Informacje o placówce

Gabinety

Centralny Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Warszawie

Wołoska 137, Mokotów

02-507, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Tomasz Krzymiński

  Neurochirurg, dr hab. n. med.

  • J

   W dniu 11 listopada 2014 operował Pan mego męża Janusza Nowakowskiego, dziękujemy za pomyślnie przeprowadzoną operację usunięcia krwiaka mózgu.
   Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Świąt pełnych ciepła i radości , a w Nowym Roku pomyślności i sukcesów, realizacji planów i zamierzeń przynoszących satysfakcję i spełnienie marzeń.
   Jeszcze raz serdecznie Panu dziękujemy, Pański dłużnik wraz z żoną i córką.

  • A

   Dr Krzymiński to prawdziwy profesjonalista. Człowiek bardzo życzliwy i bezpośredni.Był moim lekarzem prowadzącym w Klinice na Wołoskiej. Udziela fachowej pomocy, podejmuje właściwe decyzje. Swoim optymizmem,,zaraża" pacjentów zmuszając do pozytywnego myślenia.Jeszcze raz dziękuję za tę drugą szansę na życie.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Renata Samocka

  Neurolog,

  • L

   Bardzo dobry neurolog, bardzo sympatyczna. Oby więcej takich lekarzy. Szkoda, że nie przyjmuje prywatnie, można ją spotkać w szpitalu MSW. Przeprowadziła u mnie badanie emg w klinice neurologii sm. Bardzo polecam, pani doktor jest tak miła, że na resztę dnia mam dobry humor.

  • Kompetentny, cierpliwy, wrażliwy lekarz. I co nie tak częste uśmiechnięty. Życzyłbym Polsce więcej takich specjalistów..


 • Paweł Woszczyk

  Urolog, lek.

  • B
   Lokalizacja: Centrum Medicover - WołoskaUsługa: infekcji dróg moczowych oraz przebyte zapalenie nerek

   Mimo nawracających infekcji dróg moczowych oraz przebytego zapalenia nerek lekarz zakończył leczenie mimo złych wyników badań. Brak zainteresowania pacjentem, brak pomysłu na dalsze leczenie i odesłanie pacjenta. Dramat. Nie polecam.

  • J

   W przeciwieństwie do pozostałych komentarzy, moje doświadczenia z tym lekarzem są pozytywne. To prawda, że wizyty są krótkie, aczkolwiek w mojej opinii doktor Woszczyk jest profesjonalistą i potrafi szybko postawić diagnozę. W gabinecie nie czuć atmosfery dyskomfortu - doktor ma „ludzkie” nastawienie, a przy tym jest bardzo rzeczowy (co rozpatruję jako zaletę). Bardzo dużym pozytywem jest również to, że doktor niezwłocznie przyjmuje w nagłych sytuacjach. Z mojej strony - polecam wizyty u tego lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Janusz Jagielski

  Neurochirurg, dr n. med.

  • G
   Lokalizacja: Instytut Psychiatrii i NeurologiiUsługa: operacja kręgosłupa-facetektomia lewostronna L4-L5 , implantacja TLIF stabilizacja międzytrzonowa i przynasadowa

   Wspaniały , doświadczony lekarz i bardzo sympatyczny człowiek. W tej chwili poruszam się bez bólu.
   Bardzo dziękuję za opiekę. Grażyna Bojara

  • V
   Lokalizacja: Instytut Psychiatrii i NeurologiiUsługa: operacja kręgosłupa

   Pan doktor odmówił wykonania operacji ( tak naprawdę nie znam powody tej decyzji ) i jestem zaskoczona, ponieważ w Oplu miałam już wyznaczony termin na operację i żaden lekarz w Opolu nie miał z tym problemu. A pojechałam do Warszawy tylko dlatego, ponieważ współistniejaca choroba była wskazaniem do wykonania operacji w Warszawie. Następnie po odmowie wykonania operacji obiecał wykonać blokadę przeciwbólową żeby chociaż na jakiś czas ulżyć mi w bólu ala na drugi dzień zmienił zdanie.Dlatego jestem rozczarowana zachowaniem Pana doktora, ponieważ lekarz o specjalizacji poważaniem być stanowczy w swoich decyzjach. Nie mam prawa oceniać Pana doktora kwalifikacje. Z tego co się orientuję są bardzo dobrze oceniane przez pacjentow ala to co mnie spotkało nie nazwała bym jako profesjonalne. Ze szpitala zostałam wypisana bez jakiejkolwiek pomocy.

  Zobacz wszystkie opinie (45) o tym lekarzu


 • Anna Gozdalik

  Alergolog, lek.

  • U
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Warszawa, ul. Wrocławska 7AUsługa: konsultacje alergologiczne

   Pani Doktor miła i rzetelna. Bardzo dokładnie przeprowadziła ze mną wywiad lekarski i zleciła badania. Polecam wizytę u Pani doktor.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Warszawa, ul. Wrocławska 7AUsługa: konsultacje alergologiczne

   Po pierwszej wizycie ciężko jest właściwie ocenić lekarza, ale Pani Gozdalik wydaje się być dobrym, rzeczowym lekarzem, który szczegółowo omawia problem z pacjentem, zbiera konkretny wywiad i szybko proponuje wstępne leczenie, poza tym jest sympatyczna.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Wioletta Jakubas-Kwiatkowska

  Endokrynolog, lek.

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pani doktor jest bardzo miła i sympatyczna, ma ciepłe podejście do pacjenta, niestety totalny brak zaangażowania w postawienie diagnozy i leczenie. Zleciła podstawowe badania, po czym odchylenia od normy i objawy chorobowe wytłumaczyła niską masą ciała. Jak się okazało nie wykryła niedoczynności tarczycy - Hashimoto. Zmiana lekarza okazała się dobrym wyborem, były przeprowadzone bardzo szczegółowe badania, a wyniki pokazały 6-krotne odstępstwa od normy, szybko postawiono diagnozę i wprowadzono leczenie.
   Poza tym Pani doktor do wizyt dodatkowo doliczyła 80 zł za usg, bo aparat na którym pracowała znajdował się w gabinecie, który nie należał do niej. Tak na prawdę nikogo nie obchodzi na czyim aparacie pracuje... nie powinna obciążać pacjenta dodatkowymi kosztami poza kosztami wizyty.
   Pieniądze za badania i wizyty wyrzucone w błoto, stracony czas. Samą uprzejmością nie wyleczy się pacjenta.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Szpital św. Elżbiety - Mokotowskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.

   Polecam wszystkim dr Wiolettę Jakubas-Kwiatkowską. Bardzo mi pomogła w walce z nadczynnością tarczycy. Trafiona diagnoza oraz leki. Jestem wyleczona (od 1,5 roku nie mam nawrotów). Wspaniała życzliwa i pogodna osoba. Fachowiec. Polecam w 100%!!!!!!!!!!

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Mirella Machnikowska

  Radiolog, lek.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Warszawa - TwardaUsługa: USG piersi

   Zdecydowanie nie polecam, głównie ze względu na impertynencję i karygodny stosunek p. Mirelli do pacjenta. Przed badaniem p. Mirella zaczęła na mnie krzyczeć w obecności innych pacjentów, że cyt. "bawię się telefonem, zamiast wejść do gabinetu" (do wizyty miałam jeszcze kwadrans). Badanie było bardzo krótkie, a informacje na temat wyników usg lakoniczne. Po serii uszczypliwości podczas wskazywania, w jaki sposób się ułożyć do badania itd., cała wizyta przebiegała w bardzo napiętej atmosferze. Badanie na pewno powtórzę u innego lekarza, bo co do tego mam ogromne wątpliwości.

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: usg jamy brzusznej

   Byłam na usg jamy brzusznej u Pani doktor z 2-miesięcznym dzieckiem.
   Pani doktor jest bardzo konkretna. Może nie jest wyjątkowo komunikatywna, a w dodatku prosi wyjść jak robi opis badania, jest dyskretna i profesjonalna. Z wizyty zostałam zadowolona.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Jakub Trefler

  Reumatolog, Internista, dr n. med.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: REUMA CENTRUM

   Pan Doktor bardzo dokładnie przejrzał całą moją dokumentację medyczną. Potwierdził dotychczasowy sposób leczenia. Zaproponował również dodatkowe leki.
   Jestem bardzo zadowolona z odbytej wizyty.

  • W
   Lokalizacja: REUMA CENTRUMUsługa: ZZSK

   Dobry lekarz,konkretny,znający sie na problemie,słuchający pacjenta.Mam wieloletnie doświadczenie z lekarzami tej specjalizacji i podobało mi się,że nie zastosował metody "spychologii"tzn nie wysłał mnie jedynie na rehabilitację,lecz zaproponował konkretne leczenie,wskazując konkretną instytucję.
   Jedyne zastrzeżenie:długie oczekiwanie na wizytę.

  Zobacz wszystkie opinie (22) o tym lekarzu


 • Radosław Rodzoch

  Ginekolog, Radiolog, lek.

  • C
   Lokalizacja: Premium MedicalUsługa: prowadzenie ciąży

   Przemiły i przesympatycz lekarz. Nie spieszy się. O wszystko można zapytać.Bez problemu zostaje zlecone badanie. Polecam każdej kobiecie.

  • Lokalizacja: MULTIMEDUsługa: ciąża

   Dr Rodzocha można polecić bez cienia wątpliwości. Najlepszy lekarz z jakim miałam przyjemność kiedykolwiek mieć kontakt. Do pacjenta podchodzi indywidualnie, z wyczuciem i empatią. Wszystko tłumaczy w zrozumiały sposób, usg opowiada fantastycznie, traktuje pacjenta z szacunkiem, bardzo uprzejmie. Lepiej nie mogliśmy trafić. Zmieniłam dotychczasowego lekarza prowadzącego ciążę, ponieważ nie wyobrażałam sobie, żebym nie mogła jej kontynuować pod kontrolą u dr Rodzocha.

  Zobacz wszystkie opinie (45) o tym lekarzu


 • Jerzy Wojciech Chojecki

  Ginekolog, lek.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare RembielińskaUsługa: konsultacja ginekologiczna, USG ginekologiczne, USG piersi, cytologia

   Bardzo przyjemny lekarz. Jasno i szczegółowo wyjaśnia co gdzie jest .
   Ogólnie robi dobre wrażenie. Lekarz z powołania.Polecam

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare RembielińskaUsługa: konsultacja ginekologiczna (kolejna wizyta)

   Jestem pacjentką Pana Doktora Chojeckiego od 14 lat, prowadził moje trzy ciążę. Przede wszystkim świetny specjalista a ponad to zawsze miły, pomocny i rzeczowy.

  Zobacz wszystkie opinie (70) o tym lekarzu