Centrum Dentystyczno-Lekarskie Promedica oferuje kompleksową diagnostykę i leczenie stomatologiczne. Świadczymy pełen zakres usług, od profilaktyki i zabiegów higienicznych, przez stomatologię estetyc... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Dentystyczno-Lekarskie Promedica Markiewicz

Piłsudskiego 99

42-500 , Będzin , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Dentystyczno-Lekarskie Promedica oferuje kompleksową diagnostykę i leczenie stomatologiczne. Świadczymy pełen zakres usług, od profilaktyki i zabiegów higienicznych, przez stomatologię estetyczną, endodoncję i ortodoncję, po zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantologii oraz protetyki. Przeprowadzane przez nas zabiegi są bezbolesne – stosujemy nowoczesne metody znieczulania. Mamy duże doświadczenie w leczeniu pacjentów z dentofobią. Korzystamy z wysokiej klasy sprzętów zabiegowych i diagnostycznych.
Specjalizujemy się w implantologii stomatologicznej. Zabiegi pozwalają uniknąć przykrych konsekwencji braków zębowych: zanikania tkanki kostnej, rozchwiania się, przemieszczenia czy nawet utraty sąsiednich zębów. Proponujemy Państwu bezpieczne i trwałe implanty zębowe, które zastępują korzeń utraconego zęba. Stosujemy sprawdzone systemy znanych producentów.
Szczególne miejsce w naszej ofercie zajmuje również stomatologia dziecięca, która obejmuje wizyty adaptacyjne, przegląd dentystyczny oraz bezbolesne leczenie zębów mlecznych i stałych. Nasi stomatolodzy mają ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi i bardzo dobre podejście do najmłodszych pacjentów. To również ludzie z pasją, którzy kochają swoją pracę i wkładają w nią całe swoje serce, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że to wszystko ma pozytywny wpływ na poziom zaufania dziecka do lekarza. Zakładamy kolorowe, bezpieczne wypełnienia. W gabinecie mali pacjenci mogą podczas zabiegu oglądać bajki. W przypadku braku współpracy dziecka z lekarzem mamy do zaoferowania kilka rozwiązań:
- nowoczesne znieczulenia komputerowe ("Magiczna Różdżka")
- bezbolesną ozonoterapię (w przypadku próchnicy początkowej)
- sedację wziewną, czyli znieczulenie podtlenkiem azotu (gazem rozweselającym)
- znieczulenie ogólne (narkozę)
Mamy doświadczenie w leczeniu wad zgryzu (ortodoncja) u dzieci, młodzieży i dorosłych. W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wybór aparatów stałych (metalowe, ceramiczne, samoligaturujące) oraz ruchomych.
Pacjentom z brakami w uzębieniu proponujemy zabiegi z zakresu protetyki stomatologicznej. Nasze prace wyróżniają się estetyką, dokładnością oraz trwałością. Uzupełniamy ubytki przy pomocy m.in. koron, mostów i protez oraz wkładów koronowo-korzeniowych. Współpracujemy z certyfikowaną pracownią protetyczną, korzystającą z materiałów i sprzętu o najwyższym standardzie.
Do oferty Centrum należy nowoczesne leczenie kanałowe. Podejmujemy je nawet w najtrudniejszych przypadkach, gdyż wierzymy, że warto ratować stałe zęby od ekstrakcji, jeśli to tylko możliwe. Proponujemy Państwu bezbolesne leczenie w powiększeniu – zabiegi z zakresu endodoncji mikroskopowej.
Przeprowadzamy zabiegi w ramach chirurgii stomatologicznej. Oferta obejmuje m.in. ekstrakcje zębów zatrzymanych (tzw. ósemek), wycięcie nawisu dziąsłowego i plastykę wędzidełka języka lub wargi. Wykonujemy również zabiegi przygotowujące do leczenia implantologicznego oraz ortodontycznego.
Zajmujemy się stomatologią zachowawczą. W sposób bezbolesny i komfortowy dla pacjenta leczymy ubytki, stosując trwałe, wysokiej jakości wypełnienia. Odbudowa zęba wykonywana jest w trakcie jednej wizyty.
W ramach stomatologii estetycznej korygujemy kształt zębów za pomocą estetycznych licówek, koron czy poprzez estetyczną odbudowę kompozytową. Ponadto wybielamy zęby dwiema metodami: z użyciem lampy BEYOND oraz za pomocą indywidualnie dobranych nakładek.
Wśród naszych propozycji znajdą Państwo świadczenia z dziedziny periodontologii. Od lat z powodzeniem prowadzimy leczenie paradontozy, stosując indywidualnie dobierane kombinacje technik zabiegowych. Wykonujemy kiretaż oraz szynowanie zębów. Leczymy choroby periodontologiczne z użyciem systemu Vector.
Ofertę uzupełniają zabiegi profilaktyczne: skaling, piaskowanie i fluoryzacja zębów.
Zapraszamy do skorzystania z usług Centrum.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Violetta Gajkiewicz Inny

  Wszystko dokładnie zostało na wizycie omówone, badania zrobione bez pośpiechu. Odpowiada na wszystkie pytania i rozwiewa wszelkie wątpliwości.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Martyna Ewa Michalak-Grząślewicz Inny

  Bardzo polecam Panią Martynę. Wizyta odbyła się w przyjaznej atmosferze, zero stresu, Pani Doktor z empatią podchodzi do pacjenta, starannie przeprowadza wywiad, wyjaśnia wszystkie wątpliwości .Sympatyczna i profesjonalna, bardzo dokładną w swojej pracy i delikatna. Wizyta u dentysty wreszcie nie wiąże się ze stresem.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Magdalena Girek-Bączewska Inny

  Wizyta była bardzo opóźniona... nie otrzymałam paragonu za wizyte. Pani doktor uznała po 2 wizycie, że nic mi nie dolega... Inny lekarz już podczas 1 wizyty dał trafna diagnoze i wprowadził leczenie. nie skorzystam więcej z usług.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Violetta Gajkiewicz Inny

  Pani doktor bardzo przyjazna, rzeczowa ,objaśnia wszystko bardzo dokładnie, bardzo polecam super lekarz z powołaniem


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Violetta Gajkiewicz Inny

  Jestem pacjentką pani doktor od roku-tj.od początku pandemii covid.Pani doktor od maja ubiegłego roku przyjmuje pacjentów osobiście,wykonuje ekg,echo serca,osłuchuje i mierzy ciśnienie.Na pierwszej wizycie pacjent jest zdiagnozowany.W dzisiejszych czasach telewizyt takiego lekarza trzeba bardzo cenić.Poza tym pani doktor jest bardzo sympatyczna i empatyczna,dlatego oceniam Ją na 5 gwiazdek.Barbara S.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Joanna Markiewicz Inny

  Bardzo profesjonalne podejście. W stosunku do dziecka Pani Doktor jest bardzo cierpliwa, wyrozumiała i życzliwa. W gabinecie podczas leczenia panuje przyjazna atmosfera.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Martyna Ewa Michalak-Grząślewicz Inny

  U Pani doktor bylam kilka lat temu na trzech wizytach. Na pierwszej wymienialam wyplukane wypelnienie(ząb nigdy nie sprawiał problemów). Pod koniec wizyty zaskoczyła mnie ilość krwi jaka mi leciała z dziąsła.W domu ząb mnie bolal zwłaszcza w kontakcie z jedzeniem. Na kolejnej wizycie zgłosiłam to i zostałam uspokojona przez Panią doktor ,że to nic takiego i wszystko jest w porządku i to minie.
  Niestety nie minelo i na kolejnej znów to zgłosiłam. Pani doktor poszła zobaczyć zdjęcie panoramiczne, które jej dostarczyłam na pierwszej wizycie.
  Wróciła i powiedziała, że zdjęcie jest ruszone i nieczytelne (zdjęcie było wykonane w renomowanej placówce jako oddzielna usługa) i zmieniła temat.
  Zab dalej mnie bolał i to coraz bardziej, w końcu rozbolal mnie tak, że musiałam udać się do dentysty, tym razem innego.
  Okazało się, że zęba nie da się uratować i trzeba zrobić kanałowe leczenie.
  Mam takie poczucie, że ja ze swojej strony dalam swój czas, pieniądze i zaufanie i byłam lojalna ,w zamian dostałam bolacy ząb i kupę nerwów . Pani doktor nawet nie zaproponowała zrobienia nowego zdjęcia, żeby zobaczyć co się dzieje.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Violetta Gajkiewicz Inny

  Była to moja pierwsza wizyta u Pani doktor. Po zapoznaniu się z historią choroby, Pani doktor na miejscu wykonała dodatkowe badania. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, Pani doktor spokojnie w jasny i zrozumiały sposób wyjaśniła problem zdrowotny jak również przedstawiła wskazówki co do dalszego leczenia. Bardzo miła Pani doktor. Szczerze polecam.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Violetta Gajkiewicz Inny

  Zostałem przyjęty przez Panią Doktor z wielką uwagą i atencją. Zostałem fachowo zbadany ( EKG, Echo serca), otrzymałem rzetelne wyjasnienie oraz wskazania na przyszłość. A przy tym wielka kultura Pani Doktor, cieplo oraz szczera empatia i zrozumienie. Szczerze polecam.
  Stanislaw


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Violetta Gajkiewicz Inny

  Bardzo miła profesjonalna wizyta u Pani doktor. Wszystko co trzeba wnikliwie przebadane. To moja pierwsza wizyta i jestem spokojniejsza dzięki podejściu Pani doktor. Oczywiście polecam


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania