Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Leczniczo-Rehabilitacyjne i Medycyny Pracy Attis Samodzielny Publiczny

Górczewska 89, Wola

01-401, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Akceptowane ubezpieczenia:
Pacjenci ubezpieczeni

Typ placówki

  • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

  • Beata Bachurska

    Okulista, lek.

    • N
      Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Stara Iwiczna - Nowa 4AUsługa: badania okulistyczne dzieci

      Po pierwszej wizycie kontrolnej z półroczną córeczką postanowiliśmy, że będziemy wracać do tej pani doktor. Była niezwykle ciepła, uprzejma, z bardzo dobrym podejściem do małego pacjenta. Na trzeciej wizycie kontrolnej, gdy córka miała już 2 lata, lekarka zdiagnozowała niewielki astygmatyzm i wystawiła nam receptę na okulary. By diagnoza była możliwa, trzeba było wykonać badanie dna oka (zapuszczanie kropli), co także odbyło się w jak najbardziej możliwie łagodnej atmosferze. Serdecznie polecamy wizytę z dzieckiem u tej okulistki, także z tym najmniejszym.

    • A
      Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Stara Iwiczna - Nowa 4AUsługa: badanie okulistyczne dzieci

      Pani Bachurska okazała bardzo dużo ciepła, dobrej woli i cierpliwości mojej córce - badanie dna oka u 7-miesięczniaka to nie lada wyzwanie i gimnastyka. Została nawet wyszarpana za włosy bo nie udało mi się dopilnować córeczki - pani dr przyjęła to z uśmiechem i żartem. Sprzedała kilka live-hacków jak samemu obserwować dziecko i na co zwracać uwagę na co dzień, aby w razie czego wyłapać nieprawidłowości i zaprowadzić dziecko do okulisty w odpowiednim momencie. Wydaje się być naprawdę ok. Na pewno ma powołanie do pracy z ludźmi (w tym małymi ludźmi). Jestem bardzo zadowolona że trafiłam do p Bachurskiej.

    Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


  • Magdalena Ewa Miszczak-Bankiewicz

    Internista, lek.

    • L
      Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 162Usługa: USG tarczycy

      Trafiłam przypadkiem i byłam bardzo bardzo miło zaskoczona. Olbrzymie kompetencje, wiedza, dodatkowo tłumaczenie co widzi, o co można zapytać lekarza prowadzącego. Zauważyła na usg tarczycy dokładnie schorzenie hormonalne, na które choruje. Świadczy to tez o olbrzymim doświadczeniu.

    • B
      Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
      Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 162Usługa: USG przezodbytnicze

      U pani doktor : wachowość, wiedza, delikatność w swojej lekarskiej praktyce. Bardzo miłe podejście do pacjenta.
      Na każde pytanie odpowiada wyczerpująco.
      Uśmiech z twarzy Pani doktor nie znika.
      Bardzo polecam!!!

    Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


  • Michał Lebiedowski

    Ortopeda, Fizjoterapeuta, dr n. med.

    • K
      Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
      Lokalizacja: Centrum Medyczne Falck w Warszawie PowązkowskaUsługa: konsultacja ortopedyczna

      Bardzo miły i kompetentny lekarz. Bez problemu rozpoznał schorzenie i wytłumaczył jak dalej sobie z tym radzić w codziennym życiu. Poza tym poinformował o innych problemach zdrowotnych, które nie były przyczyna wizyty.

    • 1
      Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
      Lokalizacja: Centrum Medyczne Falck w Warszawie PowązkowskaUsługa: uraz kolan

      Podczas wizyty u Pana Doktora otrzymałem szczegółowe informacje odnośnie schorzenia oraz dalszego leczenia
      Polecam wizytę każdemu, kto oczekuje fachowej pomocy
      Pozdrawiam

    Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


  • Dariusz Tarwacki

    Ginekolog, dr n. med.

    • B
      Lokalizacja: Centrum Medicover - WarszawaUsługa: poród naturalny VBAC

      Profesjonalizm, kultura, życzliwość!

      Doktor wsparł moją decyzję o próbie porodu SN po CC (co ogólnie jest uznawane za rzadkość w Szpitalach Prywatnych) i czuwał nad tym, aby poród podwyższonego ryzyka przebiegał w sposób bezpieczny dla dziecka i mamy.

      Pomimo całego wsparcia farmakologicznego, cierpliwości w oczekiwaniu na postępy i życzliwej atmosfery, poród musiał zakończyć się CC. I tutaj znowu pochwała dla dr. Tarwackiego za przeprowadzoną operację! Przy okazji cięcia doktor naprawił pozostałości po poprzednim cc, usunął zrosty, wyciął brzydką bliznę, po pierwszym cc i założył bardzo estetyczne szwy. Dodatkowo zszył częściowo rozstęp mięśnia prostego brzucha. Jeszcze na sali operacyjnej dostałam dziecko do przytulenia. W pamięci zachowam wspomnienie fajnego porodu :)

    • O
      Lokalizacja: W innym miejscu

      Pan dr. Dariusza spotkałam w szpitalu na Inflanckiej, w niełatwej dla mnie chwili- nie było wiadomo, czy rozwija się wczesna ciąża. Dawno nie spotkałam tak konkretnego, uprzejmego i zaangażowanego lekarza. Mimo, że diagnoza nie była optymistyczna... Szkoda, że tak mało jest takich fachowców...

    Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


  • Teresa Żak

    Stomatolog, lek. dent.

    • G

      jestem wdzięczna Pani doktór za poradę, jak myć zęby, zwłaszcza z ubytkami kieszeniowymi..pięć lat chodziłam do innej przychodni i żaden stomatolog nie powiedział mi, jak dbać o zęby z tego typu ubytkami.

    • G

      POOLECAM!
      ```
      Ocena została wyzerowana. Powód: Brak wystarczających argumentów do wystawienia oceny.
      ```


  • Tomasz Augustyniak

    Ginekolog,

    • M

      z tego co wiem, tego lekarza już nie ma w Corten Medicu, został tylko rewelacyjny doktor Pancześnik. kiedyś z powodu braku terminów do wspomnianego, trafiłam do doktora A. i wróciłam do domu zapłakana i przerażona. miałam niezwykle bolesną miesiączkę, taką, że zwijałam się po podłodze, poleciałam do niego szybko i wyszłam z gabinetu z informacją, że mam cystę wielkości mandarynki, którą doktor A. podobno wyczuł pod palcami. kiedy pytałam przerażona, co to oznacza, nie pocieszał mnie ani trochę, a wręcz straszył. na USG okazało się, że nie ma żadnej cysty, a sprawa ma całkiem inne podłoże. wygląda na to, że doktor A. bawi się w strzelanie diagnozy, a o ginekologii nie ma najmniejszego pojęcia...

    • J

      Chodziłam do pana doktora od roku. Zimą pojawiły się u mnie bardzo obfite miesiączki, o czym poinformowałam pana doktora. Pan doktor stwierdził, że to jest sprawa tabletek antykoncepcyjnych (mam chorą tarczycę) i zmienił mi tabletki. W maju trafiłam do szpitala z objawami niedokrwistości z powodu braku żelaza. W szpitalu ginekolodzy dopatrzyli się, że mam dwa mięśniaki, które spowodowały u mnie anemię.

    Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


  • Bolesław Dul

    Kardiolog, Internista,

    • P

      Jestem pacjentem tego lekarza od ośmiu lat.Tak miustawił leczenie że nie mam problemów z nadciśnieniem

    • S

      Lekarz spóźnia sie minimum 2 godziny. Nie powie nawet przepraszam. Odrynany i nie potrafi dobrze odpowiedzieć na pytania pacjenta. Brak kontaktu z pacjentem. Łaske robi ,że przyjmuje. Odradzam, ja przestałem sie leczyc 3 lata temu u tego lekarza.


  • Elżbieta Wójcik - Maciejewska

    Neurolog, lek.

    • O

      Pani doktor przyjmuje także w Centrum Medycznym Damiana przy ul. Foksal. Jest osobą bardzo miłą, uprzejmą o wspaniałym podejściu do pacjenta. Przeprowadza bardzo szczegółowy wywiad lekarski a konsultacje medyczne są na wysokim poziomie. Z dostaniem się na wizytę nie ma większego problemu.

    • S

      Pani doktór przyjmuje w przychodni ATTIS na Górczewskiej. Jest osoba bardzo miłą, sympatyczną. Ma dobry kontakt z pacjentem. Niestety przyjmuje tylko dwa dni w tygodniu po jednej godzinie. Terminy na konsultacje kontrolne sa dośc odległe- z racji pełnionej funkcji zastępcy kierownika działu świadczeń specjalistycznych. Jako specjalista neurolog jest dość dobra. Przeprowadza szczegółowy wywiad lekarski


  • Halina Trybuch

    Internista, lek.

    • S

      Miła i ciepła dla pacjenta. Profesjonalistka, dobrze dobierająca leki, nie nadużywająca stosowania antybiotyków. Serdecznie polecam. Oby więcej było takich lekarzy!


  • Danuta Wojcieszek-Ziembikiewicz

    Internista,

    • C

      Pani bardzo niesympatyczna, czasem bezczelna, traktuje pacjęta w sposób bynajmniej nieprofesjonalny. Ewidentnie straciła zapał do zawodu a chęć pomocy u tej Pani jest zerowa. Przestrzegam przed tym lekarzem!