Alter Ego Poradnia Psychologiczna Psychiatryczna-Seksuologiczna

(77 opinii)

Ośrodek terapeutyczny Alter Ego dba o zdrowie swoich klientów nieprzerwanie od 2003 roku. Jesteśmy jednym z najstarszych Ośrodków Psychoterapeutycznych we Wrocławiu. Nasza oferta jest odpowiednia ... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Alter Ego Poradnia Psychologiczna Psychiatryczna-Seksuologiczna

ul. Pochyła 3 lok 7b

53-512 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Alter Ego Poradnia Psychologiczna Psychiatryczna-Seksuologiczna

Białowieska 3b/7c

54-234 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Alter Ego Poradnia Psychologiczna Psychiatryczna-Seksuologiczna

Rysia 3/10

53-656 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Alter Ego Poradnia Psychologiczna Psychiatryczna-Seksuologiczna

Piękna 5/5E

50-506 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Ośrodek terapeutyczny Alter Ego dba o zdrowie swoich klientów nieprzerwanie od 2003 roku. Jesteśmy jednym z najstarszych Ośrodków Psychoterapeutycznych we Wrocławiu. Nasza oferta jest odpowiednia dla osób, dla których istotny jest profesjonalizm oparty na wieloletnim doświadczeniu i współpracy interdyscyplinarnej specjalistów z różnych dziedzin pod doświadczonym kierownictwem , a także komfort, szacunek i dyskrecja.

Centrum Pomocy Psychologicznej Alter Ego powstało na gruncie i doświadczeniach Prywatnej Praktyki Psychoterapeutycznej Alter Ego, prowadzonej przez psychoterapeutkę Izabelę Boryczka, która już od 2003 roku zaczęła zapraszać do współpracy różnych specjalistów z zakresu pomocy psychologicznej: psychologów, psychoterapeutów, psychiatrów i seksuologów, tworząc w ten sposób zalążek dzisiejszego Centrum. W ciągu minionych kilkunastu lat nastąpił dynamiczny rozwój Ośrodka, powiększył się zespół specjalistów, dzięki czemu mogliśmy poszerzyć naszą ofertę i zapewnić większą dostępność naszych usług. W 2012 roku wyodrębniliśmy poszczególne poradnie: Psychologiczną, Psychiatryczną, Seksuologiczną. Obecnie Centrum prowadzi swoje usługi w 4 lokalizacjach we Wrocławiu.
Dbamy o to, żeby w jednym miejscu mogli Państwo otrzymać kompleksową i profesjonalną pomoc, na najwyższym poziomie. Nasi specjaliści współpracują ze sobą, pracują pod superwizją i stale podnoszą swoje kwalifikacje.

Opieką terapeutyczną obejmujemy dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe, a także rodziny i pary.
W naszej Poradni znajdziecie Państwo również pomoc terapeuty uzależnień, dietetyka, logopedy, badania psychologiczne, konsultacje u lekarza psychiatry oraz konsultacje psychologiczne on-line poprzez komunikator skype.
Jesteśmy wdzięczni za Państwa opinie nt naszej pracy , które pozwalają innym klientom dokonać dobrego wyboru.
Naszym klientom dziękujemy za zaufanie!

Zabiegi

 • konsultacja u psychologa/psychoterapeuty
 • psychoterapia indywidualna w różnych nurtach terapeutycznych
 • psychoterapia par
 • psychoterapia dzieci
 • psychoterapia młodziezy
 • psychoterapia rodzin
 • psychoterapia uzaleznień
 • psychoterpia via skype
 • konsultacje u lekarza psychiatry
 • konsultacje u seksuologa terapia seksuologiczna osób indyw. i par
więcej

Choroby

 • Leczymy wszystkie problemy natury psychologicznej
 • kryzysy i trudne sytuacje życiowe (zdrada, rozwód, utrata bliskiej osoby, choroba,utrata pracy, mobbing)
 • zaburzenia nastroju, zaburzenia lękowe, nerwice, uzależnienia, zaburzenia odżywiania
 • trudności w bliskich relacjach i związkach
 • trudności z samooceną i poczuciem własnej wartości
 • trudności wychowawczych
więcej

Typ placówki

 • Poradnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Stachowska konsultacja psychologiczna

  Długo szukałem odpowiedniego terapeuty. Trafiłem wreszcie do Pani Kasi i wiem, że teraz mogę odetchnąć z ulgą. Jest bardzo zaangażowana. A ja czuję się bardzo spokojnie. Wiem, że mogę powiedzieć dosłownie o wszystkim. Czuję silne wsparcie. Dzięki temu ruszyłem do przodu. Krok po kroku pracujemy aby stawiać kolejne kroki.

  mgr Katarzyna Stachowska

  Dziękuję!
  Miło, że zostawiłeś tak dobre słowo o naszej relacji.
  Pozdrawiam i do zobaczenia:)
  K.


  F
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Stachowska konsultacja psychologiczna

  Bardzo gorąco polecam wszystkim Panią Kasię! Trafiłem do niej w okresie, w którym moje życie tkwiło w impasie, z którego nie potrafiłem się wydostać. Dzięki jej pomocy zrozumiałem co jest dla mnie najlepsze i jak po to sięgnąć. Dużo ciepła i troski oraz 100% zaangażowanie, oto na co możecie liczyć w jej gabinecie.

  mgr Katarzyna Stachowska

  Dziękuję, cudnie to słyszeć.
  Trzymam kciuki :)
  K.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Joanna Janiszewska psychoterapia indywidualna

  Długo (za długo) zastanawiałam się czy wybrać się na terapię a jak już podjęłam tą decyzję, trafiłam najlepiej jak mogłam. Pani Joanna jest 100% profesjonalistką a do tego autentycznie zaangażowaną, słuchającą i zawsze trafiającą w sedno;-) Wiele spotkań zostawiało mnie z poczuciem przełomowego odkrycia nt mojego życia;-) Po każdym spotkaniu czułam się znowu normalnie.. (to był mój cel i to czego najbardziej potrzebowałam). Nigdy nie żałowałam decyzji o kontynuowaniu terapii, najlepiej wydane pieniądze w życiu;-) Jeśli szukasz terapeuty, nie szukaj dalej - serdecznie polecam!

  Joanna Janiszewska

  Dziekuje bardzo. Ciesze sie, ze mialam mozliwosc byc czescia tego procesu i obserwowac zmiany, ktorych Pani dokonywala.


  T
  Lekarz: mgr Przemysław Gnatiuk Inny

  Gorąco polecam Pana Przemysława, przez rok uczęszczałem na cotygodniowe wizyty dzięki którym poznałem swoje uzależnienie od alkoholu i dostałem szereg wskazówek jak walczyć z nałogiem. Od roku nie piję i wielka w tym zasługa Pana Przemka. Bardzo dobry specjalista, z ogromną wiedzą.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Daria Wierzbowska (Respondek)

  Wspaniałe podejście do dzieci oparte na dużej wiedzy, profesjonalizmie oraz nowatorskich metodach. Syn z każdą kolejną wizytą nabiera większej pewności siebie i jest bardziej otwarty na innych. Szczerze polecam!


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Przemysław Gnatiuk psychoterapia uzależnień

  Przemek dziękuje za uratowanie życia i przywrócenie chęci do życia . Dziękuje sobie za dwa lata trzeźwości, ale mam świadomość, że bez Ciebie to nie byłoby możliwe . Świetny fachowiec , dzięki któremu oderwałem się od dna na którym byłem. Dziękuje Bogu , że spotkałem takiego człowieka na swojej wyboistej drodze życia.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Kamila Talowska

  Wspaniała Pani psycholog, kompetentna, profesjonalna, empatyczna. Pomogła mi odnaleźć się w nowej sytuacji życiowej i przezwyciężyć negatywne schematy myślowe. Z Jej pomocą sama stałam się dość silna aby zakończyć ponad dwuletnią terapię z poczuciem osiągnięcia celu i poprawienia jakości swojego życia. Dziękuję.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Agnieszka Kachel poradnictwo psychologiczne

  Pierwszy raz odważyłam się skorzystać ze wsparcia psychologicznego i cieszę się,że trafiłam właśnie do Pani Agnieszki. Atmosfera bezpieczeństwa podczas spotkania,ciepły,życzliwy stosunek Pani Agnieszki sprawiły,że trudności z jakimi przyszłam mogły zostać wypowiedziane. Poczucie bycia wysłuchaną i zrozumiana pomogło mi podjąć tak ważną dla mnie decyzję by rozpocząć terapię u p.Agnieszki. Kompetentny i empatyczny terapeuta. Polecam każdemu kto tak jak ja waha się czy podjąć terapię????


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Renata Respondek psychoterapia par

  Terapia małżeńska, którą prowadziła Pani Renata, była dla nas bardzo trafną decyzją. Pani Psycholog doradziła nam jak można umiejętnie rozwiązywać sytuacje, które prowadzą do konfliktów. Dzięki Pani Renacie, przypomnieliśmy sobie co nas łączy, a co chcielibyśmy także w sobie poprawić. Pani Psycholog to bardzo sympatyczna i ciepła osoba, z profesjonalnym podejściem. Bardzo dziękujemy.

  mgr Renata Respondek

  Dziękuję za opinię. Gratuluję Państwu osiągnięć i życzę dalszych pozytywnych doświadczeń w relacji.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Agnieszka Kachel

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty, pani Agnieszka zapewniła atmosferę ciepła i bezpieczenstwa. Poczułam się zrozumiana i zaczynam wierzyć, że mogę coś zmienić w swoim życiu. Szczerze polecam tego terapeute


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania