Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (6)

Ogólna ocena

  S
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Katarzyna Kwiatkowska - Poręba Inny

  Chciałabym serdecznie podziękować Pani
  dr Katarzynie Kwiatkowskiej- Poręba za bardzo profesjonalne podejście do pacjęta, duże zaangażowanie oraz szczegółowe i wyczerpujące odpowiedzi na nasze pytania. Doktor Kwiatkowska to bardzo konkretny lekarz, a przy tym bardzo ciepła i empatyczna osoba.

  J
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Janusz Zając Inny

  Pan doktor jest świetnym fachowcem, z dużą umiejętnością rozmowy z pacjentem. Jest wzorem lekarza. Polecam z całego serca.

  R
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Wojciech Czapla wizyta kontrolna

  Bardzo dobry lekarz: kompetentny, uprzejmy, sympatyczny. Nie przepisuje leków bez potrzeby i potrafi polecić sprawdzone tanie środki. Wszystko tłumaczy, podaje dokładne wskazówki dotyczące zdrowego trybu życia. Najlepszy kardiolog, z jakim miałem do czynienia.

  J
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Wojciech Czapla kontrola po zawale

  Można odzyskać wiarę w lekarzy po takiej wizycie. Kompleksowe badanie nie tylko serca, pełna informacja i cenne porady. Wszystko za tak przyzwoite pieniądze, że nie warto sobie zawracać głowy 3-4 mies. oczekiwaniem w poradni kardio.

  S
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Wojciech Czapla złe samopoczucie

  Nie lubię wizyt u lekarzy. Odczuwam stres i dyskomfort. Tym razem było podobnie do momentu przekroczenia drzwi gabinetu. Wywiad lekarski skorelowany ze szczegółowymi badaniami oraz bardzo miłe usposobienie do pacjenta sprawiły,że wizyta minęła w przyjemnej atmosferze. Pan doktor posiada niewątpliwie wszytskie cechy lekarza,do którego chciałabym uczęszczać na wizyty. Z pewnośćią jest godny polecenia.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Wojciech Czapla

  Jest to lekarz pisane przez duże "L" człowiek z powołania. Wizyta u Niego to nie tylko wypisanie recepty na dane schorzenie , ale kompleksowe spojrzenie na cały organizm i szczegółowa diagnostyka wszystkich "podzespołów". Polecam, lekarz jakich mało. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba, nie ponagla, dokładnie wytłumaczy, odpowie na każde pytanie. Zastanowi się nad danym przypadkiem, a nie postępuje szablonowo.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Zygmunta Starego 20, 44-100 Gliwice Pokaż w Google Maps
Powiązane wyszukiwania