Przychodnia świadczy usługi z zakresu: podstawowej opieki zdrowotnej w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz konsultacji specjalistycznych. Ideą powstania BioVirtus Centrum Medycznego ... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

BioVirtus Centrum Medyczne

Aleja Komisji Edukacji Narodowej 36, lok.133

02-797 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

BioVirtus Centrum Medyczne

Konsultacja online

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Przychodnia świadczy usługi z zakresu: podstawowej opieki zdrowotnej w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz konsultacji specjalistycznych.
Ideą powstania BioVirtus Centrum Medycznego stała się potrzeba pomocy pacjentom na wysokim poziomie przez wykwalifikowany zespół specjalistów.

Celem działania BioVirtus Centrum Medycznego jest udzielanie świadczeń zdrowotnych pozwalających na zachowanie doskonałego stanu zdrowia poprzez prowadzenie badań profilaktycznych oraz diagnostycznych.

BioVirtus Centrum Medyczne mieści się na Ursynowie, w bezpośredniej bliskości stacji metra Natolin (budynek Galerii Ursynów, Al. KEN 36), dzięki czemu jest doskonale skomunikowane z pozostałą częścią miasta.

Nasza oferta

KDR- w CM BioVirtus obowiązuje zniżka 7% z KDR na wszystkie usługi komercyjne z wyjątkiem badań laboratoryjnych. Zniżka nie łączy się z innymi promocjami.

Nasz sprzęt

 • Holter
 • USG

Zabiegi

 • USG
 • EKG
 • holter EKG
 • Holter ciśnieniowy
 • iniekcja
więcej

Badania

 • badania laboratoryjne
 • spirometria

Choroby

 • nadciśnienie
 • nowotwory złośliwe
 • choroby tarczycy
 • choroby kości
 • choroby ginekologiczne
 • rak płuc
 • rak szyjki macicy
 • niedoczynność tarczycy
 • nadczynność tarczycy
 • otyłość
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
122 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Milena Kuklewska - Polakowska Inny

  pięć gwiazdek to za mało dla Pani Doktor :) jesteśmy pod opieką od wielu lat i nigdy nas nie zawiodła, diagnozy w 100% trafne, zawsze próbuje wdrożyć leczenie bez antybiotyku (jedynie w ostateczności), przemiła, z ogromną empatią i cierpliwością :) zawsze wszystko na spokojnie wytłumaczy i uspokoi ;) w imieniu całej rodziny mogę z czystym sumieniem wystawić Pani Doktor najwyższą ocenę :)


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Mariola Małecka konsultacja ginekologiczna

  Bardzo sympatyczna lekarka, zaangażowana, pozytywnie nastawiona do pacjenta. Dokładnie omówiła sposób leczenia i upewniła się, że wszystko zrozumiałam.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Mariola Małecka konsultacja ginekologiczna

  Widać, że pani doktor zna się na tym co robi i nie tylko. Przyszłam, by mi wypisała antykoncepcję, lecz pani tego nie robi. Wytłumaczyła dlaczego i uświadomiła mi bardzo dużo rzeczy. Jest uczciwą osobą, bo zwróciła pieniądzę za wizytę, chociaż omówiła moje badania hormonalne, układu krzepnięcia krwi i morfologii. Miła, uczciwa, znająca się na rzeczy lekarz, polecam


  H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Magdalena Czerska konsultacja internistyczna

  Nieczęsto zdarza trafić na lekarza, po którym widać, że stara się zrobić wszystko, aby pomóc. Panią doktor polecam z czystym sumieniem każdemu, kto chce się poczuć zaopiekowany w chorobowej niedoli.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Mariola Małecka konsultacja ginekologiczna

  To moje kolejne spotkanie z dr Małecką. Za każdym razem wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze, a ja mam pełne zaufanie do lekarza. Czuję się zaopiekowana w zakresie, którym zajmuje się Pani Doktor. Polecam serdecznie, ponieważ to świetna specjalistka.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Milena Kuklewska - Polakowska konsultacja lekarza rodzinnego

  Mam żal do Pani doktor ze względu na to, że wdrożone leczenie, którego nie powinna się podejmować z uwagi na brak specjalizacji w dziedzinie nie dość, że nie przyniosło żadnych skutków, to zdaniem specjalisty pogorszyło sprawę. Przyszłam do pani doktor z problemem dermatologicznym, który Pani Polakowska usiłowała przez kilka miesięcy leczyć na własną rękę przepisując to coraz inne i mocniejsze sterydy, zamiast po prostu wypisać skierowanie do dermatologa. Stało się to dopiero na moją prośbę po 4 miesiącach. Dermatolog, gdy powiedziałam jakie maści zostały mi przepisane załamał się (dosłownie takich słów użył) i powiedział, że zaostrzyły i utrwaliły mój problem. W rezultacie prawdopodobnie będę musiała stosować jeden lek przewlekle. Rozumiem, że pani doktor jest lekarzem rodzinnym, ale może lepiej uczciwie przyznać, że dany problem wykracza poza kompetencje i dać skierowanie do specjalisty niż stawiać błędną diagnozę i przepisywać leki przyczyniające się do zaostrzenia problemu (co potwierdził dermatolog).


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Mariola Małecka konsultacja ginekologiczna

  Pani doktor bardzo sympatyczna przeprowadziła szczegółowy wywiad zrobiła badania w ramach wizyty zaproponowała leczenie i wszystko dokładnie wytłumaczyła oraz odpowiedziała na pytania. Polecam


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Mariola Małecka konsultacja ginekologiczna

  Konsultacja u Pani Doktor przebiegła bez problemu, tak, jakbym się spodziewała. Wizyta odbyła się punktualnie.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marek Tomaszewski USG jamy brzusznej

  Bardzo dokładnie wykonane badanie w miłej atmosferze. Profesjonalny i niesamowicie sympatyczny lekarz. Szczerze polecam.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Maciej Głogowski diagnostyka onkologiczna

  Wizyta przebiegła w bardzo dobrej atmosferze, Pan doktor skrupulatnie przejrzał moje wyniki i bardzo rzeczowo poinformowała mnie o dalszym postępowaniu w leczeniu, co będzie robione i jak. Bardzo polecam Pan doktora.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania