Amicus E. Krajewska-Król, K. Pietrych

(13 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Amicus E. Krajewska-Król, K. Pietrych

Bohaterów Września 61

98-200, Sieradz, łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Ewa Zalc-Budziszewska

  Pulmonolog, Internista,

  • Z

   Kompetentna, doświadczona, sympatyczna. Lekarz - człowiek w 100%.
   Polecam również udział w badaniach klinicznych prowadzonych przez tego lekarza- bardzo korzystna propozycja dla pacjenta.


 • Grażyna Rybczyńska

  Pediatra, dr n. med.

  • A

   Zgadzam się z innymi że Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem.Poświęca dużo czasu,wypytuje się o wszystko,antybiotyki przepisuje w ostateczności.Zawsze można do niej dzwonić jak coś się dzieje.Po za tym nie ma wygórowanych cen jak inni.My też od niemowlaka jezdzimy z naszym dzieckiem do Pani doktor,do przychodni tylko na szczepienia.Polecam ją z całego serca!!!!!!

  • W

   Bardzo dobry lekarz,kiedy moja trzymiesieczna coreczka zachorowala na zapalenie pluc o malo sie nia udusila bo rodzinny lekarz nie raczyl przyjechac na wizyte domowa zeby zbadac dziecko.Karetka byla zabrana do szpitala,miala to szczescie ze akurat Pani doktor miala wtedy dyzur.ciagle przychodzila i pytala jak mala,czy nic sie nie dzieje.od tamtej pory leczymy dzieci tylko u NIEJ.do poradni chodze tylko po skierowanie jak jest potrzeba.starszy syn tez od malego byl leczony antybiotykami przy byle katarze,a Pani doktor nigdy nie przepisuje mu rzadnych antybiotykow,chyba ze juz jest koniecznosc,bardzo polecam,pozdrowienia dla Pani doktor.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Krzysztof Pietrych

  Pediatra, lek.

  • J

   Doktor Krzysztof Pietrych był przez kilkanaście lat moim lekarzem rodzinnym w Amicusie. Jestem zadowolona z każdej wizyty. Lekarz uprzejmy, sumienny. Zawsze starał się pomóc. Wsłuchiwał się w problem i dopiero potem dobierał odpowiednie leki.


 • Anna Koperska

  Internista, Diabetolog, lek.

  • F
   Lokalizacja: Amicus E. Krajewska-Król, K. Pietrych

   Bardzo kompetentna i miła pani doktor. Wsłuchuje się w problem po dokładnym wywiadzie i po zbadaniu pacjenta dobiera odpowiednie leki i antybiotyki. Zleca badania. Mi osobiście dobrała odpowiedni lek i antybiotyk co pozwoliło bezpiecznie dotrwać do wizyty u specjalisty. Polecam !


 • Ewa Krajewska - Król

  Pediatra, Lekarz Rodzinny, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: "Amicus" S.C. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ewa Krajewska-KrólUsługa: konsultacja pediatryczna

   Niestety wiele zależy od humoru Pani doktor w dniu wizyty.
   Bywa opryskliwa i lekceważąca wobec zgłaszanych symptomów, co może skutkować błędną diagnozą (jak w naszym przypadku rzekomą nietolerancją pokarmową). Ponadto Pani doktor jest bardzo niechętna wobec szczepień nieobowiązkowych.

  • P

   Pani doktor to cudowna osoba :-) Miła, dostępna, zawsze pomoże. Jestem pacjentem pani doktor od urodzenia. Pani doktor ma nie tylko wiedzę o pediatrii i medycynie rodzinnej ale o wielu różnych innych specjalizacjach. Nie boi się jak inni lekarza stawiać diagnozy i przepisywać specjalistyczne leki. Najlepszy lekarz w Sieradzu.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania