lek.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Valeo MedicalUsługa: konsultacja internistyczna

   Pani Doktor bardzo miła i profesjonalna
   Wizyta umówiona prawie z dnia na dzień
   Bez problemu wykonane przed wizyta ekg

   Polecam i dziękuję

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Valeo MedicalUsługa: diagnostyka

   Przemiła Pani Doktor, szczegółowy wywiad, pacjent czuje zainteresowanie swoją osobą.Badania zlecone i wskazane miejsce gdzie można je zrobić jak najszybciej. Oby wszyscy mięli szczęście trafić do takiego lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (45) o tym lekarzu


 • Katarzyna Kondras

  Dermatolog,

  • D

   Pani doktor jest godna polecenia. Traktuje pacjenta z szacunkiem, odpowiada na pytania, tłumaczy wszystko z chęcią, jest po prostu ludzka, przesympatyczna, uśmiechnięta, kompetentna.

  • E

   jest bardzo dobrym lekarzem, ze wspaniałym podejściem do pacjenta i czarującą kobietą.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Małgorzata Strużycka

  Laryngolog,

  • A
   Lokalizacja: DarmedUsługa: przerost migdałków

   Od wielu miesięcy borykaliśmy się z ciągłymi infekcjami, zapaleniem ucha i przewlekłym katarem. W nocy córka miała bezdechy i chrapała. Po badaniu na wizycie u Pani doktor okazało się również, że nie dosłyszy. Dostaliśmy skierowanie na zabieg, który profesjonalnie wykonała Pani doktor, wszystko dokładnie nam również wytłumaczyła. Polecamy wszystkim. Alicja z rodzicami.

  • K
   Lokalizacja: DarmedUsługa: usuwanie migdałków

   Trafiliśmy do Pani doktor z dzieckiem z przerośniętymi migdałami po przewlekłym i nieskutecznym leczeniu u innego lekarza. Zajęła się nami bardzo szybko, mając na uwadze aktualną sytuację i dobro dziecka. Pani doktor jest empatyczna, konkretna i profesjonalna.
   Dziękujemy bardzo :)

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Michał Żyła

  Pediatra, lek.

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Zapalenie oskrzeli, zapalenie płuc

   Pan doktor wybitnie lubi dawać dzieciom antybiotyki. Leczy tylko skutki, a nie szuka przyczyny comiesięcznych zachorowań dziecka. Co miesiac (przez cztery miesiące z rzędu) diagnozował zapalenie oskrzeli dodajac że „już coś słychać w płucach”. Przy trzeciej wizycie sugerowałam panu doktorowi, żeby zrobić nieco więcej badań oprócz osłuchania i sprawdzenia gardła, takich jak krew,mocz,RTG,oznaczenie poziomu Immunoglobulin IgG, IgM i IgA, żeby w końcu poszukać powodu choroby. Pan doktor odmówił i stwierdził, że teraz wszystkie dzieci chorują, taki okres mamy i to jest jedyne rozwiązanie leczenia na obecną chwilę (antybiotyk+inhalacje). Po raz czwarty, gdy dziecko zachorowało, ponownie poprosiłam o dodatkowe badania albo może o skierowanie do szpitala. Lekarz odmówił, bo „dziecko nie kwalifikuje się do hospitalizacji”. Opisałam dokładnie objawy: nieustający od miesiąca (a w zasadzie od trzech mięsięcy z różnym natężeniem) szczególnie zaostrzony od ostatniego (trzeciego) zachorowania na zapalenie oskrzeli, w ost. tygodniu znaczne pogorszenie kaszlu, wymioty flegmą, duszności, krótki oddech, świszczenie podczas oddychania, brak apetytu, brak temperatury. Niestety pan odmówił, sugerując, że badania zrobimy za miesiąc, jak dziecko wyzdrowieje, zalecając znów antybiotyk i inhalacje. Choć dziecko od miesiąca dostawało codziennie 2x te same inhalacje, które nie przynosiły żadnych skutków. Diagnoza: zapalenie oskrzeli „i coś tam słychać już w płucach”!?!? Ponownie. Podejrzewam, że dziecko wcześniej przechodziło również zapalenie płuc ale nie zostało ono zdiagnozowane albo została zatajona przede mną ta informacja. A za miesiąc zapewne dziecko znów byłoby chore przy tego typu leczeniu i nie zostałyby wdrożone niezbędne badania do zdiagnozowania przyczyny. Po tej wizycie, przy takim podejściu oraz trefnej (jak się okazało 2 godz później) diagnozie podjęłam decyzję, że udam się jednak z dzieckiem do szpitala. Tego samego dnia, w szpitalu okazało się od razu po osłuchaniu, że dziecko ma bardzo rozległe zapalenie płuc oraz początki astmy!!! Potwierdziły to badania RTG, krwi, moczu, itd. Nie bardzo rozumiem, jak można aż tak ignorować objawy oraz pełen zarys objawów, jaki przedstawiłam lekarzowi. Sugerowałam wyraźnie żeby pomyśleć o czymś więcej. Poprosiłam o skierowanie do szpitala, a lekarz odmówił bagatelizując objawy u dwulatka! W szpitalu przyjęto nas od razu, zrobiono wszystkie niezbędne badania i wdrożono jednocześnie leczenie, jak i rozpoczęto szukanie przyczyny tak częstych zachorowań w krótkim czasie. Uważam, że pan doktor powinien zmienić swoje podejście do malutkich pacjentów. Gdyby nie mój upór oraz konsultacja z innymi lekarzami, dziecko prawdopodobnie rozchorowałoby się jeszcze bardziej, co doprowadziłoby do szeregu powikłań. W mojej opinii nie powinno się traktować pacjentów taśmowo. Lekarz powinien do każdego pacjenta podchodzić indywidualnie i przede wszystkim brać pod uwagę prośby rodziców oraz innych lekarzy, jeśli są takie sugestie.


 • Michał Kolejwa

  Pediatra, lek.

  • B
   Lokalizacja: Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, Klinika Gastroenterologii, Alergologii i PediatriiUsługa: Hospitalizacja

   Wspaniały lekarz zawsze uśmiechnięty i życzliwy konkretny bardzo polecam prowadzi mojego syna !!!Polecam

  • G
   Lokalizacja: Centrum Medicover - Łódź

   Doskonale podejscie do malego pacjenta (i jego rodzicow). Diagnoza stawiana po dokladnej analizie przebiegu choroby oraz czesto po dodatkowych badaniach. Jak bylo potrzebne na cito CRP z palca, to musialo byc. I choć dwa razy nas "zamknal" z zapaleniem pluc w CZMP to nie mam mu tego za zle. Bardzo polecam. Czekam az zacznie udzielac prywatnych wizyt z dojazdem do pacjenta:)

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu