Centrum Dentystyczno-Lekarskie Promedica oferuje kompleksową diagnostykę i leczenie stomatologiczne. Świadczymy pełen zakres usług, od profilaktyki i zabiegów higienicznych, przez stomatologię estetyc... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Dentystyczno-Lekarskie Promedica Markiewicz

Piłsudskiego 99

42-500 , Będzin , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Dentystyczno-Lekarskie Promedica oferuje kompleksową diagnostykę i leczenie stomatologiczne. Świadczymy pełen zakres usług, od profilaktyki i zabiegów higienicznych, przez stomatologię estetyczną, endodoncję i ortodoncję, po zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantologii oraz protetyki. Przeprowadzane przez nas zabiegi są bezbolesne – stosujemy nowoczesne metody znieczulania. Mamy duże doświadczenie w leczeniu pacjentów z dentofobią. Korzystamy z wysokiej klasy sprzętów zabiegowych i diagnostycznych.
Specjalizujemy się w implantologii stomatologicznej. Zabiegi pozwalają uniknąć przykrych konsekwencji braków zębowych: zanikania tkanki kostnej, rozchwiania się, przemieszczenia czy nawet utraty sąsiednich zębów. Proponujemy Państwu bezpieczne i trwałe implanty zębowe, które zastępują korzeń utraconego zęba. Stosujemy sprawdzone systemy znanych producentów.
Szczególne miejsce w naszej ofercie zajmuje również stomatologia dziecięca, która obejmuje wizyty adaptacyjne, przegląd dentystyczny oraz bezbolesne leczenie zębów mlecznych i stałych. Nasi stomatolodzy mają ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi i bardzo dobre podejście do najmłodszych pacjentów. To również ludzie z pasją, którzy kochają swoją pracę i wkładają w nią całe swoje serce, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że to wszystko ma pozytywny wpływ na poziom zaufania dziecka do lekarza. Zakładamy kolorowe, bezpieczne wypełnienia. W gabinecie mali pacjenci mogą podczas zabiegu oglądać bajki. W przypadku braku współpracy dziecka z lekarzem mamy do zaoferowania kilka rozwiązań:
- nowoczesne znieczulenia komputerowe ("Magiczna Różdżka")
- bezbolesną ozonoterapię (w przypadku próchnicy początkowej)
- sedację wziewną, czyli znieczulenie podtlenkiem azotu (gazem rozweselającym)
- znieczulenie ogólne (narkozę)
Mamy doświadczenie w leczeniu wad zgryzu (ortodoncja) u dzieci, młodzieży i dorosłych. W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wybór aparatów stałych (metalowe, ceramiczne, samoligaturujące) oraz ruchomych.
Pacjentom z brakami w uzębieniu proponujemy zabiegi z zakresu protetyki stomatologicznej. Nasze prace wyróżniają się estetyką, dokładnością oraz trwałością. Uzupełniamy ubytki przy pomocy m.in. koron, mostów i protez oraz wkładów koronowo-korzeniowych. Współpracujemy z certyfikowaną pracownią protetyczną, korzystającą z materiałów i sprzętu o najwyższym standardzie.
Do oferty Centrum należy nowoczesne leczenie kanałowe. Podejmujemy je nawet w najtrudniejszych przypadkach, gdyż wierzymy, że warto ratować stałe zęby od ekstrakcji, jeśli to tylko możliwe. Proponujemy Państwu bezbolesne leczenie w powiększeniu – zabiegi z zakresu endodoncji mikroskopowej.
Przeprowadzamy zabiegi w ramach chirurgii stomatologicznej. Oferta obejmuje m.in. ekstrakcje zębów zatrzymanych (tzw. ósemek), wycięcie nawisu dziąsłowego i plastykę wędzidełka języka lub wargi. Wykonujemy również zabiegi przygotowujące do leczenia implantologicznego oraz ortodontycznego.
Zajmujemy się stomatologią zachowawczą. W sposób bezbolesny i komfortowy dla pacjenta leczymy ubytki, stosując trwałe, wysokiej jakości wypełnienia. Odbudowa zęba wykonywana jest w trakcie jednej wizyty.
W ramach stomatologii estetycznej korygujemy kształt zębów za pomocą estetycznych licówek, koron czy poprzez estetyczną odbudowę kompozytową. Ponadto wybielamy zęby dwiema metodami: z użyciem lampy BEYOND oraz za pomocą indywidualnie dobranych nakładek.
Wśród naszych propozycji znajdą Państwo świadczenia z dziedziny periodontologii. Od lat z powodzeniem prowadzimy leczenie paradontozy, stosując indywidualnie dobierane kombinacje technik zabiegowych. Wykonujemy kiretaż oraz szynowanie zębów. Leczymy choroby periodontologiczne z użyciem systemu Vector.
Ofertę uzupełniają zabiegi profilaktyczne: skaling, piaskowanie i fluoryzacja zębów.
Zapraszamy do skorzystania z usług Centrum.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Gabriela Wnętrzak-Chabowska

  Dermatolog,

  • G
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Leczę się u Pani doktor od sierpnia 2019 roku - obecnie. Łącznie 5 wizyt. Każda wizyta punktualnie. Świetny kontakt online (wiadomości MediCover). Pani doktor odpisuje na wiadomości do 24 h.
   Wizyta: Pani doktor na każdej wizycie dopytuje o aktualny stan zdrowia, otwarcie rozmawia z pacjentem z ogromnym szacunkiem. Posiada ogromną wiedzę medyczną i potrafi trudne aspekty przełożyć na „język Kowalskiego”. Wprowadzone leczenie przez Panią doktor okazało się skuteczne. Jeśli jest taka możliwość - proponuje tańsze preparaty oraz leki. Stara się zwracać uwagę na listy leków i budżet pacjenta. Prowadzi rzetelnie kartotekę, do której posiadam wgląd online co jest dużym ułatwieniem podczas długotrwałej terapii.
   Polecam Panią doktor jako rzetelnego lekarza o dużej wiedzy i kwalifikacjach a ponadto - wysokiej kulturze rozmowy, szacunku oraz empatii dla Pacjenta.

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   (+) Byłem u Pani doktor z kilkoma problemami. Z dwoma Pani doktor poradziła sobie bez problemu. Dobrane leczenie i leki były własciwe i skuteczne. Zostałem wyleczony. Podejście Pani doktor bardzo profesjonalne, empatyczne, z pełnym wyjaśnieneim problemu i procesu leczenia.
   (-) Natomiast przy trzecim problemie (odparzenia w pachwinach) Pani doktor zupełnie poległa. Próby leczenia trwały ponad 3 miesiące. Leczenie skupiło się przede wszystkim na zwalczaniu grzybicy co było błędem. 5-krotnie zmieniano mi leki. Przez wiele tygodni używałem najsilniejszych sterydów, które są niepodpowiednie do leczenia takiego miejsca. Wskutek niewłasciwego leczenia problem rozprzestrzenił się na moje klejnoty i na .... (wiecie gdzie). Jeden lek spowodowal u mnie ciężkie i bardzo (!)
   bolesne uszkodzenie skóry na worku. Finalnie usłyszałem, że jest to prawdopodobnie nieuleczalna łuszczyca... Byłem przerażony... ale zdrowy rozsądek podpowiadał mi, że coś tu jest nie tak i w tym wszystkim brakuje mi logiki... Postanowilem zmienic lekarza. I to była wlasciwa decyzja. Po 4 tygodniach leczenia u nowej Pani doktor stan zapalny wyleczony!!!
   Rozumiem, że przypadek był dosyć skomplikowany. Więc nie krytykuję. Podzielę się zatem sposobem leczenia.
   Diagnoza była taka, że poprzednie leczenie jest niewłasciwe, a skóra jest po prostu przemęczona przyjmowaniem ogromnych dawek różnych leków i to niektorych z nich bardzo silnych (wyjasniono mi, że na worku tak mocne sterydy moża przyjmować tylko 1 tydzień a nie kilka miesięcy).
   1 krok: stopniowe odstawienie sterydów (trwało to 3 tygodnie, w każdym z nich dawka była co raz mniejsza)
   2 krok (rownolegle z 1 krokiem): Zineryt (lek na tradzik ale tam rowniez wybije wszystkie zarazy) przez 2-3 tygodnie
   3 krok: od 3 tygodnia - regeneracja Kremem Dermalibour (rewelacja!)
   Zostalem uprzedzony, ze leczenie bedzie trwalo nawet kilka miesiecy. Ale juz po 1 miesiacu stan zapalny ustapił. Cała czerwien znikneła a skora przyjęla normalne, naturalne kolory. Pozniej co prawda jeszcze przez 6 - 7 tygodni skora oczyszczala sie z tego wszystkiego co wczesniej przyjela (male strupki w roznych miejscach) ale Dermailibour + troche kremu z wit.A/E + krem mocznikowy (5%) rozwiązały problem.
   Pozdrawiam

  Zobacz wszystkie opinie (42) o tym lekarzu


 • Wiktor Abłażewicz

  Stomatolog, Chirurg, lek. dent.

  • Ł
   Lokalizacja: Centrum Ortodoncji i Stomatologii Dental CityUsługa: usuwanie torbieli korzeniowych, torbieli śluzowych, zastoinowych

   Do doktora Abłażewicza trafiłem z polecenia, pomimo że mieszkam 400km od miejsc, w których przyjmuje. Będąc osobą z traumą stomatologiczną, bardzo bałem się pierwszej wizyty. Pan doktor bardzo ciepło mnie przyjął, zaproponował metody leczenia, i godzinami rozmawiał ze mną przez telefon, aby mnie przekonać. Obecnie jestem po dwóch, ciężkich zabiegach w trakcie których dr. Abłażewicz uratował mi życie. Siadając na fotelu stres kompletnie mija, a ja mam nadzieje, że któregoś dnia cudnie się do niego uśmiechnę! Mogę spokojnie pracować, kiedy wyczynia cuda w mojej szczęce.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Ortodoncji i Stomatologii Dental CityUsługa: konsultacja chirurgiczna

   Do Pana Dr Abłażewicza trafiłam w celu usunięcia ósemki. Skusiły mnie dobre opinie na jego temat i nie zawiodłam się. Podejście bardzo profesjonalne, wszystko wytłumaczył, pokazał na zdjęciu, miły człowiek. Zabieg przebiegł bardzo sprawnie, znieczulenie praktycznie nie bolało, sam zabieg w ogóle. Byłam w szoku jak powiedział "Ok, dziękuję. Gotowe". Byłam pewna, że dopiero zaczyna :) Po pierwszej wizycie wiedziałam, że z ósemkami tylko do Pana Dr. Druga ósemka zniknęła równie szybko. Czekają mnie kolejne dwie ósemki i nie mam złudzeń, że swoją historię z ósemkami zakończę właśnie u Dr Abłażewicza. Jeszcze raz serdecznie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Violetta Gajkiewicz

  Kardiolog, Internista, lek.

  • Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska lek. Violetta GajkiewiczUsługa: konsultacje kardiologiczne-pierwsza wizyta

   Bardzo miła i profesjonalna pani doktor. Wszystko wytłumaczy i doradziva także uważnie wyslucha. Polecam

  • B
   Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska lek. Violetta GajkiewiczUsługa: konsultacje kardiologiczne-pierwsza wizyta

   Bardzo miła, życzliwa i fachowa Pani Doktor. Była to nasza pierwsza wizyta. Pani Doktor przeprowadziła dokładny wywiad i badanie. Wszystko zostało wytłumaczone krok po kroku. UKG i EKG wykonano na miejscu. Teraz jesteśmy o wiele spokojniejsze. Na prawdę fachowe podejście lekarza. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (77) o tym lekarzu


 • Paweł Wodecki

  Chirurg Naczyniowy, Chirurg, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne KlaraUsługa: chirurgia naczyniowa

   Profesjonalne i miłe podejście do pacjeta. Lekarz za się na swojej profesji i potrafi pacjęteowi pomóc oraz wyjaśniać problem. Polecam

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne KlaraUsługa: chirurgia naczyniowa

   Niezwykle uprzejmy i kompetentny Pan doktor a w dodatku wzór etyki lekarskiej. Bardzo dziękuję za poświęcony czas, przysługę i doskonałą lekcję na przyszłość!

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu


  • M

   p.dr.Jest świetna!zwiedzilam mnóstwo stomatologów i wiem co mówię.rozumie klienta,rozpatrzy problem,porozmawia,jest b.miła i zna się na tym co robi!

  • M

   Bardzo miła, uprzejma i delikatna Pani doktor. Leczy bezboleśnie nawet bez znieczulenia. Plomby są trwałe i ładne. Polecam bo warto


 • Ryszard Markiewicz

  Stomatolog,

  • E
   Lokalizacja: Centrum Dentystyczno-Lekarskie Promedica MarkiewiczUsługa: leczenie kanałowe, wykonywanie koron

   Pracę dr Ryszarda Markiewicza oceniam z perspektywy 10 lat. Zawsze był i jest to stomatolog bardzo zaangażowany w swoją pracę, cierpliwy, szczery, miły i z dużą dawką poczucia humoru. Poza perfekcyjnością w pracy i zdolnością do kompromisów jest po prostu dobrym człowiekiem. Potrafi w razie potrzeby poświęcić swój wolny dzień i przyjąć pacjentkę w sobotę, za co jestem mu bardzo wdzięczna. Miałam leczone kanałowo zęby, robione korony -nie czułam bólu. Pan doktor bardzo dokładnie tłumaczył to, co wykonuje, dzięki czemu czułam się bezpiecznie. Na plus oceniam czystość i wyposażenie przychodni, zwłaszcza wygodny fotel stomatologiczny + kocyk. Panie higienistki są również bardzo miłe i kulturalne.

  • R
   Lokalizacja: Centrum Dentystyczno-Lekarskie Promedica Markiewicz

   Jeszcze kilka miesięcy temu na myśl o wizycie u dentysty niemal mdlałam ze strachu. Na szczęście trafiłam do dr Ryszarda Markiewicza. Leczenie kanałowe zupełnie bezbolesne, ekstrakcja ósemek również :-) Po latach zaniedbań w końcu znalazłam stomatologa, dzięki któremu mam piękny i zdrowy uśmiech :-) Ceny przystępne, a wizyty stały się wręcz przyjemnością :-) :-)

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Magdalena Ufel

  Pediatra, Neonatolog,

  • T
   Lokalizacja: Centrum Dentystyczno-Lekarskie Promedica MarkiewiczUsługa: konsultacja pediatryczna (dzieci chore)

   Panią Dr. Ufel poznałam na zajęciach w szkole rodzenia i od tego momentu przestałam szukać pediatry. Chodzę z synem już ponad dwa lata i jestem pod dużym wrażeniem wiedzy, doświadczenia i kompetencji. Nie wyobrażam sobie chodzenia do innego pediatry. Pani Dr jest życzliwą, ciepłą, mądrą osobą. Ma rewelacyjne podejście do małych pacjentów !!! Zawsze trafnie diagnozuje i podaje właściwe leki, dobrze radzi rodzicom. Zawsze jest pod telefon. Nigdy nam jeszcze nie odmówiła. Jestem jej wdzięczna, że tak indywidualnie podchodzi do każdego z pacjentów. Mój syn ją uwielbia. Polecam wszystkim! Dr Magdalena Ufel jest lekarzem z powołania.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Dentystyczno-Lekarskie Promedica MarkiewiczUsługa: katar

   Trafiliśmy z synkiem do Pani doktor po długim i malo efektywnym leczeniu kataru, którego konsekwencją były wysiękowe zapalenia uszu. Po dobraniu przez Panią doktor leków skończyły się nasze problemy i od 5 tygoni chodzimy do przedszkola.
   Bardzo polecam

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Marcin Czelakowski

  Ortopeda, lek.

  • M
   Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marcin CzelakowskiUsługa: artroskopia stawu ramiennego

   Bardzo polecam wszystkim Pana Doktora. Jest świetnym człowiekiem i lekarzem. Doceniam olbrzymie zaangażowanie i skuteczność leczenia.


 • Joanna Markiewicz

  Stomatolog,

  • S
   Lokalizacja: Centrum Dentystyczno-Lekarskie Promedica MarkiewiczUsługa: Inny

   Polecam z czystym sumieniem Pani doktor pełna pasji zrozumienia .Profesjonalne podejście do małego pacjenta.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Dentystyczno-Lekarskie Promedica MarkiewiczUsługa: Naprawa ubytkow

   Goraco polecam Dr Joanne Markiewicz!Rewelacyjne i rzetelne podejscie do malych pacjentow.Pelen profesjonalizm.Pani Dr prawdziwy lekarz z powolania.Przesympatyczna i empatyczna osoba.Dzieki fachowemu podejsciu udalo sie zaleczyc zeby naszemu Synowi, ktory niestety mial olbrzymi uraz po poprzednim dentyscie..


 • Magdalena Sporek-Osołkowska

  Dermatolog, lek.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medicover - KatowiceUsługa: Inny

   Pani doktor nie byla zainteresowana, aby poznać przyczynę tradziku tylko zaleciła masci do smarowania. Ignorowała dwukrotną prośbę o skierowanie na badania. Spytała jedynie o regularność miesiączek i stwierdziła ze badania nie są konieczne. Ostatecznie trafiłam do innej, wspaniałej dermatolog, ktora zalecila badania i okazalo się, ze jednak tradzik miał swoja przyczyne w zaburzenej gospodarce hormonalnej. Do plusów wizyty moge zaliczyć punktualność oraz szczegółowa rozpiska jak stosować przepisane leki.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medicover - KatowiceUsługa: Inny

   Jestem bardzo zadowolona z wizyt u pani doktor. Zawsze miło, z uśmiechem, ale bardzo profesjonalnie. Na początku zostały mi przedstawione różne możliwości leczenia. Za mną, o ile dobrze liczę, 7 zabiegów kriochirurgicznego usuwania blizny. Zabiegi okazały się bardzo skuteczne, ale na ostateczny efekt jeszcze czekam :)

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania