dr n. med.

Piotr Siwek

Ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki

 • Gabinet Ginekologiczny

  ul. Pestalozziego 27
  85-095 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka, Przelew na konto

  Usługi

  Kolposkopia od 200 zł
  Wykrywanie i genotypowanie wirusa hpv od 200 zł
  Wizyta (cytologia i usg bez dopłaty) od 150 zł
  Pobranie wycinków ( z badaniem histopatologicznym) od 150 zł

Doświadczenie i kwalifikacje

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Choroby

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Panie Doktorze nie wiem jak można wystawić Panu negatywny komentarz, ale jak to mówi stare przysłowie „że kobiecie nie dogodzisz” ;) całe szczęście tych pozytywnych „bab” ;) jest tutaj większość. Polecam z ogromnym sercem i bardzo dziękuje właśnie za tę swobodę, delikatność i ciepło. Wszystkie wiemy, że to badanie nie należy do przyjemnych, a Pan Doktor potrafi rozładować cały stres i napięcie.

 • Polecam! Spotkałam się z ogromną życzliwością i pomocą ze strony Pana Doktora. Spokojnie i rzeczowo wyjaśnia problem, a wizyta przebiega w miłej i niestresującej atmosferze.

 • A

  Nie polecam!!.Doktor Siwek bardzo lekceważąco podchodzi do problemu i postawil złą diagnozę na odczepnego.Pan doktor w moim odczuciu mówi cynicznie i ośmiesza problem pacjentki.Poszłam po wizycie u pana doktora jeszcze do dwóch lekarzy z tym samym problemem i wykluczyli to,co ten pan doktor zdiagnozował.Całe szczęście że nie wykupiłam drogich zupełnie nie potrzebnych na to lekarstw.

 • I

  Kompetentny, empatyczny i bardzo uprzejmy. Do tego poczucie humoru, dzięki któremu stres z poczekalni zniknął w gabinecie, a wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Profesjonalista w 100 %. Szczerze polecam.

 • Najlepszy ginekolog w miescie.Posiada ogromną wiedzę.Wyleczył mnie z poważnej choroby za co Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJĘ. Polecam wszystkim panią aby trafiły Pana Doktora ręce .

 • A

  Doktor Siwek to wyjątkowa osobowość. Jest przesympatycznym człowiekiem, z dużą dawką humoru, do tego kulturalny, empatyczny, profesjonalny i bezinteresowny. Nie jest materialistą, a wśród ginekologów to rzadkość. Do doktora uczęszczam na wizyty od lat - wcześniej rutynowe kontrole, a w ostatnim czasie ciąża (na szczęście przebiegająca bez powikłań). Każda wizyta przebiegała w miłej atmosferze, bez pośpiechu i spoglądania na zegarek. Z czystym sumieniem polecam doktora wszystkim paniom. Jedyne na co można by ponarzekać, to coraz większa popularność doktora i coraz dłuższe kolejki w poczekalni! Pozdrawiam Doktorze i po raz kolejny bardzo serdecznie dziękuję za wszystko!

 • P

  Pan Doktor Siwek jest niezwykłym człowiekiem, a przede wszystkim dobrym fachowcem. Ma świetne podejcie do pocjenta, a do tego jest bardzo miły, delikatny, swym poczuciem humoru rozładowywał towarzyszący mi stres. Jasno i rzeczowo objaśnił wyniki.
  Polecam wszystkim.

 • P

  Lekarz z prawdziwego powolania. Dyskretny, delikatny, cala wizyta, jak i samo badanie przebiega w przyjemnej, niestresujacej atmosferze. Kompetentny zarowno w stanach chorobowych, prowadzeniu ciazy, jak i samej profilaktyce. Wizyta u Pana doktora to spotkanie z zaufanym i zyczliwym czlowiekiem, ktory świetnie sprawdza sie w swojej profesji. Szczerze polecam zarowno na pierwsza wizyte z lekarzem tej profesji, jak i w ewentualnych stanach chorobowych, czy okresie ciazy. Patrycja Madej.

 • A

  nie polecam,Traktuje mnie jak by mnie za kare leczył. Zero wytłumaczenia wynikow i stanu zdrowia. Oby tylko szybko pozbyc sie pacjentki. Mam nadzieje ze doczekam wizyty gdzie przebiegnie ona w sposob mily a nie za kare.

  dr n. med. Piotr Siwek2015-06-26

  Nie wiem gdzie się podziała moja poprzednia odpowiedź, ale kiedyś musiało dojść do sytuacji, że przy takim nawale pracy i dużym obciążeniem administracyjnym (wiele danych do wprowadzenia do systemu informatycznego) któraś pacjentka odniosła mylne wrażenie, że komputerowi poświęcam więcej uwagi niż jej samej. Cóż mogę powiedzieć : przepraszam!

 • Bardzo dobry lekarz,specjalista,przeprowadza badania w sposób profesjonalny,kompetentny, polecam pana doktora.