Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

Centrum Dentystyczno-Lekarskie Promedica oferuje kompleksową diagnostykę i leczenie stomatologiczne. Świadczymy pełen zakres usług, od profilaktyki i zabiegów higienicznych, przez stomatologię estetyczną, endodoncję i ortodoncję, po zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantologii oraz protetyki. Przeprowadzane przez nas zabiegi są bezbolesne – stosujemy nowoczesne metody znieczulania. Mamy duże doświadczenie w leczeniu pacjentów z dentofobią. Korzystamy z wysokiej klasy sprzętów zabiegowych i diagnostycznych.
Specjalizujemy się w implantologii stomatologicznej. Zabiegi pozwalają uniknąć przykrych konsekwencji braków zębowych: zanikania tkanki kostnej, rozchwiania się, przemieszczenia czy nawet utraty sąsiednich zębów. Proponujemy Państwu bezpieczne i trwałe implanty zębowe, które zastępują korzeń utraconego zęba. Stosujemy sprawdzone systemy znanych producentów.
Szczególne miejsce w naszej ofercie zajmuje również stomatologia dziecięca, która obejmuje wizyty adaptacyjne, przegląd dentystyczny oraz bezbolesne leczenie zębów mlecznych i stałych. Nasi stomatolodzy mają ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi i bardzo dobre podejście do najmłodszych pacjentów. To również ludzie z pasją, którzy kochają swoją pracę i wkładają w nią całe swoje serce, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że to wszystko ma pozytywny wpływ na poziom zaufania dziecka do lekarza. Zakładamy kolorowe, bezpieczne wypełnienia. W gabinecie mali pacjenci mogą podczas zabiegu oglądać bajki. W przypadku braku współpracy dziecka z lekarzem mamy do zaoferowania kilka rozwiązań:
- nowoczesne znieczulenia komputerowe ("Magiczna Różdżka")
- bezbolesną ozonoterapię (w przypadku próchnicy początkowej)
- sedację wziewną, czyli znieczulenie podtlenkiem azotu (gazem rozweselającym)
- znieczulenie ogólne (narkozę)
Mamy doświadczenie w leczeniu wad zgryzu (ortodoncja) u dzieci, młodzieży i dorosłych. W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wybór aparatów stałych (metalowe, ceramiczne, samoligaturujące) oraz ruchomych.
Pacjentom z brakami w uzębieniu proponujemy zabiegi z zakresu protetyki stomatologicznej. Nasze prace wyróżniają się estetyką, dokładnością oraz trwałością. Uzupełniamy ubytki przy pomocy m.in. koron, mostów i protez oraz wkładów koronowo-korzeniowych. Współpracujemy z certyfikowaną pracownią protetyczną, korzystającą z materiałów i sprzętu o najwyższym standardzie.
Do oferty Centrum należy nowoczesne leczenie kanałowe. Podejmujemy je nawet w najtrudniejszych przypadkach, gdyż wierzymy, że warto ratować stałe zęby od ekstrakcji, jeśli to tylko możliwe. Proponujemy Państwu bezbolesne leczenie w powiększeniu – zabiegi z zakresu endodoncji mikroskopowej.
Przeprowadzamy zabiegi w ramach chirurgii stomatologicznej. Oferta obejmuje m.in. ekstrakcje zębów zatrzymanych (tzw. ósemek), wycięcie nawisu dziąsłowego i plastykę wędzidełka języka lub wargi. Wykonujemy również zabiegi przygotowujące do leczenia implantologicznego oraz ortodontycznego.
Zajmujemy się stomatologią zachowawczą. W sposób bezbolesny i komfortowy dla pacjenta leczymy ubytki, stosując trwałe, wysokiej jakości wypełnienia. Odbudowa zęba wykonywana jest w trakcie jednej wizyty.
W ramach stomatologii estetycznej korygujemy kształt zębów za pomocą estetycznych licówek, koron czy poprzez estetyczną odbudowę kompozytową. Ponadto wybielamy zęby dwiema metodami: z użyciem lampy BEYOND oraz za pomocą indywidualnie dobranych nakładek.
Wśród naszych propozycji znajdą Państwo świadczenia z dziedziny periodontologii. Od lat z powodzeniem prowadzimy leczenie paradontozy, stosując indywidualnie dobierane kombinacje technik zabiegowych. Wykonujemy kiretaż oraz szynowanie zębów. Leczymy choroby periodontologiczne z użyciem systemu Vector.
Ofertę uzupełniają zabiegi profilaktyczne: skaling, piaskowanie i fluoryzacja zębów.
Zapraszamy do skorzystania z usług Centrum.
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (41)

Ogólna ocena

  N
  Profil zweryfikowany
  Centrum Dentystyczno-Lekarskie Promedica Markiewicz Inny

  Byłam pierwszy raz na wyrywaniu zębów. Przed wizytą obawiałam się jak to będzie, zwłaszcza znieczulenia. Podanie znieczulenia w ogóle nie bolało tak samo jak wyrwanie. Doktor dokładnie wytłumaczył co i jak i zdecydowanie od serca mogę polecić Pana doktora.

  B
  Profil zweryfikowany
  lek. Violetta Gajkiewicz Inny

  Polecam Panią Violettę. Wszystko szczegółowo mi powiedziała. EKG, echo serca, odrazu, dobrała leki . Serce zdrowe a ja spokojniejsza .

  M
  Profil zweryfikowany
  Magdalena Ufel Inny

  Pani Doktor to wybitny pediatra. Zawsze służy pomocą, jest oddanym lekarzem. Zawsze udzieli porady, nie zostawi pacjenta bez opieki. Praktycznie od urodzenia towarzyszy mojej córce w chorobach, leczy skutecznie. Dziękuję Pani Doktor za serce i opiekę.


  S
  Profil zweryfikowany
  Centrum Dentystyczno-Lekarskie Promedica Markiewicz Inny

  Bardzo dobry lekarz, chirurgicznie usuwał mi ząb oraz wierzchołek korzenia, który pozostał po ekstrakcji. Wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo, na jednej wizycie.


  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Violetta Gajkiewicz Inny

  Wszystko dokładnie zostało na wizycie omówone, badania zrobione bez pośpiechu. Odpowiada na wszystkie pytania i rozwiewa wszelkie wątpliwości.


  M
  Profil zweryfikowany
  Martyna Ewa Michalak-Grząślewicz Inny

  Bardzo polecam Panią Martynę. Wizyta odbyła się w przyjaznej atmosferze, zero stresu, Pani Doktor z empatią podchodzi do pacjenta, starannie przeprowadza wywiad, wyjaśnia wszystkie wątpliwości .Sympatyczna i profesjonalna, bardzo dokładną w swojej pracy i delikatna. Wizyta u dentysty wreszcie nie wiąże się ze stresem.


  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Magdalena Girek-Bączewska Inny

  Wizyta była bardzo opóźniona... nie otrzymałam paragonu za wizyte. Pani doktor uznała po 2 wizycie, że nic mi nie dolega... Inny lekarz już podczas 1 wizyty dał trafna diagnoze i wprowadził leczenie. nie skorzystam więcej z usług.


  E
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Violetta Gajkiewicz Inny

  Pani doktor bardzo przyjazna, rzeczowa ,objaśnia wszystko bardzo dokładnie, bardzo polecam super lekarz z powołaniem


  B
  Profil zweryfikowany
  lek. Violetta Gajkiewicz Inny

  Jestem pacjentką pani doktor od roku-tj.od początku pandemii covid.Pani doktor od maja ubiegłego roku przyjmuje pacjentów osobiście,wykonuje ekg,echo serca,osłuchuje i mierzy ciśnienie.Na pierwszej wizycie pacjent jest zdiagnozowany.W dzisiejszych czasach telewizyt takiego lekarza trzeba bardzo cenić.Poza tym pani doktor jest bardzo sympatyczna i empatyczna,dlatego oceniam Ją na 5 gwiazdek.Barbara S.


  A
  Profil zweryfikowany
  Joanna Markiewicz Inny

  Bardzo profesjonalne podejście. W stosunku do dziecka Pani Doktor jest bardzo cierpliwa, wyrozumiała i życzliwa. W gabinecie podczas leczenia panuje przyjazna atmosfera.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Piłsudskiego 99, 42-500 Będzin Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania