Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Nasza oferta

Nasza placówka została stworzona celem przeprowadzenia kompleksowej diagnostyki.
W ofercie posiadamy szeroką gamę badań laboratoryjnych, pobieranych codziennie w godzinach 7.30-11.00, wyniki są dostępne dla pacjenta on-line, a także można odebrać osobiście. Posiadamy ciekawe i bardzo przystępne cenowo pakiety badań laboratoryjnych!
Posiadamy możliwość wykonania badania EKG, USG, ECHO serca, próbę wysiłkową, Spirometrię oraz Holtery całodobowe EKG i RR (ciśnieniowy). Nasi specjaliści wykonują badania, doradzają oraz wszystko dokładnie tłumaczą. Posiadamy w naszej placówce lekarzy specjalizacji: kariologia, kardiochirurgia, chirurgia, radiologia, audiologia, interna, pulmunologia, psychiatria. Do lekarzy można się umawiać zarówno poprzez portal znanylekarz jak i telefonicznie! zapraszamy do kontaktu!
Dodatkowo przyjmuje u nas mgr fizjoterapii, bardzo zaangażowany, pracujący jako terapeuta manualny, po wielu kursach. Ma bardzo wiele pozytywnych opinii.
Możliwość skorzystania z wizyty u audiologa, który specjalizuje się w leczeniu szumów usznych- prosimy o kontakt telefoniczny celem ustalenia wizyty.
Jesteśmy prężnie działającym punktem szczepień- możliwość zaszczepienia się przeciw COVID-19 osób dorosłych (szczepionką Pfizer, Johnson&Johnson, Moderna, Nuvaxovid, Astra Zeneca) oraz dzieci od 5 roku życia. Specjalne godziny otwarcia poradni w trakcie szczepień dzieci pozwalają przejść przez proces szczepienny bezstresowo i szybko! Na każde dziecko czeka niewielka nagroda po szczepieniu- mali pacjenci wychodzą uśmiechnięci!
Dowiedz się więcej
Wyróżnienie za najlepszą jakość opieki medycznej (na podstawie prawdziwych opinii pacjentów). Wyróżnienie za najlepszą jakość opieki medycznej (na podstawie prawdziwych opinii pacjentów).

Sprzęt

 • Elektrokardiograf
 • USG
 • ECHO serca
 • Próba wysiłkowa
 • Holter EKG
 • Holter RR - ciśnieniowy
 • Defibrylator
 • Spirometr
 • USG ginekologiczne
 • KTG
 • Urodynamika
 • USG genetyczne
Dowiedz się więcej

Języki

 • Polski
Zobacz więcej

Adres

Poradnia SpectraMed / Mobilny Lekarz
Jana Kochanowskiego 14A, 91-469 Łódź
Poradnia SpectraMed / Mobilny Lekarz logo
Ubezpieczenia
INTER Polska
Zobacz więcej

Specjaliści

Opinie o specjalistach (620)

Ogólna ocena

  Z
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr hab. n. med. Kamila Wójcik konsultacja hepatologiczna

  Jestem zachwycony profesjonalizmem, zaangażowaniem, empatią i wiedzą, która nie jest ograniczona jedynie do specjalizacji Pani Doktor.. polecam!

  O
  Profil zweryfikowany
  mgr Kamil Kacprzak zabieg fizjoterapeutyczny

  Jak zawsze pełen profesjonalizm, szczegółowe wywiad , badanie oraz wyjaśnienie sytuacji. Terapia dość bolesna ,ale skuteczna, do tego Pan Kamil jest bardzo sympatyczny i wizyta przebiega w miłej atmosferze.

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Monika Bulas Konsultacja hematologiczna dzieci

  Mieliśmy teleporadę u Pani Doktor. Zadzowniła zaznajomiona z wynikami dziecka, z mnóstwem informacji i wskazówek, jak postępować i gdzie się udać. Wyczerpująco, a co najważniejsze zrozumiałym językiem odpowiedziała na wszystkie nurtujące nas pytania, było słychać pasję i zaangażowanie w jej głosie. Zdecydowanie możemy polecić Panią Doktor. Dziękujemy i pozdrawiamy

  N
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Maria Roza (Cybulska) konsultacja ginekologiczna

  Z całego serca polecam Panią Doktor. Zawsze odpowiada skrupulatnie i z dużo dozą cierpliwości na moje pytania ( a mam ich zawsze naprawdę sporo). W gabinecie zawsze czuję się komfortowo, wychodzę z niego z myślą, że zostałam dobrze wysłuchana i wszystko zostało wyjaśnione.

  I
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Michał Szlaga konsultacja urologiczna

  Lekarz ciepły , serdeczny i rzeczowy.
  Pan doktor był pomocny i życzliwy. Gorąco polecam.
  Tata zadowolony z wizyty.

  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Kamil Kacprzak zabieg fizjoterapeutyczny

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pana Kamila. Bardzo duża wiedza teoretyczna i praktyczna. No i przede wszystkim widać i czuć efekty jego zabiegów.

  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Monika Bulas Konsultacja hematologiczna dzieci

  Polecam z całego serca, cudowna Pani doktor! Zaangażowana, zależy jej na małym pacjencie i mamie! Wysłuchała, doradziła, uspokoiła! Oby więcej takich lekarzy z powołaniem w naszym kraju!

  N
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Ewelina Kulesza konsultacja internistyczna

  Wizyta u p. Kuleszy przebiegła w przyjaznej, empatycznej atmosferze. Został przeprowadzony szczegółowy i dokładny wywiad. Jednak to na czym mi najbardziej zależało, to dokładne badanie, które Pani wykonała z ogromnym zaangażowaniem. Wszystko było wyjaśnione w klarowny i jasny sposób. Z czystym sumieniem bardzo polecam Panią Doktor:)

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Anna Nowińska-Serwach konsultacja ginekologiczna + USG

  To jest już moja kolejna wizyta u Pani Doktor.Wizyta jak każda poprzednia przebiegła w miłej atmosferze.Pani Doktor z pełnym zaangażowaniem podeszła do moich problemów chorobowych.Jestem bardzo zadowolona z wizyty.Serdecznie polecam.

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Jakub Kulesza konsultacja internistyczna

  Jestem niesamowicie zadowolona z wizyty. Tak zaangażowanych lekarzy jak pan doktor Kulesza nie spotyka się często. Cierpliwy, pomocny, wszystko dokładnie i jasno tłumaczy, potrafi uważnie wysłuchać pacjenta, a poza tym dąży do postawienia jak najlepszej diagnozy, a nie tylko wypisuje receptę i kończy wizytę po 10 minutach, jak to często bywa. Naprawdę z całego serca polecam, ponieważ dawno nie czułam się tak zaopiekowana na wizycie lekarskiej jak tym razem.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania