Centrum Dentystyczno-Lekarskie Promedica oferuje kompleksową diagnostykę i leczenie stomatologiczne. Świadczymy pełen zakres usług, od profilaktyki i zabiegów higienicznych, przez stomatologię estetyc... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Dentystyczno-Lekarskie Promedica Markiewicz

Piłsudskiego 99

42-500 , Będzin , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Dentystyczno-Lekarskie Promedica oferuje kompleksową diagnostykę i leczenie stomatologiczne. Świadczymy pełen zakres usług, od profilaktyki i zabiegów higienicznych, przez stomatologię estetyczną, endodoncję i ortodoncję, po zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantologii oraz protetyki. Przeprowadzane przez nas zabiegi są bezbolesne – stosujemy nowoczesne metody znieczulania. Mamy duże doświadczenie w leczeniu pacjentów z dentofobią. Korzystamy z wysokiej klasy sprzętów zabiegowych i diagnostycznych.
Specjalizujemy się w implantologii stomatologicznej. Zabiegi pozwalają uniknąć przykrych konsekwencji braków zębowych: zanikania tkanki kostnej, rozchwiania się, przemieszczenia czy nawet utraty sąsiednich zębów. Proponujemy Państwu bezpieczne i trwałe implanty zębowe, które zastępują korzeń utraconego zęba. Stosujemy sprawdzone systemy znanych producentów.
Szczególne miejsce w naszej ofercie zajmuje również stomatologia dziecięca, która obejmuje wizyty adaptacyjne, przegląd dentystyczny oraz bezbolesne leczenie zębów mlecznych i stałych. Nasi stomatolodzy mają ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi i bardzo dobre podejście do najmłodszych pacjentów. To również ludzie z pasją, którzy kochają swoją pracę i wkładają w nią całe swoje serce, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że to wszystko ma pozytywny wpływ na poziom zaufania dziecka do lekarza. Zakładamy kolorowe, bezpieczne wypełnienia. W gabinecie mali pacjenci mogą podczas zabiegu oglądać bajki. W przypadku braku współpracy dziecka z lekarzem mamy do zaoferowania kilka rozwiązań:
- nowoczesne znieczulenia komputerowe ("Magiczna Różdżka")
- bezbolesną ozonoterapię (w przypadku próchnicy początkowej)
- sedację wziewną, czyli znieczulenie podtlenkiem azotu (gazem rozweselającym)
- znieczulenie ogólne (narkozę)
Mamy doświadczenie w leczeniu wad zgryzu (ortodoncja) u dzieci, młodzieży i dorosłych. W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wybór aparatów stałych (metalowe, ceramiczne, samoligaturujące) oraz ruchomych.
Pacjentom z brakami w uzębieniu proponujemy zabiegi z zakresu protetyki stomatologicznej. Nasze prace wyróżniają się estetyką, dokładnością oraz trwałością. Uzupełniamy ubytki przy pomocy m.in. koron, mostów i protez oraz wkładów koronowo-korzeniowych. Współpracujemy z certyfikowaną pracownią protetyczną, korzystającą z materiałów i sprzętu o najwyższym standardzie.
Do oferty Centrum należy nowoczesne leczenie kanałowe. Podejmujemy je nawet w najtrudniejszych przypadkach, gdyż wierzymy, że warto ratować stałe zęby od ekstrakcji, jeśli to tylko możliwe. Proponujemy Państwu bezbolesne leczenie w powiększeniu – zabiegi z zakresu endodoncji mikroskopowej.
Przeprowadzamy zabiegi w ramach chirurgii stomatologicznej. Oferta obejmuje m.in. ekstrakcje zębów zatrzymanych (tzw. ósemek), wycięcie nawisu dziąsłowego i plastykę wędzidełka języka lub wargi. Wykonujemy również zabiegi przygotowujące do leczenia implantologicznego oraz ortodontycznego.
Zajmujemy się stomatologią zachowawczą. W sposób bezbolesny i komfortowy dla pacjenta leczymy ubytki, stosując trwałe, wysokiej jakości wypełnienia. Odbudowa zęba wykonywana jest w trakcie jednej wizyty.
W ramach stomatologii estetycznej korygujemy kształt zębów za pomocą estetycznych licówek, koron czy poprzez estetyczną odbudowę kompozytową. Ponadto wybielamy zęby dwiema metodami: z użyciem lampy BEYOND oraz za pomocą indywidualnie dobranych nakładek.
Wśród naszych propozycji znajdą Państwo świadczenia z dziedziny periodontologii. Od lat z powodzeniem prowadzimy leczenie paradontozy, stosując indywidualnie dobierane kombinacje technik zabiegowych. Wykonujemy kiretaż oraz szynowanie zębów. Leczymy choroby periodontologiczne z użyciem systemu Vector.
Ofertę uzupełniają zabiegi profilaktyczne: skaling, piaskowanie i fluoryzacja zębów.
Zapraszamy do skorzystania z usług Centrum.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
33 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Violetta Gajkiewicz Inny

  Jestem pacjentką pani doktor od roku-tj.od początku pandemii covid.Pani doktor od maja ubiegłego roku przyjmuje pacjentów osobiście,wykonuje ekg,echo serca,osłuchuje i mierzy ciśnienie.Na pierwszej wizycie pacjent jest zdiagnozowany.W dzisiejszych czasach telewizyt takiego lekarza trzeba bardzo cenić.Poza tym pani doktor jest bardzo sympatyczna i empatyczna,dlatego oceniam Ją na 5 gwiazdek.Barbara S.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Joanna Markiewicz Inny

  Bardzo profesjonalne podejście. W stosunku do dziecka Pani Doktor jest bardzo cierpliwa, wyrozumiała i życzliwa. W gabinecie podczas leczenia panuje przyjazna atmosfera.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Martyna Ewa Michalak-Grząślewicz Inny

  U Pani doktor bylam kilka lat temu na trzech wizytach. Na pierwszej wymienialam wyplukane wypelnienie(ząb nigdy nie sprawiał problemów). Pod koniec wizyty zaskoczyła mnie ilość krwi jaka mi leciała z dziąsła.W domu ząb mnie bolal zwłaszcza w kontakcie z jedzeniem. Na kolejnej wizycie zgłosiłam to i zostałam uspokojona przez Panią doktor ,że to nic takiego i wszystko jest w porządku i to minie.
  Niestety nie minelo i na kolejnej znów to zgłosiłam. Pani doktor poszła zobaczyć zdjęcie panoramiczne, które jej dostarczyłam na pierwszej wizycie.
  Wróciła i powiedziała, że zdjęcie jest ruszone i nieczytelne (zdjęcie było wykonane w renomowanej placówce jako oddzielna usługa) i zmieniła temat.
  Zab dalej mnie bolał i to coraz bardziej, w końcu rozbolal mnie tak, że musiałam udać się do dentysty, tym razem innego.
  Okazało się, że zęba nie da się uratować i trzeba zrobić kanałowe leczenie.
  Mam takie poczucie, że ja ze swojej strony dalam swój czas, pieniądze i zaufanie i byłam lojalna ,w zamian dostałam bolacy ząb i kupę nerwów . Pani doktor nawet nie zaproponowała zrobienia nowego zdjęcia, żeby zobaczyć co się dzieje.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Violetta Gajkiewicz Inny

  Była to moja pierwsza wizyta u Pani doktor. Po zapoznaniu się z historią choroby, Pani doktor na miejscu wykonała dodatkowe badania. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, Pani doktor spokojnie w jasny i zrozumiały sposób wyjaśniła problem zdrowotny jak również przedstawiła wskazówki co do dalszego leczenia. Bardzo miła Pani doktor. Szczerze polecam.

 • S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Violetta Gajkiewicz Inny

  Zostałem przyjęty przez Panią Doktor z wielką uwagą i atencją. Zostałem fachowo zbadany ( EKG, Echo serca), otrzymałem rzetelne wyjasnienie oraz wskazania na przyszłość. A przy tym wielka kultura Pani Doktor, cieplo oraz szczera empatia i zrozumienie. Szczerze polecam.
  Stanislaw

 • I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Violetta Gajkiewicz Inny

  Bardzo miła profesjonalna wizyta u Pani doktor. Wszystko co trzeba wnikliwie przebadane. To moja pierwsza wizyta i jestem spokojniejsza dzięki podejściu Pani doktor. Oczywiście polecam

 • S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Joanna Markiewicz Inny

  Polecam z czystym sumieniem Pani doktor pełna pasji zrozumienia .Profesjonalne podejście do małego pacjenta.

 • T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Magdalena Ufel konsultacja pediatryczna (dzieci chore)

  Panią Dr. Ufel poznałam na zajęciach w szkole rodzenia i od tego momentu przestałam szukać pediatry. Chodzę z synem już ponad dwa lata i jestem pod dużym wrażeniem wiedzy, doświadczenia i kompetencji. Nie wyobrażam sobie chodzenia do innego pediatry. Pani Dr jest życzliwą, ciepłą, mądrą osobą. Ma rewelacyjne podejście do małych pacjentów !!! Zawsze trafnie diagnozuje i podaje właściwe leki, dobrze radzi rodzicom. Zawsze jest pod telefon. Nigdy nam jeszcze nie odmówiła. Jestem jej wdzięczna, że tak indywidualnie podchodzi do każdego z pacjentów. Mój syn ją uwielbia. Polecam wszystkim! Dr Magdalena Ufel jest lekarzem z powołania.

 • N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Violetta Gajkiewicz konsultacja na prośbę ginekologa

  Jestem w zaawansowanej ciąży zaczęła mi bardziej puchnąć jedna niż druga noga i ginekolog polecił konsultację z kardiologiem i chirurgiem naczyniowym. Pani doktor przeprowadziła ze mną wywiad, zrobiła badania aby upewnić się,że moja dolegliwość nie jest spowodowana sercem. Po przeprowadzeniu badania, zmierzeniu ciśnienia i zrobieniu ekg potwierdziła, że z moim sercem jest wszystko ok, a moja dolegliwość nie jest z jego przyczyny. Powiedziała, że z jej strony to tyle, ale poleciła wizytę u chirurga naczyniowego aby sprawdzić naczynia w nodze. Wizyta była kompetentna i rzeczowa. Polecam Panią doktor w 100% ja byłam bardzo zadowolona i zostałam uspokojona, że nic nie grozi mi ani dziecku. Pozdrawiam ????

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Violetta Gajkiewicz pierwsza wizyta - konsultacja kardiologiczna

  Była to pierwsza moja wizyta u Pani doktor . Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty. Bardzo spokojne i rzeczowe podejście do pacjęta , Wyjaśnienie i odpowiedź na nurtujące mnie pytania.
  Zlecone dalsze badania diagnostyczne.
  Mogę z całą pewnością polecić konsultacje z Panią doktor.
  Dziękuję.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania