Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Aurum

Nowogrodzka 84/86, Ochota

02-018, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Krzysztof Bojakowski

  Chirurg, Chirurg Naczyniowy, dr hab. n. med.

  • M
   Lokalizacja: PROFEMED Lekarze Specjaliści

   Pan doktor jest bardzo dobrym specjalista a przy tym miłym i cierpliwym człowiekiem. Rzadko spotyka się takich lekarzy.

  • L
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: PROFEMED Lekarze Specjaliści

   Pan doktor szczegółowo przedstawił różne metody leczenia. Zalecił jakie codzinne nawyki zmienić aby choroba nie narastała. Odpowiedział na wszelkie pytania.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Bartosz Symonides

  Kardiolog, Internista, Hipertensjolog, dr n. med.

  • J

   Bardzo dobry kariolog, internista i hipertensjolog (specjalista od leczenia nadciśnienia tętniczego). Ma wieloletnie doświadczenie i doskonałe podejście indywidualne do pacjenta. Szybko można się zorientować że ma dostęp do najnowszej wiedzy w dziedzinach swoich specjalizacji, pewnie między innymi dlatego że na stałe pracuje w jednym z najlepszych ośrodków w Polsce, gdzie zajmują się leczeniem nadciśnienia (Klinice Chorób Wewnętrznych, Nadciśnienia Tętniczego i Angiologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego). Po południu najlepiej umówić się na konsultację w NZOZ AURUM. Jeżeli ktoś ma problemy m.in. z leczeniem ciśnienia tętniczego, chorobą wieńcową, niewydolnością serca, to tego lekarza szczerze polecam.


 • Krzysztof Jankowski

  Kardiolog, Internista, Chirurg Naczyniowy, dr n. med.

  • R

   Szalenie miły człowiek.Sposób rozmowy jak i styl w relacjach z pacjentem na wysokim profesjonalnym poziomie.Odbieram go jako dobrego fachowca.Jego diagnozy sie potwierdziły i pozwoliły mi kontynuować inne zabiegi lecznicze na podstawie jego opinii.Polecam

  • S

   Ja akurat znam go nie jako pacjentka lecz jako studentka, ale uważam, że jest to bardzo ciepły, wyrozumiały człowiek. Niesamowity lekarz, analitycznie podchodzi do przypadku każdego pacjenta.

   Dla nas, studentów miał bardzo sużo cierpliwości w przekazywaniu wiedzy.
   Bardzo gorąco Pana Doktora polecam każdemu

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Jacek Lewandowski

  Kardiolog, Internista, dr n. med.

  • P

   Bardzo dobry lekarz. Uważnie slucha, jest cierpliwy. Bardzo trafnie dobral leczenie. Ciśnienie które nie bylo unormowane po lekach dawanych przez innych lekarzy jest teraz wzorowe. Bardzo dziękuję panie doktorze.

  • M

   Dobry specjalista i wspaniały człowiek.Uważnie słucha pacjenta i do każdego podchodzi indywidualnie.Zawsze uśmiechnięty.POLECAM

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Anna Bochowicz

  Kardiolog, Internista, dr n. med.

  • A

   Przemiła , ciepła, dociekliwa, cierpliwa i co najwazniejsze zaangażowana w leczenie pacjenta Pani doktor - jednym słowem lekarz z powołania. Potrafi słuchać i szuka dociekliwie przyczyny schorzenia. Ciesze sie że mogłam spotkac takiego lekarza w momencie gdy potrzebowałam pomocy.

  • D

   Zastanawia mnie, skad ci wszyscy komentujący tak doskonale wiedzą, ze dany lekarz zna sie na rzeczy lub nie. Najwidoczniej mamy tu samych lekarzy wsród pacjentów. ....

   Anyway. Dr Bochowicz zrobila na mnie ogromne wrazenie. Czuje sie przy Niej bezpieczny i zaopiekowany. Bardzo serdeczna, troskliwa. Bede Pani szukac poza Rehabilisem. Musimy dokończyć to, przed czym ucieklem:)))))

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Zbigniew Gaciong

  Internista,

  • Ł

   Minęły ponad 2 lata. Uratował Pan mi życie. Miałam popękaną miednicę.
   Tylko krok od posocznicy...
   Podziwiam pracowitość,troskę i ogromną wiedzę.
   Dziękuję...

  • Profesor niezwykle kompetentny i przyjazny pacjentom. Błyskawiczna diagnoza i ekstremalnie szybkie skierowanie na operację uratowało życie mojej Żonie. Dziękuję Panu Profesorowi.


 • Agnieszka Kuch-Wocial

  Kardiolog, Internista, Diagnostyk, dr hab. n. med.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medicover - WarszawaUsługa: ECHO serca

   Pani doktor wnikliwie zapoznaje się z dokumentacją medyczną i z uwagą wysłuchuje informacji dotyczących objawów zaobserwowanych przez pacjenta. Szczegółowo objaśnia wyniki badań oraz udziela dodatkowych ogólnych rad na temat zdrowia, nie tylko tych dotyczących kardiologicznej specjalizacji. Doktor wyczerpująco odpowiada na wszystkie zadane pytania. Przy tym wszystkim Pani doktor jest bardzo sympatyczną i otwartą osobą, dzięki czemu wizyta nie jest stresująca. Nie odniosłem też wrażenia pośpiechu, jak u wielu innych lekarzy, bowiem doktor poświęciła mi wystarczająco dużo czasu. Bardzo polecam! :) I na pewno jeszcze powrócę do Pani doktor.

  • Lokalizacja: Centrum Medicover - WarszawaUsługa: konsultacja diagnostyczna

   Pani Doktor z wielkim sercem do pacjenta. Cierpliwa i spokojna. Jeśli chce powiedzieć, że pacjent coś robi nie tak, to robi to w bardzo delikatny, ale przekonujący sposób. Służy radą i pomocą. Lekarz przez duże "L".

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Piotr Abramczyk

  Kardiolog, Internista, dr n. med.

  • 4
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: wizyty i pobyt w szpitalu

   Znakomity lekarz. wysłucha chorego, udzieli bardzo wyczerpujących informacji, mąż ma wszczepiony stymulator żle się czuł inni lek.mówili że musi się przyzwyczaić z tym żyć,a on miał skurcze w kl.piersiowej cięzko oddychał- chodziliśmy na wizyty aż wreszcie trafiliśmy do P.Dr Abramczyka - skierował męża do szpitala t5am otrzymał odpowiednie leczenie teraz bez problemu chodzi jak narazie nie narzeka.Bardzo dziękuję za pomoc. Polecam Tego Wspaniałego Lekarza,oby więcej Takich było. H.i.T.Kwiatkowscy

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Jestem bardzo zadowolona z podejścia Pana Doktora do Pacjenta - traktuje ciało jako całość - co jest bardzo ważne! Poświęca tyle czasu ile jest potrzebne, traktuje poważnie - nie zbywa pacjenta - dobrze że trafiłam pod opiekę do Pana Doktora.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Piotr Pędzisz

  Ortopeda, dr n. med.

  • E
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: endoproteza stawu kolanowego

   Dr Piotr Pędzisz przeprowadził u mnie zabieg wstawienia endoprotezy stawu kolanowego. Wytłumaczył mi na czym polega operacja i odpowiadał na moje pytania, a wszystko w bardzo miłej atmosferze. Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonej operacji i powoli dzięki rehabilitacji dochodzę do zdrowia.
   Pan doktor jest bardzo kompetentnym i przemiłym lekarzem, którego szczerze wszystkim potrzebującym pomocy polecam.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - WarszawaUsługa: opieka pourazowa

   Bardzo dobry, rzeczowy, kompetentny i do tego sympatyczny lekarz. Przy drugiej wizycie (po 4 miesiącach przerwy) wciąż mnie pamiętał. Zaproponowana przez niego terapia dała oczekiwane efekty. Zdecydowanie polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania