dr n. med.

Piotr Siwek

Ginekolog

58 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki usług

 • Gabinet Ginekologiczny

  ul. Pestalozziego 27
  85-095 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka, Przelew na konto

  Usługi

  Kolposkopia od 200 zł
  Wykrywanie i genotypowanie wirusa hpv od 200 zł
  Wizyta (cytologia i usg bez dopłaty) od 150 zł
  Pobranie wycinków ( z badaniem histopatologicznym) od 150 zł

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
58 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny

  Cudowny lekarz, bardzo cierpliwy, dokładny oraz wyrozumiały, a do tego bardzo sympatyczny człowiek. Z całego serca polecam!!????????

 • M
  Lokalizacja: Gabinet GinekologicznyUsługa: prowadzenie ciąży

  Pan doktor od marca 2017 prowadził moją pierwszą ciążę. Ze względu na dobre samopoczucie oraz dobre wyniki ogólne nie miałam żadnych powodów do obaw. Pan doktor również przez cały okres prowadzenia ciąży do 28tc zapewniał mnie, że wszystko jest w porządku. W 31 tc trafiłam do szpitala ze skurczami. Podczas badania okazało się że serduszko mojej córeczki nie bije a jej wielkość wskazuje na 21 tc. Od dłuższego czasu ciąża nie przebiegała prawidłowo a moja niunia przestała rosnąć. Dwa i pół tygodnia wcześniej na wizycie kontrolnej Pan doktor przeprowadził badanie USG na którym powinien dostrzec nieprawidłowości. Zapewnił mnie jednak, że wszystko jest w porządku. Jednocześnie Pan doktor bardzo dba o swój ranking wśród lekarzy. Na jednej z wizyt otrzymałam karteczkę z numerem pod który należało wysłać smsa z głosem na Niego. Dzisiaj oceniam to za bezczelność ze strony doktora. Nie polecam.

 • M
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny

  Nie jestem zadowolona z wizyt u tego lekarza. Bierze pieniążki za badanie, to rozumiem, ale później za odebranie wyników również. Po czasie za odebranie kolejnych wyników tego samego badania co wcześniej, wziął dwa razy więcej. W gabinecie i w trakcie badania czułam się niekomfortowo, doktor był impertynencki, a przecież chodzi o to, aby pacjentka była zadowolona z wizyt. Ja niestety nie byłam.

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Po kilku wizytach u dra mogę powiedzieć z pełnym przekonaniem- najlepszy ginekolog, z którym miałam do czynienia (a było ich w sumie pięcioro :) ). Dr Siwek jako jedyny przed przepisaniem jakichkolwiek leków i ustaleniem leczenia zlecił szereg badań. Do tego poczucie humoru, spokój, który udziela się pacjentce i cierpliwość, która pozwala uzyskać odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania Szczerze polecam Kasia

 • Panie Doktorze nie wiem jak można wystawić Panu negatywny komentarz, ale jak to mówi stare przysłowie „że kobiecie nie dogodzisz” ;) całe szczęście tych pozytywnych „bab” ;) jest tutaj większość. Polecam z ogromnym sercem i bardzo dziękuje właśnie za tę swobodę, delikatność i ciepło. Wszystkie wiemy, że to badanie nie należy do przyjemnych, a Pan Doktor potrafi rozładować cały stres i napięcie.

 • Polecam! Spotkałam się z ogromną życzliwością i pomocą ze strony Pana Doktora. Spokojnie i rzeczowo wyjaśnia problem, a wizyta przebiega w miłej i niestresującej atmosferze.

 • A

  Nie polecam!!.Doktor Siwek bardzo lekceważąco podchodzi do problemu i postawil złą diagnozę na odczepnego.Pan doktor w moim odczuciu mówi cynicznie i ośmiesza problem pacjentki.Poszłam po wizycie u pana doktora jeszcze do dwóch lekarzy z tym samym problemem i wykluczyli to,co ten pan doktor zdiagnozował.Całe szczęście że nie wykupiłam drogich zupełnie nie potrzebnych na to lekarstw.

 • I

  Kompetentny, empatyczny i bardzo uprzejmy. Do tego poczucie humoru, dzięki któremu stres z poczekalni zniknął w gabinecie, a wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Profesjonalista w 100 %. Szczerze polecam.

 • Najlepszy ginekolog w miescie.Posiada ogromną wiedzę.Wyleczył mnie z poważnej choroby za co Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJĘ. Polecam wszystkim panią aby trafiły Pana Doktora ręce .

Doświadczenie i kwalifikacje

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Choroby